Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość solidnykopniak
Prosze :) a mi sie nasuwaja kolejne pytania, bo jezeli spoznia mi sie ten okres... i go nie dostane to zrobie test i sie wszystko okaze ale jezeli wynik wyszedlby pozytywny moge jeszcze jakos zaradzic (jezeli juz to bylaby to ciaza 4tygodniowa) Sa u nas na rynku jakies tabletki poronne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jingo
No są te 'postinor' ale to tylko do 72 godzin po strosunku. Tak pozostaje usunięcie, albo jakaś terapia chemiczna, tzn jakieś tabsy aby poronic ale to ponoć długo trwa taka 'kuracja'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Tyle to wiem... powiem Ci nawet wiecej... postinor nie jest tabletka wczesnoporonna ani poronna, bo niczego po niej nie wydalasz, ona tylko zapobiega zagniezdzeniu sie komorki... no i nie wiem... oj tam zobaczymy co bedzie... w kazdym badz razie mam 4 dni jeszcze... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jingo
No prawda. A moje schizy są na tyle chore, ze po wypiciu herbatki z rumianku przeszły jakiekolwiek mdłości...-.- Wiesz chyba ze sobą nie wytrzymam...A czeka(my) na okres? Na pewno nadejdzie ^^ ja raz czekałam 5 dni przerwy aż przyszedł ^^ Nie bój żaby ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
ufffff... mam okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rexona -
siemka dziewczyny mam prosbe... chcialabym sie dowiedziec dokladnie jak to jest podczas "pierwszego razu" bo razem z chlopakiem chcemy to zrobic i chcialam sie troszke od was dowiedziec :-))) prosze opiszcie dokladniej jak to jest:-))) thx :-))) całuski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja_17
ja zaczynam się też denerwowac. dziś była ostatnia tab. eraz przerwa, a cały czas wydaje mi się, że mam nabrzmiały brzuch, większe piersi i ten chol.. gęsty śluz :/ tab. stosuję regularnie zawsze o tej samej porze, miałam teraz 4pudełko, i teraz zapomniałam wziąć 1 tab, ale zdążyłam w 12h, więc nic nie powinno się stać, ale co myślicie o tym, pomożcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja_17
bardzo was proszę o odp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Nie masz sie czym denerwowac, mialam tak samo:) okres dostaniesz lada chwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja_17
ciągle nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Po ilu dniach od odstawienia dostwalas okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwujta sie, po to bierzemy piguły żeby nie mieć takiego stresu ! brałaś regularnie wiec wszystko na 100% bedzie ok :) rozumiem Cie jednak bo niedawno pierwszy raz odkąd biore tabletki mieliśmy stosunek do końca i też troszke sie stresuje, ale u mnie do przerwy jeszcze prawie 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka -
hejcia :-) pomozcie! chce wiedziec jakto jest podczas "pierwszego razu" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssslllokkkmmmaaa
a ja biorę tabletki regularnie i o stałej porze a jednak jak mój chłopak kończy we mnie panicznie się boję ze zajdę w ciążę... czy to jest 100% pewne ze ni zajde jeśli biore regularnie tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1
mam takie pytanie jestem chora na cukrzyce typu 1 i czy moge normalnie brać tabletki czy są jakies przeciwskazania??? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Kinia1 o to musisz zapytac ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jezeli nie wzielam tablekti pierwszego dnia okresu tylko drugiego to od kiedy bede zabezpieczona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
chyba po siedmiu dniach... albo zaraz na drugi dzien od polknieciu tabletki... chociaz szczerze mowiac... ja odczekalam te siedem dni... na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka86
