Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość mrowkaZZZ
dokładnie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kwestii formalnej
Nie, nie mozna tak przyjac i powie Ci o tym kazdy ginekolog czy farmaceuta. NIE ISTNIEJE 100% skuteczna metoda antykoncepcji, aczkolwiek tabletki hormonalne sa najskuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaZZZ
nie ma żadnego zabezpieczenia 100% no ale jakby nie było to tabletki należą do tych środków najbardziej skutecznych...więc myślę że nie ma się czym przejmować:)));D;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaZZZ
Biala Dama20------>>> A JAKIE TY ZAŻYWASZ TABLETKI? I JAK TAM CIESZYSZ SIĘ JUŻ SEKSEM BEZ OGRANICZEŃ????:))):)))):)))):)))MI DZISIAJ SIĘ KOŃCZY OKRES WIĘC OD JUTRA BĘDZIE ZNOWU JAZDA:))):D:D:D POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Dama 20
zazywam tableteczki o nazwie harmonet i jestem z nich bardzo, bardzo zadowolona, co prawda nie sa tanie, ale i tak serdecznie je polecam:) ooo tak nie ma to jak seks bez zadnych ograniczen:P uwielbiam to...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaZZZ
a ile one kosztują? i mogłabyś podać ich skład hormonalny? bo po wakacjach chce zmienić tabletki na inne i dlatego muszę się orientować co i jak:))) no to się bardzo cieszę bo ja mam takie same zdanie jak ty:))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również biorę tabletki. Biore je regularnie i wiem ze dzialaja oraz mnie chronią. Dlatego zaproponowałam mojemu chlopakowi żeby kończył we mnie ale on sie na to nie zgodził . Powiedzial mi że on woli nie ryzykować i woli nie konczyć w srodku. To jest mój pierwszy chlopak z ktorym współżyje i chciałabym zobaczyć jak to jest gdy facet kończy we mnie ale on nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaZZZ
postaraj się go przekonać...:)))raz zobaczy i będzie chciał tak zawsze bo to ponoć najlepsze uczucie dla faceta jak kończy w kobiecie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Dama 20
HARMONET ® (Ethinylestradiolum + Gestodenum) Tabletki powlekane (0,02 mg + 0,075 mg) SKŁAD Substancje czynne: Jedna tabletka zawiera 0,02 mg etynyloestradiolu i 0,075 mg gestodenu. slowo slowo z uloteczki:P Harmonet to tzw mikropigulki, czyli pigulki zawierajace minimalne ilosci hormonow:) polecam serdecznie Tobie tez mrowko zzz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaZZZ
a ile one kosztują??? bo wiesz moje teraz kosztują niecał3 3 zł i trudno mi się będzie przestawić do tabletek o wiele droższych tymbardziej że cena tych co teraz używam bardzo mi odpowiada ....pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona228
Cześc dziewczyny. Mam pytanie do Białej Damy20 czy zdażyło C się nie wystąpienie krwawienia w okresie tych 7 dni? Bo ja właśnie w niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę i do tej pory nie mam okresu? Boję się że mogę być w ciąży a tego bym nie chciała bo mam już prawie roczną córeczkę i chciałabym troszkę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona228
Aha a też stosuję Harmonet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kwestii formalnej
Jesli nie bedziesz miec krwawienia do soboty, to masz sie czym niepokoic. Krwawienie z odstawienia nie ma wystapic konkretnego dnia 7-dniowej przerwy, tylko w jej trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaZZZ
tzn ja słyszałam że to też zależy od tego jak długo się stosuje tabletki...ponieważ na samych początkach ich stosowania może być coś takiego że może nie wystapić krwawienie ale jak za drugim razem nie wystąpi to trzeba iść do lekarza...tak słyszałam:(((ale na 100% nie wiem i nie chcę nic radzić...ja biorę tabletki ponad pól roku i krawienie zawsze mam zgodnie co do dnia i godziny więc nie mam narazie tego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona228
dziękuję za odpowiedź. Jestem tak przerażona że już nie wiem co mam robić. Czy czekać czy kupować test. Masakra!!! Ale chodziło mi właśnie o to czy może się tak zdarzyć przy tych tabletkch. Bo wcześniej okres dostawałam wcześniej niż po 21 dniach dlatego już nic nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaZZZ
wcale ci się nie dziwię że nie chcesz narazie mieć drugiego dzidziusia...:))) ja ci naprawdę nic nie doradzę musisz poczekać na wypowiedź białej damy bo ona może wie więcej na temat harmonetu:)))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zaniepokojonej : wiem co przechodzisz . Mam nadzieje że będzie okej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaZZZ
zaniepokojona---->>>3mam kciuki za Ciebie bo każdą z nas może mieć kiedyś taki problem ...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Dama 20
