Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Emi Maksio nosi majtki ortopedyczne na bioderka...za 2 tygodnie kontrola, ale juz o wiele lepiej trzyma nozki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniu dzięki za info. My to jakos podobne jesteśmy......dzieci z tego samego dnia, tyle samo lat i m-cy po ślubie :D....14 to tez moja ulubiona liczba (z tym numerem grałam przez 12 lat w koszykowkę ;P ) Poza tym mam taki sam gust jeżeli chodzi o mieszkanie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi - no to rzeczywiscie cos w tym jest:-) To sie nazywa bratnia dusza 🌻 Dziewczyny chcialabym wam życzyć wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy, dużo zadowolenia z macierzyństwa i dzieciaczków:-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa kurczaki w koszyku siedzą i rzeżuchę sobie jedzą, baran w szopie zioło pali pewnie zaraz się przewali, ksiądz za stołem już się buja Wesołego Alleluja! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Duuuuuuuża Buźka Mamusie ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anic77
Witam Marcówki! Mam do Was prośbę, może mnie uspokoicie.4 kwietnia zostałam mamą.Jaś urodził się w 36 tc.Teraz nurtuje mnie jeden problem, od kilku dni mojemu synkowi drżą oczka.Początkowo zdarzało się to kilka razy w ciągu dnia, teraz objaw ten się nasila.Przez kilka sekund drżą mu oczka i powieki.Innych objawów nie widzę, mały jest ruchliwy, rozgląda się, przygląda twarzom nachylonym nad nim.Bardzo mnie to martwi.Macie podobne doświadczenia.Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego Alleluja Dziewczynki:) Niunia może coś w tym jest, muszę sprawdzić dokładnie co ile mój mały głodomór cycka się domaga ale faktycznie chyba częściej niż co 2,5-3 godziny (za to w nocy potrafi 5-6 godzin przespać), tylko co poradzić, smoczka nie toleruje za żadne skarby, pluje, prycha, wscieka się i drze jak tylko próbujemy go wsadzić... Kosmetyków też żadnych nie używam, więc nie tu jest problem. Z wysypką na buźce ciągle walczymy i nic nie pomaga, od poniedziałku nie jem nabiału a efektu nie ma żadnego, wysypka się trzyma, kolki są , ulewa, znajoma mnie straszy nietolerancją laktozy ale wtedy by na wadze nie przybierała a mam wrażenie że ona już jak pulpet wygląda tyle ze mnie tego wysysa... We wtorek idziemy do ortopedy to ją od razu zważymy, bo ostatnio była ważona jak miała 12 dni. Z leków na kolki na razie przetestowaliśmy espumisan i jej nie pomaga kom pletnie, teraz testujemy Gripe Water i chyba jest lepiej ale kupki za luźne i nie wiem czy to nie od tego specyfiku czy zbieg okoliczności akurat, zobaczymy co będzie dalej... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczynki Wesołego Alleluja!!! Mam nadzieję, że spokojnie i rodzinnie spędzacie święta i Wasze maluszki też, bo u nas pełna rodzinna sielanka. Niuniu mam ogromną prośbę do Ciebie czy mog.łabyś napisać coś więcej o tych majtkach ortopedycznych i gdzie je można dostać?? Z góry dziękuję. Moja Lenka coś nie może sobie zasnąć i właśnie kwęka w łóżeczku więć uciekam papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŁUPIE MATKI POLKI
