Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

hej hej!!!! dzieki za życzenia urodzinowe:imprezke mielismy w piatek - ale goscie schodzili sie cały tydzien - a w sam piatek- babcia nie oprzyszła-chore gardło i to powaznie, nie chciała zarazić, a tu wiecvzorem temperaturka...z wrażenia??? nie w nocy sytuacja sie powtarza - 39 prawie - wiec na zbicie ibufar, a rano spuchnęte gardełko - z jednej strony grubsza szyjka....i apetyt malutki - no nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! te wirusyb tylko krazą i czychaja - fuck!!!!! laski właśnie, jesli kazdy u nas miała gardło załatwione - teraz Oli - to pewnie wirus - a na wirus antybiotyk nie pomaga a szkodzi nawet bo osłabia organizm - co podajecie w takij sytuacji maluszkom???ja daje wapno, ibufar naprzemiannie z paracetamolem, na gardóło areozol i witaminy.....laski a wy jak??? na razie obserwuje, jakby co to jutro wizyta lekarska. buziaczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) no odzyskałam neta:) bo cały dzien nie miałam, tak samo prądu i wody, nawet komórki nie działały:( a to w skutek nocnego huraganu który się rozszalał na pomorzu.:O moją miejscowość uznano za jedną z bardziej dotkniętych w zachodniopomorskim. całą noc szalał żywioł, błyskawice, wiatrzycho do 130km/h w porywach i gradobicie:O pół nocy nie mogłam spać:( a rano się okazało, że moja budowa która wyglądała tak: http://galerie.superfoto.pl/zdjecia/galerie/a/3/8/8/462630_d.jpg wygląda tak: http://galerie.superfoto.pl/zdjecia/galerie/a/7/0/7/463630_d.jpg http://galerie.superfoto.pl/zdjecia/galerie/a/6/1/5/463637_d.jpg http://galerie.superfoto.pl/zdjecia/galerie/a/9/2/4/463634_d.jpg http://galerie.superfoto.pl/zdjecia/galerie/a/4/4/2/463635_d.jpg zdmuchnęło nam ścianę szczytową i kilka krokwi, a resztę mocno zwichrowało:( pozdrawiam Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Manika - masakra!!!! tyle materiałow i roboty!!!!!!!!!!fuck!ale musicie być wkurzeni!! jestem w szoku - takie wiatry!!!!co to sie dzieje! jesteśmy usytuowani w miejscu scierania sie pradów - stad te wiatry!ale fakt, zmiany klimatu nam nie sprzyjaja bynajmniej, wiatry sa paskudne - u nas na 10 piętrze wieje niesamowicie!!!!!!!! a Oli powizycie u lekarza - zapalenie gardła i miogdałków - antybiotyk - poza goraczka, która sie jeszcze pojawia, ale juz nie tak drastycznie i czesto oraz absolutnym spadku apetytu lata jak perszing . bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj manika, wq... rzylabym sie niemilosiernie, no ale co zrobic, z zywiolem nie da rady:( amadzia, ja zwykle u matiego mam do czynienia z kaszlem i katarem oprocz goraczki(tej nawet czesto brak). o ile z katarem sobie juz radze(intensywne fridowanie, masc majerankowa, sol i euphorbium jesli nie pomoze nasivin, to poddaje sie pod atakami kaszlu. mamy nieprzespane nocki, a mati nic nie je. lekarka zawsze daje jakis syrop i anybiotyk:(mati nie zawsze je toleruje. napoczatku zawsze walcze nuroifenem;) u mnie tez sie jakos szaro zrobilo, dobrze wiec ze 1,5h spacer odbylam do poludnia. teraz mati padl jak zabity:) buziaki, zdrowiejcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika - jak samopoczucie??? daj znac jak u Was? Izabella - wiesz co ci lekarze na łatwizne