Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

a własnie namiary na dobry termometr potrzebuje - plisss - moze byc z allegro - Emi mów co masz za cudo - 1 sekundowy pomiar??? [URL=http://img359.imageshack.us/my.php?image=pict11681vz.jpg]http://img359 [URL=http://img372.imageshack.us/my.php?image=pict11698eo.jpg]http://img372.imageshack.us/img372/8459/pict11698eo.th.jpg [URL=http://img374.imageshack.us/my.php?image=pict11711wu.jpg]http://img374

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Amadzia - a co Ty robisz o 5 rano ??? Spać nie możecie ?? Oliwka ładniutka :) Niunia - Twój Maksio to wykapany tatuś :) Ale wiosennie się zrobiło... A zapowiadali deszcz na dzisiaj. Czekam na położną, bo ma przyjść kolo 12. Wcześniej nie przychodziła, bo podobno strasznie dużo dzieci chorych i w przychodni wszyscy byli pozarażani. Mam nadzieję, że słoneczko utrzyma się jeszcze trochę to po jej wizycie wyrwiemy się na mały spacerek. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobna kosmetyczna zmiana w tabelce :) NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię Juulka........05.03.2006.......40.......2.........Sandomierz.......?.....? Ola25.........18.03.2006........41.......14..........Dublin......synus Alan renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Sabcia..........24.03.2006.......29..........15......Krosno.......córka ..LENA Iwi30...........26.03.2006.......40..........17.......płd.Anglia...synuś...Michał Agunia1........27.03.2006.......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26........29.03.2006......39........13.......Legnica......... Gracjan Ania26.......30.03.2006.......38.......17........Rzeszów.........Milenka/Martynka NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77..26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Agniecha_79..16.02.2006...3340g...51cm..Rzeszów....dziewczynka Amadzia.......19.02.2006...3500.....58cm....Tczew......Oliwia enka76........19.02.2006....3550....56cm....Konin......synek Filip Jagoda73....24.02.2006...3420g.....54cm....Zielona Góra....córeczka Moni78.......28.02.2006....2000......47......Lublin.............Zuzia Niunia_77....03.03.2006..3200g ......57cm ....Lublin....Maksymilian Emi25........03.03.2006....2700.......52cm....Tomaszów Maz...Kacperek Magda78.....04.03.2006.....3340.....53 cm.....Gdynia...... Paula Misia75.......05.03.2006.....3330.....54 cm......?........... Agatka Pyśka25......06.03.2006....3640g...57cm...Poznań...Wiktoria mritta28......06.03.2006....3200................Krosno.....Izabela (*) mi28...........12.03.2006....3220......53cm...Lublin.....Kubuś Króliczek.....13.03.2006....2900......49cm...Świdnica...Natalka Aurelia22.....13.03.2006....3870......55cm.....Gorzów...Kubuś moni271......14.03.2006.....3400......58..........Kraków....Kamil słonko1335...15.03.2006.....3550.....54.......Szczecin...Alicja Karol_ina......17.03.2006.....3150.....53.......Bielsko-B.... Hania Dana25........19.03.2006.....3300.....55cm.....Kraków...synuś Kijaneczka... 