Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Malenka1984
Hej dziewczyny!!Ja mam taki problem, ze wykryto u mnie 2 lata temu zespolpolicystycznych jajnikow od tego momentu bralam Diane teraz yasmin.Misiaczke mialam normalna trwajaca 6 dni 14listopada w ostatnim jej dniu zaczely sie sensacje zoladkowe,do dzis takze nie mam aopetytu i kluje mnie w brzuchu w roznych miejscach.Mimo, ze uwazam, ze w moim przypadku to niemozliwe, abym byla w ciazy to chcialam zrobic test a tam napisane ze w przypadku wystepowania torbieli na jajnikach(tak jest przy PCO), test bedzie niewiarygodny:(i nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
To klocie itd. nie musi byc spowodowane ciaza... i mlodsci po okresie rowniez... Najlepiej wybierz sie do ginekologa bedziesz miala pewnosc, ze to nie ciaza :) no i oczywiscie dowiesz sie co Ci jest, bo moze byc to cos powaznego... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria1988
a i jeszcze mam takie pytanko: Czy jesli tuż po przyjęciu tabletki piłam alkohol (wymiotow nie było) to czy mogło to obniżyć skutecznosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1982
wiktoria1988 nie jezeli nie bylo wymiotow a nie bralas wczesniej antybiotykow ani pila dziurawca to napewno sie wchlonely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria1988
Dzieki Kita ale ja juz jestem taka panikara i tak sie nie uspokoje dopoki nie dostane okresu:( A jeszcze 1,5 tyg. Wole jednak zabezpieczac sie dodatkowo prezerwatywa i sobie takich jazd nie montowac bo zwariuje. Tylko mysle co sie moglo stac zeby nie zadzialaly i czy wszystkie przyjmowalam odpowiednio. ojej ale mam charakter. Do tej pory, jak kochalismy sie z prezerwatywa bylam spokojniejsza bo przynajmniej nasienie sie nie dostawalo do srodka i to mnie uspakajalo. A dzialania tabletek nie widac. Jednak mysle ze jak teraz dostane to im zaufam bo wczesniej wlasciwie nie mialam okazji zeby je sprawdzic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria1988
a i jesli wymioty wystepowały po 4 godz od przyjecia(pare razy tak mi sie zdarzylo) To na pewno sie wchłonęły?? Dzieki za ewentualne zrozumienie i odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1982
jezeli minely 4 godziny to leki napewno sie wchlonely...4 godziny to taka umowana granica bo przeciez przyjmowanie hormonow przez organizma jest indywidualne :) nie dygaj wszycho bedzie ok najlepiej nie stresuj sie tym i nie mysl o tym bo to najbardziej opoznia okres ......... trzym sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria1988
Dziekuje za słowa otuchy... Wiesz ja mam juz taki charakter okropny i sama sobie problemy sprawiam i sobie wmawiam chore rzeczy. Mam nadzieje ze kiedys zmadrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1982
doskonale cie rozumiem tez bralam kiedys tabsy.........podejrzewam ze jestem duzo mlodsza od ciebie :) ale nawet od "gowniarki" slowa otuchy sie przydaja :P teraz i ja mam problem ,,,,,, rzucilam tabletki kochalam sie bez gumki(stosunek byl przerwany) wzielam postinor i 7 dni za wczesnie dostalam okres....na czym polega problem????? kazdy mowi ze jest to ciaza pozamaciczna.....fajnie co?????? a mnie juz lapia powoli schizy :( pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria1988
Mysle ze nie powinnas sie przejmowac bo z tego co mi wiadomo to wlasnie postinor ma takie dzialanie ze wywoluje miesiaczke wiec to dobrze ze dostalas. Trzymaj sie cieplutko. Kazda rada jest dla mnie cenna niezaleznie od wieku chociaz wcale nie bylabym taka pewna ze mlodsza jestes:) Wszystko bedzie dobrze. Ja tez zaczelam myslec pozytywnie bo takie zamartwianie sie do niczego nie prowadzi a tylko szkodzi i mozna sie wykonczyc psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
dziewczyny rzuccie w cholere te tabletki!!! To jedno wielkie swinstwo i nigdy nie pozostaje obojetne dla organizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia23
Teraz ja mam pytanie. Wiem że można nie robić przerwy podczas brania tabletek,tzn gdy kończy się opakowanie należy brać odrazu następne,wiem od ginekologa że raz na dłuższy czas tak można zrobić, ale chciałabym wiedzieć czy coś się nie nmieni w moim cyklu. Do tej pory regularnie dostaje miesiączke,w ten sam dzię a nawet godzine, nie mam już bolesnych misiączek ani obfitych krwawień. Niestety kolejna przypada mi w Sylwestra ;( a na dodatek dzień po Sylwestrze mój chłopak ma urodzinu :? więc wiecie jak jest......pomóżcie,mam problem i poważnie się zastanawiam czy robić tą przerwe czy nie. Biore Cilest 3miesiące.jak do tej pory dla mnie są idealne.w lutym mam miec badania kontrolne.więc zobaczymy czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria1988
ja raz tak zrobilam w wakacje. To było przy jakims drugim opakowaniu. Wzięłam od razu dwa bez robienia przerwy. Podczas drugiego opakowania wystapywaly niewielkie plamienia (ale to normalne). Potem wszystko wraca do normy i po wybraniu wszystkich 42 tabletek dostaje sie okresu w 7dniowej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia23
dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala83.