ida - antybiotyki tylko najpewniej i basta - głupota jak wirus to antybiotyk nie pomaga, a nawet szkodzi - patafiany. zwłaszcza ze ostatnio w tv ogladałam program - maja juz takie specjalne \"maszynki\" - które po pobraniu małej ilosci krwi ujawniaja czy przyczyna ibnfekcji jest wirus - na to antybiotyk nie!!!, czy bakteria - ty zasadny jest antybiotyk. i takie badanie trwa ze 2 min!!! kosztuje około 2 tys polskich złotych - wiec dla lekarzy to już nie jest duzy wydatek....zwłaszcza, ze chyba za takie badanie sie płaci jakieś 20 zł - z pewnoscia bym skorzystała - pewnosć, ze antybiotyk jest potrzebny - to raz, a dwa - te 20 zł - to tyle i woecej zapłace za antybiotyk...!!!jak bede w przychodnie to zapytam o to cudo...papa buziaki, a do tego zabek sie kluje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki gdzie was wywiało??? miałam awarię neta, kilka dni naprawiali:O Naja zdrowa, odpukać, robi się mała gadułą i coraz częściej siada na nocniczek żeby zrobić siusiu, nie woła, tylko sama ściąga majty i siada:) tyle, że w domu biega w samych majtach i rajtuzkach:) ścianę już odbudowali, jeśli dxziś przyjedzie dachówka to będą robić dach:) pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!dobrze ze ktos sie odezwal, szkoda ze nie dzisiaj..:)taka tygodniowa nieobecnosc jest podejrzana.rozchorowalyscie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dawno mnie nie było, więc: Oliwka sto lat. Sto lat dla Mateuszka, który już w styczniu skończył 2 latka My sie szykujemy i będziemy obchodzic w niedzielę. Z prezentów, to kuchnię pod choinkę zaliczyliśmy, więc od nas dostanie: - tyle ze z innej aukcji: http://allegro.pl/item307504796_nowa_toaletka_swiatlo_dzwiek_akcesoria_.html plus miarka na ścien z ekipą, czyli ukochanym Kubusiem Puchatkiem i przyjaciółmi z innych prezentów, to wg wskazówek rodziców:) krzesełka z kolekcji Mamut + stoliczek, lampka w kształcie wielkiego Konika Morskiego, wielki wór klocków, co uwielbia i albo sukienke któą wypatrzyłamw H&M albo pościel w ukochanego puchatka. Sama sie nie moge doczekac jak bedzie sprawdzać prezenty i michę jarzyć. Manika, z chatką to katastrofa. My cały czas zastanawiamy sie czy nie ubezpieczyc już teraz. Na razie stawiła opór wszystkim wiatrom i wyglada tak: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a09b3e30119007ef]http://images33.fotosik.pl/162/a09b3e30119007efm.jpg ale zapowiadają znowu wichury. Mam andzieję ze wystoi. A tak witam Pyśka spowrotem. nie uwierzysz, ale tak w dzień w którym napisałaś coś na forum, zanim przeczytałam twoją wypowiedź pomyśłłam o Was, o \"starej gwardii, o tym czy przy okazji drugich urodzin naszych dzieci sie odezwiecie. No wiec czekamy na Niunię, na Illeli, na Aurelkę i inne mamuśki. Kurcze u mnie w pracy pod koniec mamja urodzi kumpela, któa rodziła córcię 6 mies po mnie:), bedzie 1 rok i 9 mies. różnicy miedzy dzieciakami. Teraz chłopczyk.Fajnie. Chociaz ja obstaję przy 1 maluchu. Co do rozwoju to poza pyskowanie, gadaniem i kłamaniem, nie sika sama, nie je sama, spi sama cale noce prawie w ogóle, nie wiem od czego to zależy. Ale uwilebiam ją ponad wszystko i ocham nad zyci. Pozdrawiam, Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam!!! Manika ale dzielnie to