Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Któraś z Was pytała o tabletki na powiększenie biustu!Moim zdaniem koniecznie powinnaś powiedzieć lekarzowi dokładnie o co Ci chodzi!Że to mają być tabletki właśnie po to!:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertyna...wiesz co, wydaje mi się, że te migreny nie koniecznie muszą być spowodowane tabletkami, jesli miałaś je nawet nie biarąc tabletek!Może po prostu masz taki organizm, że Cie głowa boli!Rozmawiałaś o tym z lekarzem!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala83.
a i sie wydaje ze skoro mialas migreny wczesniej to tabsy tylko bedaje nasilac ale napewno nie dzialaja dobrze. ponoc migreny to jedno z przeciwskazan brania tabsw wiec pogadaj z lekarzem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala83.
tak gdzies czytalam. a jak masz migreny to swoja drog czeka Cie wizyta u neurologa. powaznie mowie. moja znajoma juz kilka razy pogotowie zgarnialo bo miala takie bole glowy, ze byla nieprzytomna. leczysz sie z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka85
cześć dziewczyny. Mam takie małe pytanko. A mianowicie stosuje tabletki antykoncepcyjne. w tym tygodniu występują u mnie lekkie krwawienia. I wczoraj zdecydowałam że będe się kochać z moim partnerem. Co oczywiście doszło do stosunku gdzie mój partner skończył we mnie. Chodzi mi o to czy podczas tego krwawienia może dojść do zapłodnienia?? Bardzo sie tego boje:( Błagam pomóżcie mi. Nie wiem co mam mysleć. Z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka85-----> Cześć, niektóre kobiety nie biorąc tabletek kochają się właśnie w takie dni(kiedy mają krwawienie), żeby nie zajść w ciążę!Więc myślę, że nie masz się czym martwić:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rediii
hey mam takie pytanko... zazywam pierwsze opakowanie tabletek anty. pierwsza wzielam pierwszego dnia miesiaczki mineło juz 16 dni a ja nadal lekko plamie czy to jest normalne???? prosze o odpowiedz. Z góry dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1234
pomocy.......wczoraj kochalam sie z facetem 2 miechy temu rzucialam tabsy..........kochalismy sie zaledwie 4 sekundy :P czy moge miec obawy?????przed wejsciem jego czlonek byl suchy a do wytrysku nie doszlo(szczerze to dalejko mu jeszcze bylo).......mam nie regularne cykle po hormonach......ale okres skonczyl mi sie 3 dni temu......to powineien byc 8 dzien cyklu wiec pewnie nie plodne ale kto to moze wiedziec.....doradzcie cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naaana
jeśli wytrysku nie było nie masz czego się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rediii------->Moim zdaniem nie masz się co martwić!W ciągu pierwszych 3 miechów brania tabletek można miec plamienie przez dłuższy czas po okresie!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala1234------->No dni miałaś na pewno nie płodne!Więc możliwość zajścia w ciążę jest mała!...Jeśli członek jest suchy to okej,ale jeśli pojawia się śluz to nie wiem, ponieważ słyszałam, że w śluzie mężczyzny mogą być plemniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antybiotykk
w 13 dniu brania tabletek (biorę od 2 lat) lekarzy przepisał mi antybiotyk, biseptol, który brałam przez 6 dni. W tym czasie nie współżyłam. potem 7 dni przerwy na "okres" i nowy cykl tabletek. Zaczęłam kochac się z facetem w piątym dniu tego nowego cyklu. Czy ten nieszczęsny biseptol mógł miec wpływ na tabletki??? BOJĘ SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antybiotykk------->Chodzi o 5 dzień cyklu brania tabletek!?Jeśli tak, to moim zdaniem po 5 tabletce byłaś już zabezpieczona!Antybiotyki tylko zmniejszają działanie,a nie powodują, że tabletki nie działają w ogóle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antybiotykk
W sumie minęlo 15 dni od ostatniego biseptolu do "pierwszego" współżycia. W tym 3 dni tabletek 7 dni przerwy i 5 dni tabletek nowego cyklu .... "Okresu " spodziewam się za około 12 dni - zwariuje do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SunRise777
