Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Oj Kinia czas leci, masz rację dziś spotkałam starą znajomą , jej córe pamiętam jako małą dziewczynką miała może z 4 latka , szła do przedszkola a dziś jak ją zobaczyłam dziewczyna idzie do 6 klasy , pię3kna rosła równa wzrostem z mamą jak koleżanki . wiecie blady strach na mnie spadł o Boziu jaka ja stara ojojoj i przypomniałam sobie że jak ja słyszałam jako dziewczynka jak moja mama do drugiej mówiła oj jak twoja córa wyrosła to myślałam bo stare jesteście i wszystko , ratunku jak ten czas zakręca kołem , i wszystko się powtarza . jeszcze czasami u mnie brakuje tekstów mojej mamy i będę jak moja mama. nie daj Boże ratunku ratunku ratunku No i mamy piątek życzę miłego weekendu i aby czas stanął w miejscu a my będziemy wiecznie piękne i młode i tego wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dzisiaj wstalam 0 6.30 a chlopaki spalu do 7. cud ale chyba dlatego ze wczoraj moj mati zgubil misia sluzacego do spania i jedzenia i w ogole nie mial drzemki. dopiero wieczorem znalazl go maz zakopanego w pudelku ze skarpetkami ktore mati czesto wysypuje:) Wczoraj wieczorem odwiedzilismy z matim jego kuzynke co ma16mies. qrde ale papla jak nas zaczela ustawiac:ciocia tu dzidzi tu dziadzia tu, mamunia tu, nawet mati nauczyla sie mowic. A moj maly biedak nie dosc ze ma 15 mies i mowi, mama,baba,da,si,dziadzia, dzin to jeszcze sie wstydzil do szpiku kosci. jak maja sie zblizala od razu lexcial do mnie, a pod jej nieobecnosc szlal ze hej.:)potem pokaze jakies fotki. MAm problem z prace. juz jest oprawiona i na dodatek szyta nieklejona zeby bylo porzadniej, a tu nagle widze blad-na 1ej str.!! nie mam nr albumu. no histeroia lazilam od introlig do intro. nigdzie nie chcieli opprawiac tego co oprawial. a ten co oprawial na urlopie. no i musialam ja wyciac i wkleic swoja-na razie sie trzyma:P Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki Izabela wszystko bedzie OK już niedługo i będzie po , bedziem trzymać kciuki . dziś króciutko , kulde mały obudził się o 2,20 w nocy i zaczął się bawić bawił się do 6.00 rano myślałam , że go zjem .później poszedł spać a ja musiałam wstać dziś jestem pół przytomna jak szłam do pracy to sobie w najlepsze spał , od niani dowiem się o której raczył wstać mój słodki robaczek :) No i po pracy uciekam dziewczynki do juterka , może jutro bedzie nas więcej , urlopiki nie służą pisaniu . Pa Pa kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem marcówki🌻 izabela, tak sobie czytam, Twój Mati i tak sporo mówi:) Ja już widzę, że Maja robiła szybkie postepy w rozwoju, ale z mową będzie do tyłu:( Nie wymawia ani jednego artykułowanego słowa, ani mam, ani tata, ani żadnego am, sisi, nic . :O Rozumie wszystko co do niej sie mówi, wykonuje polecenia, ale gada tylko coś tam po swojemu. Zastanawiam się jak późno zacznie cos mówić sensownego. acha, czy Wasze dzieciaczki śpią jeszcze w łóżeczkach? Wydaje mi się, że Majka ma dość tego mebla i myślę o przeniesieniu jej na jakis tapczanik. Boję sie tylko ,że będzie spadać z niego bo strasznie się rzuca w nocy. Pozdrawiam babeczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki Ale nas mało uuuuuuuuuuuuuuuu Manika mały w ogóle nie śpi w łóżeczku , jedynie drzemkę popołudniową , a tak śpi z nami w łóżku , nie zdążyłam go