przeszlisciwe - a w zasadzie co sie łamać - ta to nie mamy wpływu... Magda, a wasza budowa juz w zaawansowanym stanie - wiatr jej nie zdmuchnie z pewnościa - a kiedy chcecie zamieszkać??? wiesz my mamy bardzo podobny projekt i chcemy ruszac w tym roku,i głeboko wierze, ze tak bedzie, ale najpierw Sebastian pokończy projekty i chwiolke oddechu - czas dla nas-rosdzinnie - a własnie prosze o namiarty na fajne miejsce - planuje wypad majowy - ale to tajemnica przed meżem - taka mała niespodzianka, sama chce zorganizowac ten wypad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadzia, mój mąż mówi ze jeszcze na Wielkanoc bedziemy u siebie, ale mi się wierzyć nie chce:) Oczywiście chcemy jak najszybciej się wprowadzic, takze nie bedziemy urządzać kuchni, nawet na podłodze zostawiamy beton i tylko przykryjemy dywanami. Jedno co to łazienkę chcemy urządzić. Raz ze nam sie spieszy a dwa kaski mało i powoli bedziemy potem krok po kroku kończyć. Musimy nawieśź sporo ziemi bo tam jest glina, nic nie rośnie poza chwastami, a poza tym musi być wyżej niz ulica zeby woda nie spływała na działkę. No i oczywiście milion innych rzeczy jak to przy domu:) Ale się uda, musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki to ja iza za minutę moje maleństwo sie rodzi ... urodziło 2 lata temu hura moje największe szczęście :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka, sto lat🌻 sto lat🌻 dla KRISA:D kolejnego dwulatka:D niech ci rośnie zdrowy i szczęśliwy❤️ przekaż mu buziaczki od wirtualnej ciotki👄 👄 👄 magda:D tempo z domkiem macie zadziwiające:D ja to myslę, że wprowadzimy się na święta, ale Bożego Narodzenia:P ale planuję, podobnie do Was wprowadzić się praktycznie w betony;) aby wykończyć łazienkę choć jedną i kuchnię, a potem pomału wykańczać:) a wokół domu to mnie przeraża ile roboty jeszcze trzeba będzie włożyć i kaski, bo my też będziemy się taplać w gliniastym błotku, trawa to na tym chyba nie urośnie i jak tu puścić małego zbója w obejście:D wróci nieziemsko umorusana:D :D :D ostatni huragan nie poczynił nam żadnych szkód, tym razem zabezpieczyliśmy odbudowaną ścianę i dach:D EMMA nic nam nie zrobiła:P na razie mury garażu pomału pną się do góry:) ostatnio mam małe zawirowania w rodzince:) odnalazłam przez portal nasza-klasa przyrodnie rodzeństwo ze strony biologicznego ojca i nadrabiamy stracony czas, bo to już też dorośli ludzie i w dodatku troje:D a mieszkamy troszkę daleko od siebie, nie jest to łatwe:O kurczę, zaczął się marzec- miesiąc szczególny dla naszych dzieciaczków:D już dwa latka- jak to zleciało:O buziaki dla marcowych dzieciaczków👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjj Manika dzięki buziole przekażę oczywiście :D zaraz Maja będzie dmuchać świeczuszki , czas leci oj leci , dobrze że to dzieci sie starzeją a nie my :P super że z budową ok , myślałam o Tobie w tę wichurę i o twojej dachówce , czy aby nie sfrunie , a tym bardziej że zapowiadali wiaterek o sile 130 km /h oj dmuchało ostro. co do terenu dziewczynki to u nas robią kanalize i w glinie brodzą , chulera tak rozbryzgali wszystko że do nas nikt nie dojedzie , chyba zakup jakiś gumiaków nas czeka bo bez tego ani rusz. a powracając do urodzinek , kurczę młodemu już się obróciło na 3 latka , jeju łza sie kreci , nie obejrzę się a pójdzie do szkoły , chyba wtedy padnę ach szkoda gadać . a STO LAT DLA WSZYSTKICH JUBILATóW I DUżO BUZIOLI , 👄 chyba będe musiała odświeżyć tabelkę z urodzinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla Pauli 👄 ❤️ 🌻 spóźnione ale szczere oj jak ja mogłam zapomnieć OGROMNY CAŁUS !!