Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Hej Słoneczko i dzień nabrał kolorów gdy się odezwałaś , ach te promienie słoneczne bijące od Cię w ten deszczowy dzień , to balsam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Najpierw gratulacje dla Mrittki- super super wiesci, buziaki dla malutkiej!!! :-) Jeszcze tylko tydzien i wyjezdzamy, ale wczesniej urodziny meza i wesele brata, plus oczywiscie szukanie kreacji,zakupy przedwyjazdowe i tym podobne atrakcje, robi sie gesto w tym tygodniu! :) Cos te Wasze maluchy duzo juz mowia, Kacper wczoraj po raz 1wszy wyrzekl: nie nie nie!, zaraz potem tak tak tak! i teraz sie bawimy w nie nie- tak tak... Poza tym niewiele mowi: mama, tata, dzidziu i cos w stylu dzieci, na psa koko, na kota mau, na koze meee... Chyba tyle. Slonko, moj syn tez lekko skreca lewa stopke, stawia ja lekko do srodka- niedawno zauwazylam bo prawie tego nie widac ale jednak- myslisz ze powinnam z tym isc do ortopedy? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agutka, Ala skręca stópkę tylko w butkach, jak jest na boso to tego nie robi. Ortopeda powiedział, że jeżli na bosaka nie skęca to w butkach ma prawo, bo w buciku nie czuje tak dokładnie stopki i mięśni i na początku się to zdarza. Jeżeli Mały skręca tą stópkę na bosaka to dla świętego spokoju przejdź się do tego ortopedy, albo rozmasowuj mu ją w kierunku przciwny do skręcania i jak to nie pomoże to do ortopedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Udało mi sie przeczytać, jak na 2 tygodnie to nie napisałyście dużo:) My tydzień na wakacjach byliśmy, (potem zdjecia wkleję) a potem się przeprowadziliśmy i u rodziców nie było neta, ale już podłączyłam i gra. Wakacje cudowne, Lwów piękny. Przepraszam za to ze nie napisałam, ze Mritta w ciąży i ze urodziła, ale tak sie umówiłyśmy, ze ona sama napisze jak nastąpi szczęśliwe rozwiązanie. Nie powiem, ze miałam stresa jak zbliżal się termin Mritty, ale ona napewno weiększego. Najważniejsze, ze wszystko dobrze sie skończyło. Dzidzia śliczna, chyba do tatusia podobna. Izka w tej dyskotece to chyba i ja kiedyś sie bawiłam, czy to w takim jakby dużym baraku, kiedyś chyba niebieskim sie znajduje? Też tam taka rura była :) pozdrawiam, potem napiszę więcej, a teraz na zakupy z małą idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mysz pozdrowienia i gratulacje, fajnie, ze sie odezwałaś i fajnie, ze masz córcię, teraz jest para, a z doświadczenia wiem, ze córeczki są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Dzieki Slonko za odpowiedz, wczoraj kupilismy Mlodemu nowe butki jesienne, jest jakby lepiej,nie widze tak tego skrecania, musze jeszcze poobserwowac. On na boso tez tak jakos ta noga zawijal,ale moze to od sandalkow,moze jakies nieudane byly (choc oczywiscie dobrej firmy,nie zydzimy na butach)..? W jego pierwszych butkach,pelnych wiosennych,nie widzialam tego. Pierwszy prawdziwie jesienny weekend za nami,bylo chlodno i wietrzyscie,ach jak szkoda lata,jak zwykle minelo nie wiadomo kiedy :( Kacperek tymczasem nauczyl sie otwierac drzwi klamka, trzeba sie bedzie pilnowac. Np siedze w najlepsze na kibelku i nagle synek otwiera mi drzwi na cala szerokosc- oby mnie tak nie zalatwil kiedys przy gosciach! :D Na razie, milego poniedzialku w pracy i poza nia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj Kobietki Magda 🌻 Agutka 🌻 Słoneczko 🌻 Manika 