nauczyć do łóżeczka i chyba teraz to za późno no nie wiem ? ale obawiam sie że jest za ruchliwy na łóżeczko kręci sie w łóżku ,o 360 stopni robi obroty i zawsze wkłada nóżki między szczebelki, przy drzemce popołudniowej. Ale tak jak Ty obawiam się że z tapczanika to by mi spadł. Allllle pogoda ciągle pada i z spacerów nici buuuuu buuuuuu ale będzie nuda i marudzenie buuuuu no dziewczynki narazionek może uda się coś jeszcze napisać może później to pa PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka, a próbowałas włożyć ochraniacz do łózeczka, albo obłozyć podusiami? u nas pomaga na \"nóżki w szczebelkach\" :) Kamil śpi w łóżeczku, a od zeszłego tygodnia w swoim pokoiku, niestety od ok.2 w nocy mąż śpi obok niego na podłodze...mam nadzieję że wkrótce pzyzwyczai się i będzie spał sam. Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEJść DZIEWCZYNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 No pięknie nikogusieńko tylko wzdycham achhhh Moni cudownie , że sie odezwałaś :) . jak sie czujesz , co u Ciebie i jak maleńkie baby . Kamilek naszykowany na przyjście braciszka czy raczej nie rozumie , jak ogólnie reaguje na rodzeństwo ? Jak możesz wrzuć jakąś fotkę małego i oczywiście siebie z brzusiem :) No moje drogie grożę paluszkiem . odzywać się bo będę kopac po szacownych czterech literkach.:) U nas po staremu mały nauczył sie pokazywać ijak pada deszczyk i że robi kap kap . umie syczeć jak wąż . miałczeć jak kot, jak sie zapytam jak robi zegar to powie kli klak i ulubionym \"zwierzątkiem\"- ptakiem jest kura bo robi ko ko . ogólnie rozumie chyba wszystko ale nie na wszystko reaguje , nie reaguje na zakazy . Odezwijcie sie Kobietki noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 ło matko :o co za pogoda:( od rana lało potwornie , a teraz pizga niemiłosiernie:O strach z domu wyjść. Na Bałtyku pewnie sztorm, a Słonko nie ma pogody na wczasy nad morzem:( Majka jest w domu ograniczona ruchowo, brak hasania po podwórku i daje mi popalic niesamowicie:( Za to zrobiłam porządki w synusia pokoju:) Wymiotłam wszystkie kąty, półki i szafki. Niesamowite ile rupieci nazbiera nastolatek przez cały rok szkolny:D Dwa kubełki śmieci i stos makulatury wyniosłam:) Spijam teraz kawkę i myślę jakie sobie znaleźć zajęcie na popołudnie:D chyba się wezmę za mężowskie szafki, bo tam też wiele do życzenia:D pozdrawiam was kobitki serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjjj Dziewczęta GDZIE DO LICHA JESTEśCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Manika gdzie sie podziewasz , wypucowałaś już dom ? jak Majusia . My dziś idziemy na 3 urodziny , zobaczymy jak Maly bedzie się bawił , a później na pępkowe , wczoraj kuzynka urodziła miał być na 1000% syn a przyszła śliczna córeczka . zaskoczenie było ogólne , babcia z tego wszystkiego nie wytrzymała i do lekarza powiedziała a miał być chłopiec lekarz zwątpił i poszedł sprawdzić i potwierdził ,że przyszła na piękny świat nowa dama i za miast Antosia będzie Marysia .:) A pokój błękitny pościele również , ach cio tam domalują różowe kwiaty . mały tak szybko sie rozwija , że nie nadążam za nim , coraz więcej mówi śpiewa jakieś lalala itp. jest rozkoszny i coraz bardziej kumaty za friko nic nie robi jak chce Jacek buzi to musi napompować balonika lub puścić samochodzik itp . dobrze że ja