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy, Dziękujemy za życzenia. Dzisiaj tak rano sobie myślełam w pacy że 2 lata temu miała 4 godziny życia. Tak to zleciało. Wklejam jakieś fotki z tego waznego dnia. http://images30.fotosik.pl/170/bba53a90183179af.jpg http://images29.fotosik.pl/170/df79ce42e238eaf2.jpg http://images24.fotosik.pl/171/e1d61ab2499b642a.jpg http://images31.fotosik.pl/167/bcc796078d484579.jpg Manika u nas tak szybko posżło bo to domek metodą szkieletową i raczej mniejszy niż Wasz, ciasny ale własny:) Dobrze że Wam EMMA nie nabroiła, nasz też nie odleciał. Wszyscy pracownicy martwią sie o nasz domek:) Ludzie podchodzą do tego,. że jak drewnaine to albo splonie w 1 minutę albo złoży sie jak domek z kart. A my zaryzykowaliśmy, zresztą już kilka stoi takich w naszej miejscowości. Najlepsze życzenia dla wszystkich dzieciaczków, dużych dwulatków, samych radości, góry zabaweki i pobłażliwych rodziców. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki, Przede wszystkim życznia dla wszystkich dwulatków!!! Paula Kris Oliwkam, Mati. Buziaczki cieplutkie! My za tydzień. Kuchania na urodzinki juz kupiona tylko musze podjechac zeby ją odebrać. Od tygonia nie daje Mai cycusia... Jakoś dajemy rade. Troszke mi szkoda, ale 95%mnie mówi ze juz starczy. Jakos przezyłyśmy ten tydzień. Maja próbuje na rózne sposoby sie do niego dobrać ale udaje mi sie opędzić ;). Myśle ze w okolicach 2 urodzinek wiecej mamusiek sie odezwie. Pyska, miło CIe zobaczyć :) No to buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Podcytuję Was casem i widę, że piszecie o jakiejs kuchni dla dziewczynek. Mam prośbe, moze mi któraś napisać ile kosztuje ta zabawka, albo podesłać jakiś link , gdzie ją mogę znależć. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki Ania co do kuchni wypowiedź Renaci z dnia 11-02 str 261 kuchnie sa podane ze stronami oraz post Amadzi strona 260 z dnia 29-01 wypas kuchenny kilka rodzai :D udzielaj sie częściej nie tylko podczytuj :) u nas po staremu , pogoda dziś w miarę , tylko robią kanalize i wczoraj jak sie wypuściłam wózkiem to facet pomagał mi wyjść z błota ja ciągnęłam z przodu a on pchał bo ugrzęzłam w błotku po kolana , istny kanał , i tak ja ugrzęzłam w domu. młody cudowny kochany , ale ja jeszcze dokarmiam , jak ja sie boję jego histerii w nocy i przeciągam rozstanie z dydusiem a już najwyższy czas . Mały się rozgaduję , kleci zdania , a każde słowo mówi ale tylko początek i tak dużo to duu mało to maa , kop kop to kopara , może to lenistwo z jego strony a my się przyzwyczailiśmy i go rozumiemy , ale lubi gadać będzie jak tatuś rozgadany :D Magda zdjęcia cudowne Paula śliczna ale mam piękne włoski a tort zabójczy takiego jeszcze nie widziałam cudoooooooooo Pozdrawiam iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - Paula - sliczka brunetka - moja Oliwia jak sie urodziła to wszystkich zadziwiała czarnym gaszcze włosków, a dzis rasowa bladyna, hehe:/0 anoiłki - wszystkiego naj naj naj - obyscie zdrowo rosły, świetnie sie rozwijały, były opogodne i radosne - tego zyczę naszym Maluszkon i nam - rodzicom :)buźka - ps. a tort faktycznie smiechowy...