Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Izka, bo faceci są z Marsa;) Ja jak za dużo narzekam na Majkę i Kamila ,to mój mi mówi, że po to jestem matką i mam obowiązek to znosić:( No ale rzeczywiście ,ja nie pracuję tylko on, żeby nas utrzymać:( Więc skłaniam sie ku układowi 2+2, skoro mam parkę:P Majka z anginy wyszła, krzywicy nie ma:D Nie dawno wyszedł jej 5 ząbek, górna dwójka. Jak czytam, że Alusia Słonka ma już 12, to się zamartwiam co z tymi ząbkami Majki, dlaczego tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika nie przejmuj sie mojej znajomej córa ma tylko 4 szt i jest OK Co do pracy to uważam że ty wykonujesz cięższą niż twój facet opieka nad dziećmi 24h na dobę to dopiero praca ten facet doceni jak sam musi się opiekować dzieckiem kilka dni sam bez pomocy bliskich i wtedy widzi ile to pracy tak to sobie myślą co to za wyczyn siedzi w domku coś uprychci , pralka wypierze, a dziecko samo sie zajmie sobą .na spacer wyjdzie itp. a on to dopiero haruję . męski punkt widzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika a jeszcze niedawno myślałaś o kolejnym bobo ale za kilka miesięcy coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Melduję się, Iza twój Krystianek wcale nie waży dużo tylko po prostu jest chłopcem, to jaki ma być, jakieś chuchro. Marika ma 10 ząbków w tym jedynkę bliźniaczą, wyrósł jej jeden ząb z dwóch zalążków. Trzy czwórki wyszły jej na raz, ale mojej przyjaciółki córcia jest o miesiąc starsza i ma dopiero jedynki i zaczynają wychodzić dwójki. Taka jej uroda. Moje kochane maleństwo wczoraj przechodziło samą siebie, o wszystko płakała, marudziła, nic jej nie pasowało, nie wiedziała co ma ze sobą zrobić. Ledwo wytrzymałam jej chimery, nawet panie w żłobku na nią narzekały, że w ogóle się nie słuchała, robiła co chciała. A dzisiaj ja mam jakieś przesilenie bo nic mi się nie chce i jakoś się słabo czuje, ale może po południu poprawi mi się humorek bo idę do fryzjera i może do solarium, trzeba trochę o siebie zadbać, lato idzie. Dziewczynki napiszcie mi jakie są fajne płytki z pioseneczkami dla dziecka. Pozdrowionka i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) Melduje sie na posterunku.... Byłam wczoraj u ortopedy z Alką, matko chyba cały ośrodek słyszał moje dziecko, Wasze też tak histeryzują u lekarza? Alka chyba będzie nosić butki ortopedyczne bo koślawi piętki i dostała dodatkowe ćwiczenia. Poza tym chyba cisza przed burzą bo grzeczniutka tylko nie ostatnio się gadać nauczyłai oczywiście wszystko nie,nie,nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!Grayuluje nowych przyszłych dzidziusiów i chętnym życzę kolejnych. Mój mąż chcialby pewnie zbroic juz jakas corcie, ale jak mu nocki i histeryjki przypominam to od roza kocha moje piguleczki. Gratuluje, że wasze dziewczynki juz mowia. moj jak zwykle blabla po swojemu, najpopularniejsze jest to co uu waz-NIE. wszystko jest nie. no i ma czeste histerie. czasem nie wiem o co. budzi sie, sorki. pozdor i pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noa co do ptaszka, to moja pani dr mowila zeby sie nim specjalnie nie zajmowac i nie odchylac zbytnio przez dostajace sie bakterie. nie wiem w sumie co z nim robic, wiec robie baaardzo niewiele. myje tylko dokladnie, ale delkatnie trche odsuwam. i tyle:) chce isc na szczepienie ale...albo mati wtedy spi(normalnie to spi 30 