21.03.2006.....3340.....59cm....Jaworzno...Szymon Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) u nas dzisiaj pogoda przywoita - nawet sloneczko sie przebija. emi- ja mierze przy skroni tylko jej dotykajac. ciesze sie ze Tobie tez odpowiada ten termometr. co do monitora oddechu to wydaje mi sie drogi i zbedny wydatek. tak ja amadzi maz powiedzial - mamy zdrowe silne dzieci wiec nie popadajmy w jakas paranoje. zwracajmy uwage tylko na pozycje w jakies spia, zeby glowke mialy skierowana na boczek a wszystko bedzie dobrze. amadzia - moze tez skusisz sie na ten sm termometr ktory polecilam emi... link do aukcji na allegro zamiescilam gdzies wczesniej. moni - co do laktatora tez mam avent - na allegro mozesz go dostac za okolo 60 zl - przynajmniej ja za tyle kupillam - i musze powiedziec ze czesto z niego korzystam i zamrazam pokarm (bo ja mama uczaca sie... ;)) co do mojeo brzucha - to wolalam juz go ogladac jak bylam w ciazy - bo teraz mam \"cos\" przed soba... no i kilogramy jeszcze nadal mi ciaza :( ale kurcze czego ja wymagam - tylam 9 m-cy a po porodzie jestem dopiero 3 tygodnie... dziewczyny jak ubieracie swoje pociechy wychodzac na dwor?? zakladacie podwojne spiochy czy tylko jedne ale za to takie z misia cieplejsze... bo ja jeszcze wkladam dodatkowo Wiki w gruby spiworek taki z raczkami i kapturkiem i zastanawiam sie czy nie jest jej za cieplo... no i zastanawiam sie czy te cieplejsze spiochy nie wystarcza same bez dodakowych pod spodem... poradzcie cos... cieplutko pozdrwiamy mamy 2w1 i 1+1 :) p.s. 2w1 - WYTRWALSCI!! to juz ostatnie chwile w tym stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamuśki Amadziu tez polecam tak jak Pysia ten termometr....superowy...wielofunkcyjny i prościutki w uzyciu :) http://www.allegro.pl/item92127965_termometr_scaneo_ts_802_gwarancja_super_gratis.html dzięki dziewczyny za Wasze zdania na temat monitora i tez sobie podaruje...kurcze tyle kasy dziś nam Kacperek dał popalic od 5 do 12 marudził jak trza.....w końcu go wyszykowalismy i na pół godzinki na balkon i spi do tej pory uff ;) U nas dzis piękna pogoda tak cieplutko...że szkoda że tylko werandowanko dziś...bo chętnie bym poszła na spacerek :P Co do ubierania Pysiu to ja dzis na balkon smurfa ubrałam w body, kaftanik,spiochy, czape i taki polarkowy kombinezonik wiosenny na to koc i zapięłam nosidło i chyba było mu dobrze.....na spacerek też tak ubiorę.....mam nadzieje, że nie zmarznie. Boje sie zeby go nie przegrzac....bo raz sie przegrzał w szpitalu to nie bylo wesolo :O Co Wy na to spacerujące Mamuśki?? Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:-) Emi, dlaczego tak zwlekasz z pierwszym spacerkiem? - mamy dzieci z tego samego dnia, a ja juz od soboty spaceruje. Mi lekarz powiedzial i wszystkie madre ksiegi podaja, ze jak tylko maluch skonczy 3 tyg to na dwor (chyba, ze sa temperatury minusowe)...I ja tak zrobilam a dwa dni wczesniej go wietrzylam przy oknie i dwa dni byl na balkonie. Widze, ze spacerki bardzo mu sluza, spi jak zabity i potem jest grzeczniejszy. Dzis jest w Lublinie (UWAGA!!!!) 18 oC, wlasnie wrocilismy ze spaceru:-) :-) Bylo swietnie, szczegolnie ja potrzebowalam tego slonca. Co do ubioru: to ja zakladam na to w czym jest w domku tylko kombinezon (sztruksowy i polarek w srodku) i dwie czapeczki, a na to jak bylo chlodno kladlam rozek w formie kolderki i owiewke na wozek, a dzis przy takiej temperaturze tylko kocyk polarkowy. Caly czas kontrolowalam raczki, jakby byly za chlodne, to bym dolozyla owiewke...ale maly chyba sie az zgrzal, tylko nie mialam za bardzo co z czego zrezygnowac:-( Bardziej sie zastanawiam, czy jak go slonce liznie po buzi to nie zaszkodzi, bo niczym go nie smarowalam, a mimo budki troche swiecilo, choc staralam sie go oslaniac ile sie dalo:-) Misiu, Amadziu - wasze cory to takie dziarskie:-) Maja taki podobny typ urody, ciemna karnacje, ciemne wloski....ladne panienki i bardzo zdrowo wygladaja:-) Amadziu, Maks juz moze troche mniej ulewa i czesciej odbija. Ja to sie smieje, bo jak odbije to jak stary...slychac w calym domu:-) :-) Co do monitora oddechu - chyba nie ma co przesadzac, popieram - zreszta podobno czesto sa falszywe alarmy - ja musze kupic elektroniczna nianie, bo u nas przy dwoch pieterkach to jest troche latania i ja nie slysze malego na dole, gdy ten spi na gorze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