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM kOBIETKI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO śWIęTA SAMYCH RADOSNYCH CHWIL, DUUUUUżO ZDRóWKA , ZDROWYCH DZIECI I POGODNYCH , MAłO TROSK I SAMOGOTUJąCYCH SIę OBIADóW , SPEłNIENIA MARZEń , NARęCZy KWIATóW , DUżO UśMIECHU 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 pozdrawia Iza całuski od Krystianka 👄 i naręcza kwiatów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki, no i stało sie... od dwóch tygodni nie karmię Mai piersią. :) Myśle, że juz starzy...2 lata. Wytrzymałam te dwa tygodnie wiec myśle ze juz sie uda... Bez płaczu, krzyku... W nocy tez juz sie nie budzi... DOpiero rano na mleczko. Trzeba sie w końcu troszke zregenerować. Na wiosne i na nastepne ludziki ;) Maja ma 89 cm i wazy 15 kilo!!! (Właną piersią wykarmiona - hehe). Żartuje oczwiscie bo Młoda je juz co popadniei co sie tylko da! wiec moje mleczko choc chetnie traktowała juz na pewno jako przytulaka a nie wysokokloryczny posiłek... Jestem zadowolona! Satysfakcja ze tak długo mi sie udało i radosc ze udało sie bezbleśnie pozegnać i odciąć pępowinę ;) W sobote mała imprezka urodzinkowa wiec powoli kompletuje scenografie ;) O matko, to są przeżycia... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!! Renacia, jak Ty to zrobilas??! Przygotowalas ja jakos, tlumaczylas - jak?? A w nocy? Bo u nas tak jak i u Izy, najgorsze sa nocki, za dnia dalabym rade jakos sie wykpic ale przed snem za nic-zasypia tylko przy ew. po cycku, no i w nocy mi sie budzi i jest od razu ryk..! Tez juz chce odstawiac, sama mam serdecznie dosc ale nie chce zeby Mlody mial traume, te noce mnie przerazaja... :/ Kacper tez na cycku ladnie wyrosl, 93-4cm i 16kg :) Ostatnio ciagnie sie szybko w gore, szczupleje, zrzuca niemowlece waleczki, mam nadzieje ze wiosna jeszcze urosnie a kilogramy wybiega i bedzie jeszcze lepiej :) Poza tym gada gada gada... Dzis wymyslil autobus: autobubu :) Wiekszosc slow wychodzi mu ladnie, przekreca tylko 2: ten autobus i dziekuje: kujeje. He he, wesolo! A poniewaz dawno mnie nie bylo - WSZYSTKIM FAKTYCZNYM DWULATKOM DUUZO DUZO BUZIAKOW I STO LAT W SZCZESCIU I RADOSCI!!! I GRATULACJE DLA RODZICOW ZE TYLE JUZ WYTRZYMALI, TO NIE BYLE JAKI WYCZYN... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Agutka, co do moich patentów na odstawinie od piersi to w wieczorem i w nocy mleko z butelki a nie z piersi. A jak sie domaga piesi w ciagu dnia (i w nocy) to mówie ze mnie cycuś boli (bo faktycznie cos tam mnie troche bolałao) i ze jest chory. I Maja go głaszcze i kaze mi wziac tabletke ;) albo lekarstwo hehe. Ale generalnie bardzo jest jej przykro i mi współczuje ze boli. I jak naciska (przez bluzke) to tez czasami zrobie ała... I to ją przekonuje. Taka troche odwrócona hierarchia nie ja jej zabieram tylko ona ma poczucie ze jest taka kochana ze nie bedzie mi krzywdy robić. Ale coagle jeszcze troszke prubuje wysępić pyta czy juz nie jest chory i ze taki jest faaajny