dostaję za frajer od serca z czystej niewinnej miłości . Będzie z niego szelma mówię Wam . No moje drogie odezwijcie sie pozdrowionka buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Jesteśmy:) Nie powiem, żeby to był najcudowniejszy urlop mojego życia no ale cóż....pensjonat rewelacja, pogoda w kratkę a Alka okropna, masakra normalnie...no ale oczywiście wszystkie cztery trójeczki na raz wyłażą więc to może dlatego. Miałam się wyspać a mała zgaga wstawała o 5-5.30 i ciągle darła się, denerwowała. biła i marudziła. Matko miałam ochotę przełożyć przez kolano i sprać porządnie....dobrze, że tylko ochotę bo zdaję sobie sprawę, że wychowawcze by to nie było....poza tym przyklejona do mnie, z kolan nie złazi, cholerka zjeść spokojnie nie byłó jak, nie mówiąc już o wychodzeniu do toalety. Sprzedaliśmy ją dziadkom na dziś i jutro więc może teraz trochę odpocznę. Właśnie wysłałam męża na zakupy i nadrabiam zaległości komputerowe, skrzynka zawalona, ale Wy tutaj widzę stgrajkowałyście chyba razem z pielęgniarkami bo kiepściutko z aktywnością.... chyba forum nam umiera, poddajemy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko nie możemy sie poddać!!! Tyle już razem. Ja co prawda mało piszę, ale uzalezniona jestem od czytania naszego forum. Szkoda, że tak dużo z nas sie wykruszyło, gdzie Illeli, tak dużo i fajnie pisała i inne dziewczyny z którymi całe ciąże przeżywałyśmy. U nas po staremu, opisu tomografu oczywiście jeszcze nie ma. Tłumaczą, ze mają 10 dni roboczych, a w ogóle są strajki i wszystko dłużej trwa. A to, ze człowiek po nocach nie śpi to dla nich nie wazne. Ech, naprawdę zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie jest najważniejsze. Pyza zrobiła sie zarłokiem starsznym, szczególenie po południu. Śniadania to nie za bardzo zjada, potem na drugie śniadanie zwykle banan, ciasto itp. i idzie spać. A jak wstaje to zjada pięknie obiad, deser, potem danonki lub inne serki, pija kakao, zjada cicha, flipsy i wszystko co my. No a ostatnim hitem jest zjadanie suchego chleba. Nie chce nawet z masłem, tylko łazi z suchymi kromkami, zajada i kruszy o całym domu. A nie pisałam wam jak my kakao musimy pić. Paula nie chciała od 10 miesiac pić mleka, wiec w głowę zachodziliśmy jak jej to mleko dostarczać. No i kakaa też nie chciała pić. Do czasu jak wpadliśmy na pomysł. My pijemy kawę z takich samych kubków praktycznie zawsze. I ona chodziła, pokazywała palcem i wołała: kaka mniam, mniam. No to zrobiliśmy w takim samym kakao i powiedzieliśmy jej ze to jej kawka i w ten sposób wypija pół kubka. Jak na jej oczach przelaliśmy do innego kubka lub do butelki to zapomnij, ona tego nie wypije. A z kubka do kawki jak najpardziej. Dzieci są komiczne. Pisałyście o spaniu to my z tym problemu nie mamy, nogi rzadko między szczeble wpycha, ale myślę, ze po prostu przyzwyczajona jest spać w łóżeczku i zna jego ograniczenia, bo od urodzenia przespała z nami w łóżku dosłownie kilka nocy, i to zwykle nie całych. A tak zawsze włóżeczku, a po 3 miesiacu sama w pokoju, takze jest przyzwyczajona. Swoja drogą to ona nie umie spac z nami. Czasami o 5 rano ją przynoszę, zeby dospała już u nas bo nie chce sie u siebie położyć, to o mało nas nie zabije. Łazi, rzuca sie, kopie, tragedia. Ja niecierpię z nia spać, bo to nie spanie. A w Gdyni trwa Opener