do nadia23: ja np. nie polecam przesuwania@. tez mam cilest ostatnio eksperymentowalam. chcialam przesunac sobie o jedno opakowanie.. ale po 2 tygodniach PLAMIEN po nieodstawieniu tabetek wymieklam. teraz mam @. reasumujac: 3tyg. w tamponach. mam nadzieje ze Tobie sie tak nie zrobi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie... misiąc temu odstawiłam tabletki.. po odstawieniu kochałamsie zmoim chłopakiem w prezerwatywie.. do tej pory nie dostałam okresu.. czy możliwe ze jestemw ciązy?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala83.
wszystko jest mozliwe.. ale jak nie pekla i nie zszunela sie to chyba raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia20
WITAM MAM PYTANIE DZIEWCZYNY BIORE TABLETKI ANTY MICROGYNUM 21 OD PONAD POL ROKU I W ZWIAZKU Z TYM NIEWIEM I OBAWIAM SIE BO MUSZE TERAZ ZAZYWAC TABLETKI NA PRZEZIEBIENIE PECHERZA MOCZOWEGO I BOJE SIE ZE JAK POMIESZAM ANTYBIOTYK Z ANTYKONCEPCYJNYMI TABLETKAMI TO ZE MOGA MIEC MNIEJSZA SKUTECZNOSC TABLETKI ANTY ?NIEWIEM CO ROBIC I CZY MOGE ZAZYWAC TABLETKI ANTYBIOTYKI KTORAS Z WAS ZAZYWALA TE I TE TABLETKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Bierzesz i te i te tabletki, tyle ze skutecznosc tabletekk antykoncepcyjnych zmniejsza sie... wiec radze kochac sie albo z dodatkowym zabezpieczeniem albo w ogole ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red88
Hey zazywam pierwsze opakowanie NOVYNETTE czuje sie po nich bardzo dobrze tylko zastanawiam czy po nich bardzo sie tyje??? Czy któraś z was zazywa te tabletki? Bede wdzieczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala83.....
reakcja na tabletki jest zalezna od Twojego organizmu. maja bardzo podobny sklad. ja np. po cilescie utylam 2 kg a moja przyjaciolka schudla 10 bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nifre
Zaczęłam brać tabletki tydzień po owulacji aby przesunąć okres.. Czy ktoś potrafi mi powiedzieć po jakim czasie byłam dobrze zabezpieczona by móc kochać się bez prezerwatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naaana
tydzień po...a to było pierwsze opakowanie??? niby jest się zabezpieczonym od pierwszej tabletki,którą przyjmuje się w pierwszym dniu okresu JEŚLI JEST TO PIERWSZE OPAKOWANIE TABSÓW,a potem to już wiadomo jak zażywać,z tego co ja wiem przerwe między zażywaniem tabletek można skracać ale nie można jej przedłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
czy wy dziewczyny biorąc teraz tabletki macie już jakies niepokojące objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red88
qwertyna Ja nie mam zadnych objawów zazywając tabletki czuje sie bardzo dobrze pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
ale Ci dobrze, na mnie wszystkie tabletki dzialaja okropnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
qwertyna - to moze sprobuj uzywac plastry antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
Ja mysle, że zwyczajnie szkodzą mi chormony, bez względy na to czy mam tabletki czy plastry. Mam straszne migreny, zawsze mialam , przynajmniej raz na 3 m-ce przez kilka dni umierałam, a jak brałam tabletki to bóle były 2 razy w m-cu . Myślalam ,że zejdę. Poza tym ogólnie złe samopoczucie, zero libido, drażliwość. Bee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Eee jak masz migreny, to kazde chormony beda zle na Ciebie dzialaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×