POWIEDZCIE CZY SRAŁYŚCIE PODCZAS PARCIA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z wami?? Gdzie sie podzialyscie?? :-) hallo!!!! Jak po swietach?? Ja sflustrowana, ze nic prawie, ze stolu tknac nie moglam:-( Sabciu, majtki ortopedyczne dla MAksa byly robione na wymiar. Zlecil je lekarz po usg bioderek i robione byly w zakladzie ortopedycznym. My mamy dzis szczepienia. Az sie boje...nie lubie jak maly placze, oj nie lubie:-( Amadziu, czy Oliwka goraczkowala po szczepieniu?? Dziewczyny jeszcze jedno...Czy myslicie juz o antykoncepcji? W piatek minelo 6 tygodni i od soboty moj maz juz mi nie chcial przepuscic;-) Mam nadzieje, ze to jeszcze za wczesnie na owulacje...upsss...;-) Poradzcie cos, nie chce brac pigulek (i tak bralam przez okolo 7 lat )a gumek nie znosze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia 77, ja narazie nie myślę o antykoncepcji bo o seksie też nie myślę :) jakoś sobie tego nie wyobrażam... Słonko, u nas Grip Water powodowało luźne kupki, i chyba zielone-teraz robię przerwę w stosowaniu tego specyfiku żeby zobaczyć czy to napewno to... Anic77, podobno noworodki nie mają wykształconego systemu nerwowego i takie drżenie oczu to normalka-jednak dopytaj się pediatry-każde dziecko jest inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Niunia, no to chyba ci tylko spirala zostaje. hmmm... mam tego samego zgryza ;))) moje 6 tygodni mija ze półtora tygodnia i obawiam sie ze moj slubny też mi nie przepusci ;)))) o niczym innym od porodu nie mówi, seksoholik jeden ;))))) a tak powaznie, to tez sie zastanawiam co wybrac bo gumki jak to gumki, 100% pewnosci nie dają. chyba jednak zdecyduje sie na Cerazette, bezpieczne dla malucha i dla mnie tez bo \"zwyklych\" tabletek brac nie moge bo powodowaly u mnie nadcisnienie. zobacze jeszcze co mi gin powie. raczej nie bede liczyc na to ze karmienie piersia zabezpiecza przed wpadką ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Wreszcie znalazłam chwilkę na pisanie. Dnia 05.04. o godz. 14.20 urodziłam synka Adasia :-) Pojawiłam sie w szpitalu zgodnie ze skierowaniem 03.04. Poleżałam na patologii 2 dni i w środę mój gin dał mnie na kroplówkę no i poszło :-) Ze szpitala jednak wyszliśmy dopiero 13.04 (w czwartek), bo mój maluszek miał mocną żółtaczkę i musiał dwa razy iść pod fotolampy. Do dzisiaj mu całkiem nie spadła, ale nie ma potrzeby leżenia w szpitalu (na szczęście), tak juz miałam dośc szpitala. Mój synek urodził sie jako 54 cm i ważący 3200 chłopiec, który po porodzie uzyskał najwyższe punkty Apgar :-) To było dla mnie najważniejsze, żeby był zdrowy i udało się :-) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabelka: NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię Juulka........05.03.2006.......40.......2.........Sandomierz.......?.....? ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Agunia1........27.03.2006.......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77..26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Agniecha_79..16.02.2006...3340g...51cm..Rzeszów....dziewczynka Amadzia.......19.02.2006...3500.....58cm....Tczew......Oliwia enka76........19.02.2006....3550....56cm....Konin......synek Filip Jagoda73....24.02.2006...3420g.....54cm....Zielona Góra....córeczka Moni78.......28.02.2006....2000......47......Lublin.............Zuzia Niunia_77....03.03.2006..3200g ......57cm ....Lublin....Maksymilian Emi25........03.03.2006....2700.......52cm....Tomaszów Maz...Kacperek Magda78.....04.03.2006.....3340.....53 cm.....Gdynia...... Paula Misia75.......05.03.2006.....3330.....54 cm......?........... Agatka Pyśka25......06.03.2006....3640g...57cm...Poznań...Wiktoria mritta28......06.03.2006....3200................Krosno.....Izabela (*) mi28...........12.03.2006....3220......53cm...Lublin.....Kubuś Króliczek.....13.03.2006....2900......49cm...