Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

fistik...Kilka razy się zdażyło, ale nie są silne...Po prostu coś tam czuje przez jakiś krótki okres czasu (5-10 minut)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkąd jem tabletki wogole nie mam potrzeby palić fajek,a paliłam też wcześniej...........a teraz mnie odrzuca od nich.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleepingpill ja biore tabsy prawie rok i kochamy się zawsze do konca i w ciąży nie jestem................czasem kochamy się jak pijemy na imprezach i to nie jedno piwko ;) wogole powiem Ci tak że na początku miałm stresy i obawy ale teraz,sama przyjemność :D a podobno stosunek przerywany nie jest zbyt zdrowy dla faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula18
cze:) wlasnie zaczelam brac tabletki anty.. jak tylko zaczal mi sie pierwszy dzien okresu. biore microgynon21 juz 3 dzien i narazie nic mi nie jest, nie mam skutkow ubocznych, tylko okres mam bardzo slaby a zawsze byl dosc obfity. chcialam sie zapytac czy to po pierwszej tabletce czy po ilu moga sie pojawic jakies skutki uboczne jeszcze u mnie? a jak myslicie dobre to sa tabsy te co biore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla każdej kobiety inne tabletki są dobre skutki uboczne mozesz miec +/- po miesiącu, ale organizm 3 miechy sie przyzwyczaja wiec jesli jakies zawroty głowy Ci sie zdażą to trzeba przeczekać, okres mozesz miec mniej obfity i krótszy, ale przy 1 opakowaniu często kobiety maja plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula18
a jak myslicie po jakim czasie jak sie zacznie brac tabletki mozna kochac sie z chlopakiem tak do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wziełaś pierwszą w pierwszym dniu miesiaczki to możesz juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula18
moniak mowisz? a kuzynka mowila mi ze nie moge jeszcze tak od razu jak zaczne brac. Tylko juz nie powiedziala dokladnie od kiedy moge. niektorzy mowia ze po pol roku. dlatego chcialam wiedziec od Was co myslicie na ten temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula18
aaaa odezwij is edo mnie na gg bo znowu nie zapisalam numeru. tu kaska (gg79...41)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaa po pół roku? pojebało :D ja rozumiem że czasem ktos powie ze np. po tygodniu, albo po skonczeniu pierwszego opakowania, ale to juz mnie zabiło :D ja biore piuglki rok, od samego początku nie stosuje dodatkowych zabezpieczen i wszystko jest ok Ulotka i lekarz potwierdzaja że jeśli przyjmie sie pierwszą pigułke w pierwszym dniu okresu to juz od samego początku jest sie zabezpieczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze..gdyby było czekac ..poł roku az sie do konca bedzie mozna kochac..to narazie....z taka antykoncepcja..nie wiem kto takich głupot Ci naopowialał..widac ze ta osoba BARDZO poinformowana........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula18
dzieki dziewczyny, ja tam nie wiem skad ta osoba wie takie rzeczy... to mowicie ze juz moge spokojnie do konca?:P? bo wiecie ja tam nie wiem dlatego sie pytalam. Bo ciekawa jestem dlaczego niektore dziewczyny biora tabsy i to regularnie a czasami zdarzaja sie wpadki. Skusze sie na ta przyjemnosc gdzies za miesiac, bo musze zobaczyc czy nie bede miala skutkow zadnych od brania tych anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czasami tylko bardzo rzadko wysteują takie przypadki że kobieta wpada podczas brania tabletek anty, naprawde są znikome................. no przyznam że to że po pół roku dopiero można do końca się kochać tez mnie zabilo :P:P:P pierwsza pigułk a przjęta w pierwszy dzien miesiączki chroni już przed ciążą w każdej ulotce to pisze............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jesli na tyle jestemy juz odpowiedzialne ze zaczynamy SPRZYWAC;P;P tablet...to na dziecko tez trzeba byc przygotowanym...no ale..nie zycze zadnej.... pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula18
a jakie wy tabletki bierzecie? mialyscie jakies skutki po nich?Przytylo sie wam czy cos? a moze korzystnie na was wplynely, np wiekszy biust itp? Ciekawa jestem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fistik...:) anulka156...Kochacie się na imprezach;) kasiula18...Ooo...Miło Cię tu widzieć Kasiu(coś na gadu Cię ostatnio nie widzę, to teraz iwem czemu, bo nie masz nr:P, pewnie, że się odezwę:) )...To normalne, że okreś możesz mieć mniejszy:)Ciesz się z tego kochana:)...No i z tego, że nie masz skutków ubocznych:)Ja nie miałam w ogóle żadnych przez cały okres brania tabsów do dzisiaj(biorę 16 opakowanie)Żadnych bóli, plamień, krwawień, itp...Skutki możesz mieć przez pierwsze 3 mieszki...Każde tabsy są dobre, bo takie same mają działanie:)Buziaczki:) Możesz się kochać od pierwszej przyjętej po 3-4 godzinkach od przyjęcia... Kuzynka mogła mieć na myśli właśnie ten okres przyzwyczajania się tabsów do organizmu... No ja, kto to Ci powiedział, że po pół roku!?To bzdura...Tyle trucia... Takim dziewczynom też się nie wierzy do końca czasami, bo może się nie przyznają, że coś się tam kiedyś nie tak zażyło, czy jakieś wymiocinki, bo piweczko było w większych ilościach z papieroskami albo jakaś bieguneczka, itp...Kumasz:) moniak...No nie tak od samego początku...Musisz przecież poczekać aż tabletka się wchłonie, czyli te 3-4 h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula18...Ja biorę Cilest...Nie miałam żadnych...NIe przytyło mi się w ogóle...Ja ogólnie mam duży biust i nie zauważyłam, żeby się powiększył od tych 16 mieszków, mój chłopak też stwierdził, że są takie jakie były przed tym, więc się nie powiększyły(chyba na moje szczęście) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzi_ak87
