Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Gość karol_ina
Mi28, ja mialam usg 3d w 23 tc, lekarz pomierzył, okreslił wagę, zbadał serducho, narządy wewnetrzne (uklad pokarmowy, moczowy), obejrzał również kręgosłup, twarzoczaszkę i stwierdzil....ze wszystko jest ok oraz ze mam w brzuchu małą panienkę ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana 25
Witam kobietki! jak Wasze samopoczucia na chwilę przed Nowym Rokiem? Rokiem, w którym pojawią się nasze bąbelki na świecie? Ja czuje się z tego powodu bardzo podekscytowana. Moni271 - jeśli odczuwasz do 4- 5 twardnień macicy na dzień i nie są one bolesne - to nie martw się , to tzw skurcze treningowe, Braxtona - H.... coś tam, nie pamiętam, nie groźne, tak jak pisała Amadzia, przygotowujące macicę do porodu. Ja niestety przez parę dni odczuwałam tych twardnień około 13 - 15 na dzień i ruchy bąbla też były słabsze więc lekarka zalecila mi Magne B6 (żeby nie od razu fenoterol) i na szczęście pomógł zniwelować te skurcze do 4 - 5 dziennie. Niunia77 - polecam i Mustelę i Galenic (Elancyl). Ja nie żałuję na te kremy ponieważ u mnie rozstępy są rodzinne więc chcę jak najbardziej obniżyć ryzyko ich wystąpienia. Na dzień używam Musteli ( w nocy budziłam się po niej zlana potem, chyba nie przepuszczała powietrza) , a na noc smaruję się Elancylem - niestety jest go mniej i jest jeszcze droższy od Musteli. No ale na razie sukces - rozstępów brak. WSZYSTKIM cierpiącym na zgagę polecam jeszcze raz ZIMNE MLEKO - świetnie pomaga przynajmniej mi, należy tylko popijać to nie najtłustsze bo ja tak sobie 4 kg w tydzień dołożyłam. Ja dzisiaj pierwszy raz w życiu miałam coś w rodzaju omdlenia - dobrze że nie byłam sama i mąż podniósł mi nogi do góry bo sama nie miałam siły nawet nic powiedzieć, oblał mnie pot, nic nie widziałam, rozpierało mnie w uszach ciśnienie i miałam ściśnięte gardło - bardzo ciężko się oddychało. Trwało to około 10 minut , dziewczyny myślałam że się przekręcę - tymbardziej że nie znałam wcześniej tego uczucia. Może to ciśnienie albo anemia? Muszę zrobić badania po Nowym Roku. Co do USG 3d ja idę w poniedziałek, przyjemność kosztuje 120 zł, film jest nagrywany na VHS. Więc zaraz po obiecuję opisać wrażenia. Ale przecież jedna z nas zamieściła piękne zdjęcie dzidziulka chłopczyka właśnie z usg 3d - ja właśnie pod jego wpływem postanowiłam zafundować sobie tę niesamowitą przyjemność. OK dziewczynki, jeszcze tylko tabelka i nie zanudzam, pa pa NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79..16.02.2006....31......9-10.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006......32.......11,5.......Tczew.....córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......32........7.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......32.........8........Gorzów......synuś Jakub albo Kacper Magda77.....01.03.2006......32.......12........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......32........13........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....29........9........Jaworzno....synek Niunia_77....05.03.2006......31........8........Lublin........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......29.......4.........Gdańsk............?......? Juulka........05.03.2006.......29.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......28......9,5........Poznań.....córa Wiktoria Evi83........10.03.2006........28.......2.........Malbork...........?.....? Ania26.......10.03.2006.......28........3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......29........8..........Bielsko......córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....29....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......29........8..........Kraków ....?. ..? Ola25.........18.03.2006.......27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006......29.........9.........Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......29.........7........Tomaszów Maz......synuś Kacperek renacia.......19.03.2006......27.........8..........Poznań....wstydniś/a...? mritta28......19.03.2006......27........5,5..........Krosno......córa......? mi28...........20.03.2006......29........10..