Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

cześć! :) jest tu ktoś? mam pytanie!!! czy kocyk również należy wyprać? nie śmiejcie się, nie wiem... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, co taki pomór u nas?? Gdzieście wszystkie?? Czytałam różne fora i dziewczyny dają położnym 200-300zł (w duzych miastach czasem wiecej), to chyba niezła stawka za dzień pracy, co? Ja jestem w stanie zapłacić nawet 500, jesli bede miala gwarancje, ze naprawde sie zajmie jak nalezy nie tylko przy porodzie, ale i po... Czuje juz oddech porodu na plecach, naprawde, ostatecznie jeszcze 4 tygodnie i dzieciaczki beda juz w terminie (od38tc) :-) Dzis wlasnie sie dowiedzialam, ze moja dobra kolezanka jest w ciazy, nie miala okresu 2 tyg, zrobila tydzien temu test, nic nie wyszlo, kazalam jej powtorzyc i dzis po poludniu wyszly jej na dwoch roznych testach dwie grube krechy:-) Od razu przyleciala do mnie z placzem i strachem co teraz, wyliczylam jej termin na 3 wrzesnia, poradzilam jakie badania, co i jak, panowie wypili za zdrowie zaciazonych zon (przyjaciele z LO)...super...jestem bardzo szczesliwa...to jedyni znajomi w ciazy, Maks bedzie mial sie z kim bawic. Bomba:-) Agniecha, ja bym wyprala co tylko sie da:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewczynki :) wczoraj nie napisalam ze zrobilam juz ostatnie badania w ciazy... juz pod katem porodu... wszystko jest w normie wiec jest ok. a w piatek jade do gina i zobaczymy czy moj chrabaczsz sie laskawie przekrecil - obawiam sie ze nie bo czuje gdzie kopie. mam pytanko czy kupujecie rzeczy dla dziecka w rozmiarze 56?? bo nasze malenstwo bedzie dosc dlugie - tak wynika z robionych usg. i nie wiem czy mi sie w ogole oplaca kupowac ten rozmiar. juz wczesniej pisalam ze wole kupic wieksze i podwijac przez jakis czas niz cos kupic i tego nie zalozyc. co wy o tym sadzicie?? agniecha - ja tez wypralabym wszystko wlacznie z kocykiem :) niunia - gratulacje dla kolezanki - wspolczuje tylko latem chodzenia z tym wielkim brzuszkiem ;) cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! no właśnie w końcu nie prałam tego kocyka... w sumie nie ma on bezpośredniego kontaktu ze skórą.. koleżanki też nie prały. tak samo nie prałam kombinezonu do wózka. a ja za 2 tyg. mam kolejną wizytę u gina i........ dostanę już skierowanie do porodu :o szok!!! ale się cieszę :) już się nie mogę tego malucha doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha, czyli kocyka nie prać? A rożka?? pyśka, ja kupiłam wszystko w rozmiarze...68 :) jakby co to mąż dokupi mniejsze. poród coraz bliżej dziewczyny :) właśnie nie wiem skąd wytrzsnąć położną...nie chodze na szkołę rodzenia , nie wiem czy tak wypada wpaść na porodówkę i zapytać czy któraś z pań nie zechciałaby za kaskę przyjść do mnie do porodu?? hihi oprócz tego co z lekarzem? to samo?? pozdrawiam z mroźnego Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam 3 kaftaniki i 3 śpioszki w rozmiarze 56. na razie ppoza tym nic nie kupuję, bo coś tam dostanę, ale zapowiedziałam, żeby kupowali 62 i ciut więcej. jakby co, to dokupię :) rożek prałam, bo był nawet troszkę sztyny, a po praniu zrobił się taki fajniejszy. podarowałam sobie tylko kocyk, bałam się troszkę, że po praniu mi się popsuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej Widzę, że przygotowania w pełni czyli pranie ciuszków położne i te sprawy nono mi też już coraz bardziej rzednie mina nie powiem Misiu a o kasce nie wspomnę bo też zaczęłam to wszystko kalkulować ale chyba lepiej nie kalkulować Moni ja tez nie mam konkretnej położnej z resztą jeszcze do końca nie wiem czy poród będzie naturalny, bo cały czas \"pośladki\" dzidzia ładuje mi w pęcherz więc na pewno nie przekręciła się Agniecha ja nie prałam za pierwszym razem ani kocyka ani rożka a poza tym to wszystko inne jak najbardziej pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