Witam Ja na spacer z Paulą wyszłam jak miała ...13 dni. Wcześniej ja werandowaliśmy przez 4 dni. Nie wychodzę tylko jak bardzo zimno, deszczowo. Uwielbia spacerki, śpi zawsze.Oczywiście ciepło ubieram maluszka. Moni ja kupiłam laktator firmy Canpol, ja rzadko ściągam, ale służy mi bardzo dobrze. Ma butelkę, nakładkę masującą, i kosztuje 35 zł. Mam pytanie do dziewczyn, które mają te lekarstwa z Niemiec, a mianowicie chciałam widzieć ile one kosztują. Moja Paula ma straszne kolki, trwajace czasami przez całe dnie z małymi przerwami. Chciałam poprosić kumpla, zeby przywiózł je z Niemiec i chciałam mu dac kaskę od razu. Co do brzucha, to mój też wisi i kilogramów do stracenia mam kilka. Z jednej strony dobrze, że tak mała róznorodność pokarmów jest dozwolona jak sie karmi, może szybciej nam pójdzie zrzucanie zbednego balastu :) [URL=http://imageshack.us]http://img392.imageshack.us/img392/8505/p31500175ui.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam jeżeli
chcecie szybko dostać kropelki na kolkę, to można je nabyć tu: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/198404.html dodam że nie jestem tą osobą i nie reklamuję samej siebie, jestem mamą również marcowego dzieciaczka, znaleźliśmy to z mężem w necie, wpłaciliśmy tej pani kasę na konto trochę w ciemno ale okazała się uczciwa i po 2 dniach przesyłka dotarła do nas, mogę polecić z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimi80
dziewczyny jesli chodzi o kropelki sab simplex to sa one do kupienia takze w Czechach i kosztuja tam 76 koron, a to na nasze pieniadze wychodzi ok 11zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimi80
dziewczyny jesli chodzi o kropelki sab simplex to sa one do kupienia takze w Czechach i kosztuja tam 76 koron, a to na nasze pieniadze wychodzi ok 11zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia26
Cześć dziewczyny! Godzinkę temu wróciłam od lekarza. Z synkiem wszystko jak najlepiej. Termin mam na jutro, ale po badaniu nic nie wskazuje, żeby miało to szybko nastąpić :-( Szyjka niby miękka, ale jeszcze wyprofilowana. Rozwarcie tak minimlne, ze prawie żadne. Mój gin jest zwolennikiem czekania po terminie do siedmiu dni, więc wpisał mi w kartę ciąży skierowanie do szpitala na 03.04 na 08.00 (jeśli do tego czasu nie urodze oczywiście). I znowu to czekanie :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia26
Cześć dziewczyny! Godzinkę temu wróciłam od lekarza. Z synkiem wszystko jak najlepiej. Termin mam na jutro, ale po badaniu nic nie wskazuje, żeby miało to szybko nastąpić :-( Szyjka niby miękka, ale jeszcze wyprofilowana. Rozwarcie tak minimlne, ze prawie żadne. Mój gin jest zwolennikiem czekania po terminie do siedmiu dni, więc wpisał mi w kartę ciąży skierowanie do szpitala na 03.04 na 08.00 (jeśli do tego czasu nie urodze oczywiście). I znowu to czekanie :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia26
NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię Juulka........05.03.2006.......40.......2.........Sandomierz.......?.....? Ola25.........18.03.2006........41.......14..........Dublin......synus Alan renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Sabcia..........24.03.2006.......29..........15......Krosno.......córka ..LENA Iwi30...........26.03.2006.......40..........17.......płd.Anglia...synuś...Michał Agunia1........27.03.2006.......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26........29.03.2006......40........15.......Legnica......... Gracjan Ania26.......30.03.2006.......38.......17........Rzeszów.........Milenka/Martynka NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77..26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Agniecha_79..16.02.2006...3340g...51cm..Rzeszów....dziewczynka Amadzia.......19.02.2006...3500.....58cm....Tczew......Oliwia enka76........19.02.2006....3550....56cm....Konin......synek Filip Jagoda73....24.02.2006...3420g.....54cm....Zielona Góra....córeczka Moni78.......28.02.2006....2000......47......Lublin.............Zuzia Niunia_77....03.03.2006..3200g ......57cm ....Lublin....Maksymilian Emi25........03.03.2006....2700.......52cm....Tomaszów Maz...Kacperek Magda78.....04.03.2006.....3340.....53 cm.....Gdynia...... Paula Misia75.......05.03.2006.....3330.....54 cm......?........... Agatka Pyśka25......06.03.2006....3640g...57cm...Poznań...Wiktoria mritta28......06.03.2006....3200................Krosno.....Izabela (*) mi28...........12.03.2006....3220......53cm...Lublin.....Kubuś Króliczek.....13.03.2006....2900......49cm...Świdnica...Natalka Aurelia22.....13.03.2006....3870......55cm.....Gorzów...Kubuś moni271......14.03.2006.....3400......58..........Kraków....Kamil słonko1335...15.03.2006.....3550.....54.......Szczecin...Alicja Karol_ina......17.03.2006.....3150.....53.......Bielsko-B.... Hania Dana25........19.03.2006.....3300.....55cm.....Kraków...synuś Kijaneczka... 21.03.2006.....3340.....59cm....Jaworzno...Szymon Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w niemczech
4 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiwiórek
Witam wszystie Mamy, zwałaszcza te oczekujące, w ten ponury dzień! Asia 26 - ja też mam termin na dzisiaj, ale moja Kruszyna zdaje się to totalnie ignorować. Z drugiej strony - skąd ma tam mieć kalendarz? W ramach zdopingowania mojego Dzieciaka do wyjścia popijam odwar z liści malin, umyłam już wszystkie okna i wyprałam firanki. I nic! Nie chcę też przesadzić, przecież męczę się szybciej ... a siły trzeba oszczędzać na godzinę "W". Cóż, pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Z drugiej strony - jak napisała moja koleżanka - nie należy się dziecku dziwić - kto by chciał mieszkać w takim dziwnym kraju? :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewiórek
Witam wszystie Mamy, zwałaszcza te oczekujące, w ten ponury dzień! Asia 26 - ja też mam termin na dzisiaj, ale moja Kruszyna zdaje się to totalnie ignorować. Z drugiej strony - skąd ma tam mieć kalendarz? W ramach zdopingowania mojego Dzieciaka do wyjścia popijam odwar z liści malin, umyłam już wszystkie okna i wyprałam firanki. I nic! Nie chcę też przesadzić, przecież męczę się szybciej ... a siły trzeba oszczędzać na godzinę "W". Cóż, pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Z drugiej strony - jak napisała moja koleżanka - nie należy się dziecku dziwić - kto by chciał mieszkać w takim dziwnym kraju? Pozdrawiam! Zrobić błąd w swoim nicku - wstyd! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie marcóweczki :) U mnie bez zmian , czekam! Już chyba jestem trochę nakręcona bo ciągle sprawdzam ruchy dziecka wsłuchuję się we własny organizm czy może wysyła już jakieś sygnały porodu i nic. Czasem czuję bóle w kręgosłupie czasem w dole brzucha ale nie regularnie i nic już z tego nie wiem. Do tego jeszcze rodzice i teściowie robią się nerwowi co mi wcale nie pomaga :( Jak ja bym już chciała być po porodzie buuuuuuuuuuu. Pozdrawiam wszystkie mamusie te jeszcze oczekujące i te już rozdwojone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie marcóweczki, jestem kwietniówką .. prosze powiedzcie czy bóle w dole brzucha jak na @ są oznaką zbliżającego się porodu?? mam termin na 10.04 czyli jeszcze 12 dni.. ale nie pogniewam się jak to już nastapi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniu ja musiałm troszkę dłużej poczekać ze spacerkami, bo jak pani doktor mi powiedziala, z racji tego, że wcześniaczek musi sie troszke dłużej dogrzać. Ale juz było werandowanie i dzis mieliśmy wyjść na pierwszy spacer.......a tu masz leje deszcz 😠 Jestem taka wkurzona.....do tego mój mąż złapał malą fuche na dziś ale ja mu wczoraj powiedziałam, że na pierwszy spacerek to mógłby iść z nami....i odwołał....a tu masz LIPA........wrrrrrrr 😠 A wczoraj było tak pięknie ale jeszcze było werandowanko na balkonie a dzis żałuję bo mogłam iść...taka pogoda. Och.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny w ten ddżysty dzień:-( :-) Boli mnie gardlo. Niestety. Boje sie, ze cos mnie moze lapac, w wtedy...co z maluchem?? Pewnie tez go wezmie. Moja tesciowa przechodzi ciezka grype, mam nadzieje, ze nas nie zarazila. Czy wiecie jakie leki przeziebieniowe moga brac mamy karmiace? Kobity 2w1, to juz koniec marca i to na pewno sie zdazy lada dzien. Jeszcze troszke;-) Jak mozecie, to wyspijcie sie porzadnie. To jest teraz moja glowna bolaczka. Notoryczny brak snu:-( :-( Co do nas i brzuszkow. Jestem w szoku, bo po moim prawie nie ma sladu, skora wyglada ladnie, nawet nie jest jakas wiotka no i rozstepow tez nie mam;-) Tylko taka faldka mala zostala, wiec bede robic brzuszki, ale ja zawsze mialam troszke w brzuszku, wiec ok. Po pologu, czyli akurat po Wielkanocy zaczynam chodzic na silownie i aerobik, mam fajny klub fitnes w poblizu. Ide troche posprzatac korzystajac z chwili, ze maly spi. Spacer dzis musze odpuscic, ze wzgledu na pogode no i moje gardlo:-( pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina, to moze byc to - jak najbardziej....:-) Takze mozesz byc jeszcze marcoweczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz mniej dziewczyn 2w1 :) kupił mi dzisiaj mąż laktator Lakta plus za 25zł-ściągnęłam dzisiaj ok.30ml pokarmu z obu piersi razem-CZY TO NIE ZA MAŁO? Robiłyście dziewczyny takie doświadczenia ile wypijają wasze dzieciaczki? kupiłam też herbatkę z kopru bo Mały strasznie płakał w nocy i chyba miał pierwszą kolkę...albo ja coś zjadłam...biedactwo :( emi25, ja też chciałam dzisiaj Małego powerandkować a tu taka paskudna pogoda...kiedy ta wiosna przyjdzie? niunia77, a ty karmisz piersią? jeżeli tak to dzidzia dostaje przeciwciała i od ciebie się nie zarazi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia polecam oscilococillum homeopatyczne (dokladnie niewiem jak się pisze :P ) W aptece mi teraz babka dała i powiem CI że pomogło ;) Zdrowiej szybko ;);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipowa26