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......26........5..........Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26.......2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......26.........7.......Rzeszów...synuś Michał Asia26..........22.03.2006......26..........3.......Legnica...............? Dana25.........22.03.2006......28..........8.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......26..........8........Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......26..........4.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3.......Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
Marcóweczki, w nadchodzącym roku życzę Wam wszystkiego co najlepsze, lekkich porodów, niewielu nieprzespanych nocy, uroczych i zdrowych maluchów oraz wielkiej radosci z macierzyństwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
Marcóweczki, w nadchodzącym roku życzę Wam wszystkiego co najlepsze, lekkich porodów, niewielu nieprzespanych nocy, uroczych i zdrowych maluchów oraz wielkiej radosci z macierzyństwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana 25 - czekam na relację z usg 3 D jestem ciekawa, ja mam w czwartek, a u mnie 160 zł kosztuje (też z nagraniem), chociaż w innym centrum medycznym 200 zł. Stwierdziłam, że spróbuję zobacyć jakie to wrażenie i sama się przekonać czy warto. Karolina - to chyba faktycznie wszystko da się sprawdzić, zresztą przecież to nowość to nie może być coś gorszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana 25 - czekam na relację z usg 3 D jestem ciekawa, ja mam w czwartek, a u mnie 160 zł kosztuje (też z nagraniem), chociaż w innym centrum medycznym 200 zł. Stwierdziłam, że spróbuję zobacyć jakie to wrażenie i sama się przekonać czy warto. Karolina - to chyba faktycznie wszystko da się sprawdzić, zresztą przecież to nowość to nie może być coś gorszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi25
Ja mam usg 3D 11 stycznia, nie mogłam się zdecydować ale czytałam tyle pozytywnych opinii na jego temat i też postanowiłam sobie zafundować. W łodzi kosztuje 130 zł. Więc jeszcze nie tak źle, bo za usg połówkowe - genetyczne z echem serca zapłaciłam 220 zł, więc te 130 to już nie tak źle. Ale świadomość, że mój dzidziol jest zdrowy jest warta każdych pieniędzy :) Acha dana 25 mogłabyś mi mniej więcej powiedzieć gdzie to zdjęcie co pisałaś tego chłopczyka z usg 3D, bo bardzo chętnie bym zobaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi, ten baczek na zdjeciu, to byl moj Maksio:-) to bylo pare stron temu, usg mialam 2 grudnia, a zdjecia wkleilam dla was pare dni potem:-) Polecam wszystkim usg 3D, Mi ja bylam w Topmedicalu i zaplacilam wlasnie 200zl:-) fajnie, ze znalazlas taniej, a gdzie dokladnie??? Oczywiscie, ze pamietalam, ze jestes z Lublina i rodzilas na Jaczewskiego, a ja Ci pisalam, ze zamierzam na Staszica i nawet mailem wysylalam Ci namiary na mojego doktorka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia- na usg zapisałam się do Sanitasu, to takie centrum medyczne chyba mniej znane niż Luxmed i Topmedical i dlatego trochę taniej. Ale rozrasta się ... Ono jest w tym budynku co nowe parkingi podziemne na Hempla. U nich zwykłe usg kosztuje 60 zł, a w Luxmedzie od 70-100, w topmedical 80-100. No dzisiaj Sylwester, życzę Wam z tej okazji wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, oby te nasze dzidziusie w brzuszkach były zdrowe i na czas zawitały na tym świecie, A Wam szybkich i bezbolesnych powitań z NIMI. I żeby później nam rosły zdrowo :) I oczywiście spełnienia Waszych najskrytszych marzeń :) :) :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec stało sie!!! Żegnaj Stary roczku...ten rok był dla mnie bardzo dynamiczny, zagadkowy i pełen niespodzianek - i miłych i niemiłych.... na szczeście - co pocieszające wszystkie sprawy kończyły sie hapy endem... ale ten rok to przede wszystkim początek zmian - powaznych zmian w moim zyciu...nadchodzi nowy, który bedzie całkowitym przełomem mozego dotychczasowego, beztroskiego zycia - ciesze sie, choś nie ukrywam, że to dla mnie ogromne wyzwanie... ja życze sobie samej i Wam kochane , aby ta zmiana była najpiekniejszym wydarzeniem w naszym zyciu. aby nasze Maleństwa - juz teraz tak bardzo kochane❤️ - były całe i zrowe...a porody łagodne i mało bolesne. obysmy szybciutko doszły do formy i cieszyły sie naszymi Pociechami z naszymi bliskimi. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek kobietki :) no i kolejny rok jakos przelecial... robiac jego bilans wychodze bardziej na plus :) wiele sie zdarzylo ale najwazniejszy jest nasz chrabaszcz ktorego zmajstrowalismy :) i ktorego kachamy nad zycie juz teraz. rok 2006 bedzie w pewnym sensie rokiem przelomowym - cos zmieni i juz nie bedzie nigdy tak jak bylismy tylko we dwoje. wkoncu bierzemy na siebie odpowiedzialnosc wychowania malego czlowieczka. kochane mamuski zycze wam oraz sobie - aby nadchodzacy rok nie bylo gorszy od mijajacego. zycze bezbolesnych i szybkich porodow. abysmy wszystkie w wyznaczonym terminie spotakly nasze kruszynki. a pozniej aby byly zdrowe, malo marudne i zeby nie dawaly nam w kosc za bardzo po nocach ;) zycze rowniez duzo milosci i wsparcia od naszych najblizszych aby zawsze byli przy nas. kasa rzecz nabyta - ale zeby zadnej z nas nigdy jej nie zabraklo :) kazda z nas ma jakies skryte pranienia - wiec aby one sie spelnily :) ja teraz ile robic salatke i koreczki a wieczorniem jedziemy do znajomych. wezme se 2 piffka bezalkoholowe albo wypije kielich wina i koniec. bedzie mi troche dziwnie jak towarzystwo zacznie nadawac w pewnym momencie na innych falach - ale coz takie uroki. to bedzie moj pierwszy sylwester bez fajki i martini... masakra!! do zobaczenia w nowym roku, udanej zabawy ( na tyle na ile mozna) cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi25
I co tu dziś mamy??!! Ostatni dzień Starego Roku. Sylwka spędzamy w domku tzn. ja spędzam z rodzicami ( bo mąż ma służbę). Ale za rok napewno sobie odbije - nartki i grzaniec w górach - mmm ale się rozmarzyłam. Ale jeszcze cały rok przed nami. Więc z tej okazji życzę Wam, aby był jeszcze lepszy niż poprzedni i dużo szcześcia oraz samych pozytywnych dni. A co do szczegółow to oczywiście łatwych porodów i zdrowych, pięknych dzidziolków :D Buziaczki cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni271
oj, a u mnie kiepsko...w nocy myslałam że rodzę, najpierw brzuch mi twardniał co pół godziny a później dostałam skurczy-bóle takie jak na @ co 15 min!!! W książce napisali że tak zaczyna się poród, spanikowałam strasznie bo minął dopiero 29 tydzień, wzięłam 2 nospy i postanowiłam jeszcze chwilę zaczekać (już szpital widziałam przed oczami). Po pół godziny wszystko przeszło ale dzisiejszy wieczór spędzę w łóżku i mam nadzieję że dzidziuś jeszcze troszkę posiedzi w moim brzuchu. Życzę Wam dziewczyny wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, ślicznych i zdrowych bobasków oraz spełnienia marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi25
I co tu dziś mamy??!! Ostatni dzień Starego Roku. Sylwka spędzamy w domku tzn. ja spędzam z rodzicami ( bo mąż ma służbę). Ale za rok napewno sobie odbije - nartki i grzaniec w górach - mmm ale się rozmarzyłam. Ale jeszcze cały rok przed nami. Więc z tej okazji życzę Wam, aby był jeszcze lepszy niż poprzedni i dużo szcześcia oraz samych pozytywnych dni. A co do szczegółow to oczywiście łatwych porodów i zdrowych, pięknych dzidziolków :D Buziaczki cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Śpiochy - nigdzie nie idzemy - jasne, a o tej porze jeszcze spia, nonono :) ja p[rzebudziłam sie i postanowiłam wysłać zaległe życzenia - wczoraj wyszliśmy postrzelać petardy i zapomniałam komórki, a tak w ogóle to sieć była przeciązona!!! ludzie w tym dniu mają w sobie tyle zyczliwości = prawda? ida obcy i życza sobie szcześćia - to miłe bardzo. a ja sie oczywiscie na noc najadłam i znowu jakikeś meczące sny.., ogólnie leniuchujemy dziś z mężem w łóżeczku, pa pozdrawiam gorąco w zimowy poranek. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) witamy cieplutko w nowym roku :) my milo spedzilismy sylwestra w gronie znajomych ktorzy jak mozna bylo przewidziec w pewnym momencie mieli baaaardzo dobry humorek :P a ja dzis obudzilam sie bez bolu glowy i bez wyrzutow sumienia hihihihi.... nawet fajne uczucie :) mam pytanko odnosnie lozeczka: jakie jest lepsze - takie ktore ma szczebelki dookola czy takie ktore po krotszych bokach jest wypelnione... bo nie wiem na ktore sie zdecydowac. czekam na jakies opinie :) no i zaczynamy w tym miesiacu kompletowac wyprawke - przynajmniej poczynimy pierwsze kroki :) moni271 - kobieto nie strasz nas porodem!!!!! mamy jeszcze duzo czasu wiec zacisnij nozki i jak musisz to lez abys wytrzymala jak najdluzej w werscji 2w1!!! odpoczywajcie kobietki i cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamusie!!! mam na imie Justyna i jestem styczniową mamuśką. tak że poród tuż,tuż.........:) mam zaplanowaną cesarkę ze względu na zakrzep w nodze i to już na 9 stycznia. Ale nie po to tu jestem...chcę wam pogratulować i życzyć szczęśliwego nowego roku....a w nim szczęśliwych rozwiązań, a przede wszystkim zdrówka dla was i dzieciaczków {serce}pozdrowienia{serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni271
pyśka, trzymam się na razie 2w1 :) Justyna83, dzięki za życzonka :) dla ciebie również samych sukcesów w nowym roku i cudownego dzieciaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dla was wszystkich wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, a przede wszystkim zdrowych dzidziusiów i szczesliwych rozwiazan:-) troche spoznione (myslalam, ze zdaze przed polnoca, ale szczere:-) Ale za to jako, ze jest po polnocy jestem juz w 32tc, a wiec w 8 miesiaca- oby tak dalej... Moni, kurcze trzymaj sie, ja tez mam twardnienia, ale jak poleze mijaja, jeszcze troszke ;-) Justyna, trzymam mocno kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni271
niunia, czyżby bezsenność?? Ale masz fajnie że to już 32 tydzień, masz już z górki. Teraz ostatnie przygotowania, pranie ciuszków,pokoik-sama radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! a wiec 8 miesiac - nieźle - a mi coraz ciężej...czlapie jak bałwanek, a wieczorem to brzyszek twardy - po jedzeniu i siedzeniu - ale to chyba norma. teraz gram w fajna gierke - hihi fajne zajecie \"Syberia II\" - grała któraś? co do prania ciuszków to jeszcze stopuje, w końcu to jeszcze 2 miesiące...zaczne tak na poczatku lutego. co do łóżeczka, to nie wiem , czy leprze z zabudowanymi bokami czy całe ze szczebelek, nie zastanawiałam sie nad tym....ale to nie ma wiekszego znaczenia chyba...no może wizualne, no i z zabudowanego nie bedzie przez szczebelki wypadać - jakies maskotki czy coś takiego... dis dzwonie do szkoły rodzenia - zobaczymy kiedy są. mam nadzieje, że nie za późno, a Wy chodzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj naj.... dloa wszystkich przyszłych mamusiek!!! Samych zdrowych i grzecznych bobasków :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:-) A gdzie wszystkie Marcóweczki??? POBUDKA! Moni bezsennosc? czy ja wiem, raczej trudnosci z zasypianiem, a potem spanie do poźna. No i nie ma nocy bym sie nie budzila w miedzyczasie (mimo, ze nie musze na siku:-) ) a potem czasem ciezko zasnac....ach... Wiesz co, powiedz lekarzowi o tych twardnieniach, wtedy da Ci cos rozkurczorego, fenoterol, albo chociaz magnez, samą nospą możesz tego nie załatwić, a po co ma Ci się robić przedwcześnie rozwarcie. Ja po fenoterolu mam najwyżej kilka twardnięć w tygodniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabeleczka:-) NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79..16.02.2006....31......9-10.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006......32......11,5.......Tczew.....córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......32........7.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......32.........8........Gorzów......synuś Jakub albo Kacper Magda77.....01.03.2006......32.......12........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......32........13........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....29.........9.......Jaworzno....synek Niunia_77....05.03.2006......32........9........Lublin........