Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość atreyu
dziewczyny mam pytanie. od jakiego czasu zaczynaja dzialać tabletki yasmin? czyli od kiedy jestem zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WZC
od spożycia pierwszej pigułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Mi ginekolog mowila, ze po skonczeniu krwawienia, ale ja odczekalam na wszelki wypadek 7 dni. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakasdziwna
powiedzcie mi po ilu dniach od prawdopododnego zapłodnienia moge zrobic test ciązowy, czy test moze wykryc po kilku dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdulaaa
podobno 6 dni po zapłodnieniu -zależy też od testu- niektóre dopiero 12 dni po zapłodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia 20+*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia 20+*
Opisywałam swój przypadek na 4 stronie. Powiedzcie mi czy po skonczeniu tej paczki normalnie dostane okres???? Czy jesli na przyklad pojawiło sie plamienie podczas brania ich to potem nie bede miała okresu?????Rtujcie!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
w czasie siedmiodniowej przerwy bedziesz miala okres normalnie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1982
ja biorac leki mialam mala wpadke i wzielam postinor na drugi dzien mialam lekkie krwawnienie ale kokres dostalam w terminie tyleze trwal on 3 dni.......od tego zajscia minely juz 3 tygodnie a ja mam wrazenie ze jestem w ciazy czesto chodze do lazienki itp postinor wzielam troche za pozno bo po 69 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 289
Do Kita----> no faktycznie wzięłaś postinor bardzo późno. ALe to nie znaczy ze nie zadziałał. A jak dokładnie wyglądała twoja wpadka? Bo to bardzo ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak rowniez nie umiem sie przekonac do stosowania samych tbletek..poimo ze sama je stosuje. ostatnio mialam tak ze traf chcial i gumka po prostu pekla=) dzidziusia nie mam ale wystresowalam sie tyle ze nikomu tego nie polecam.a jak widac niepotrzebnie. no i z jednej strony wiem ze nic mi nie bedzie a z drugiej strony czuje opor.choc kocham mojego misia bardzo bardzo i dluuugo ze soba jestesmy i wiem ze jakby cos poszlo nie tak to bylby ze mna ale.. moze jeszcze nie teraz to malenstwo=) wiec jak Wy to robicie.. idziecie na calosc w sensie ze On w Was konczy bez zadnego dodatkowego zabezpieczenia... czy tez nie...hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia789
slyszalam ze mozna kupic tabletki antykoncepcyjne ktore sa bez recepty jak one sie nazywaja i czy sa tak sama bezpieczne jak te z recepta ?? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Nie ma zadnyh pigulek antykoncepcyjnych sprzedawanych bez recepty... slyszalas jakas bajde :) pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZeHeZ
Najskuteczniejszy jest testosteron :D daje 99,7% pewnosci a tabletki daja 99,2 % :D:D ale to i tak duzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neLTa
Witam wszystkich :* zastanawiam sie nad tabletkami. nie bylam jeszcze u ginekologa ale chcialabym sie poradzic bo widze ze calkiem niezle sie znacie :) zalezy mi na skutecznej (byle nie ZBYT drogiej) antykoncepcji i na tym zeby choc troche rozmiar biuściku podskoczył... ;) czy któraś z was osiągnela taki efekt? jak tak to co to za tabletki? pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czterech dni
od czterech dni biore \"Yasmin\" od rana kuje mnie serce. Czy tabletki mogą byc przyczyną tego bólu? jeśli tak to czy powinnam je odstawic od razu czy brac dalej az do nastepnej wizyty u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Przeczytaj w ulotce czy sa takie dzialania uboczne, bo ja nie jestem pewna, nie dokonca pamietam, ale chyba czegos takiego nie bylo... kolo serca moze Cie kluc co innego... moze to byc takze zywkla kolka :) a co to tabletek po ktorych podskoczyl romiar biustu, np. yasmin przynajmniej u mnie tak sie stalo ;p jest to niewielkie ale widoczne, ale niestety tabletki sa drogie, przynajmniej jak dla mnie ;p Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia20
WITAM WSZYSTKICH MAM PYTANIE TAKIE SLUCHAJCIE BIORE OD 6 MIESIECY TABLETKI MICROGYNUM ZAZYWAM JE TEGULARNIE I NIEZDAZYLO MI SIE W OSTATNIM CZASIE WYMIOTOWAC LUB MIEC BIEGUNKE.MIALAM MIESIACZKE POLTORA TYGODNIA TEMU I ZARAZ PO MIESIACZCE CZESTO BOLAL MNIE BRZUCH DO DNIA DZISIEJSZEGO MAM NUDNOSCI I OGOLNIE ZLE SIE CZUJE POBOLEWAJA MNIE PIERSI.NIEMAM APETYTU NIEWIEM CO MI SIE DZIEJE PANUJE U NAS WIRUS ZOLADKOWY ALE CO MAJA PIERSI DO TEGO I ICH BOL MOZE ON BYC SPOWODOWANY ROSNIECIEM PIERSI PRZEZ TE TABLETKI?WCZESNIEJ BOLALY MINIE TYLKO PRZED MIESIACZKA A NIE PO!?!CO O TYM SADZICIE?KOCHAM SIE DOSC CZESTO Z CHLOPAKIEM CZESTO TEZ STOSUNEK PRZERYWANY MAMY!NIEWIEM CO ROBIC?MIAL KTOS TAKI PROBLEM Z WAS?AHA DRUGIE PYTANIE CZY W CZASIE ZAZYWANIA ANTYKONCEPCJI TABLETEK PALICIE PAPIEROSY LUB SPOZYWACIE ALKOHOL W MALYCH ILOSCIACH OCZYWISCIE I BARDZO RZADKO A PAPIEROS NAPRZYKLAD CO DWA DNI JEDEN NA DZIEN?POMOZE MI KTOS CO WY NA TO?PLIS PROSZE I DZIEKUJE O ODPIS POZDRAWIAM PA.PS MARTWIE SIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia20
