Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Asiulek25

ile przytyłyście w ciąży

Polecane posty

Gość mamaMM
już półtora miesiąca po porodzie mogę powiedzieć, że ważę 53,6 kg czyli mniej niż przed ciążą i właściwie bardzo powoli tracę nadal na wadze. no chyba, że objadam się lodami Haazen-Dazs lub zjadam gigantyczne kolacje...wtedy waga nie spada. ale karmienie piersią po prostu "wycieńcza" organizm, trzeba bardzo uważać na zdrowe odżywianie... w ciąży jadłam co chciałam a teraz synka brzuch boli i trzeba eliminować niektóre zdrowe składniki- np. straczkowe warzywa, miód, czosnek, pestkowe owoce.... a jednocześnie dbać aby dostarczać organizmowi wszystkiego... trudno jest. w ciąży wyglądałam ładnie i zdrowo, a teraz mizernie... niby fajnie być szczupłą mamą, ale zdrowie najważniejsze. a karmienie piersią i nieprzespane noce nie tylko wyszczuplają ale i wykańczają. więc nie radzę odchudzania po ciąży!!! lepiej zadbać o siebie w ciąży. bo podczas spalania tkanki tłuszczowej do organizmu przedostają się zgromadzone w tłuszczu toksyny i tylko zatruwa się własne dziecko!!! w ciąży przytyłam ok 11 kg, zrzuciłam to w ciągu tygodnia. synek miał 3 kg, czyli zupełnie normalnie, a teraz jest ogromny, mleko matki mu służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
hej ja jestem w 12tc niestety jz przytylam 4kg, nie objadam sie ale przez mdlosci musze jesc czesciej zeby nie miec pustego zoladka bo wtedy jest jeszcze gorzej. Od 6tc mecza mnie mdlosci i wymioty i mimo ze czesto wymiotowalam nie chudlam, martwie sie ze duzo przytyje i ie uda mi sie tego zrzucic:(, przed ciaza wazylam 58kg przy wzroscie 182cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co przytyła
Ja przytyłam 18kg - 12 zrzuciłam w szpitalu, 2 w domu - do wagi sprzed ciąży zostało mi do zrzucenia 4kg które mimo karmienia nie chca spaść ni cholery. Moim zdaniem spadek wagi przy karmieniu to mit - ja schudłam z tych 14kg b. szybko zaraz po porodzie a karmiąc waga stoi mimo ze od porodu upłynęło juz 5 tyg.,a jesc nie mam kiedy ( jak zjem jakies owoce (czerwsnie, truskawki - dzidzia toleruje wszystkie potrawy wiec nie musze byc na diecie), musli z mlekiem to jestem szczęśliwa bo na nic wiecej nie mam czasu) a waga stoi w miejscu. W ciuchy nie wchodze sprzed ciazy tak czy tak niestety i w talii dodatkowe cm zostały mimo ze brzuch sie nawet wchłonął i nie wygląda źle. Ciekawe czy w ogole kiedykolwiek odzyskam ciało sprzed ciąży. Pewnie nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki. Dobrze, że można sobie tu tak razem pogawędzić. Może mnie jakoś pocieszycie? Mam niecałe 18 lat i jestem w 22 tygodniu i przytyłam już 14 kilo ;( najgorszy był 5 miesiąc, do 5 przytyłam 7 kilo a w samym 5 2x tyle. Jem dosyć dużo, ale odkąd dowiedziałam się o swojej wadze staram się troche ograniczać.. Wszystkie koleżanki mnie straszą , że pewnie przytyje do ponad 100 kilo skoro już tyle przytyłam ( przed ciążą ważyłam 70kg) Czy myślicie że jest szansa jakoś przychamować to tycie? bo podobno w 8 i 9 mies najwięcej się tyje? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati2
taka jedna-absolutnie sie z Toba nie zgadzam, że chudnięcie podczas karmienia to mit...oto mój przypadek: przed ciążą waga moja wahała sie 70-72 i za cholerę nie chcialo zejść...w ciąży przytyłam 15 kg, w dwa tyg. zrzuciałam 12, w sumie w m-c 17 i dodatkowo jeszcze parę kg, także ważyłam 10 kg mniej jak przed ciażą....obecnie ponad 2 lata po cesarce ważę 7 kg mniej jak przed ciażą, także to mój sukces i każdą z Was zachęcam do karmienia....zawdzeczam todiecie zwiazanej z karmieniem czyli dania na parze, 0 soli,0 słodyczy, duzo wody niegazowanej i wielogodzinne spacerki... mamunia-faktycznie, jak na ten tydz