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......29.......4.........Gdańsk............?......? Juulka........05.03.2006.......29.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......28......9,5........Poznań.....córa Wiktoria Evi83........10.03.2006........28.......2.........Malbork...........?.....? Ania26.......10.03.2006.......28........3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......29........8..........Bielsko......córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....29....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......29........8..........Kraków ....?. ..? Ola25.........18.03.2006.......27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006......29.........9.........Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......29.........7........Tomaszów Maz......synuś Kacperek renacia.......19.03.2006......27.........8..........Poznań....wstydniś/a...? mritta28......19.03.2006......27........5,5..........Krosno......córa......? mi28...........20.03.2006......29........10..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......26........5..........Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26.......2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......26.........7.......Rzeszów...synuś Michał Asia26..........22.03.2006......26..........3.......Legnica...............? Dana25.........22.03.2006......28..........8.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......26..........8........Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......26..........4.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3.......Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Pysiu, ja tez mysle o zabudowanym lozeczku, ale sama nie wiem co jest lepsze, podobno dobrze jak sa wyjmowane szczebelki, to potem mozna przeksztalcic w tapczanik. Ja w sobote sylwestrowa kupilam dwie lampy do pokoju Maksia, wiszaca i nocna, z pomaranczowymi kloszami i fajnym cieplym swiatlem....pokoik jest w ogole żółty, żaluzje też, na podłodze bukowe panele, a na jednej ścianie tapeta w pionowe, śmieszne, jakby rysowane, kolorowe pasy....fajnie to wygląda....teraz pokoik skończony, choć pusty:-) zaczynam szukać komody:-) Amadziu, fajnie, że jesteś brzucholku? Jakieś zdjęcia z sylwestra??? Ja mam jedno, na którym w ogóle nie widać brzuszka, wkleje je:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[URL=http://img477.imageshack.us/my.php?image=nowyrok20066tx.jpg] i oto zdjątko:-) Trochę jestem nieumalowana i zmęczona, coż kameralny Sylwester z rodzeństwem i teściami w domku:-) A tego całego szampana nie wypiłam, hihi....wolałabym winko czerwone, np Carlo Rossi....Jeszcze troszkę:-) Amadziu, ja mam nadzieje zaczac szkole rodzenia wlasnie w tym tygodniu, juz jestem zapisana i maja do mnie dzwonic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia jasne wkleje, ale teraz to lece na spacerek i zakupki drobne. a jutro ide do szkoły rodzenia...2 lekcje już przeszły, no cóz, a jutro bedzie o akcji porodowej - ojjj cholera, na wejście takie rzeczy....uuuuuuuuuu, opowiem jak było, ale dopieroo jutro rzecz jana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia - wygladasz bombowo, wchodzisz w spodnie!!!!!ciążowe takie czy elastyczne?//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gugugu a gugug
nigdy ci nie powiedza w szkole rodzena ze boli jak jasna cholera, ze cie rozrywa prawie na pół a potem to maż z ciebie juz pozytku nie bedzie miał bo jesteś taka rozciagnięta że hej :) przeciez nie beda głupich babiszonów straszyć czyli swoich klientki hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
Dziewczyny, niedawno dowiedziałam sie dziwnej (dla mnie) rzeczy: jesli poród wypadnie w czasie trwania L4 wystawionego przez lekarza to ZUS ma prawo jakby anulowac to L4 i naliczyc urlop macierzynski od początku tego L4 (przykładowo: jestem na L4 od 01.01, urodzę 09.01 i wg Zusu mam macierzynski od 01.01. wiecie cos blizej na ten temat? czy jest to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gugugu a gugug
Karolina to jest niestety prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×