cholera... przewróciłam sie i upadłam bokiem na brzuch, w sumie nie przycisnełam go ani nic takiego, bo bardziej na ręce sie wsparłam ale teraz tak dziwnie sie czuje. moze jestem przawrażliwiona....dzwoniłybyście do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina - po pierwsze bez nerwów, połóż się spokojnie i odpocznij, uspokój się. dopiero wtedy zacznij obserwować. bo może to tylko twoje nerwy.... jeśli coś jest nie tak to odrazu dzwoń do lekarza... pocieszę cię, że podobno nawet upadek na brzuch w 9 mies. nie powinien zrobić krzywdy maluchowi, jest tak dobrze chroniony, może wywołać wcześniejszy poród, ale dziecku nie powinien zaszkodzić. połóż się spokojnie i nie denerwuj. zobaczysz za jakiś czas, co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do poloznej... to na kogo trafie to taka bedzie :) nie przejmuje sie specjalnie bo wiem ze na tym oddziale sa tylko fajne i fajniejsze polozne ;) wiec bedzie mi wszystko jedno. a po porodzie tej ktora spedzi ze mna najwiecej czasu zafundujemy z mezem jakis kosz z winkiem i takimi tam duperelami... mi natomiast bardzo zalezalo zeby moj lekarz prowadzacy byl przy mnie i wiem ze bedzie nawet jak nie bedzie mial dyzuru. karolinko - tylko spokoj Ci uratuje... czytalam w ksiazce \"w oczekiwaniu na dziecko\" ze jest ono bardzo dobrze chronione wodami ze nawet jak masz zapiete pasy w samochodzie i ostro zachamujesz to nic sie dziecku nie stanie... wiec poloz sie poobserwuj dziecko... sabcia - moj chrabaszcz tez jeszcze jest ulozony posladkowo a jestem jakies 2 tygodnie przed Toba z data porodu... wiec mam powoli wizje cesarki... chyba ze cos sie jeszcze zmieni - ale cholipka wiekszosc dziewczyn ma juz dzieci na glowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia75
Dzień dobry dziewczynki Ja tez przewróciłam sie trzy dni temu i w sumie może bardziej sie przestraszyłam tego upadku niż było to warte, aż się popłakałam, ale wszystko jest Ok, poleżałam tego dnia więcej i nic sie nie dzieje. Dzisiaj śniła mi sie moja dzidzia, ciekawe czy bedzie podobna w realu do tej ze snu?? Co do prania ciuszków, ja kocyk tez sobie daruje. Niunia gratulacje dla kolezanki, w sumie to bedzie miała w Tobie dużą skarbnice wiedzy he, he. Zmykam na razie Pa pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Byłam dzisiaj u lekarza. Wyniki na poziom glukozy po 75 g mam bardzo dobre, więc się cieszę Zbadał mnie i też wszystko ok. Tylko za mało mam hemoglobiny 10,9, no i w posiewie moczu coś mi wyszło. Mam przez 5-6 dni pić urosept, a póżniej tabletki z żurawiny. Ale ogólnie jestem zadowolona. Przed świętami przestałam brać nospę i od tamtej pory dobrze się czuję, nie mam prawie wogóle skurczy, a przecież dalej chodzę do pracy. Tylko mam coraz większe problemy z oddychaniem, szczególnie wieczorem ciężko mi oddychać. Dzisiaj zaczyna mi się 31 tydzień, więc zmieniam tabelkę NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79..16.02.2006....34......12.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006......33......11,5.......Tczew.....córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......33........7.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......33.........8........Gorzów......synuś Jakub albo Kacper Magda77.....01.03.2006......33.......12........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......32........13........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....29.........9.......Jaworzno....synek Niunia_77....05.03.2006......32........9........Lublin........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......29.......4.........Gdańsk............?......? Juulka........05.03.2006.......29.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......28......9,5........Poznań.....córa Wiktoria Evi83........10.03.2006........28.......2.........Malbork...........?.....? Ania26.......10.03.2006.......28........3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......31........12..........Bielsko......córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....31....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......30......10......Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006.......27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006......29.........9.........Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......31.........7........Tomaszów Maz......synuś Kacperek renacia.......19.03.2006......27.........8..........Poznań....wstydniś/a...? mritta28......19.03.2006......30........6.5..........Krosno......córa......? mi28...........20.03.2006......31........12..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......26........5..........Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26.......2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......26.........7.......Rzeszów...synuś Michał Asia26..........22.03.2006......26..........3.......Legnica...............? Dana25.........22.03.2006......28..........8.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........12........Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......26..........4.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3.......Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Byłam na usg 3D i ogólnie jestem zadowolona. Dzidziuś zdrowy :) I na 100% chłopczyk więc moje zakupy nie pójdą na marne :) Tylko zmartwił mnie Pan doktor bo powiedział że dzidziusiowi się zastawka trójdzielna w serduszku nie domyka ale powiedział że bez znaczenia klinicznego. Ale jednak, więc się troszkę zmartwiłam. Poza tym waży 1400 gram. Tak w miarę jak na 31 tydzień :) Amadziu napisz mi czy to Reni się ssie czy połyka, bo Pan w aptece dał mi bez ulotki a ja nigdy tego nie brałam. Z góry dzięki. Pyska mój Kacperek znów ułożony miednicowo a już był głowką w dół. ALe lekarz powiedział że nie ma konkretnego terminu kiedy ma się przekręcić i żebym się tym w ogóle nie martwiła. Więc jeszcze zobaczymy. Jak któraś coś słyszała o niedomykaniu zastawki to niech coś skrobnie. Buziaczki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
POSŁUCHAŁAM WAS I SPOKOJNIE SIE POLOZYLAM, ODPOCZELAM... I JEST DOBRZE. MAŁA KOPIE AZ MILO, WIEC MYSLE ZE JEST OK. CZYLI SKONCZYLO SIE NA STRACHU NA SZCZESCIE. ABY POPRAWIC SOBIE HUMOREK ZROBILAM WCZORAJ ZAKUPY NA ALLEGRO U TIMUR00. KUPILAS PIERDOLKI TYPU: ZESTAWIK DO PAZNOKCI, SZCZOTKA DO WLOSKOW, PIELUSZKI TETROWE, PODGRZEWACZ ITD... OD RAZU MI LEPIEJ....;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewczynki :) mi - super ze po wizycie wszystko ok :) podziwiam ze dalej chodzisz jeszcze do pracy - bo ja wstajac z lozka juz czuje sie zmeczona a jak musze jechac do firmy do jest to cala wyprawa. co do oddychania to mi tez brakuje powietrza a oddech jest bardzo plytki. emi - super ze z dzidzia wszystko dobrze. a ta zastawka to sie nie denerwuj skoro lekarz powiedzial ze to nic powaznego. latwo mi napisac a pewnie sama bym panikowala. niestety nic nie wiem na ten temat. a co do polozenia - to moj berbec jeszcze nigdy nie stal na glowie - twoj chociaz czyni jakies proby :) karolina - milo czytac ze wszystko ok. a zakupy zawsze poprawiaja humor :) ja jutro mam wizyte u gina. zobaczymy co ciekawego powie :) i jutro tez ide kupic ubranka dla dziecka. a reszte juz kupie z mezem ktoremu teraz nie chce zawracac glowy bo ma jakis kongres przed soba, ale pozniej zaszalejemy na maksa :) wkoncu juz czas ;) cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia26
Cześć dziewczyny! W poniedziałek byłam u gina i wreszcie wiem, że będzie w 100% chłopak :-) Waży już 1220 gram, puls 148/min. Wszystko ok (bardzo się cieszę). Ale śmieszny numer wychodzi z datą porodu: wg gina po 20 marca powinnam urodzić, a wg USG wychodzi mu... 10 kwiecień!!! Amadziu co do koszulek z allegro, to przed chwilą otrzymałam przesyłkę - koszulka jest super! Bardzo przyjemna w dotyku i bardzo praktyczna będzie (guziki prawie do pasa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia26
Jeszcze tabelka: NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79..16.02.2006....34......12.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006......33......11,5.......Tczew.....córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......33........7.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......33.........8........Gorzów......synuś Jakub albo Kacper Magda77.....01.03.2006......33.......12........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......32........13........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....29.........9.......Jaworzno....synek Niunia_77....05.03.2006......32........9........Lublin........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......29.......4.........Gdańsk............?......? Juulka........05.03.2006.......29.