Cześć wszytskim. Mam małe pytanie i mam nadzieję, że mi odpowiecie. Mianowicie tabletki biorę o godz 15. I w niedzielę tak się jakoś zdarzyło, że coś mi zaszkodziło i o godzinie 20.30 mniej więcej o tej zwymiotowałam (nie wszystko)...z tego co wiem to tabletka wchlania się 4 godzini. Ale chodzi mi o to, że następnego dnia kochałam się z chłopakiem do końca... No i...mam nadziję, że tabletka już się wchłonęła i nic z tego nie będzie...:) Czy mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula18
aaaaaa to odezwij sie do mnie na gg zebym wpisala Twoj numerek:) Ja sie nie boje tak bardzo robic to juz tak do konca, tylko moj chlopak si ebardzo boi, bo mowi ze jak zle cos pojdzie czy cos to pozniej cale zycie moze sie nam zmienic. nie wiem jak go przekonac. Powiedzialam mu, ze zrobimy to za miesiac to wtedy bedziemy bardziej pewni. Moze uda mi sie go jakos przekonac, bo narazie nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzi_ak87- minelo 5,5 godzinny, tabletka na pewno sie wchłoneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja jestem z topiku Antykoncepcja. Biore juz dlugo tbletki i niby duzo o nich wiem ale chce sie upewnic jeszcze tutaj. Bo jak wiadomo szewc w dziurawych butach chodzi. Wiec do rzeczy. Dzis wzielam pierwsza tabletke po dwoch miesiach przerwy no i zazwyczaj jak konczylam opakowanie to po 3 dniach dostawalam @. Wiec wychodzi na to ze teraz jak skoncze w pon tabsy to kolo czwartku dostane @ a chcialabym nie dostawac na weekend gdyz miec @ bedac caly dzien w szkole to dosc niewygodne. Wiec czy w czasie 7 dniowej przerwy moge zamiast osmego dnia wziac dnia piatego tabletkke z nowego opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula18 mozna sie kochac po 4 godzinach od zazycia pierwszej tabletki z nowego opakowania. Po 7 dniowej przerwie w trakcie ktorej jestes zabezpieczona i osmego dnia kiedy bierzesz nowa tabletke tez jestes zabezpieczona i nie musisz czekac 4 godzin od zazycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzi_ak87...Tak, tabletka wchłania się 4 h, znaczy u mnie to są 3 h...To jest z mojej ulotki:\"W przypadku wystąpienia wymiotów w ciągu 3 godzin od momentu przyjęcia tabletki lub w razie utrzymywania się ciężkiej biegunki przez okres ponad 24 godzin skuteczność antykoncepcyjna preparatu może być zmniejszona. Jeżeli wymioty lub biegunka ustąpią szybko skuteczne działanie antykoncepcyjne będzie zachowane, o ile tego samego dnia przyjęta będzie druga tabletka preparatu Cilest®. W razie występowania wymiotów lub biegunki trwających przez 24 godziny lub dłużej działanie antykoncepcyjne może być zmniejszone i należy zastosować dodatkową, niehormonalną metodę antykoncepcji do dnia przyjęcia kolejno (codziennie) siedmiu tabletek.\" kasiula18...Już się odzywam:) Figaa...No nie koniecznie możesz dostać 3 dnia, była przerwa, więc może Ci się pozmieniać... Ja bym nie przesuwała okresu z powodu szkoły!Masz zamiar zawsze przesuwać okres, bo szkoła!?To co to będzie później po wakacjach... A to co chchesz zrobić, żeby przesunąć to trochę kombinowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa przerwe można skracać ale nigdy nie wolno jej wydlużać,także jeśli chcesz to możesz tak zrobic. Tyle że może Ci to namieszać troche w organiżmie.i tak jak aaaaa pisała byc może nie dostaniesz @ tak jak zawsze w 3 dzien......... chociaż to jest pierwsze opakowanie więc może lepiej narazie nic nie kombinować. ale tak jak mowie mozna skrócić przerwe tylko organizm może na tym ucierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zdazylo na domowce i kiedys na wycieczce nad jezioro (podczas wycieczki) :) hyhy a mojemu znajomemu w kinie:O na balkonie:o w ogole sobei tego nie wyobrazam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula18
Hej dziewczyny, bierze któraś z Was Microgynon21 ? Bo jakbym wiedziala jak na kims dzialaja to bylabym sopkojniejsza ze swojej strony. powiedzcie mi jeszcze tylko jak przekonac swojego chlopaka, ze jak biore tabsy to mozemy juz do konca..... bo on sie troche boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula18........ja osobiscie ich nie biore..ale jesli Twoj chłopak ma obawy..to przez pierwszy tydzien uzywajcie gumki..... a potem sprobojcie..bez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskaweczka 1000000
Witam! Mam do Was krotkie pytano... a mianowicie czy wystepuja u Was dni suche i mokre odkad bierzecie tabletki?? Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×