Świdnica...Natalka Aurelia22.....13.03.2006....3870......55cm.....Gorzów...Kubuś Renacia.......13.03.2006....3030g.....55cm......Poznan......Maja moni271......14.03.2006.....3400......58..........Krakónw....Kamil słonko1335...15.03.2006.....3550.....54.......Szczecin...Alicja Karol_ina......17.03.2006.....3150.....53.......Bielsko-B.... Hania Sabcia.........18. 03.2006.....3500.....55cm....Krosno......Lena Dana25........19.03.2006.....3300.....55cm.....Kraków...Bartek Kijaneczka... 21.03.2006.....3340.....59cm....Jaworzno...Szymon Piotr Ola25.........27.03.2006.......3260....52cm.........Dublin...... Alan Ania26.......29.03.2006.......4020.....59cm........Rzeszów.....Milenka Iwi30.........04.04.2006.......4620.....55cm.......Anglia.......Michaś Asia26........05.04.2006......3200........54.......Legnica......... Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! hej! wesołego po swietach!!! Niunia - antykoncepcja to ważna sprawa - ostatnio tez byłam u gina - wszystko ok- a bałam sie tego badania, oj bałam...ale spoczko nic nie boli!!! i dostałam ziwelone siwatło na sexik - ale jak co do czego przyszło to ....spękałam ;) hihi ale tak jakos mnie to przeraża..:P...i nadal jestem \"dziewicą\" hihi... antykoncepcja - gumki fuj...ale chyba teraz trzeba bedzie ...polecała mi wkładkę- koszt 300 zł, chyba że mirena za 900 - ale troche droga i opłaca sie jak nie planuje sie ciązy przez najbliższe 5 lat- a ja wiem kiedy nam sie zachce drugiego bąbelka...zwłaszcza , ze w tym roku 29koncze - stara dupa!!!!(ale dopiero w październiku ufff!!!) - ostatnio oglądałam \"przujaciól\"- tam wspominali obchodzenie swojej 30-stki...- ponoć to przełom - cholercia mnie to już za rok czeka... a Oliwcia - kochaniutka - kolki przeszły!!! - daje Sab Simplex - laski ja jem wszystko a Oliwia toleruje to znakomicie!!! ok rezygnuje z takich rzeczy jak: cytrusy, ser żółty,orzechy, jogurty sporadycznie, mleko tylko do kawusi bezkofeinowej, poza tym wsio- schaby smażone, oj przepraszam - kapusty kiszonej nie jem i bigosu... reszta w każdej ilości. ostatnio nie było kupki przez - UWAGA- 4 dni!!! ale Oliwia nie czuła sie źle, miękki brzuszek, baczki jak trzeba- głośne !!! ale dałam jej herbatki koperkowo-rumiankowej z glukozka i zrobiła- ale gigant!!! konsystencja musztardy- wiec ok - do siedmiu dni dzieci karmione piersią moga nie robić - ale trzeba oczywiście obserwować - czy siusiu jest, czy nie jest dzidzia płaczliwa, czy brzuszek miękki.... dzis kończy dokładnie 2 miesiące - jaka Ona duza, jak gada!!!jak sie smieje!!! piękne, cudowne maleństwo....jak ja mogłam bez niej życ:) a śpi po 6, 7 godzin w nocy - a ja oczywiscie sie przebudzam i sprawdzam...ale to chyba norma... pozdrawiam kochane - na koleczki polecam Sab Simplex - ale nie spodziewajcie sie efektu od pierwszego podania - u nas poskutkowała nak po 4 dniach... buźka, Oliwka wzywa, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tak ładnie świeci dzisiaj słoneczko, że aż się Bużka sama uśmiecha Ja u gina byłam 4 tygodnie po porodzie i wszystko było ok, czy teraz po 6 znów muszę iść?? Mój Kubuś w niedzielę skończył 5 tygodni i jest taki rozkoszny, że momentami to bym go zjadła. Wydaje już swoje dźwięki typu: aaa, aag, aah... Szczególnie jak rano się obudzi to ma taką rozpromienioną buźkę Teraz zasnął sobie na brzuszku bez pieluszki, bo wietrzymy pupcię ;) A tu zdjęcia Kuby: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/rn1pn2ynxk4erypz.