Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

guetta...Można się starać od początku, ale w tym przypadku może wystąpić ciąża mnoga, dlatego powinno się zacząć starać po 3 miesiącach, wtedy organizm jest już unormowany pod względem hormonów i ciąża będzie już \"normalna\"...Chyba, ze ja to źle pojmuję:)Lekarza nie pytałam, bo jak na razie nie zamierzam się starać o dzidzi...Jak coś to mnie poprawcie i oświećcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guetta
Dzięki aaaaaaa. potwierdziłaś to co wcześniej słyszałam. Ale chcę więcej opinii. Piszcie co wiecie na ten temat. Najbardziej interesują mnie wypowiedzi lekarzy. Bo z tego co słyszę każdy potrafi mieć inną teorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
po trzech miesiacach od odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
bo tak jak aaaaaaa napisala moze wystapic ciaza mnoga, chora lub pozamaciczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka:classic_cool:... guetta...Tutaj rzadko pojawia się jakiś lekarz...Poza tym każdy może ukazać się tu jako \"lekarz\", więc najlepiej jest się ich zapytać po prostu osobiście...Jak Ty pójdziesz zapytaj, poproś koleżankę, która chodzi do innego, żeby się zapytała, solidnykopniaka mama jest ginekologiem, więc tu masz opinię lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się @ spóźnia,ostatnio zawsze dostawałam go w 4 dzień w przerwie, a teraz nima :P, tzn przestawiał mi się już kiedyś,ale nie tak długo....ehhh wzięłam 21 tabletek + 3 z nastepnego(tzn z zapasowego,bo chciałam przesunąć @) zapewne to też mogło spowodować przesunięcie @,ale chce się upewnić czy dobrze rozumuje :) Poza tym, zrobię teścik jak @ nie przyjdzie do końca tygodnia.... Bez obaw,nie panikuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam dziewczynki:) anulka156...To na bank spowodowało przesunięcie okresu, bo po to właśnie te 3 dodatkowe brałaś:)Jeśli wzięłaś 3 dodatkowe, to o te 3 dni Ci się przesunie dodatkowo... P.S. A Ty czasem nie miałaś rzucić tabletek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzuciłam już, i wiem że o te trzy dni miało mi się przesunąć bo tak sama chciałam,to akurat wiem,taka głupia to nie jestem :P:P:P chodziło mi o to że okres miałam dostać w czwartek,normalnie dostawałam w poniedziałek ale chciałam go przesunąć dlatego wzięłam te 3 dodatkowe pigułki - to @ miał być w czwartek,zgodnie z poprzednimi8 @ zawsze na 4 dzień odstawienia dostawałam, a teraz po tych 4 dniach od skończenia wszystkich pigułek go nie było,i mi chodziło,o to że wzięlam 24 tabletki spowodowało to że nie mam go tak jak zawsze w 4 dzień po odstawieniu,tylko później :D....... no ale @ jest dziś.................:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszło w sumie tak,że dostałam go w 6dzień odstawienia, i ja już nie biore piguł, tak jak postanowiłam...... Pisałam kiedyś tam że w pon czy nd mi się kończą tabsy. no i od pon nie łykam już ich.....i nie będe jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chłopski rozum (bo sama się gubie) w nd wzięłam ostatnią tabletkę a okres przyszedł dopiero dziś,w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...No wiem Aniu, że nie jesteś głupia:):)Nie wątpię w Twoja wiedzę, absolutnie:D:) No to dobrze, ze masz już:D No a to spóźnienie na pewno spowodowane odstawieniem:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 a wiesz co było najlepsze że jak mi się @ spóźniał to nie zapaliłam ani jednego papierosa(bo ja od czasu do czasu zafajcze znowu) i zero % normalnie,bałam się :D bałam się że jakby co to żeby maleństwu nie zaszkodzić....sama byłam w szoku takim swoim podejściem i tak myślę czy to czasem jakiś instynkt mi się nie załącza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekcjsocjozxjcvmldrt
Słuchajcie mam zylaka na nodze!! :O Koncze dopiero drugie opakowanie HArmonetu i wczoraj zauwazylam zylaka na lydce :O A mam 18 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmień tabletki. aaaaaa narazie dobrze jest jak jest,ale kto wie,kto wie :) a zastanawiałam się czemu mi się spóźnia też dlatego,bo jak ostatnio przesuwałam sobie @ to zjadłam 8tabsów z nowego opakowania i okres przyszedł normalnie wtedy w 4 dzień,a teraz zjadłam tylko 3 a @ się spóźnił,no ale przy tabletkach to wszystko możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekcjsocjozxjcvmldrt...Pójdź do lekarza, on Ci powie co i jak... anulka156...:)No pewnie, że z tabletkami różnie...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemy1234512345