Dziewczyny,czytam Wasze wypowiedzi i widzę,ze niektóre z Was są bardzo wyluzowane i nie boją się używać samych tabletek.Ale widzę też,ze wiele sie jednak boi(tak jak ja),więc naprawdę radzę stosować dodatkowo prezerwatywę!Antykoncepcję stosuje sie po to,zeby nie chodzić cały miesiąc i stresować się zajściem w ciążę.Po antykoncepcji mamy być absolutnie spokojne!Chyba liczy się komfort psychiczny,prawda?Moj chłopak też niby czasami narzeka na gumki,ale ja uważam,ze to i tak jest cudowne uczucie,kiedy konczy we mnie-nawet z gumka!!!Gumka to nie jest przecież jakiś beton,przez który nic się nie odczuwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuczu
Witam, czy ktoraś z was zarzywa yasmin, czy mozecie mi cos napisac na temat tych tabletek, i czy przyjmowanie tabletek musi sie zaczynac z pierwszym dniem cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
czuczu ja biore yasmin... nie mam do nich zadnych zarzutow, odpowiadaja mi pod kazdym wzgledem, nie wystepuja u mnie zadne skutki uboczne, nawet przez te pierwsze miesiace nic mi nie bylo, naprawde polecam, chociaz kazdy organizm reaguje calkiem inaczej :) a tableki trzeba zaczac przyjmowac od pierwszego dnia cyklu... jezeli chcesz dokladniejsze informacje o yasminie, w tym ulotke badz cos takiego to daj znac na maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam kolejne pytanie.wzieła je pierwszego dnia jak wystapi krwawienie z odstawienia.przyjełam tabletke gdy wystapiło plamienie bo myslałam ze to okres,prze zkolejene dwa dni miałam tylko maleńkie plamienia,no i nie wiem cyz nie za wczesnie wzielam tych tabletek.Od kiedy bede zabezpieczona w pełni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi ucieło pytanie. miało tam byc ze lekazr zmienił mi tabletki z yasmin na mercilon i polecil przyjac je pierwszego dnia gdy wystapi krwawienie z odstawaienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olunia20*+
Ja mam innego rodzaju pytanie. Brałam tabletki przez rok i potem je odstawiłam na pół roku. Tydzień temu moja najlepsza przyjaciółka miała wesele. Mi akurat miał wypasc okres. No i nie wiem czy nie zrobiłam błędu ale zaczęłam brac tabletki antykoncepcyjne wpod koniec cyklu pare dni orzed miesiączką. Udało się bo nie dostałam okresu ale martwie się czy dobrze zrobiłam. Chyba nie bede miała komplikacji z tego powodu albo nie zaszkodzę sobie tym na zdrowiu? No bo to chyba tak samo jak nie robic przerwy miedzy tabletkami nie? Dziewczyny pomóżcie bo dostaje szału...martwie się.....powinnam teraz je wziąć do konca czy przerwać? Ratujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
To tak jakbys nie zrobila 7 dniowej przerwy miedzy jednym a drugim opakowaniem... Zadnych komplikacji nie powinno byc, ale pamietaj ze tym razem ta przerwa musi wystapic :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olunia20*+
Jezu dziękuje Ci za odpowiedz i za to że mnie uspokiłaś. Ale powiem Ci szczerze że troche poboluje mnie brzuch tak jakbym miała dostać okres. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
jak juz to moze wystapic tylko plamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama_555
mama pytanko niedlugo zaczne stosowac tabletki antykoncepcyjne.Wiem ze 1 tabletke powinnam wziasc pierwszego dnia miesiaczki i wlasnie czy potem robie przerwe 7 dniowa czy nie????? odpiszcie czekam pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdulaaa
Kama_555- pierwszą tabletke bierzesz w dniu w którym dostałaś okres i tak przez 21 dni .Czyli musisz zażyć 21 tabletek ( 1 dziennie) i potem dopiero 7 dni przerwy. Po tych siedmniu dniach przerwy( czyli ósmego dnia) nowe opakowanie przez 21 dni i znowu 7 dni przerwy :-)Nowe opakowanie zawsze zaczynasz tego samego dnia , np jeśli okres dostaniesz w środe to każde nowe opakowanie bedziesz zaczynać w środe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
hehehe wszystko wyrecytowane z ulotki od tabletek :) no ale tak... tak jest, tak powinno byc :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×