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/wlnetl0p9574vc0s.html a tu z braciszkiem http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/h3n9h1rd43e6r8kf.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamuski Anic77 ja tez urodzilam wczesniaka i w szpitalu, w ktorym rodzilam dawali 3 konieczne zalecenia: okulista w 1 m-cu, usg glowki po m-cu i neurolog w 3 m-cu. Ja narazie zaliczylam pierwsze 2 i jest ok :D Pozdrawiam My bylismy dzis na szczepieniu i mały tak sie zaniosł ze hoho ale szcybciutko sie uspokoił . I już waży 3840 (najnizsza waga 2470) i mierzy 61 cm.......tak się ciesze ze tak ładnie przybrał :D:D:D Ja idę w czwartek do gina zobaczymy ...... ale raczej antykoncepcja to tablety. Asia 26 GRATULUJE!!!!!!!!!!! Adaś piekne imię 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale śliczna pogoda :) puściutko tu...my też spadamy na spacerek. Kubuś śliczniutki!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki na poczatku Asia - ogromne gratulacje!!! my swieta spedzilismy pod haslem: sproboj dac dziecku lekarstwa!! Moj maz zaradnie przytargal jakies wirusy i bakterie i Wiki polegla pierwsza. Dostalismy syropki i zawiesinki i walczylismy a wlasciwie nadal walczymy. Wczoraj Wiki miala miec szczepienie i nici - zostalo przelozone. Ja niestety tez poleglam i tu jest problem bo ja nic nie moge brac i cierpie - choc juz mniej niz 3 dni temu. amadzia -jak to robisz ze Oliwcia przesypia Ci prawie cala noc?? moja larwa jak jest na moim mleku to budzi sie co 1,5-2 h a jak dam jej sztuczne to spi 3-3,5h nie wiem od czego to zalezy... wiec najchetniej juz podawalabym jej sztuczne ale chyba jeszcze troche sie poswiece. Chcialam ja zaczac odstawiac od cyca tak od polowy maja (bo ponoc to zajmuje okolo 3-4 tygodni) ja do gina ide w najblizszy piatek i w ramach antykoncepcji dostane gik w tylek. taka ciekawostka - moi znajomi oswiadczyli ostatnio ze sa w ciazy - nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze maja 7 miesieczna corke... 100% wpadka. ona przestala karmic i nie zdarzyla wziazc tabletek ktore lekarz jej przepisal i w ten sposob w sierpniu urodzi im sie drugie dziecko... wiec dziewczyny - antykoncepcja jest wazna - zwlaszcza dla dziewczyn po cesarce... cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Widzę że nowy temat na topie, ja chyba się zdecyduję na Cerazette, bo wpadka po cesarce wykluczona, za dwa latka pomyślimy o rodzeństwie dla Ali:) Pyska po mleku sztucznym dzieci zawsze dłużej śpią, ogólnie sztucznym karmi się rzadziej. pewnie jest bardziej kaloryczne. A moja Mała też grzecznie w nocy przeypia 5-6 godzinek więc nie ma co narzekać, żeby jeszcze ta wysypka zlazła...Jutro idziemy do pediatry żeby ją obejrzała. Wczoraj byłam na badaniu bioderek, wygląda na to że wszystko ok a usg oczywiście nie zrobili, trzeba iść prywatnie:( przy okazji ją zważyliśmy i w ciągu miesiąca mały głodomór przytył 1400g.... Wczoraj pobuszowałam trochę po sklepach bo trzeba było uzupełnić trochę garderobę, bo niestety w żadne podnie sprzed ciąży nie włażę:( szukałam też ubranka na chrzest, bo my już za 10 dni mamy uroczystość, ciekawe jak Mała będzie się zachowywać w kościółku. Pozdrawiam wszystkie styczniowo-lutowo-marcowo-kwietniowe Mamusie i słodkie Maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Słonko my mamy chrzciny 7 maja - nie wiem jaka bedzie pogoda. ubranko mam, nawet dwa, ale nie wiem co na to? zobaczymy jaka bedzie