Festiwal. Pisąłam w zeszłym roku, ze mieszkam 3 km od samego festiwalu a 500 metrów od drogi, która jest zamykana dla innych i tylko ci co na festiwal przyjechali (plus mieskzańcy) moga tą drogą jeździć. Takze na weekend moja dzielnica staje sie światowa :), zagraniczniaków mnóstwo, młodzi na boso wszędzie, fajnie, kolorowo. Niunia miala w zeszłym roku jechać, nie wiem czy bya, ale ciekawe czy w tym roku jest. Dobra nie zanudzam, pozdrawiam wszystkich. Załaczam zdjęcia. Dla porównania na pierwszy jest 6 godzin po porodzie, a na drugim 1 rok, 3 miesiące, 24 dni i 14 godzin 30 minut po porodzie. Chyba jest różnica:) http://images28.fotosik.pl/13/f7ecd1f11ff1e06e.jpg http://images30.fotosik.pl/13/ca8b7bdf42728c8e.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki🌻 Słonko masz rację, może i nie chcemy tego, ale topik nam umiera pomału, ale przecież to nasza wina:( no nie miałaś najlepszej pogody na te wczasy nad morzem:( ja mam 21lipca wesele kuzyna w Poznaniu i nie jadę, bo obawiam się, że Majka zrobi nam horror z tej imprezy. Zwykle jak gdzieś jestesmy na noc poza domem to zachowuje sie tak jak opisałaś Alusia:( Może to taki wiek, że dzieciaczki lubia swój rytm w domowych pieleszach:) magda, buźka dla Ciebie👄 śliczna ta Twoja córunia:D ja tez wkleję zdjecia tuz po porodzie: http://im.bobasy.pl/f/d/325277.jpg i obecne: http://im.bobasy.pl/f/d/324635.jpg hej Izka, odezwij sie i wklej Swojego syneczka:D pozdrawiam wszystkie marcówki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czejść Babeczki Laseczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sorrki ,że się nie odzywałam , neta mi odcięli , multimedia podłączają i to jest super wiadomość bo mamy wykupioną cyfrę ale pakiet taki nijaki wielki g***** no jest jedyna pociecha że mini mini i to oglądamy , no i dziewczynki będę miała neta w domu wtedy was zamęczę . Słonko ja myślałam , że ty na 2 tyg. wyjechałaś i tak odliczałam dni kiedy zagościsz na topiku a tu taka niespodzianka :) Pogoda faktycznie była w kratkę , chociaż raz byłaś na plaży w bikini ? Wiecie chyba dzieciaki nasze mają taki okres ,że tylko lubią swój dom , bo mały też jak kogoś odwiedzamy to po jakiejś godzinie robi wszystkim papap i kieruje się do drzwi wyjściowych . i mamy koniec imprezy . Słonko napisz jak z Twoim M i jego tarczycą czy coś się poprawiło ? a i jak Alusia już szczęśliwa , że ma swojego tatusia ? W piątek jak co dnia poszłam z małym do kur , królików itp na naszej ulicy to hodują . przy ogrodzeniu też spotkaliśmy młodą mamę tak na oko z 18 lat z małym bąblem 10 m-c , wiecie jaki Krystian okazał się troskliwy , brał małego za rączkę prowadzał go , otulał ramieniem , byłam zaskoczona , bo swoich rówieśników to gryzie , szczypie , lub sie biją czym popadnie zazwyczaj łopatkami do piasku , ku wytłumaczeniu . dzieciaki bija sie o zabawki . i wtedy pomyślałam , że mała różnica wieku jest fajna , ale ja na następne dziecko jestem jeszcze nie przygotowana nie czuję weny w tym kierunku . Manika Ty miałaś cc bo widzę wenflon w Twojej ręce ? Ale Majusia była maleńka takie to tycie aż nie do wiary teraz taka cudna panna . czasmi jak oglądam zdjęcia to jak bym nie swojego dziecka mam odczucie że mały nigdy nie był taki mały ach czas leci . Manika a Ty kiedy na wczasy ? Magda jak coś będziesz wiedziała o mężu to pisz