min do 10, ale nie w dni kiedy akurat mozemy isc do lekarza, wtedy spi dluzej), bu. no to pa, zasnal mi wreszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja dziś urządzam pobudkę WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak tam Dziewczynki? KInia a Muzykę Bobasa może spróbuj, ponoć świetna, moja Alka jej nie docenia, za to jest zakochana w \"Kołysankach-Utulankach\" Grzegorza Turnaua i Magdy Umer, zresztą ja też uwielbiam tą płytkę. Nic więcej specjalnie jej nie puszczamy, słucha tego co my, a dokładniej tego co mąż, swoje piosenki ma głównie w zabawkach interaktywnych, ma Szczeniaczka-uczniaczka i Garnuszek na klocuszek i jak ma ochotę to którąś z tamtych sobie włąza i robi tany, tany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do muzyki-my mamy \"Klasykę Bobasa\" i kołysanki \"MiniMini\" oraz gratisową płytke \"Dla Bobasa\" z Żywiec Zdrój. Zwłąszcza ta ostatnia(choć raczej dla przedszkolaków)podobala sie matiemu. klasyki bobasa tak jak alka raczej nie docenia, ale moim zdaniem jest swietna:) Swego czasu bardzo dobrze zasypial przy MiniMini. Przy płytce ze Zdroju za to świetnie jadł:) Zapomnialam powiedziec ze w necie tez mozna cos dla bobokow znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc Dziewczynki... :) Nie mam kompletnie czasu na pisanie bo duzo pracy po weekendzie . W przyszłym tyg. oddajemy projekt wiec ciśnienie rośnie... Ale steskniłam sie wiec chociaz na chwilke... Dana... dzieki ze o mnie pamietasz... :) Na dł. weekend bylismy w kotlinie Kłodzkiej. Cudnie było. Spacerki po kurortach i gorkach. Bylismy m.in.na trasie skalnuych grzybków. Nasz nowy wozek parasolka sie bardzo fajnie sprawdził bo troszke trzba go było nosic. Nosidełko tez sie przydało. Maje co prawda dopadła znowu goraczka 39,4 wiec izbe przyjec w Bystrzycy tez zwiedzilismy. ALe inne dzieci po prostu przyjechaly pozaziebiane wiec cudem byłoby jś uchronic ... Teraz ma kaszel a goraczka zeszła. Cos z tym gardlem czesto ja dopada... Rosna jej tez zabki... chyba czworki. Co do postepow to w koncu na całego chodzi!!! Ciesze sie bardzo. Juz sie nie puszcza tylko CHODZI! Mowi MAMA! Ach!! Tak mnie łapie za buzie po obu stronach głaszcze i mówi Maaamma (tata było juz jakies pół roku temu...) Nowym słowem sa tez :BUTY i AM. i w ogole jest boska!!! przytulaczek taki ze szok! no i wymusza piskiem takim ze uszy pekają. Wazy 9,4 wiec malo ale lekarz mowi ze ładnie zdrowo wyglada. WIec nie ma sie co martwic Aha, co sadzicie o termometrach do ucha?Bo troche za czesto Maja sie ostatnio przeziebia wiec nie chce jej juz katowac tym do dupki.. Pozdrawiam wszystkie i wracam do pracy! Buzia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renaciu Mjeczka cudownai zdjęcia super. A przy okzajii właśnie rozważam kupno takiego rowerka do pchania dla Alki, warto? duże to jest ,bo nie mam za bardzo gdzie trzymać.....i ciężkie ustrojstwo?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo,. Też chciałam malemu kupic krzeselko albo rowerek. zwlaszcza jakbyscie rowerek wypatrzyly to dajcie znac:)MAteusz wazy 9kg:( Ale wazne ze jest zdrowy, waga chyba nie swiadczy o niczym. o miesiac starsza od Matiego kuzynka waz 13,5kg:) a nie wyglada. majka tez nie wyglada na swoje 9,4. wygladaa calkiem calkiem:) dorzyucilam zdjecia: http://fotoforum.gazeta.pl/u/izabela833.