hej!!biore tabletki od 2 tygodni i mam takie male pytanie.W ulotce napisane jest,ze tabletki nalezy zazywac o tej samej porze.Wiec biore ok 18-19 ,jednak czasami zapominam i biore np o 22 ,ale zawsze w ten sam dzien.Czy skutecznosc tabletek spada??czekam na odpowiedz.Z gory dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaaaa
hej. tak czytam sobie to forum od czasu do czasu i coeszę sie że jest coś takiego. biore tabsy od 4miesięcy, przy pierwszym opakowaniu był "celibat" zero sexu, przy drugim, z dodatkiem prezerwatyw.....no i schizowanie....a co jeśli coś nie poszło itp, przy trzecim odstawiliśmy gumki,ale mój uważał zawsze no i było schizowanie......teraz troche zaszaleliśmy no i.....znów schizowanie...mimo tego iż nie zawsze nam to jego uważanie wychodziło i było ok, terazznów mam wariacje....myślałam że tylko ja tak mam że ze mną coś jest nie tak............ale dotarło do mnie.....skoro biore te piguły to chyba właśnie p to żeby szaleć wtedy kiedy tylko mamy na to ochote a nie zamartwiać się dodatkowymi zabezpieczeniami.........skoro tak się zamartwiam to może szkoda kasy na te tabletki.........nie wiem.........mam 23 lata i dopiero teraz znalazłam tego jedynego od 3miesięcy sypiamy ze sobą, nie wiem czy to sex sprawił ale z dnia na dzień jesteśmy coraz bardziej w sobie zakochani.........nie jesteśmy tylko dla exu ze sobą - żeby nie było, nie kochamy się zbyt często.......ale jest w nas takie uczucie które daje nam tyle radości.......i miłości.....oki sorki że poprzynudzałam ale musiałam się "gadać". także jem piguły i co miesiąc jest zamartwianie....traz planuje nie robić przerwy.....pech chce mnie najść w samego Sylwestra.......z jednej stony wolałabym zrobic tą przerwe no bo jak mi się to wszystko rozreguluje.......ok kończe, dzięki wam za wasze wszystkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka.......
annnnnnnnnnaaaaa: mam dokladnie taka sama sytuacje jak Ty. tyle samo lat, tyle samo miesiecy, en sam schiz. :) tak jakbym o sobie czytala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka85
Cześć wam. To znowu ja. biore regularnie tabletki anty. Kochałam się z moim facetem tydzień temu i strasznie sie boje bo do tej pory nie dostałam okresu. Powiedzcie czy to normalne czy juz zaszlam w ciąze?? Stres mnie tak pożera że koniec. Powiedzcie coś na ten temat. Prosze was. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxi77
anka85 a ktory to dzien Twojej 7-dniowej przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekologicznie tak, ale pre-testy ciążowe wykrywają juz 7 dniową ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka85
Mam 3 dzien przerwy. Normalnie według obliczeń powinnam mieć dzisiaj okres. Jestem zdezorientowana. Mam się czego bać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi kiedyś zdarzyło się
(tylko raz), że miałam okres...6 dnia przerwy (zawsze mam 3-4) co ja wtedy przeżyłąm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tak, że dostawałam w 3 dzień, a później po jakimś czasie zaczęłam dostawać w 4 dzień,więc jeszcze normalnie możesz dostać!Masz na to 7 dni!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kochałam się ze swoim chłopakiem w 10. dniu cyklu. Skończył we mnie. Biorę regularnie tabletki Cilest (ogólnie czy zawierają one dużą dawkę hormonów?) i mam obawy w związku z moim zajściem w ciążę. Powinnam je mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia23
Obawy zajścia w ciąże ma większość dziewczyn, mimo tego iż zażywają tabletki anty. Może dlatego że chronią nas tylko (albo i az) w 90%........Uważam że skoro bierzesz je regularnie, to nie powinnaś się martwić. Ja zażywam też Cilest i jest ok.jak do tej pory mnie nie zawiodły.nie zawierają one dużo hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna101
cześć przypadkiem weszłam na tą stronę i mam pytanie byłam właśnie u gimekologa i przepisał mi tabletki niskodawkowe novynette. Boję sie jednak żeby nie było w nich za moło hormonów. Kocham sie z moim chłopakiem od roku zawsze używaliśmy prezerwatywy ale ponieważ okres mam nieregularny wiec zawsze sie stresowałam przed jego nadejściem. Czy nie powinnam isc do lekarza i poprosić o mocniejsze tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×