ciąży to sporo przytyłaś, ale czym to jest związane?twoim wzmorzonym apetytem czy może woda ci sie zbiera w organizmie....pogadaj z lekarzem, koniecznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czym to jest spowodowane, mam regularne wizyty u ginekologa i lekarka powiedziała mi, że wszystko jest ok. może tu chodzi o moją przemianę materii, która zawsze była nie najlepsza, ale nigdy nie tyłam tak szybko. Pocieszam się wszystkimi wypowiedziami o chudnięciu dzięki karmieniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Urodziłam 10 tyg. temu w ciazy przytyłam 19 kg. Obecnie nadal zostały mi 2 kg, ale jestem bardzo zadowolona, bo oprócz tych 2 kg nie została mi żadna pamiatka po ciazy:) Ani jednego rozstępa, brzuch wchłonął mi sie 3 tyg. po porodzie i wyglada prawie jak przed. $ tyg. po porodzie zaczęłam ćwiczyć, zeby go ujędrnić (brzuch). Chadzam na basen i aerobik i nikt nie wierzy, że niedawno urodziłam. Inna rzecz, że mam z kim zostawić synka, zeby zadbac o siebie:) Nie martwcie sie kilogramami, jest możliwy powrót do figury, nawet do ładnego brzucha- po 6 tygodniach po porodzie śmiało zasuwałam na basenie w bikini")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMM
mój synek ma już 3 miesiące, daję tu regularne wpisy więc można śledzić ile tyłam/chudłam w ciąży i połogu patrząc z perspektywy, uważam, że temat tycia w ciąży jest na prawdę mało istotny. wyglądam teraz jakbym nigdy w ciąży nie była, mimo, że na żadne aerobiki nie chodzę i jem już wszystko (synek już nie kolkuje). brzuch też dawno temu mi się wchłonął. karmię piersią- myślałam, że schudnę jeszcze kilka kg, ale nie- od dwóch miesięcy właściwie nic nie schudłam. ważę 53 kg przy 165cm. i nie chudnę. więc co do chudnięcia podczas karmienia- karmienie pomaga wrócić do naturalnej sylwetki, ale nie pozwala się wychudzić... po prostu organizm sam to reguluje. a dieta odchudzająca to bezsens, ze względu na zdrowie twoje i dziecka. odchudzać się można, jak się karmi mlekiem modyfikowanym, czego nie polecam. też ze względu na zdrowie... a poza tym podczas karmienia macica się obkurcza, a to ważniejsze niż kilka gramów tłuszczu na udach. tym kobietom, które dużo przytyły w ciąży współczuję, bo może nawet i uda wam się schudnąć, wielu kobietom się udaje, ba- nawet ważyć mniej niż przed ciążą. ale są inne konsekwencje- trudniej się rodzi, poród trwa dłużej... tym kobietom, które za dużo schudły też współczuję- odżywiajcie się zdrowo, bo dziecku może stać się krzywda, a wy nie będziecie miały siły karmić i za naradą jakiejś głupiej położnej podacie dziecku mieszankę mleczną. a warto walczyć i się starać karmić naturalnie. tym, co przytyły w sam raz, mogę dać słowo pocieszenia- to prawdopodobnie nie tłuszcz, ale woda. sama ledwo mieściłam się dupą w swoje spodnie ciążowe...nawet jak wychodziłam ze szpitala...ale się okazało, że to wypociłam w trzy dni. no i co tam sylwetka, ważniejsze jest zdrowie dziecka!!!! jak będziecie się odchudzały albo tuczyły, to nie dacie mu wszystkiego co najlepsze... najważniejsza jest zdrowa zbilansowana dieta tzn. urozmaicona, bez konserwantów, lekostrawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie nie nie
ja ważę 55 a w ciaży doszlam do 70 wiec 15kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia5668
Witam, ja przytyłam 21 kilo, i teraz jestem 18 dzień po cesarce i zrzuciłam już 15 kg, jakoś nie miałam na nic ochoty ani apetytu, jem tylko dlatego żeby moja córeczka miała wystarczająco dużo pokarmu. Czułam się pod koniec ciąży jak słoń, tym bardziej ze jestem instruktorem tańca to w ogóle ciąża była dla mnie trudnym okres bez ćwiczeń, teraz mam nadzieje że odbuduje jakoś swoją sylwetkę. Pozdrawia wszystkie mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik81