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko, krzesełko uczydełko to ostatnio najlepsza zabawka!! Naprawde super!. Maja potrafi sie tym godzine bawic wciska, przekłada, kleka, wstaje, przesuwa, tańczy przy nim. Druga fajna to grajacy-uczący Rowerek tez jest swietny. Do jeżdzenie po domu tez ;) Ale oczywiscie na dworze dopiero mozna poszalec. Maja sie domaga zeby ja do niego wsadzic. Naprawde fajna sparawa. Ma barierke zeby nie wypadła wiec mozna spokojnie pchac z tyłu A garnuszek na klocuszek? Wspominalas wczesniej...Bo sie zastanawiam na dzien dziecka? czy w tym samym stylu i juz nie warto kolejnej gadajaco-grajacej zabawki kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnuszke jest fajny ale wydaje mi się, że jednak ciut przydrogi, Alka dostała więc nie mój wydatek, bawi się nim ładnie, na początku wrzucała klocki górą teraz próbuje już kształty dopasowywać ale jak na moje to ma za mało tych funkcjii, tylko diwe piosenk w zalezności od tego na co jest ustawiony w kółko leci ta sama i, i jak we właściwe miejsce wkłada kształt to tez w zalezności od ustawienia móiw cyferkę lub jaki to kształt, więc jakaś wielka rewelacja to nie jest. szczególnie za te piniądze. Bardziej podoba mi się Szczeniaczek, ma dużo funkcjii, dużo piosenek, wierszyki, gada ale Alka jednak woli chłyba garnuszek, ....przynajmniej na razie..ponoć na szczeniaczki dzieciaki ok.1,5 roku mają bum więc zobaczymy. No to ja teraz kombinuję skąd wziąć kasę i na rowerek i na krzesełko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela, a co to za górki? Fajne zdjecie!! Słodziak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki🌻 renacia, kope czasu;) wreszcie sie dowiedziałam, co u imienniczki mojej córci się dzieje. Moja ma taką samą wagę jak woja, tylko zaczęła chodzić tydzień przed roczkiem, ale ma tylko 5 ząbków. widzę że zabawki na topie, ja się napaliłam na ten rowerek, chciałam go na roczek , ale wtedy nie wyszło:( ja z innej beczki...dziewczyny w piatek za tydzień bierzemy ślub:D bo do tej pory to na kartę rowerową żyliśmy:p ślub, kredyt i zaczynamy budowę, stąd ten pośpiech:D pozdrowionka dla dzieciaczków👄 izabela, mati słodki i wygląda na starszego, kawał chłopaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika - WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!!!!!!!!!! suknia biała i welon??? wielka biba czy taka mała rodzinna uroczystośc??? my z mężem to mielismy 2 sluby - cywilny : 1.06 .2003rok, a po dwóch latach :5 sierpnia 2005 - koscielny z Oliwka w brzuszku - ciekawe czy poamięta imprezke - a było wesoło i ta ńce:) hihi natanczyłam sie , naskakałam a na drugi dzien podbrzusze bolałao i wyrzuty sumienia, że przez te szaleństwa cos fasolince niepasuje...ale przeszło i dziewuszka zdrowa i pogodna....o cholera w sierpniu juz 4 rocznica ślubu!!!!!! jak ten czas zasuwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika, o rany, ale fajnie! Gratuluje serdecznie i zycze wszystkiego najanaj!! Amadzia, ja tez mam rocznice 1.06. (2002) :) (konkordatowy) Wiec u nas juz 5 latek pyknie w Dzien Dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie , my tylko cywilny bierzemy:( bo ja rozwódką jestem:O cichy ślub, bez impry, totalny spontan, nikt nie wie, świadkowie i my;) potem tylko my i szmpan, no i jeszcze upojna noc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika spoko!!!wiesz taki romantyczny slub - WY i TYLKO WY - o może na te noc i dzień następny udałoby sie dzieci zostawić pod czujną opieką jakieś kochanej babci....hmmm i upojna noc, przesycona miłościa, szampanem, ...........tralalala...:) będzie gitas!!!