Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

ale o co konkretnie pytasz............ jesli o mnie chodzi to mam dni suche zawsze :D chyba że podczas sexu no to wtedy mam zdecydowanie \"mokro\" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzi_ak87
dziękuję wszytskim za odpowiedzi :) jestem już spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskaweczka 1000000
jezeli biore tabletki to wydaje mi sie ze nie powinnam miec dni mokrych (nie chodzi mi tu gdy uprawiam sex, tylko o cykl miedzy miesiaczkami). Moj problem to: czy te tabletki dzialaja na mnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bani87
Hej! mam taki problem! w niedziele powinnam wziasc ostatnia tabletke z opakowania lecz zapomnialm :P i teraz powinnam miec tydzien przerwy i zawsze dostawalm okres w czwartek wieczorem. ale postanowilam nie robic przerwy poniewaz okres w ten weekend bardzo mi nie pasuje:) wiec powinnam nastepna tabletke wziasc w poniedzilek jednak niestty nie mialm zadnej apteki pod reka:p no i w ten poniedzilek juz 2 dzien nie wzielm tabletki...wiec ominelam ta jedna i wczoraj wzielma dopiero tabletke!a dzis rano dostalam okres! czy moze byc tak ze przez te 2 dni nie brania tabletki mi sie to przesunelo o 1 dzien? nie wiem co teraz mam zrobic czy kontynuowac branie tabletek i wziasc dzisiaj czy dopiero w poniedzilek czyli po tygodniowej pzrerwie czy co???? nie wiem komplatnie co w takim prypadku mam zrobic!prosze o pomoc! z gory dzikeuje! dodam ze biore tabletki juz rok i jeszce nigdy mi sie cos takiego nie przydazylo choc przyznam ze czas zapomnialm wziasc tabletki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no ale nic hcodzilo mi o to czy dostane dnia 3 czy czwatrego bo jesli nie ostane dnia trzeciego to zaczekam i wezme np nie po 5 diach przerwy tak jak chcialam tylko po 6. Chodzi mi o to czy antykoncepcja bedzie zachowana. No ale w sumie too nie bedzie spoznienie tylko wczesniejsze zazycie. aaaaaaa a czemu pytasz czy mam zamiar zawsze przesowac tak okres ja tylko raz go przesune teraz i pozniej zamiast konczyc opakowanie w poniedzielk bede konczyla w np piatek i wtedy dostanme okres po weekendzie a potem wezme znow 21 tabletek normalnie i normalna przwre zrobie? Ty chyba zrozumialas inaczej mojego posta. przeciez wiadomo ze nie bede tak robic co miesiac tylko zrobie raz i juz sie okres przesunie. Juz raz ostwailam tabletki i zawsze dostawialam 3 dnia wiec mysle ze teraz bedzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figaa antykoncepcjajest zachowana,od razu trzeba bylo o to zapytac,a ja myślałam że pytasz o co innego. bani namieszałaś troche i ja niestety nie bardzo wiem jak Ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiko9
Cześc mam pytanko które zresztą już padło ale co mi tam. Chodzi mi o to że podczas brania tabsów nie powinno dojść do jajeczkowania a ja wiem że u mnie dochodzi bo bardzo charakterystycznie boli mnie jajnik ale tak nie powinno być więc co się dzieje czy babletki nie działają?????????????????????????????????????? zaznaczam że to moje 1 opakowanie!!!!!!!! ratujcie co i tym sądzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia222
hej mam problem bo zaczelam brac harmonet i wszystko byloby ok(zadnych niepokojacych objawow)tyle ze mam jakies krwawienie a raczej plamienia a okres dostalam nie po 21 dniach (czy dalej)a juz w 19 dniu brania tablatek.Wczesniej bralam tez harmonet i wszystko bylo ok ,nie bralam ich przez 5 mcy.czy to oznacza ze tabletki nie dzialaja skoro okres dostalam wczesniej czy po prostu organizm musi sie przyzwyczaic(wczesniej mialam nieregularne cykle)poza tym ostatnio mialam bardzo duzo stresu ,ktory tez moze wplywac na to .Tabletki biore regularnie moze jakies 10\'-15 minut poslizgu,zadnej nie poominelam .Dzis zaczelam 2 opakowanie i sie zastanawiam czy dobrze robie.poza tym boje sie ze jesli nie dzialaja to ...,mimo ze z chlopakiem stosujemy jeszcze prezerwatywe ale wiadomo 100% nic nie daje . prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156 heh bno wlasnie przeczytalam swoje pytanie i wyszlo jak bym pytala o to czy dostane dnia 3 jak zwykle a chodzi mi oo to czy zabezpieczona bede dalej jak normalnie:) Dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia222 spokojnie wszystko jest dobrze, takie cyrki moga sie zdarzac do trzeciego miesiaca brania tabletek ale jesli beda dluzej to owinas sie skontaktowac z ginem. no a na ulotce nie jest napisne ze to wlasnie w czasie 7 dniowej przerwy musisz dostac okres. wszystko jest w porzadku organizm na nowo sie przyzyczaja:) jesli wzielas 21 taletek zrobilas 7 dni przerwy i wzialas osmego to jest wszytko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko nie ma żadnego jajeczkowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! są znikome bardzo przypadki że występuje,ale tabsy nie tylko chronią Cie przed ciążą tym że nie dopuszczają do