pogoda??? a Oliwka serio spi po 6, czasem 7 godzin - po południu karmie czesciej, tak co 2 - 2,5 godziny - a po kapieli \"tankujemy do pełna\" - i spi. fakt po 4 godzinach słysze jakieś \"cycanie \"- rączki robie przez sen ssie, ale to przez chwilke i przestaje śpiąc dalej - nie bede jej budzić - w końcu gdyby była bardzo głodna to dałaby znać ;) ale zauwazyłam, że jak w dzień, a zwłaszcza wieczorem dłużej pośpi to w nocy juz nie śpi tak mocno...i długo. wiec staram sie tak po 3 godzinnej drzemce (koło godzin: 11- 14) nie pozwalać na toby przesypiała dłużej niż dwie godzinki... buziaczki - a u mnie dzis pochmurno :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas prawdziwa wiosna, 21oC na termometrach i sloneczko niesmialo zagladajace, zaraz idziemy na dluuuugi spacer:-) A u mnie dziewczyny UWAGA: DOSTALAM OKRES :-( :-( :-( Troche mnie z jednej strony to zmartwilo (znow te podpaski, no i problem antykoncepcyjny:-( ), ale z drugiej jak mi powiedziala wlasnie moja polozna - to znaczy, ze jestem baaaardzo zdrowa i organizm sie blyskawicznie zregenerowam....hmmm....ciekawe co wole;-);-) Czyli, co? Jestem stworzona do rodzenia dzieci:-P wiecej napisze pozniej, bo mi szkoda pogody 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Niunia trochę mnie zmartwiłaś że to tak szybko i to przy karmnieniu naturalnym. Ja ciągle jeszcze plamię, niby po cesarce to krwawienie miało być krótsze a tu minęło już 5 tygodni a ja dopiero zbliżam się do końca, jak jeszcze tak szybko okres dostanę to chyba się załamię:( Muszę się pochwalić, że moja Mała dziś w nocy przespała 7,5 godziny, potem wstała na jedzonko i przespała kolejne 3 godzinki, szkoda że potem w dzień nie bardzo chce spać więc jak z samego rana w domu nic nie zrobię to potem już ciężko bo śpi jeszcze tylko na spacerku i już więcej nie chce..... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny jak ja wam zazdroszczę tych przespanych nocy...moj Kamil budzi się nadal co 3 godziny a nad ranem to 2 godz marudzi przez sen i muszę go brać do naszego łóżka i głaskać :) pyśka25, zadam ci chyba głupie pytanie, ale jakie symptomy zauważyłaś u Wiki że poznałaś że jest chora?? Mój Mały coś jest marudny od kilku dni, płacze częściej i dłużej ale nie ma gorączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) dzis wlasnie ostatni raz odwiedzila mnie polozna dajac ostatnie rady dalszego karmienia - jak wprowadzac nowe potrawy i na co zwracac uwage. powiedziala jak odstawic mala od cyca i rozgrzeszyla mnie za nocne sztuczne karmienie malej... ;) powiedziala ze jej to nie zaszkodzi. i stwierdzila ze pieknie przybiera. jak powiedzialam jej ze chce ja niedlugo odstawic od cyca - to nawet mnie zrozumiala i dala przyzwolenie :) niunia - kurka, troche szybko ten okres. ja jeszcze nie bede go miec przez 3 m-ce ze wzgledu na antykoncepcje ;) moni - u mnie Wiki byla rozpalona wiec zmierzylam temperaturke, a poza tym podejrzane wydalo mi sie to ze wytyka jezyk jakby chciala cos wypchnac z buzi - i okazalo sie ze ja gardlo boli... mala raczej na poczatku byla spiaca a nie placzaca - a jak puscila temperatura to wtedy zrobila sie marudna i placzaca... kochane - musze sie pochwalic ze ciezki sprzet wjechal na nasza dzialke i ze zaczynamy budowe domu :) :) :) cieplutko pozdrawiamy mamy dyzurujace i te troche bardziej zajete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Kacperek tez 3 godzinki snu w nocy to max ..... jak Wy to robicie ze Wam tyle dzidziolki