JESZCZE JEDNO TE BOLE PIERSI I BRZUCHA MOGA BYC SPOWODOWANE PRZEZ TE TABLETKI ALE BIORE JE JUZ 6 MSC I WCZESNIEJ NIC MI NIEBYLO?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia20
TABLETKI MICROGYNUM 21 BIORE PRZYNAJMNIEJ NIEGRUBNE PO NICH NO A KRWAWILAM TYLKO W PIERWSZYM MSC ICH BRANIA I CHYBA W DRUGIM DO TEJ PORY JUZ NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maajkaa
hej, od jutra zaczynam oraz ierwszy brac tabletki..Diane, wiem ze trzeba je przyjmowac regularnie i tak wlasnie zastanawiem sie o ktorej godzinie je brac, rano a moze wieczorem. Dziewczyny o ktorej wy bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia20
Hej majka to niema znaczenia wazne aby byly brane zawsze o tej samej porze nie godzinie ja naprzyklad biore w poludnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maajkaa
hej Ewcia20 wiem wiem ze trzeba je brac regularne, nie wiem tylko jaka godz ustalic, wiekszosc osob bierzwe wieczorem..tylko zej a dosc czesto wychodze wiczorami, czasem na imprezke, na spotkania ze znajomymi przy piwku..i co mam tak wzaisc tabletke..i potem swobodnie np piwko pic..daltego zastanawiam sie czy na rano sobie nie usatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Ewcia20 - a wiec tak: bole piersi moga wystepowac po spozyciu tabletek i niekoniecznie musialo to sie dziac wczesniej...Moga Cie bolec przez to ze rosna, rosniecie to spowodowane jest zarzywaniem hormonow, czyli tabletek antykoncepcyjnych w tym wypadku... a przy tym oczywiscie mozesz miec wirusa zoladkowego... CO do drugiego pytania... nie radzilambym palic papierosow przy stosowaniu doustej antykoncepcji, poniewaz papierosy zmniejszaja jej skutecznosc... co do alkoholu - mozna pic :) oczywiscie w nie za duzych ilosciach ;) maajkaa - co do pory brania, musisz sama sie przekonac, ja na poczatku zazywania tabletek bralam rano, ale doszlam do wniosku ze w weekend o wiele pozniej wstaje niz na tygodniu i dla mnie bylo to udreka jezeli w niedziele budzik dzwonil mi o 8:00... dlatego tez zaczelam brac tabletki wieczorem dokladnie o godz. 19:00 i zaznacze, ze praktycznie codziennie wieczorem jestem poza domem, ale w niczym mi to nie przeszkadza... Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pistacjoowoo
Czesc Dziewczyny ;) W najblizszym czasie planuje wybrac sie do ginekologa po jakies tabletki ale szczerze mowiac głownie chodzi mi o skutek powiekszenia piersi bo sa naprawde male. Nie weim czy powiedziec mu ze wlasnie to mnie niepokoi i moze jakies badania hormonalne zeby wykryc dlaczego nie rosną... czy moze nic o tym nie wspominac i udac ze to dla zabezpieczenia przed ciązą. Chyba raczej powiem mu o co mi naprawde chodzi i moze da mi jakies hormony czy cos a niekoniecznie antykoncepcyjne. Tak czy inaczej mam pytanko do dziewczyn biorących tabletki po jakich i o ile powiekszyl sie ich rozmiar z gory dziekje za w miare konkretne odpowiedzi. Pozdrowka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Po pierwsze to powiedz nam ile masz lat... bo tak to nie podam Ci nawet przykladu tabletek hormonalnych, ktore powiekszaja biust... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacjoowoo
19 , zadnych chorób ktore bylyby przeciwwskazaniem i regularna miesiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
To tak podejrzewam, ze lekarz nie da Ci tabletek jezeli masz regularne miesiaczki i chcesz je brac tylko dlatego zeby poskoczyl Ci rozmiar biustu poniewaz skutek moze byc zly, np. mozesz przytyc... i w Twoim wypadku branie hormonow jest nieuzasadnione, bo kazdy lek po dluzszym braniu takze szkodzi... w szczegolnosci hormony... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacjoowoo
dzieki ;) czyli ze juz zaczynam zbierac na silikonik hahaha ;) a po tabletki tez pewnie kiedys pojde tak czy inaczej tyle ze pewnie z innych pobudek pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria1988
Witam Was wszystkie kobitki Logest biore od 1,5 roku ale i tak dodatkowo sie zabezpieczam prezerwatywą. Nie wiem czemu ale jakos nie moge sie zupełnie do nich przekonac. Uwazam ze prezerwatywa zawsze dodaje wiekszej skutecznosci ale to chyba glupi tok myslenia. sama nie wiem. Ostatnio, tak wyszlo ze wspolzylam z chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia a teraz mam mieszane uczucia. Niby wiem ze istnieje bardzo mało prawdopodobienstwo wpadki ale jednak panikuje i mam rozne mysli. Oczywiscie jestem pesymistka i zakładam czarny scenariusz. Przychodza mi do głowy rozne mysl: ojej a jak nie zadziałały, moze sie jakas nie wchłonęła. Chyba mam jakąś obsesję. Panicznie boje sie wpadki... I z niecierpliwoscia czekam na kochany okresik zeby sie uspokoic. Moze ktoras z Was tez tak ma?? Jak myslicie mozna ufac tym tabletka?? Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×