🌻 🌻 dla pozostałych Dziewczynek , które nie wymieniłam I po weekendzie , u nas w miarę pogoda była , ja w ferworze sprzątania w sobotę , w niedzielę imieninki wyprawiłam ale dla najbliższej rodzinki , kawka , ciasteczka , galaretka itp mniam mniam , powiem szczerze nawet nie spróbowałam po serwowała kawkę i herbatę :P Ale największy ubaw mieliśmy wczoraj w kościele , małego nosiło, ponieważ byliśmy na krużgankach to śmigał mi do ołtarza i na klęczniki a ja go goniłam , następnie wyczaił ,że przy wejściu jest taki fajny pomponik ,w ostatniej chwili złapałam mojego skarba bo o mało nie pociągnął by za niego a wtedy odezwały by sie dzwonki w trakcie mszy , patrzałam na rodzinkę która siedziała na ławeczka to umierała ze śmiechu i chyba trzymali kciuki by małemu sie udało pociągnąć za ten pompon :D na imieninakch mały tańczył i był rozkoszny a w sobotę po raz pierwszy powiedział Aaandzej do dziadka , dziadek był rozanielony wczoraj była nowe słowo ciooocia bo Ola to mów od dawna bo ma koleżanki Ole . To tyle o weekendzie a dziś mój największy skarb kończy 1,5 roczku , ratunku płaczę 😭 ale to szybko minęło . 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ to narazinek moje Kosiane Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Magda to ta sama dyskoteka , patrz już pokolenia sie w niej bawią :D może się kiedyś potkamy w Darłówku , ja prawię co roku tam jestem , uwielbiam to miasteczko , może nasze dzieci razem kiedyś tam zatańczą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka najlepszego dla Krystianka, popatrz a moj dzisiaj konczy 17 miesiecy, dokladnie o miesiac mlodszy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja malutka za 4 dni skonczy 1,5 roku😭 strasznie szybko to zleciało.............baaaaaaaardzo! az dziś sobie zdjęcia przejrzałam jak była malutkim bobaskiem i az mi sie łezka zakręciła😭 w tym roku tez był darłowek na wakacje...........moja malutka pierwszy raz ja juz kolejny tez lubię to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki🌻 no, może cipy to jesteśmy, jak to się wulgarnie o kobietach mówi, ale czy głupie to bym polemizowała:D :D :D Słonko🌻 Izka🌻 Agutka🌻 magda🌻ika🌻 i dla reszty ekipy🌻 Iza, zdaje sie że miałaś imieniny, więc wszystkiego naj i spełnienia marzeń👄 jeju, juz wrzesień, nasze dzieciaczki maja 1,5 roku. Maja nadal niewiele mówi, nadal nie cierpi nocnika, waży 10,5 kg i mierzy 80cm. Apetyt odzyskała jak przestałam dawać jej tyle soków zagęszczanych, zamulały ją:) Nie mogę jej namówić do jedzenia chlebka, w ogóle nie jada pieczywa:( Nigdy nie chciała jesć i myślałam że kiedyś zacznie, a tu klops:O Dziś byłyśmy na szczepieniu i mała jest marudna. Kamil wyszykowany do szkoły, mundurek też musiałam zakupić. Rany on już jest w 6 klasie i za rok gimnazjum, stara już jestem:( wieczorkiem wkleję zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) I ja uwielbiam Darłówko, ale ponieważ znacznie mi bliżej do innych nadmorskich kurortów to Darłówko nie jest częstym miejscem odwiedzn. Dokładnie byłam tam raz, jako wychowawca kolonijny z dzieciakami, i zakochałam się bo mieścina urocza. Manika my też z Alką dziś na MMR byłyśmy po południu i właśnie cały wieczór mi rzyga, mam nadzieję, że to nic poważnego. Oczywiście naszej lekarki nie było bo chora ale nie chciałam już dłużej zwlekać z tym szczepieniem, już czas na następne a my dopiero z tym. Magda ja wcale