pisz dziewczyna i trzyma kciuki . Paulę zaraz będę oglądać . Postaram się coś wkleić i poszukam ze szpitala jakieś fotki bo chyba tu w robocie nie mam płyty z tymi zdjątkami . A co do naszego forum to nie może paść bo dzień bez czytania Was moje drogie jest dniem straconym i tak doszliśmy do konkluzji ,że weekendy so do tyłu bo ja w domu nie mam netu i nie mogę się z wami spotkać . Czasami się zastanawiam , gdzie się podziały Dana , Pyśka Renacia Amadzia - przecież ona ma wakacje o Illeli już nie mówię , może powrócą ? No dziewczynki troche wam potrułam , przepraszam za składnię ja piszę zawsze z ukrycia , jak ktoś wchodzi muszę przymykać okienko i to trochę trwa i później ja nie odczytuję co wam napisałam To do zobaczyska postaram sie coś wkleić jakieś nowe foto Pa pa kochaniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł Laseczki:) No ja pierwszy dzień po urlopie :( buuuu, bolało jak budzik o 5 dryndolił.... A w pracy roboty mam kupę, biurko zawalone papierzyskami a system się wywalił i najpierw wogóle kompy nie działały, potem działały bez neta a cały dzień program nie dziła więc nic nie mogę zrobić....niby fajnie ale jak patrzę na przyrastający w zawrotnym tempie stosik...... Mężuś czuje się świetnie, Alka jak straci tatusia z oczy to natychmiast wrzeszczy tata, tata ale ode mnie odkleić się nie chce:( Nie wiem jak dzisiaj radzi sobie z nią mama ale mam nadzieję, że obie w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka, ja miałam poród siłami natury:) Wenflon mi założyli, bo mi skurcze co jakiś czas zanikały i mi podawali dożylnie jakies dopalacze:D Zdjęcie jest zrobione minutę po tym jak mała wyskoczyła:D Jeju, dawno nie zaglądałam Majce w buźke, a tu niespodzianka:D ma juz dwie czwórki na wierzchu:D a ja nie wiedziałam czemu ostatnio taka maruda była:D :D :D mykam na zakupki, muszę kupic jej nowe kapcie, bo nóżka urosła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko ja myślałam że, chociaż dwa tyg. wzięłaś urlopu a ty już w robocie , chyba Ci ksiądz jako pokutę nakazał tak szybko przychodzić do roboty . 😭 Słoneczko to aż nie przyzwoicie . Manika ja to jestem po cc i z porodu pamietam ,że wyciągnęli małego - Słonko ty miałaś cc , czułaś jak wyciągali Małą , bo ja czułam jak rwali z spod żeber , nastepnie mi go pokazali i tylko ich słyszałam ,że mały olbrzymi i że je obsikała a później chyba odpłynęłam bo już nie wiele pamiętam . ale zdjątka wkleję . roboty też full ale się ociągam i spycham na plan dalszy chyba atmosfera wakacji mi sie udzieliła . przed chwilą rozmawiałam z kolezanką ze szkoły rodzenia jedzie teraz do rodziny do holandii i się pakuję i zabiera ze sobą na trzy tyg. jedzenie bo tam nie ma raczej paróweczek dla dzieci, to jej pakują po 5 szt u rzeźnika i hermetycznie zawijają , mięso ser biały i tp opowiadała mi że tam sama chemia . Coś na ten temat mogła by nam powiedzieć Illeli ale sie nie odzywa buuuuu, może Jona zaczął by jej lepiej jeść jakieś Polskie przysmaki . no kończę dziewczęta Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Ale miałam jazdę w weekend, w piątek Marika dostała 40 stopni temp., nie miała ani kataru ani kaszlu, nic po prostu nic. W sobotę dalszy ciąg temp. no i po południu zaczęła strasznie płakać, okazało się, że wychodzą jej ząbki, trójki. Męczyły ja wczoraj cały dzień i