Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość solidnykopniak
niech bierze przez 21 dni normalnie, pozniej albo niech nie robi przerwy i wezmie nastepne albo zrobi normalnie przerwe siedmiodniowa i nasteone opakowanie, tylko powstrzymajcie sie od seksu w tym miesiacu albo zabezpieczajcie sie oddatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
hehehehe coz za jednomyslnosc :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka1313
a tak z ciekawosci, ile mialyscie lat jak dostalyscie swoje pierwsze tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... padlinka1313...Ale Ty źle zrozumiałaś moją wypowiedź, przeczytaj ją jeszcze raz DOKŁADNIE...Ja wiem, że to jest najskuteczniejsza metoda!!A od błędu zależy ile skuteczność się obniża, nie zawsze będzie to 2 setne %... Ja pytałam skąd wiesz, że \"a te dwie setne procenta ktore zaszly w ciaze to kboiety ktore zapominaly o tabletce i takie podobne rzecz\"?? P.S.Ja wierzę bardziej ulotce niż jakiemuś artykułowi... Ja miałam 21 lat:) wicherxy...A co jej powiedział lekarz...Według niego powinna postępować jeśli chodzi o to...Jeśli miała wziąć w ostatnim dniu(tak powiedział lekarz, to teraz ma się zabezpieczać dodatkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane dziewczynki........... pisze tutaj bo chciałabym Was sie zapytac o tabletki mercilon. Lekarz kazał mi je wziąć w 3 dniu cyklu po to żebym nie miała krwawienia, zdaje sobie sprawę że jak sie weżmie w pierwszym dniu to sie jest zabezpieczonym po pierwszej tabletce, ale niewiem ile trzeba czekac w tym drugim wypadku. Posłuchałam lekarza i wzięłam w 3 dniu juz wybrałam całe opakowanie teraz mam już tą 7 dniowa przerwę. Jak myślicie czy jestem juz zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak już jesteś, jeśli sie bierze tabletke pierwszą 2-5 dzien cyklu to zabezpieczenie jest po 7 dniach, a to oczywiście JEST NA ULOTCE, wiem na pewno bo sama brałam mercilon... stoi jak wół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczulka
Mam pytanko:Jestem po pierwszym moim opakowaniu tabletek anty..Niedługo zaczne brac 2 opakowanie Yasminelle.Moje pytanko dotyczy stosunku,bo chciałabym aby Mój Facet kończył we mNie.Jaka jest możliwośc wpadki?? Obawiam sie troszke bo to 2 opakowanie,a nie chce niespodzianki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo77777
mozna brac 14 tabletek a nie 21 i potem poczekac na okres????? czy tak nie wolno robic doradzcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczulka
nie wolno tak robic.Bierz normalnie 21 tabletek,bo wtedy masz pełna antykoncepcje.Skąd pomysł na 14??:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! mam pytanko, biorę tabletki już od 6 miesięcy i od dwóch dni mam jakieś plamienia, a do okresu jeszcze 4 dni? wiecie co może być powodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczulka
to normalne przy tabletkach antykoncepcyjnych jak na początku.Gdy to bedzię się póżniej powtarzać przy następnym opakowaniu skonsultuj sie z ginekologiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marczulka - ja przy drugiej tabletce z pierwszego opakowania zaczęłam kochać się do końca. Robiłam tak przez prawie 2 lata i w ciąże nie zaszłam :) Ale 100% zabezpieczenie przed ciążą to daje tylko szklanka wody zamiast seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka1313
ja mialam 17, 5 ja jednak bede uzywac prezerwatyw, tak na wszelki wypadek , za mloda jestem na dzidzie :) ----------------------------------------------- 3 dzien a okresu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka1313
ja mam 17, 5 i wlasnie czekam na okr to zaczne brac Yasminelle ja jednak bede uzywac prezerwatyw, tak na wszelki wypadek , za mloda jestem na dzidzie :) ----------------------------------------------- 3 dzien a okresu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczulka
heheh dobrze powiedziane:):)Ale najgorzej,ze meczy mnie chwilami ta myśl:/ dzięki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicherxy
Mam pytanie moja dziewczyna zaczela brac pierwsze tabletki Antykoncepcyjne(Yasminelle) ale mam problem bo zaczela je brac żle tzn. w ostatnim dniu miesiaczki a nie wpierwszym co ma teraz zrobic: to znaczy od pierwszego dnia nastempnego opakowanie bendzie jusz bezpisznie podczas stosunku (nawed gdy jeszcze nie bendzie nastempnego okresu ) po tych 21tabletkach @solidnykopniak to lepiej zrobic tą przerwe czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaisa 1987