się nie dziwię, że Mritka nic nie chciała mówić i czekała do rozwiązania, najważniejsze, że jest zdrowa córunia. Mritko buziaki 😘 Jeździcie na grzyby?, bo to jedyna rzecz którą uwielbiam z jesieni, kocha, zbierać grzyby, niekoniecznie je potem muszę zjeść ale samo zbieranie relaksuje mnie bardzo. Rozglądam się właś ie za kombinezonem dwuczęściowym na zimę dla Alki, wymyśliłam sobie, że teraz może tańsze będą niż potem.... Dobra idę robić herbatkę:) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Słonko:D no maja po tym szczepieniu miała w nocy stan podgorączkowy i dała nam nieźle popalić. Dziwne , bo po wcześniejszych szczepionkach nie mieliśmy takich ekscesów:( ależ jestem niewyspana. Mój synuś z takim entuzjazmem poleciała rano do szkoły, że nawet mnie nie obudził:) nie słyszałam, kiedy wstał zjadł śniadanie, złożył nawet tapczan, czego nie cierpi robić rano, tylko jak wróci ze szkoły, i nawet wózek majki zniósł na klatkę schodową:D nie ma to jak początek roku szkolnego, w drugim półroczu na kopach będę zwalać go z łóżka, bo mu nie będzie tak śpieszno do szkoły. Cholerka, szaleje u nas burza, mam dosć deszczu, budowa słabo się posuwa, bo ciągle leje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej....................ale dziś słoneczko u mnie ładne idziemy na spacer:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Manika zdjęcia cudowne , Majusia suuuuper dziewsia , za parę lat powie Wam , że dom stoi dzięki Niej , i będzie miała rację :D My na szczepienie 20 września , zobaczymy jak to zniesie , Dzięki za życzonka 👄 Miałam zrypać pomarańczowa małpę , ale mi sie odechciało , szkoda śliny ma takie Dziś króciutko , ale jutro nadrobię pa Kochaniutkie . Do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny zdjęcia super!!! Faktycznie swietnie się Majka bawiła na budowie. My MMR mamy juz od 6 mies. za sobą. Dzisiaj czeka nas ostatnia dawka skojarzonej szczepionki. Mój mąż sam idzie z Pyzą, bo ja w pracy, niestety. Jutro idziemy odwiedzic Kingę Mritty, bo do tej pory na zdjęciach ja widziałam. Do Darłówka moze się jeszcze wybiorę, fajne imprezki tam się dobywały, ale pogodę zawsze miałam fatalną. Grzybów nie lubię zbierać, chociaz jeść uwielbiam. W ogóle za wycieczkami do lasu nie przepadam, bo mam arachnofobię w średnim wydaniu, a i innych małych stworzonek niecierpię i panikuję na ich widok (a dom na wsi buduję, ha, ha, ha) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj Dziewczynki Co do grzybów , to dawno nie byłam , lubię i nie lubię bo to współzawodnictwo , idzie sie lasem i każdy woła mam mam a ja w koszyczku zero , ja ogólnie grzybów nie widzę , za mną ludzie chodzą i zbierają a mnie krew zalewa i spacer zamiast relaksem jest dla mnie nerwówka :P Kurcze ale zimno jest , ratunku to nie wrzesień tylko listopad , mrozi , trzeba golfiki powyjmować , dzieciaki rosną , nie obejrzymy sie a dwie świeczki będą dmuchać ,. Młody coraz bardziej rozgadany i ciocia powie i cześć . i zęby sie sypią ma trzy 3 -ki . to tyle o pierdołach , spadam do roboty, bo tego nie ubywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda uściskaj Mritkę i ucąłuj malutką koniecznie:) Ja zaraz spadam, bo informatycy będą z mim kompem walczyć a ja w międzyczasie idę reklamować nasz szalenie drogi czajnik firmowy(nie wiem czy pamiętacie jak go kupiłam i bałam się, że mi się oberwie) bo zaczął przeciekać. Zapisałam