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......28......9,5........Poznań.....córa Wiktoria Evi83........10.03.2006........28.......2.........Malbork...........?.....? Ania26.......10.03.2006.......28........3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......31........12..........Bielsko......córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....31....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......30......10......Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006.......27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006......29.........9.........Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......31.........7........Tomaszów Maz......synuś Kacperek renacia.......19.03.2006......27.........8..........Poznań....wstydniś/a...? mritta28......19.03.2006......30........6.5..........Krosno......córa......? mi28...........20.03.2006......31........12..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......26........5..........Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26.......2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......26.........7.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......28..........8.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........12........Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......26..........4.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3.......Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26..........29.03.2006/.....27..........6.......Legnica......... Gracjan Amadziu my z mężem od początku mieliśmy wybrane imię dla chłopca i dla dziewczynki. Dla chłopca zastosujemy :-) a dla dziewczynki miało być OLIWIA - bardzo nam się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześć dziewczyny karolina super że skończyło się tylko na strachu i wogóle dobrze że u większośći wszystko ok Amandziu ja też już dostałam koszulki i są bardzo fajne bawełna dobra jakościowo tak więc jestem zadowolona z zakupu moje dzidzi chyba się troszkę przekręciło, bo od wczoraj nie kopie w pęcherz tylko bardziej na boki Emi z dzidziusiem napewno będzie wszystko ok pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia75
Dzień doberek!! Karolina ja też nie dawno robiłam zakupy u tej samej osoby i można powiedziec że solidna firma. Czekam teraz na koszulki, tak więc ciesze sie ze są OK. Ja od wczoraj mam wrażenie ze nie wyrobie sie z niczym. tzn. pranie ciuszków, zakup wózka, fotelika, łóżeczka - ogarnia mnie jakieś przerazenie ze chyba nie dam rady, ale na pewno wszystko będzie OK. Coraz bardziej myślę o samrj chwili porodu tzn. dociera to do mnie ze czas szybko minie, ale pozytywną stroną jest to ze jakoś się wewnetrznie uspokajam, może dlatego ze wczoraj rozmawiałam z położną - bardzo miła osobą. A wy dziewczynki? Jak u was przygotowania, co macie już zakupione, a co jeszcze przed wami?? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia75
Emi - nie martw sie skoro lekarz twierdzi że wszystko jest w normie, grunt to pozytywne nastawienie, chociaż wiem że też na twoim miejscu bym o tym myślała, WSZYSTKO MUSI BYĆ OK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz_31
Hej Hej Pyska25 ja juz jestem w 31 tyg i przytyłam az 15 kg!!!! i chodze do praCY na piechote codziennie 2 km, to jest wyczyn :) celowo nie jezzę tramwajami bo wole sie rano przejśc niż wdychać wyziewy ludzi w tramwaju tym bardziej ze co druga osoba charka prycha kicha bleeeee dzisiaj byłam na wizycie mój synek wazy juz 2 kg spory jest nawet lekarz to stwierdzil, wsio ok, cmok mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!:) Strasznie długo mnie nie było na kafeterii. Mam nadzieję że jeszcze mnie tu ktoś pamięta :) Byłam na święta w Polsce i wszyscy o mnie tak dbali i mnie rozpieszczali że aż momentami było mi głupio. Leniuchowałam i zajadałam się świątecznymi pysznościami no i waga podskoczyła. Prócz tego zrobiłam sobie dodatkowe USG i inne badania u gina tak na wszelki wypadek. Gin był bardzo zaskoczony jak mu opowiedziałam o systemie dbania o kobietę ciężarną w Anglii a szczególnie tym że przez całą ciążę nie ma ani jednej wizyty i badania ginekologicznego( zakładając że ciąża jest nie zagrożona) i że całością prowadzenia ciąży zajmuje się położna. Tak więc teraz jestem po badaniach w Polsce i czuję się z tym lepiej. :) Mój synuś ma 1kg 400 i wierci się niemiłosiernie. Dziewczyny ostatnio porównywałam ceny art. niemowlęcych w Polsce i Anglii i doszłam do wniosku że w Polsce wcale nie jest wiele taniej a nawet czasem drożej co mnie bardzo zdziwiło. Dlatego" becikowe'' to bardzo dobra myśl mam nadzieję że dojdzie do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszcze tabelka NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79..16.02.2006....34......12.