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika, również przyłączam sie do gratulacji. Szczególnie ta nooooc........ oj, szalejcie szalejcie!!!!!!!!!!!! Nam w tym roku 4 latka stuknie, a znajomości 12. Niezła różnica Pisałyście laski o zabawkach, Karolek świetnie radzi sobie ze szczeniaczkiem - uczniaczkiem także spoko, na pewno Wasze maluchy też zainteresują sie. Poza tym chciałam kupic krzesełko i właśnie zastanawiałam sie czy warto? Je śli mówicie, że tak więc rodzice do dzieła, trzeba sie rozejrzeć. A inne zabawki, jak z samego życia - pilot, halo (telefon), a co najważniesze NOCNIK - jak przy nim można świetnie sie poruszać, szczególnie na czworakach, poza tym tłuczek do ziemniaków, sitko, butelki, samochód ciężarówa, fajna zabawa. Dziewczyny czy uczycie dzieci samodzielnego jedzonka, my próbujemy i jest prześmiesznie, bo po zupach i innych płynnych muszę kuchnię sprzątać, ale jest ok. Parówę je sam z widelczyka, kórą często sam nadzieje. trochę nie wychodzi z piciem z normalnego kubeczka, bo wsio jest zalane, ale cóż, najlepszemu sie zdarza. Poza tym czekam na słońce, szczególnie w niedzielkę, bo mam komunię chrześniaka. Ni i z małum można pobrykać. Jak sie czujecie dziewczyny z fasolkami pod sercem? Super wspomnienia, ale jeszcze nie czas dla mnie na powtórkę z rozrywki. Podobnie jak u wielu z Was mężulek zaczyna dopominać sie córci, ale tylko tyle mu teraz zostaje bo nici na razie z tego, aczkolwiek życzę każdej aby miała tak grzecznego bobasa jak było moje. Tzn. jest, ale wiadomo że kształtuje swój charakterek i pokazuje kto teraz w domu rządzi, nie tylko w domu bo u lekarza też. Ale sie rozpisałam Pozdrowionka dla wszystkich Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudkaaa:D:D:D dziewczyny dzięki👄 teraz się martwię jak to ogarnąć, mam tylko tydzień!!!! no, a kobieta jednak próżną troche jest;) ciągle leje, spacerki wykluczone, a w domu można z Majką kota dostać:O ależ ona broi!!! Maja też przechodzi naukę samodzielnego jedzenia, ale potem wszystko do prania:( Iza, a gdzie ty!???? hop, hooop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Manika, a jak sie ubierasz na slub? Wiadomo, troszke prożnosci musi byc... Wasi rodzice tez nie wiedzą? ALe fajnie ze taki spontan Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upatrzyłam sobie kremową sukienkę, spódnica i gorset:) zastanawiam się, czy wypada w takiej balowej zasuwać do USC:) mój to się śmieje, że mogę ją schować do reklamówki a w urzędzie w kibelku się przebrać:D :D :D bo my w małej miejscowości mieszkamy, to ludzie się będą gapić, a do urzędu mam 100m:P więc samochód odpada:D mam też opcję: spodnie kremowe i gorset, ale czy wypada iść w spodniach??? wtedy nie wyróżniałabym się na ulicy:P i takie tam dylematy:D rodzice powiadomieni, ale chyba tylko moja mama będzie, o ile się zwolni z pracy, bo w piątek , dzien roboczy, wszyscy pracują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIKA GRATULACJE GRATULACJE NA NOWEJ DRODZE żYCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻 🌻 🌻 już jestem ach wczoraj dostałam w robocie w d---pę musiałam się windykacja zająć naciski były z góry czyli mąż mi nad