Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

moje kumpele dupia sie na prawo i lewo biora tylko tabsy bez uzycia prezerwatyw dupia sie w okres czasem zapomna tabletki ale nie maja problemu zadnego ja zazywam cilest regularnie i uzywam tez gumek i nadal mam obawy ze jestem w ciazy co jest nie tak jak pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaj-83
sa rozne teorie o zajsciu w ciaze. ile ludzi na swieci tyle teori. kazdy organizm jest inny. ja zaszl,am w ciaze miesiac po odlozeniu tabletek bralam harmonet. dostalam raz okres a potem juz nie bo bylam w ciazy. tez slyszalam ze po odlozeniu tabletek trzeba poczekac kilka miesiecy az sie organizm ureguluje ale jak pisalam wczesniej kazdy organizm jest inny wiec nie mamay na to wplywu. a jesli chodzi o pewnosc zabespieczenia to zawsze sie mowi ze nigdy n ie ma 100% pewnosci wiec nie powinnysmy miec do nikogo pretencji tylko poprostu obserwowac siebie i w chodzic do lekarza co kilka miesiecy na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx;)
Witam! Czy wie ktoś czy można brac żelazo przy stosowaniu tabletek anty.? Tabletki anty. biorę w celach leczniczych, na bolesne i strasznie obfite miesiączki i z tego wyglądu mam niedobory. Również mój testosteron jest zawyżony i poprzez tabletki anty. ma mi sie obniżyć. Czy moge normalnie brac żelazo czy nie wolno bo mogło by to działaniu tabletek szkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women_no_cry
Macie po tabletkach problemy infekcjami? Ponoć mają jakiś wpływ. Ja od paru miesięcy biorę cilest i ostatnio coś tak czuję, że jakaś infekcja mogła się pojawić... nie chciałabym, żeby się zaczęły jakieś problemy od tabletek... i jak to zaleczę antybiotykiem i tak wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil1979
Posiadam Tabletki Antykoncepcyjne więcej info na gg 10584305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaa2801
mam takie pytanie. skonczylam drugie opakowanie tabletek i jestem w tych dniach wolnych od brania tabletek (przed okresem). czy w tym czasie jestem zabezpieczona i moge kochac sie 'do konca'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak jestes
zabezpieczona jeżeli nie pominełas żadnej tableteki i brałaś o mniej wiecej o tej samej godz. je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaa2801
wielkie dzieki :) pytam bo tak w sumie nie wiedzialam co z tymi dniami przerwy od tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dniowa przerwa
czy po 7 dniowej przerwie mogę sobie np. zmienić godz. brania tablet? Bo brałam o godz. 13 i zupełnie mi nie pasuje, no i chciałabym zacząć po przerwie brac o 17. Czy mogę tak zrobić i nie bedzie żadnych problemów? Proszę o odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celi27
a ja mam znowu taki problem - dziś powinnam wziąść pierwszą tabletkę o 14 godz. A że zapomniałam i zorientowałam sie dopiero o 18, to zjadłam ją właśnie o tej 18 i co teraz? O której mam wziąść jutro? Chce brać nadal tak jak wcześniej czyli o 14. Co mam począć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaa2801
tak, po 7 dniowej przerwie mozna sobie zmienic godz. nie mozna jej tylko zmieniac w trakcie danego opakowania tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Lekarz przepisał mi Harmonet.To będa moje pierwsze tableki.Kazal mi je zaczac pierwszego dnia miesiaczki,brac je przez 21 dni i pozniej 7 dni przerwy, wtedy powinien pojawic sie okres i po 7 dniach zaczac kolejne opakowanie. Moglybyście mi cos powiedziec o przyjmowaniu tabletek?Jak to sie dobywa i w ogole. Mam takie pytanie: Jezeli wezme pierwsza tabletke pierwszego dnia miesiaczki(np w poniedzialek) to czy po skonczeniu całego opakowania dostanę miesiączke równiez w poniedziałek? Kolejne pytanie: Jezeli skonczy mi sie opakowanie i zrobie 7 dniowa przerwce to w ciągu tych 7 dniu dostane okres czy w 7 dniu przserwy?Jak to jest? I jak to jest po tej przerwie z zaczeciem nowego opakowania.Pomozcie mi bo nie mam z kim o tym pogadac. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockglam594
Do kaska90 *Jezeli wezme pierwsza tabletke pierwszego dnia miesiaczki(np w poniedzialek) to czy po skonczeniu całego opakowania dostanę miesiączke równiez w poniedziałek?---->To zależy od ogranizmu, może wystąpić 2-3 dni po przyjęciu ostatniej tabletki, ale to nie jest reguła bo każdy organizm jest inny. Ja np. zawsze mam 3 dnia. *Jezeli skonczy mi sie opakowanie i zrobie 7 dniowa przerwce to w ciągu tych 7 dniu dostane okres czy w 7 dniu przserwy?----> miesiączka powinna wystąpić w ciągu tych 7 dni wolnych od przyjmowania tabletek. *I jak to jest po tej przerwie z zaczeciem nowego opakowania. ---->Pierwszą tabletkę następnego opakowania należy przyjąć 8 dnia. Polecam przeczytać ulotkę;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i o co chodzi
Żona mojego brata brała ok. 5 lat anty i dziś jest jakies pół roku chyba po odstawieniu, słyszałam że nie może zajść, bo wciąż jest zabezpieczona. Czy to możliwe? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żółtodziób(ka)
Kiedy od rozpoczęcia brania tabletek mogę już się kochać bez zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockglam594
do Żółtodziób(ka)----> To zależy czy pierwszą tabletkę wzięłaś pierwszego dnia cyklu, jeżeli tak, to nie ma potrzeby stosowania dodatkowego zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockglam594
Do i o co chodzi-----> To chyba zależy od organizmu, bywa tak że już miesiąc po odstawieniu można zajść w ciążę, a nieraz trzeba trochę odczekać aż organizm powróci do równowagi. To raczej sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane35
czy dostane te tablety bez recepty??? Kupował ktoś? Wogóle jakie anty bym dostała bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockglam594
Do diane35----> Tabletki Diane35 (sama je kiedyś brałam) jak i inne tabletki antykoncepcyjne są tylko i wyłącznie na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allelala
Hej dziewczyny. Mam takie pytanie, bylam ostatnio u ginekologa, bo chciałam zacząć brac tabletki, zbadał mnie, zrobił usg dopochwowe i cytologię, tabletki mialam zacząć brać za 2 tygodnie, w 1 dzień miesiączki, jednak o dziwo okres dostałam dzien po wizycie u niego, czy mozliwe, ze te wszystkie badania to przyspieszyly? wzięłam więc tego dnia pierwszą tabletkę, dziś wezmę 6, chciałabym się Was poradzić, czy mogę już się czuć zabezpieczona? Dodam, że to na pewno nie bylo plamienie, normalny okres, bo trwa już 4 dzień i jest bardzo obfity a ponoć jest się zabezpieczoną od 1 tabletki... nie wiem tylko co sądzić o tym okresie w środku cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żółtodziób(ka)
więc muszę wziąć pierwszą tabletkę pierwszego dnia okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockglam594
Do Żółtodziób(ka)---> A co masz napisane w ulotce?? Tabletkę bierzesz pierwszego dnia miesiączki i jesteś zabezpieczona już od tej pierwszej tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej11
Żółtodziób(ka) TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane35
wiecie co? Sprzedano mi je bez recepty :-P heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×