jeszcze dzisiaj o trzeciej w nocy, szok ile się bidula namęczyła. Dziewczynki a jak znoszą to wasze dzieciaczki bo Marika do tej pory nie miała problemów, nie miała temp. ani tak długo ją nie męczyło, te zęby wyjątkowo problemowe, bolące. Wkleiłabym jakieś zdjątka ale nie wiem jak, z netu korzystam tylko w pracy i dlatego nie mam czasu aby tak na spokojnie posiedzieć i się rozpoznać co i jak. Miłego dzionka, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj Kinia Marika cudeńko śliczna panienka , no w końcu sie pochwaliłaś swoim skarbem . Cudna panna . Co do trójek to nie wiem jak będą wychodzić bo na razie mamy spokój z zębami mały ma 1,2 i 4 czekamy za trójkami , ale słyszałam że są problemowe i wiele dzieci gorączkuje i ma biegunki , jakieś paskudne te zęby. Mój Mały dziś skończył 16 m-cy o rany jak ten czas leci , jest kuty na cztery litery , mój skarb rozpoznaje na obrazkach podstawowe zwierzęta i naśladuje ich głosy , potrafi pokazać paluszkiem wszystkie mu znane osoby tzn najbliższą rodzinę, jak zadajemy mu pytanie gdzie jest baba np Krysia to pokazuje babcie Krysie gdzie jest wuja Artur to pokazuję wujka Artura itp , wspina się wszędzie sam wchodzi na trzy stopnie drabiny i na wszystkie niskie schody , I gada cały czas po swojemu i oczywiście na wszystko sie nie zgadza jak mu sie powie np powiesz tata on odpowiada nie i nie powie itp to jest jego ulubione słowo i oczywiście mama . Wiecie kocham mojego skarba ponad życie i dała bym sie pokroić za niego w plasterki, za męża nie . to taka moja refleksja . i podsumowanie 16 m-c no dziewczyny odzywajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie cooooooooooo zaraz serwer pierdyknie od nawału informacji :) myślę i mam nadzieje , że jutro bedzie lepiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 a to cwietki dla Was moje kochane 🌻 🌻 🌻 do juterka PAPAPAPAPA CMOK DUŻY CMOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooooooooooooooooooooobudka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co z WAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie się podziewacie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przecież wszędzie deszcz pada , włączcie tego neta i do dzieła !!!!!!!!!!!!! Hejjjjjjjj Baboki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Lubię monologi ale bez przesady . Dalej Kosiane Baby 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ranyyyyyyy Boskie jakie tłumy po koleiii dziewczyny nie wszystkie na raz !!!!!!!!!!!!!!!!!! Cooooo z wami wy mnie nie lubicie i to jest powód waszej nie obecności 😭 A nam chyba wychodzą trójki i mamy już druga nockę do tyłu buuuuuuuuu A teraz siedzę sobie w pracy i kawkę pije może któraś się dołącza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja już kopę lat po kawce, no dobra może godzin...... U nas też cyrk z trójkami ale jedna już się przebiła, pozostałe widać spod dziąsła więc pewnie kwestia dni..... Alka wczoraj sraczki dostała i wysypkę a ponieważ od kilku dni moja mama wpycha w nią wszystkie owoce sezonowe to oczywiście nie wiem po czym.... Byłyśmy wczoraj w naszym ośrodku rehabilitacyjnym na kontroli u neurolog i powiedziała, że raczej na chodzenie w ciągu najbliższych 3 m-cy szans nie widzi, napięcie mięśniowe dalej obniżone:( potem poszła młoda na masaż, matko jak się darła głupia baba, tłumaczę jej, że fajnie tak poleżeć jak ktoś Cię masuje a ta histerię na cały ośrodek urządziła, chyba tak na wszelki wyoadek, bo naprawdę masażysta nie robił nic co by ją boleć mogło. Bardzo profesjonalnie zresztą to robił, nie przejmował się jej wrzaskami zupełnie, kazał na basen chodzić na zajęcia dla dzieci a u nas oczywiście przerwa wakacyjna:( Nic to poczekamy do września... Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczko dzięki że sie odezwałaś od razu mi lepiej chociaż Ty mnie lubisz :) Wczoraj był taki dzień do d**py i dla tego Alusi była nie w sosie , Ty się po tych rehabilitacjach nachodzisz ojjjj wklej Słonko jakąś fotkę Alusi jak możesz tak sie za Małą z tęskniłam , pragnę jej buziola zobaczyć . i Twojego również 🌻 ach musze kończyć i zacząć pisać ponaglenia Boziu jak ja tego nie cierpię , mogłam księgować robić ZUS-y ale windykacja to jakaś pieta ahilesowa jak mam sie za to zabrać to wszystko mnie od razu innego interesuję tylko nie to i zachowuję sie jak dziecko uciekające przed lekcjami . no narazionek pA cmok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Pogoda jest straszna, nic się nie chce a szczególnie pracować, Iza, ale miałaś fajny brzuchol a teraz Krystianek taki duży chłopczyk, bardzo dużo umie, bardzo zdolny jest. Słonko, Marika też przy trójkach miała sraczkę. Trzy dni ją męczyły, to chyba dosyć długo jak na zęby, ale na szczęście już po wszystkim. z Irkiem mamy osobno urlopy bo ja teraz wziąć nie mogę a Marika ma zamknięty żłobek przez cały lipiec, więc do dziesiątego siedzi z nią mama a później do końca miesiąca Irek. I tak pomyśleliśmy, że mógłby jechać z Mari nad morze, zawsze zmiana klimatu, no i jadą Irka siostry też z takimi maluchami to by sobie trochę odpoczęli a w razie co siostry by mu pomogły to jest problem z kwaterami, nie ma nic wolnego. No i tak zawsze coś... Już Wam nie truję, robię sobie drugą kawkę, pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj Laseczki Kinia dzięki za pochwały my to bardzo lubimy ojjjj bardzo . Szkoda że z tymi kwaterami kruchutko ale może sie uda , a Ty kiedy planujesz urlop , może wyjedzie z Toba podobno pod koniec sierpnia są wolne kwatery wiem marna pociecha ale ja chyba z tej oferty skorzystam i wyjadę po 20 sierpnia na tydzień , przynajmniej mój M mi to obiecał , ale z nami to tak jest , że jak jestem na miejscu to wiem że plany się udały . Marika cudna dziewczynka pewnie po wakacjach bedziesz miała problem z powrotem do żłobka a może nie ? Manika coś nas zaniedbuję a moze gdzieś wyjechała, mam nadzieje że wszystko u Niej OK bo nigdy takiej przerwy nie robiła . Słonko co u Ciebie i Alusi czy planujesz jeszcze urlop? Magda gdzie Ty się podziewasz co u Twojego M wynik już znany? Moni jak twój brzuszek i Kamilek już do rozwiązania zostały Ci 3 m-ce jak ten czas leci , jak sie czujesz? mozna wymieniać i wymieniać dziewczyny a one milczą może wejdą kiedyś i napiszą jakiś post. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki całuski CMOK 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza co do urlopu to zostało jeszcze 11 dni, może do Torunia na kilka dni jesienią wyskoczymy. U męża w robocie sezon w pełni więc nie ma jak iśc na urlop:( musimy czekać na jesień a mam taki niedosyt słonecczka buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×