W ciąży przytyłam 12 kg. Od razu po porodzie straciłam 7, a pozostałe 5 jak lekarz kazał odstawić nabiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ile ja przytyje :/ u mnie jest 7 tydzien i juz mam 1,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramona79
Ja jestem w 22tyg. i już 8+ Na twarzy wyglądam dokładnie tak samo więc póki co się nie martwię że przybyło mi zbyt wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 tydzien i juz 45!!! kilo, podejzewano u mnie zatrucie ciazowe i ze dziecko jest ogromne ale nie wszystko ok!! to moja 3 ciaza w 2 przytylam 30 kilo a w 1 tylko 20 po kazdej wracalam do wagi z przed ciazy pozdro juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 tydzien i juz 45!!! kilo, podejzewano u mnie zatrucie ciazowe i ze dziecko jest ogromne ale nie wszystko ok!! to moja 3 ciaza w 2 przytylam 30 kilo a w 1 tylko 20 po kazdej wracalam do wagi z przed ciazy pozdro juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misswiata88
ja obecnie jestem w 23 tyg, przed ciążą wazyłam 52 kg, a teraz 55 czli 3 kg na plus. staram sie żeby nie przytyć za dużo, ale i tak jem wszystko na co mam ochote:) nie potrafie odmówić maleństwu:)));P po ciąży będzie czas na drakońską diete i aero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost 173cm waga sprzed ciazy 74kg ale bylam na dicie (zaczynalam z 78kg) 28tydzien plus 12kg i zaczynam sie martwic........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniel23
Jestem w 23 tc i jak narazie przytylam 5,5 kg . Startowalam z wagi 55,5 kg wiec mysle ze jak narazie nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxaxdsc
internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki www.lumpik.com.pl Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! www.lumpik.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina 28
Jestem w 16 tc moja waga to 54 kg przed ciążą i obecnie również tyle, jak na razie stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdaaaaa
ja jestem w 24tyg i waze 68kg, przed ciaza wazylam 57 wiec sie martwie ze bede hipopotamem;/ przytylam 11kg . horor istny, nie wiem co bedzie dalej. Nie opycham sie po nocach ani nie jem slodyczy tonami. chociaz dosc czesto jem fast foody ale nie wiecej jak przed ciaza. Nie wiem skad ta waga bo nie jem duzo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satyskwakszon
100 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaa
witam witam ja jutro zaczynam 23 tydzień i na wadze 5 kg do przodu, może to i nie wiele, ale przy mojej wadze sprzed ciąży(79kg) muszę chyba trochę uważać;( mam skłonności do tycia a kto potem to za mnie zrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogaaa
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) ja jestem w 23 tyg i czuje sie fantastycznie i jak narazie prztylam 4kg mysle że to nie jest mało poniewaz moja waga z przed ciazy to 75 kg napisze jeszcze ze jestem osobą zgrabną i nigdy nikt nie wierzy jak mowie ze tyle waze teraz rosnie tylko moj brzuszek oby tak dalej pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeery
u mnie 31 tydz, przed ciążą 61,5 teraz 70 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 23 tydz i 6 kg do przodu. moglo by byc mniej ale chyba taka moja uroda, bo w miarę zdrowo sie odzywiam jestem aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogaaa
hej dziewczyny jak tam wasze maluszki? :):):) ja mam straszną chęć na słodycze i musze sie hamować jak pisałam juz przytyłam jak narazie 5kg :) a jest to mój 24 tydz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 tydzien
i 11 kilo na plusie oj cos czuje ze do 15-16 dobije :) jeszcze 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×