i ciepluuuutki... ALe ja nie daje sie zmiękczyć. Agutka, Iza trzymam kciuki za odstawienie! Co do gadania... to gada bez przerwy od rana do nocy :) opowiada, ze płakała za mamusią albo ze babcia dała cukierka, albo ze idziemy do sklepu i kupimy mleko, chleb i cukierki ;) Jest naprawde zajefajna!!!! Njabardziej lubie jak wyciaga rączki i mówi chodź tu do mnie ;) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!:)my juz tez mammy 2latka:)ale nie bylo specjalnejimprezki, choc babcia upiekla tort a goscie przyjezdzali kiedy mogli;) zarok marzy mi siekinder bal z dzidziami, nawet chrzestna bedzie juz wtedy mama polrocznej dzdzi:P bylam na takim balu 3latka i sie podjaralam, tez taki chce:) czekamy jednak z matim na cd prezentow bo nie dostalismy wszystkich ktore zamowilismy:/ no ale stopniowe dostawanie prezencikow tez ma swoje plusy. mati mowi, czasem smiesznie, np. nieblobla(niedobra) albo autkobus(mowi tez autobus ale jak opowiada o autkach to mowi tak:). Czesto mowi to samo kilka razy np. autko ma kolka i tełka;) na bilans jutro idziemy a dzisiaj na pobranie krwi:/ pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela, gratulacje dla dwulatka!!! Wszystkiego dobrego!!! A czemu idziesz na pobranie krwi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mamy morfologie zwiazana z bilansem i niska waga malego matiego.wazy ok 11kg+0,5kg.ciekawe jak krzywo na mnie spojrza jutro u lekarki, ech:( pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie taka jego uroda ze ma lekkie kości i bedzie szczupły... Mam taką nadzieje Ja z kolei martwie sie czy Maja nie ma za duzo 15 kilo!. Czy jej to zejdzie. Czu juz zostanie takim klopsikiem. Je wszystko co sie rusza i nie rusza. I nie wiem czy to juz czas na diete, czy cóć I tak każdy ma jakis kłopot. Życze powodzenia na bilansie ja sie chyba wybiore w przyszłym tygodniu... Tylko jak to zrobić zeby nie złapać jakiegos paskudztwa w przychodni. U nas nie ma podziału na dzieci zdrowe i chore. Wiec bakteryjki sie milusio roznoszą. Izabela, daj znać jak było u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, My po bilansie dwulatka i też skierowanie na badania, tyle ze na mocz i USG jamy brzusznej. Też z powodu niskiej masy. Ma 88-89 cm wzrostu i powinna ważyc 13 kg, a waży 11,2 kg. Chude to stworzenie faktycznie, ale żwawe, ruchliwe, gadatliwe, lekarka stwierdziła, ze może taka jej uroda, ale lepiej sprawdzić. Szykujemy sie tez do szczepienia ją na meningokoki i pneumokoki, ale to po badaniach i jak pozbędziemy sie paskudnej chrypy Pozdrawiamy i życzymy zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bilansik pojde jutro,alewyniki morfologii juz mam. nie jest zle alema lekka anemie:/ pewnie tez przezbrak zelazamati ma mniejszy apetyt, ech tylko ze to jest krag. mati nie je bo ma malo zelaza i ma malo zelaza bo nie je:( nie jestto wielki niedobor ale0.02 ponizej normy:P a tak, nadal teraz juz uparcie mati chodzi z gola pupa po domciu a ja mam nadzieje ze skorzysta z nocnika:)nie jest zle, nie mam wiele sprzatania bo rzadko robi siku:) gorzej z kupka bo to wiecej sprzatania.ale nie to sie liczy tylko sukcesy:) pozdrawiamy i wszystkiego dobrego dla marcowek(dzidziow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×