mam pytanie, czy kobieta biorac regularnie tabletki antykoncepcyjne moze zajsc w ciazy w ciagu 7 dni od rozpoczecia okresu.tzn gdy skoncza sie tabletki w sobote-dostaje okres we wtorek a kolejna tabletke biore w niedziele, to czy jest nozliwe, ze w czasie tej przerwy od tabletek moze zajsc w ciaze??prosze o odpowiedz i rade:) pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovinka...7 dni...Chyba, że w ulotce masz napisane inaczej - ulotka rzecz święta:)(Jak to pisze któraś z nas:)) Tak, jesteś już zabezpieczona... marczulka...1 %!...Po jakiś 4 h jesteś już zabezpieczona:) To nie jest normalne przy 6 opakowaniu!!Do 3 miesięcy mogą się dziać różne rzeczy, a nie przy 6, nie wprowadzaj dziewczyny w błąd... malenstwo77777...I co jeszcze?Heh...Po co Ci takie cuda? oka......Jesteś już w czasie 7 dniowej przerwy??To nie jest normalne, jak Ci napisała marczulka... padlinka1313...To po co Ci tabletki??Tylko się trujesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicherxy...Ja Ci już odpowiadałam na to pytanie!! Ma się zabezpieczać całe opakowanie dodatkowo... Tak, będzie już zabezpieczona przy następnym opakowaniu... Pytanie skierowane do solidnegokopniaka ma odpowiedź treści - patrz ulotka!! kaisa 1987...Kuźwa mać!!Dziewczyno!!Tabletki to są hormony - poważna sprawa, weź no siądź sobie i przeczytaj ulotkę, żeby Ci się wbiły podstawy do głowy, bo cinka jesteś...Biorąc tabletki anty, jeśli przestrzegasz wszystkich zasad w braniu zabezpieczają Cię cały czas!!W tej przerwie też...ZAWSZE!!Czy to jasne??Masz to jak BYK w ulotce!!CZYTAJ CZYTAJ CZYTAJ ulotkę!!! Z reguły jestem miła, żeby nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaisa 1987
bardzo dziekuje za odpowiedz i prezpraszam, ze pospulam Ci nerwy...ale wolalam sie upewnic i teraz jestem juz pewna w 100% dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaisa 1987...Nie popsułaś mi nerwów:) Ja piszę bardziej \"dobitnie\", żeby zaznaczyć potęgę i ważność sprawy:):)Heheh:)Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jako nadworny leń tego tematu musze powiedzieć, że nie chciało mi sie odp na pytania wiec zaczekałam na aaaa której sie zawsze chce :D jeszcze jedno pyt \"czy jestem zabezpieczona po 120 dniach brania\" a zabije was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak...:) A co myślisz na temat sytuacji dziewczyny o niku \"oka...\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ---oka
niemartw się ja miałam taka sytuacje przy 7 czy 8 blistrze czasami tak się dzieje. i niewiem czym to jest spowodowane ale jestes zabezpieczona w 100% jeśli za miesiąc to się powtórzy to powiedz o tym swojemu gin... czasami po dłuższym czasie niż 3 miesiące okazuje się że tabletki nam niepasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka1313
po to ze mamusia zostac nie chce, a wspolzyje juz regularnie, wiec tabletki to najlepsze rozwiazanie :))))) a prezerwatywy to nie jest komfort psychiczny, ciagle w stresie czy nie peknie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ---oka...\"jestes zabezpieczona w 100%\"--->Tabletki nie dają 100% pewności, więc nie pisz bzdur, tylko najpierw poczytaj trochę o tym... padlinka1313...No ale jeśli bierzesz już tabletki, to gumki są w sumie niepotrzebne!!Cytuję Twoje słowa--->\"ja jednak bede uzywac prezerwatyw, tak na wszelki wypadek , za mloda jestem na dzidzie\". Stąd moje zapytanie, bo tu twierdzisz, że chcesz używać i tego i tego... A potem piszesz coś takiego:\"wiec tabletki to najlepsze rozwiazanie a prezerwatywy to nie jest komfort psychiczny, ciagle w stresie czy nie peknie ....\"--->To zdanie myli się z tym poprzednim...Więc ja już nie wiem o co Ci chodzi w tym wszystkim...Czy pierwszy post jest odpowiednikiem Twojego postępowania czy drugi!?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam miało być: Stąd moje zapytanie, bo tu twierdzisz tak mi się zdaje przynajmniej, że chcesz używać i tego i tego...Chyba, że ci chodzi tylko o gumki, sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaTiA....
Chcialam sie o cos was dziewczyny zapytac.... bo pierwszy raz stosuje tabletki i juz dzisiaj biore ostatnia tabletke ale od poczatku mam plamienia ( wzielam pierwsza tabletke w pierwszy dzien okresu)... a dzisiaj jeszcze dosszly bole brzucha... caly czas mnie bola piersi ale to bylo napisane w ulotce ze tak moze byc... a te plamienia.... czy to znaczy ze powinnam zmienic tabletki na inne?? i czy normalnie wystapi krwawienie w tej przerwie od tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×