jajeczkowania, zmieniają także gwłaściwośc śluzu szyjkowego i błony śluzowej trzonu macicy,czy jakoś tak a jajeczkowania nie masz i tak,mnie tez jajniki czasem bolą tak jakbym miała owu,ale jej nie mam,poprostu organizm tak wariuje czasem,to normalne. poza tym jestes przy 1 opakowaniu więc,byc może organizm pracuje tak jak podczas owu ale jej niem....i dlatego boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zabezpiecznie a 100% to masz rcje. A ja stosowalam tabletki i nie uzywlaalam gumek ii znam mnostwo obob ktore tak robia, bo skoro sie bierze tbletki i juz sie tym truje to przynajmniej powinnysmy miec z tego jakies korzysci czyli kochanie sie bez gumki. Moj gin powiedzial jak bralam tabletki i gumke dodatkowo to tak jak lizanie cukierka przez papierek:) No ale wiaomo pozwalajac sobie tylko na taki zabezpiecznie trzeba jednak miec swiadomosc z cos sie moze przytrafic choc biorac regularnie tabletki to bardzo mala szansa jest na zajscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia222
figaa dzieki .bo mnie to troche zaskoczylo tym bardziej ze wczesniej nie mialam takich cudactw.czyli mozliwe jest ze okres dostane wczesniej niz po 21 dniach .bo mnie juz zaczyna schiza lapac .buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez boli czasami ale ufam ze nie ma jajeczkowania kiko9 tabletki sa sa glownie efektem zahamowania owulacji, a ponadto zmiany sluzu szyjkoego( co utrudnia penatracje plemnikow) oraz zmian zachodzacych w endometrium (blona sluzowa) co zmniejsza prawdopodobienstwo implantacji komórki jajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia tak mozliwe jest to ze okres doatla s wczeniaj do trzeciego miesiac a maga byc takie cyrki i moze wystepowac plamienie al epamietaj jezli to nie minie po trzecim miesiacu nalezy sie uda szybko do gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiko9
czli wychdzi na to że mogą wystepowac objawy bardzo podobne do owu. ale ona nie nastepuje. a jeśli jednak do mniej dochodzi to może to świadczyć o tym że np tabsy są za słabe????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądze. poczekaj....przecież przez pierwsze 3 miesiące różne cuda się moga dziać.....wariactwa organizmu itp,Ty jesteś dopiero przy1 opakowaniu także spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiko9
ja wiem że nie powinno dochodzić do owu. bo takie w końcu jest przeznaczenie tych tabletek ale napisałaś że zmienia się śluz czy cos tam ale u mnie jest identycznie jak przy jajeczkowaniu czli zaczął mnie boleć jajnik w 16 dniu jak zawsze i i cała reszta czyli śluz i td więc może faktycznie jest za mało hormonów w tych tabsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilo9 popierwsze tabletki powinnas otrzymac od gina po dokladnych badaniach. nie ma tak ze sa slabe i mocne tabletki, Gin powinien ci zbadac m. in poziom hormonow i dopasowac tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiko9
kurde ja to muszę wiedzieć bo nie będę uprawiać sexu a chcę ale mam fobie paniczny strach przez ciązą dlatego go nie uprawiam a chcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale to życie jest pokręcone!!!!!!!!!!!!!!::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiko9
żadnych !!!!!!!!!!!!!!! chociaż nie miałam badanie usg dopochwowe ale to na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chce Cię straszyc,ale badania to podstawa bo na podstawie takich badan dopiera się odpowiednie tabletki,tzn proby wątobowe i poziom hormonów to są najważniejsze badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiko9
dzięki za odpowiedz i papaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula18
mam pytanko. bo jak na przyklad pierwszy raz biore tabletki i dopiero trzeci dzien biore, a sa 3 miesiace takich wariacji to moze przez te 3 miesiace lepiej nie kochac sie jeszcze do konca cio?? bo jak wystapi jakies jajeczkowanie czy cos to pozniej klapa:/ pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula18 cyrki w sesie ze plaminia albo okres sie jeszcze nie ureulowal, ale zabezpieczenie jest. Ja po jakis 6 miesiacach brania dostawailam okres co do dnia i godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula18 a zeby byc troszke bardziej niz pewna powinnas przejsc bdania u gina i powinnas miec dopasowane tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula18
ahaa. a robilas to jak zaczelas brac tabsy tak do konca? po jakim czasie jak tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od razu, zaczełam chyba przy 17 tabletce z pierwszego opakowania, wczesniej przeszkadzały mi troche plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula18
no i nie balas sie juz ze mozesz zajsc czy cos?? bo ja moze sie bede troche bac ale zrobie to jak mi tez ustapi i okres i plamienia jak bede miala. bo na pewno to piekne uczucie tak do konca to zrobic z ukochana osoba:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×