wszystko jest w porzadku, krwawienie powinno nastapic w ciagu 7-dniowej przerwy, jesli nie wystapi nie swiadczy to od razu o ciazy, dopiero jezeli za drugim razem krwawienie nie bedzie to niezwlocznie nalezy udac sie do ginekologa na badanko:) mysle, ze wszystko jest git i nie masz sie czym martiwc skoro regularnie przyjmujesz tableteczki:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona228
Dziękuję Wam dziewczyny bardzo za wsparcie. A mam jeszcze jedno pytanie czy warto robić teraz test? Jak myślicie? Biała Damo--bardzo Ci dziękuję za odpowiedź też mam taką nadzieję że będzie dobrze ale z każdym dniem tracę nadzieję. A czy to ozn. że normalnie brać tabletki po tych 7 dniach nawet jak nie wystąpi krwawienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaZZZ
dokładnie ja słyszałam że jak jeden raz nie wystapi krwawienie to normalnie zaczynasz brać drugie opakowanie po tej 7dniowej przerwie ale jeśli już po raz drugi nie wystąpi to wtedy musisz iść do lekarza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokohontaz
kim do diabła jest \"biała dama\" wyrocznią??? Ginekologiem, dziewczyny to tylko topic i nie ma czym się sugerować tylko pójść do lekarza!!! Troszke więcej rozumku zyczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaZZZ
przepraszam bardzo a od czego jest to forum???? chyba właśnie dlatego żeby popytać się innych osób znać zdanie od innych bo czasami zwykłe osoby wiedzą więcej niż niejeden lekarz...już wiele słyszałam takich opinni na temat niekompetentynych lekarzy którzy GÓWNO za przeproszeniem wiedzą!!!!!! oczywiście nie wolno się całkowicie sugerować zdaniem osób ale zawsze można się czegoś dowiedzieć..."pokahontaz" jak jesteś taka mądra to po co tu na to forum wogóle zaglądasz???? idź lepiej do lekarza...sory ale troche mnie wkurzyła twoja wypowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona228
Dokładnie, życzę więcej rozumu "pokahontaz" jeżeli coś ci nie pasuje to wcale nie musisz tu zaglądać. Nie należę do osób, które z każdym bólem lecą do lekarza, może właśnie Ty jesteś taką osobą dlatego masz takie podejście. A tak apropo to forum właśnie jest po to że wymieniać się swoimi doświadczeniami oraz poglądami a nieraz słóży właśnie do tego aby zapytać o rzeczy które nas męczą. i jeszcze jedno. Życzę Ci "pokahonataz" abyś zawsze miała dużo rozumu i nie musiała się nikgo i o nic pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaZZZ
też tak myślę....może Ty "pokahontaz" co chwile latasz do swojego lekarza i on zapewne ma cie już dość ale są też osoby które najpierw wolą się podzielić swoimi problemami na forum i popytać się różnych doświadczonych osób a potem dopiero iść do lekarza...bo kto lepiej czasami ci doradzi? osoba która przeżywała nie raz trudności ze skutkami ubocznymi tabletek anty czy lekarka bądź lekarz który sugeruje się tylko tym czy dany producent zaoferuje mu pieniądze czy nie...co może wiedzieć o tabletkach lekarz który każdej kobiecie która do niego przyjdzie przepisuje te same tabletki nie prowadzi z nią wywiadu nie liczy się dla niego dobro pacjentki tylko pieniądze....podsumuwując temat to czy naprawdę nie lepiej czasami poradzić się dziewczyn które mają bądź miały te same problemy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Dama 20
pewnie, ze nie jestem wyrocznia:) ja tylko pomagam rozwiazywac problemy, jedyne co moge to sluzyc rada:) i wiecie co jeszcze?:P mam juz 3 dzien przerwy miedzy tabletkami, a krwawienia jak nie bylo tak nie ma, ostatnio dostalam 4 dnia, ale dwa dni wczesniej czulam napiecie przedmiesiaczkowe, a teraz nic:( powolutku wkurza mnie to wszystko, bo skoro przyjmuje tableteczki to powinnam byc spokojna, ale jakos nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaZZZ
biala dama---> wszystko bedzie ok ja pierwsze 3 miesiące zażywania tabletek to czyłam bóle przed dostaniem krwawienia ale teraz już nic nie czuję...tzn czuję ale jak już mi pocieknie:)))ja zawsze dostaję na 4 dzień...będzie ok :))) musi być co nie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona228
Witam Was dziewczyny. widzę Biała Damo, że masz podobny problem do mnie ale muszę sie pochwaliuć że u mnie już jest wszystko w porządku. Wczoraj wieczorem dostałam, tak się cieszyłam że aż nie potrafię tego opisać. Zobaczysz ty też dostaniesz i będzie wszystko dobrze. Dziękuję Wam bardzo za wsparcie i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Dama 20
ciesze sie razem z Toba:) ale wiecie co? ja ciagle nie mam:( kurcze denerwuje mnie to wyczekiwanie, ale wazne, ze jestem dobrej mysli:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona228
To fakt, że to wyczekiwanie jest najgorsze. Kurczę, ile to kobieta musi znosić a faceci mają tak fajnie---NIC!! i niczym nie muszą się przejmować. Ale napewno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×