Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Asiulek25

ile przytyłyście w ciąży

Polecane posty

Gość gość
w pierwszej ciąży przytyłam 12 kg, 7 kg wyszłam lżejsza po urodzeniu, po 1,5 mies ważyłam tyle co przed ciążą, obecnie 2 ciąża 20 tyd 3 kg do przodu, waga zatrzymałam mi się od dwóch tygodni, zmniejszył mi się apetyt na słodycze na początku miałam ogromne chęć na słodycze i w 4 mies przytyłam już 2,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 18 tyg i przytyłam niecałe 3 kg wydaje mi sie ze to dość dużo jak na ten tydzień... waga wyjsciowa 44,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed ciążą ważyłam 62 kg przy wzroście 166 cm, przez całą ciążę przytyłam 15 kg poszło w brzuch i trochę w uda. W 6 tyg po porodzie ważyłam tyle samo co przed ciążą. Waga po malu dalej spada ale już nie w takim ekspresowym tempie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytyłam w sumie 4 kg, po wyjściu ze szpitala było 7 mniej. Córka ważyła 2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluczkinska
Dziewczyny polecam wam już za wczasu zaopatrzyć się w dobre kremy na roztępy w ciąży np. w http://www.aptekamini.pl/ , ja ich nie stosowałam i żałuje, podobno mogą bardzo ładnie łagodzić pojawianie się roztępów, a później niestety walka z nimi jest coraz cięższa. Również przytyłam 15 kilo i niestety mam okropne roztępy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o diecie w ciąży i prawidłowym przyroście wagi w ciąży polecam filmik : https://www.youtube.com/watch?v=AGIHmlhae44 ta dziewczyna w ciazy przytyla tylko 4 kg dzięki temu, ze prawidlowo sie odzywiała (jadła 8 posilkow dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatula
Przytyłam 24kg byłam przerażona, że nigdy nie zgubię tych kilogramów bo mam tendencję do tycia, przed ciążą ważyłam 58kg przed porodem 82kg, teraz kiedy córka ma 11miesięcy ja ważę 54kg , karmię piersią i myślę, że karmienie napędza tak mój metabolizm bo jedzenia nie ograniczam, zobaczymy co będzie jak przestanę karmić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam 18 tydzień. Niecały kilogram na plusie. Moja obecna waga to 53 kg przy 160 wzrostu. Zdrowe odżywianie,ćwiczenia i jedzenie dla dwojga a nie za dwoje. Dieta bez fast foodów i ogromu słodyczy. Kobiety w mojej rodzinie były w tym czasie już grube i dziwią się że wyglądam tak dobrze i brzucha nie widać Z dzieckiem wszystko w najlepszym porządku. Z moimi wynikami również. Nie sądziłam ,że tak dobrze będę przechodzić ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jestem w 30 tygodniu ciąży i na plusie 4.5-5 kg. Wyglądam świetnie i świetnie się czuję. Lekko,zgrabnie i ciągle pełna wigoru i sił. Śmigam szybciej niż znajomi nie w ciąży :) Wszystko poszło w brzuch ,chociaż jest i tak nieduży jak na ten tydzień. Dziecko już prawie 2 kilo,większe o dwa tygodnie. Cieszę się,że od początku jem bardzo zdrowo a na przyjemności pozwalam sobie tylko od czasu do czasu. Nogi ,talia,ręce,twarz wszystko zostało tak jak wcześniej. Polecam jeść zdrowo a nie wszystko co w ręce wpadnie bo jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiiww
30 tc, +3.3 kg. Teraz 71.3 przy 179.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 tc - 14 kg na plusie (waga sprzed ciąży - 55 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdaa
Nie ma się co łudzić, że do formy wrócimy po miesiącu. Jestem 6 miesięcy po 2 ciąży. Przy pierwszej za bardzo nie wiedziałam jak dbać o swoje ciało, przy drugiej byłam już zdecydowanie świadoma tego co się ze mną dzieje. Na całe szczęście w pierwszej ciąży los był dla mnie łaskawy i do normalnej wagi wróciłam samoistnie, no może trochę "pomógł:" w tym stres w końcu było to moje pierwsze dziecko. Natomiast 2 ciąża zaczęła się szybkim przybieraniem na wadze, a wiadomo co sie wtedy dzieje ze skórą. Miałam już zrobioną listę awaryjnych produktów na rozstępy. Starałam się jeść jak najmniej cukru. W ostatnim miesiącu waga pokazała +8 kg. JAk czytam to niektóre kobiety maja nawet po 20 kg!!!. nadwagi. Moja skóra była bardzo napięta, pojawiały się małe rozstępy na brzuchu i udach. 2 pierwsze produkty totalna klapa słynny olejek BIO i krem na rozstępy i Ollian mama. (miesiąc testowania) Puki rozstępy były jeszcze czerwone sięgnęłam po ostatnią maść CBD Z KONOPIAFARMACJA PL , o której naczytałam się wiele dobrego. Smarowałam się 2 razy dziennie dodatkowo robiąc masaż. Rezultaty? po 2 tyg. rozstepy praktycznie stały się niewidoczne. Dodam,że maść jest przeciwbólowa więc na ciężkie nogi podczas ciąży lepszej nie ma. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Ja w ciąży przytyłam 24 kg, tak!! 24!!! Ale po dwóch miesiącach po porodzie ani śladu nadwagi!!!! Waga sprzed ciąży!! Nie wiem jak to zrobiłam, chyba zależy od organizmu, nie odchudzałam się... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Asia napisał:

Ja w ciąży przytyłam 24 kg, tak!! 24!!! Ale po dwóch miesiącach po porodzie ani śladu nadwagi!!!! Waga sprzed ciąży!! Nie wiem jak to zrobiłam, chyba zależy od organizmu, nie odchudzałam się... 

Pewnie wody się dużo zatrzymało w organizmie i dlatego tyle przybrałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w google: kalkulator wagi w ciąży, jest ich wiele, tutaj jest jeden z nich https://www.bebiprogram.pl/zdrowie-mamy/kalkulator-bmi-dla-kobiet-w-ciazy . Wprowadzisz dane takie jak waga przed ciążą, wzrost i tydzień ciąży i uzyskasz wynik mówiąc ile prawidłowo powinnaś ważyć. U mnie 33 tydzień i 4 kg na plusie. 

Sama uważam, ze powinno się jeść dla dwojga ale nie za dwoje. Nie pilnowałam jakoś bardzo swojej wagi w ciazy, pozwalałam sobie raz na jakiś czas na ciązowe zachcianki, któych kilka miałam. Jednak generalnie starałam się zdrowo odżywiać oraz unikać śmieciowego jedzenia. 

Przytyłam w ciązy jakieś 14 kilogramów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×