Czesc dziewczyny...mam problem pomozecie mi?? powiedzcie mi czy biorac tabletki antykoncepcyjne moge sie zawsze kochac nawet w czasie miesiaczki?? czy dzien przed okresem?? czy sa w ogole jakies dni w ktorych nie moge, nie powinnam...sa jakies zagrtozenia?? biore juz 5 miesiecy i chcialabym sie kochac z chlopakiem ale sie boje..no jutro czy moge wiedzac ze za 2 dni bede miala okres albo za 3?? czy w czasie okresu moge?? albo w tych dniach kiedy sa dni plodne jak sie nie bierze tabletek??? wytlumaczcie mi wszystko od poczatku prosze o pomoc kogos kto sie zna bardzo dobrze...zebym sie nie bala i nie miala problemow!! dzziekuje z gory..i czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azymut
Przeczytaj ulotkę.JAk można brać 5 miesięcy tabletki i nie wiedziec nic o nich.JAk bierzesz tabletki, to nie masz dni płodnych.Możesz uprawiać seks kiedy tylko chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem1234512345
nawet w czasie okresu?? odpowiedzcie mi calym zdaniem!! tak zebym cos wiedziala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem1234512345
prosze napiszcie mi bo bylam w olsztynie u ginekologa a on taki nie mily nic mi nie mowil!! nawet sie boje zapytac! dziekuje wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem1234512345
i jak mozecie to napiszcie na meila angelika@o2.pl !! ale tu lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napisała Ci całym zdaniem , możesz się kochać non stop,nawet jak masz okres, tzn w przerwie tej 7 dmio dniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz tylko uważać jak zapomnisz kiedyś pigułki,wtedy dodatkowo się zabezpieczaj tydzień,no i jak będziesz brać antybiotyki osłabiające działanie tabletek. Jak zwymiotujesz do 4 h od połknięcia tabletki to musisz wziąć zaraz następną,a potem o stałej porze następną..... W czasie 7 dni kiedy masz przerwe tez jestes zabbezpieczona,jeśli w ósmy dzień weźmiesz pigułke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemeczka:) problemy1234512345...Tak, możesz zawsze nawet w czasie miesiączki!!...Tabletki chronią Cię cały czas jeśli zażywasz je regularnie i przestrzegasz zasad...Widzę jedno!Nie czytasz ulotki!!:o Przeczytaj ulotkę choć raz i nie będziesz musiała zadawać tu głupkowatych pytań, bo w ulotce masz wszystko czarno na białym napisane... Jedynym zagrożeniem jest ryzyko 1 % i nieprzestrzeganie zasad(ULOTKA!!)... Przy tabletkach nie ma dni płodnych!! Bierzesz tabletki 5 miesięcy a nie wiesz o nich KOMPLETNIE NIC!!!Poczytaj o tym trochę:o Prawie każda z NAS zna się na tym bardzo dobrze!!Każda powinna się znać na tym bardzo dobrze zanim zaczyna brać tabletki a ni epo 5 miesiącach ich stosowania!!Widzę, ze się w czas obudziłaś:o \"nawet w czasie okresu?? odpowiedzcie mi całym zdaniem!! tak żebym coś wiedziała!!\"--->Ile Ty masz lat dziewczynko!?10!! \"proszę napiszcie mi bo byłam w Olsztynie u ginekologa a on taki nie miły nic mi nie mówił!!\"--->To go zmień!! \"nawet sie boje zapytać!\"--->To lepiej być w niewiedzy!?Jesteś nieodpowiedzialna z deka:o azymut...Popieram!!Takie ciemnoty ruskie, że szok...Nie wiedzą do czego ulotka służy! Ty \"problem\" może Ty czytać nie umiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAoausjkan icuahmbifkg
A ja mam takie pyatanie: czy jezeli chce przyspieszyc okres to moge wziasc tylko 19 tabletek?? prosze o odp czy moge tak zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAoausjkan icuahmbifkg
?????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
nie mozesz chyba ze chcesz byc niezabezpieczona i namieszac sobie w organizmie, poza tym ten okres po 19 tabletkach moze nie przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLAoausjkan icuahmbifkg...Ja bym nie kombinowała...Przeczytaj czy w Twojej ulotce coś jest na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama007
Hej dziewczyny:) hehe chyba mogę się przyłączyć.W sumie to mam pare pytań.Ostatnio byłam u ginekologa i przepisał mi tabletki antykoncepcyjne Jaśminelle..powiedział że są bardzo dobre itd..ale ja jakos za bardzo nie jestem przekonana.Może któraś z was ich używa??co o nich myślicie?i czy gwarantują 100% bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
zacznijmy od tego ze zadne nie gwarantuja 100%, hmmm kolejna sprawa kazdy organizm reaguje inaczej i kazde tabletki na inna dziewczyne beda dzialac inaczej, bralam je przez 2 miesiace mi nie sluzyly, pod koniec drugiego opakowania zaczely mi dretwiec nogi, wiec wrocilam do swoich poprzednich, kolejna sprawa jak juz chcesz napisac tak jak sie czyta to bedzie to : jasminell, a piesze sie yasminelle. hmm coz moge jeszcze dodac... nie wiem, jak bedziesz miala jeszcze jakies pytania to po prostu pytaj... aaa najwazniejsze! PRZECZYTAJ ULOTKE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×