Witam Was dziewczyny. Mam pytanie odnośnie szwu. Jestem w 23 tc i mam założony szew. Moja gin na moje pytania nie chce odpowiadać bo mówi przyjdzie czas. Czy któraś z Was miała założony szew? Kiedy go zdjęli? Jak szybko po zdjęciu nastepuje poród. Czy od zdjęcia leży sie w szpitalu. Mnie obiło sie o uszy że zdejmuja ok 3 tyg przed terminem, czy cały czas będę leżeć w szpitalu? :( dziekuję za odp. Przy okazji gratulacje dla wszystkich mam i ich pociech, i lekkich porodów dla tych 2 w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu -> zrobilam maly eksperyment pt. \"czy uda się uzyc tego laktatora\". po pewnych przebojach udalo mi sie zebrac 40 ml stalo to sobie w lodówce 3 dni - na wszelki wypadek kiedy mama szla na spacer :) a w koncu to i tak to ja zuzylam fiolke :) Maly wypil + - 30ml po czym spal jak zabity. trudno jednak powiedziec ile pije - raz wystarczy mu jedno zrodelko przez 10 minut, kiedy indziej oba po 20-30 minut. poniewaz moj maly jest wczesniaczkiem to najistotniejsze dla mnie jest to, ze zaczyna sie zaokraglac. ale wciaz wyglada jak nagi pisklak - takie chude chucherko ;) pzdr mamy i 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Pysiu moja Oliwka wuypija lekko 100. ale potem brzusio ddaje nadwyżki hehe- ulewa. jednak jest starsza od Twojej dzidzi i po drugie nie karmie Jej czesciej niz co 2,5 - 3 godziny :) Niunia - zakrywaj usta - moze maseczka?- jak zblizasz sie do Maxia, ale On nie powinien zachrowac, \"pije z ciebie\" przeciwciał - odpornosc jrst w mleczku, a mleczko w piersi - wiec smiało podawaj piers - Boze bron nie odstawiaj Małego:P :) :O jak nasze ciezarówki??? marzec sie konczy....:):) ;) a my zaraz na spacerek - pogoda bajka - słonecznie i ciepło- od tygodnia spacerujemy po 2 godziny-m Oliwcia śpi, az pochrapuje a potem jest taka spokojniejsza.... mamy juz takiplanik dnia - koło 11.30 spacerek...i nawt jak bedziepadac to idziemy - a co niech liźnie kazdej pogody, poza tym co to zaróznica dla Niej..w wózeczku-cieplo , miło, przytulnie...gorzej z nami- mamusiami...ale sa parasole...pa, miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marcóweczki! :D 🖐️ Ja nie wiem jak Wy to robicie, że macie czas na klikanie- ja potrafię kilka dni komputera nie włączać. Kubuś bardzo mało śpi w dzień-wystarczy mu 20 min. co 3 godziny.Teraz akurat śpi już godzinę, więc korzystam z okazji. ;) Poza tym nadal jestem bardzo zdezorganizowana i poza opieką nad małym- nie robię nic. A powinnam, bo przecież studia skończyć muszę, pracę licencjacką napisać. Ech. Amadziu- pogoda faktycznie cudna, takie słoneczko-też bym już poszła na spacer z wózeczkiem, ale póki co-muszę poprzestać na werandowaniu. Kuba wczoraj po raz pierwszy werandował w wózku w okolicach otwartego balkonu. Zasnął na kwadrans. :D Nie mogę się wprost doczekać pierwszego spaceru-myślę, że czeka nas w weekend. Jeszcze ciężaróweczki-cierpliwości. Ja przenosiłam ciążę blisko 2 tygodnie, w dodatku leżąc w szpitalu, więc wiem, co to znaczy: nie móc się doczekać. :) Ale spokojnie, i na Was przyjdzie czas. :) Nadal nie mogę pozbyć sie u Kuby potóweczek. Wg zaleceń położnej-przemywam mu buzię rumiankiem, ale efektów nie widzę. :( Mój mały przystojniak ma w związku z tym buziaczek w krostkach. :( No i to tyle, pozdrawiam wszystkie Mamy i Ciężaróweczki. Marzec już dobiega końca, ale dla nas-to prawdziwy poczatek. :D 🖐️ Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×