głową stał i marudził . co do krzesełek supppper mały od kiedy je dostał a miał 0,6 roczku bawi sie nieustannie , piesek też jest super ale mniejsze zainteresowanie moge polecić jeszcze stoliczek edukacyjny też fishera też super zabawka . Dzieciaki moga tańczyć w rytm muzyki przesuwać kotki pieski itp. Co do rowerka to Mały na roczek dostał od chrzestnego a on kupił na alllegro fajny z rączką do prowadzenia z tyłu i z przyciskami na pulpicie przy kierownicy z różnymi melodyjkami a z tyłu bagażnik na zabawki i oczywiście z barierką wokół siedziska . http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f8923f725b44103e.html A ja w środę byłam u lekarza na szczepionce MMR której mały nie otrzymał bo Jacek jest chory ale była ważony myślałam że padnę w ciuchach butach na wadze elektronicznej mały skakał po niej a pielęgniarka chwytała wagę i wzieła średnią ze skakania 13,300 miara mały zamiast stać jej siada ona w locie mówi 80 cm a jaj na to ostatnio miał 82 a ona to niech pani go zmierzy mierzę i mówię 85,50 cm ta to wpiszemy 83,50 . Ręce opadają w domu go zważyłam na spokojnie i waży 12800, muszę przepisać książeczkę . Słonko podziwiam cierpliwość na naszą służbę zdrowia . Manika co do ślubu to on zapowiada się romantycznie i tajemniczo jak z bajki . Proponuję suknię balową z gorsetem . Raz się żyje a ślub to ślub nie bierze się go co dziennie , a niech sie ludzie gapią mają na kogo idzie do ślubu piękna kobieta. Muszę na razie kończyć Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renacia Maja cudowna śliczna chyba do taty podobna ale ja to czasami kiepska jestem w dopasowaniu podobizny . A Ty jesteś niezła laska . też na razie nie myślisz o drugim bobo a twój mąż tak to tak jak u nas mój to by od razu drugie dziecko a ja chce jeszcze poczekać czasami dochodzi miedzy nami do starć w tej tematyce ale to chyba z wiosną im przyszło tak chca sie dzielić robaczkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta co z Wami ? Słonko co z Alusią jak z mężem i planujesz drugą dzidzie. Manika napisz jak przygotowania do Tego WIELKIEGO DNIA. Illeli jak z Jona , może lepiej kupić nowy kom. zamiast naprawiać . a u nas zaczęło własnie padać , zresztą kolejny dzień buuuuuu o błyska sie i grzmi jak ładnie i ze spaceru nici . a co do ślubu to nam minie 10 czerwca 7 lat a znamy sie ponad 12 stare \"dobre \" małżeństwo bez różowych okularów No dziewczynki w razie czego życzę miłego weekendu więcej słońca udanych spacerów zdrowych dzieciaczków Pa Pa cmok cmok Przyszłe mamy proszę o relacje z rozwoju maluszków jak sie czujecie Moni widać już brzuszek jak dzidzia jest duża ? 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja mam załamkę-szukam niani...dotąd babcia się zajmowała Kamilkiem ale musiała wyjechać i tak nagle muszę znaleźć kompetentną osobę do mojego synka :( Brzuszek widać, wyglądam na 6 miesiąc...wylądowałam w szpitalu z ciśnieniem 180/100 ze wzgl na sytuację w domu (babcia wyjechała z dnia na dzień)-na szczęście w brzuszku ok Ryczę o małego że pójdzie w obce ręce :( nie wiem co lepsze czy niania czy żłobek... Mam też wybór: niania w moim domu czy niania z córeczką w jej domu?? czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?? jakie kwoty wchodzą w rachubę... przepraszam za nieskładną wypowiedź ale jestem podłamana sytuacją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×