spia ;) My zaczynamy remont w naszym nowym mieszkaniu po majowym weekendzie.......juz nie moge sie doczekac i za jakis 2 m-ce przeprowadzka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka super - własny dom to jest to!!! Niunia szybko ten okres...hmmm, a ja nie mam jeszcze:) Słonko zamówiłam śpiworek ze sklepu :2o2.wp.pl - śpiworek do wózka- polar- Ania, mam taki , ale z wełny owczej - ale bedzie za ciepły, a polarkowy bedzie , mam nadzieje odpowiedni na wiosenno-letnie dni :) buziaczki, papa Aurelia a Ty gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki pyśka za odpowiedź 🌻, a czy mogłabyś jeszcze mi napisać jaką miała temperaturkę? wczoraj zmierzyłam znowu małemu i miał 37, ale to chyba normalne u dzieci...ale druga sprawa to to że się ślini-może też go gardełko boli? Zapożyczyłam świtny sposób usypiania-suszarka do włosów...:) Kamil usnął w łazience już drugi raz a ja mogłam się spokojnie umyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamuski! jak ja wam zazdroszcze tych nocy przespanych, moja Zuzia to tak mi daje mi w kosc w nocy, ze chodze w dzien jak zombi. dzisiaj to usnela nad ranem zmeczona kolka, ulewaniem,marudzeniem. A ja juz po prostu popadam w flustracje , nie wspominam o oslabieniu fizycznym. Najgorzej ze jestem sama i z nikad pomocy :(. a wracajac do ulewania to koszmar, malej to czasem po godzinie i odbiciu wylewa sie z buzki:( Doktor zapisala Debridat, stosuje 1 dzien i raczej nie widac poprawy, no ale podaje nadal. czasem to podczas jej snu slysze jak polyka cos co jej sie ulalo dlatego spie jak na spilkach i zrywam sie zey ja podniesc do pionu, . kiedy to to sie skanczy. No placze, wiec lece pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! O kurczę no normalnie nie mam na nic czasu !! Myślałam że uda mi się wcześniej wygospodarować chwilę na napisanie na forum a tu nic:( Nasz Michaś pochłania nas bez reszty. Nocami przesypia 3 max 4 godziny a potem leży i marudzi. Chyba troszkę dokuczają mu kolki bo prycha i pręży się i tak śmiesznie nogami przebiera jakby jechał na rowerku :) więc dajemy mu Esputicon i Plantex ale dopiero od kilku dni. Moni78 mój Michaś też czasem ulewa po godzinie od zjedzenia ale najgorzej to jest z odbijaniem czasem odbije mu się pięknie a czasem nosimy go i nosimy i nic. Jak się macie dziewczyny po cesarkach napiszcie proszę jak wygląda i czy jeszcze Was boli rana? i jeśli się nie krępujecie o ilości krwawienia bo ja nie mam kogo o to zapytać :( W tym momencie jestem ponad 2 tyg. po cesarce i krwawię jeszcze ale zdecydowanie kolor się zmienił z brunatnego na czerwony czy tak ma być??????? miałyście też tak????????????.No i nie jest tego już tak dużo jak na początku więc mam nadzieję że wszystko OK. Oczywiście wiem że wydzielina może się utrzymywać jeszcze przez jakiś czas ale właśnie ten kolor trochę mnie niepokoi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwi, ja juz jestem czwarty tydzien po cesarce, rana sie goi, ale nie wyglada najpiekniej, a swedzi jak cholera, ale to podobno, znak ,ze sie goi, a to krawawienie, jak karmie małą sie nasila troszke, ale tez jest to taka brunatna wydzielina. Chyba tak ma być. A moja malutka jest grzeczna, chociaz juz przyzwyczajona do noszenia na rekach. od wczoraj jej podaje witaminki Cebionmulti i dizs jest jakas niespokoja, gdzies tu czytałam ze u Was tez tak było. Napiszcie, jak wasze skarby reagowały na witaminki? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×