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006......33......11,5.......Tczew.....córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......33........7.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......33.........8........Gorzów......synuś Jakub albo Kacper Magda77.....01.03.2006......33.......12........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......32........13........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....29.........9.......Jaworzno....synek Niunia_77....05.03.2006......32........9........Lublin........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......29.......4.........Gdańsk............?......? Juulka........05.03.2006.......29.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......28......9,5........Poznań.....córa Wiktoria Evi83........10.03.2006........28.......2.........Malbork...........?.....? Ania26.......10.03.2006.......28........3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......31........12..........Bielsko......córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....31....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......30......10......Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006.......27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006......29.........9.........Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......31.........7........Tomaszów Maz......synuś Kacperek renacia.......19.03.2006......27.........8..........Poznań....wstydniś/a...? mritta28......19.03.2006......30........6.5..........Krosno......córa......? mi28...........20.03.2006......31........12..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......26........5..........Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26.......2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......26.........7.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......28..........8.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........12........Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......29..........10.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3.......Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26..........29.03.2006/.....27..........6.......Legnica......... Gracjan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Karol_iny czy ty jesteś z Bielska - Białej czy z Bielska podlaskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- ja mam nadzieje ze ten ostatni okres szybko minie bo juz zaczynam miec serdecznie dosc tego stanu... tym bardziej ze mam wrazenie ze z dnia na dzien jest coraz gorzej i ciezej... co do zakupow to jeszcze zupelnie nic nie mamy oprocz szczerych checi ;) dlatego jutro chce kupic wszystkie ubranka ( meza przy tym nie musi byc) a w przyszlym tygodniu cala reszte... no a pozniej pozostaje nam tylko czekac ;) dziewczyny - kupujecie jakis kombinezon na wyjscie ze szpitala czy macie jakies inne propozycje w co ubrac berbecia zeby nie zmarzl... moze wypowiedza sie doswiadczone mamy albo panie chodzace do szkoly rodzenia - co tam mowia... wiem ze mozna kupic spiworek - ale jak go wtedy zapiac w siedzonu w samochodzie zeby go przewiezc... cholipka - same niewiadowe - a jaka zielona... brrr... HELP mysz - podziwiam Cie za te piesze wycieczki... dla mnie wyprawa do sklepu na druga strone ulicy jest meczaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia
Cześć Dziewczynki, Byłam wczoraj na USG z dzidzią wszystko dobrze. Wszystkie parametry ok. wazy 1,4 kg. Główka na dole. Natomiast jesli chodzi o płec... (zaczyna sie 8 miesiąc!!!) cytuje (z terminologią fachową): lekarz: "o, to chyba jąderka, chociaz moga to byc tez wargi sromowe,.... nie to chyba moszna, a teraz jak dziewczynka... tak,tak dziewczynka!" Chorek pielegniarek : "tak tak, dziewczynka" Czy ktos mi powie co mi sie urodzi....? :) Mysz, ja tez jestem w 31 i tez jeszcze pracuje (kompletnie nie mam ochoty na siedzenie w domu) chociaz leakarz za kazdym razem chce mi dac juz zwolnienie, ale dwóch kilometrów w tym mrozie to bym chyba nie dała rady. Dzielna babka z CIebie! Ogolnie czuje sie dobrze. Poza permanentną zgaga. Mleko pomaga na jakies pół godziny, Rennie podobnie. Najgorzej jest w nocy, czasami tak pali ze wymiotuje z bólu. Chyba ze zdąże wziac Rennie ale potem jak sie budze w nocy to znowu pali. Mam nadzieje ze po ciazy przejdzie Jeśli chodzi o pranie ciuszków... to zastanawiam sie czy jeszcze nie za wcześnie... bo w sumie to sie zakurzą przez te 1,5-2 miesiące. Nawet w komodzie. A Wy juz pierzecie? Emi j jesli lekarz mowi ze wszystko ok, to sie nie martw! Jeszcze temat wózków... Bo ja wymysliłam ze moze na początek kupic po prostu głęboki wózek nie 100 funkcyjny przerabiany na spacerowke tylko głęboki. Podobno starcza na jakies 7 miesiecy. I mozna niedrogo taki kupic. A po pół roku kupic wygodną, lekką spacerówke. Co myślicie? Czy lepiej od razu kombajn? Aha, Pyśka jeśli chodzi o ułożenie to gin na usg powiedziała ze generalnie do 35 sie obracają a mój lekarz pwiedział ze widział juz przypadki ze dzien przed porodem dzidzia robila fikołek. Wiec do konca mozna miec nadzieje Ale sie rozpisałam...ale dawno mnie nie było wiec musialam nadrobic. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia
No i tabelka... Aha jeszcze tabelka NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79..16.02.2006....34......12.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006......33......11,5.......Tczew.....córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......33........7.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......33.........8........Gorzów......synuś Jakub albo Kacper Magda77.....01.03.2006......33.......12........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......32........13........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....29.........9.......Jaworzno....synek Niunia_77....05.03.2006......32........9........Lublin........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......29.......4.........Gdańsk............?......? Juulka........05.03.2006.......29.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......28......9,5........Poznań.....córa Wiktoria Evi83........10.03.2006........28.......2.........Malbork...........?.....? Ania26.......10.03.2006.......28........3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......31........12..........Bielsko......córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....31....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......30......10......Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006.......27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006......29.........9.........Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......31.........7........Tomaszów Maz......synuś Kacperek renacia.......19.03.2006......31.........11..........Poznań....chyba dziewczynka.......? mritta28......19.03.2006......30........6.5..........Krosno......córa......? mi28...........20.03.2006......31........12..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......26........5..........Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26.......2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......26.........7.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......28..........8.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........12........Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......29..........10.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3.......Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26..........29.03.2006/.....27..........6.......Legnica......... Gracjan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia75
pyśka co do kombinezonu, to ja faktycznie mam taki , bo w sumie na jakis miesiąc, w zaleznosci od aury, może być przydatny, sa tez takie spiworki dla maluchów ze specjalną "dziurką" przez którą wkłada sie pas fotelika samochodowego i w sumie taki spiworek dla maluszka jest chyba najwygodniejszy, no ale ja mam kombinezon i chyba już nie będe kombinowac na taki krótki okres czasu, i sobie daruje. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×