Alke na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko powodzenia z reklamacja czajnika, to super z tym basenem , Magda -pozdrowienia dla Mtittki i ucałowania dla Maleńkiej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJJJJJJ DZIEWCZYNKI GDZIE WY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:( POBUDKA BABOKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Słonko odezwij się , w Tobie cała nadzieja 🌻 Zaraz będę piła kawkę , podjadam jabłuszko , która z dziewczynek się przyłącza ? Dziewczynki mamy piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ciągle jestem sama 😭 kto mnie pocieszy Haloooooooo 😭 Kochaniutkie :D do klawiaturki , smyrnijcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz, że we mnie nadzieja? no to jestem. Uff zrobiłam sprawozdanie do Gusu. Poza tym w pooniedizałek szef mnie uszczęśliwił, bo dał mi aneks do umowy ze stocznią ze zmianą cennika naszych usług od 1 sierpnia obowiązujący, więc musiałam do stu faktur wystawionych w sierpniu pisać korekty, każda faktura ma kilkanaście pozycjii a potem jeszcze sobie wymyślili, że mam im zestawienie zrobić jaką to da kwotę więcej w skali miesiąca i musiałam liczyć ile godzin pracowały poszczególne samochody. Nic to zrobiłam. Dziś idziemuy na :Ani Mru Mru\":) Poza tym nic ciekawego się nie dzieje, Alka niedobra, nie umie już chodzić tylko biega, nie patrzy pod nogi i co chwilę się przewraca, masakra normalnie, eh zresztą Wy wiecie jak to jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko ale zazdroszczę kabaretu ajajajajajaja🌻 roboty to Ty miałaś moc , ale pospieszył sie szef ze zmiana cennika nie żyje refleks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mój smyk tez biega, nie chodzi i nie ma czasu na eeee i z tym jest największy problem bo nie usiedzi zapomina a później sie męczy , ze mi go żal , ale jest suuuper i nic bym nie zmieniła , chociaz mnie gryzie , szczypie taki mały brutal , ale jest cudowny , boje sie jedynie , ze jak przyjdzie słota i zimno to dostanie on na głowe siedząc w domu a przy nim ja , już się boję bo w ubiegłym roku to myślałam że obłędu dostanę . Ciekawe co u Moni , nie odzywa się a lada chwila urodzi , wrzesień minie i październik i będzie miała maleństwo u boku . Mam nadzieję że Magda sie odezwie i zda relacje jak u Mritty i Maleńkiej. Ciekawe Słoneczko co z Illeli ? może na stałe wyjechała do USA ? zaginęła w akcji, jak i inne dziewczęta tez . Mam nadzieje ,ze chociaż my sobie popiszemy o naszych Maluchach . A Słoneczko jak na basenie , Alusia szczęśliwa w wodzie ? napisz coś ,.......... ja u nas sie na razie obawiam chodzić na basen , zimna woda , nie wiem czy ma z 23 stopnie to chyba za mało i jak sie wychodzi z basenu do szatni to wieje, po prostu mrozi ,............ a do czterech liter to wszystko . spadam na chwile ale będę zaglądać buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka z basenem ruszamy w następną niedzielę, więc szcze nie wiem co i jak. Fakt poginęły dziewczynki ale w sumie wcale się nie dziwię, jakbym miała zapieprz zawsze w robocie to też bym nie miała czasu zaglądać, a tak ponieważ zwykle nawału nie ma to mogę sobie pozwolić:) No to pod koniec października przetarg i zostaniemy sprzedani:( buuuu, najgorsze jest to, że developerzy sie przymierzają, bo gruntów i działek budowlanych kupa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×