Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Asiulek25

ile przytyłyście w ciąży

Polecane posty

Gość 122122
31 tydzień 10,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pryztylam 20 kg
6 miesiecy po porodzie ich juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem rok po i jest tak jak przed ciaza, nawet po pół roku już wszystko powróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam w ciąży bliźniaczej
i przed,ważyłam przy 162 cm 55 kilo, przez pierwsze miesiące rzygałam jak kot i schudłam do 51 kilo a do końca ciąży przybyło mi tylko 7 kilo. po porodzie ważyłam 52 kilo (urodziłam w 35 tygodniu) dzisiaj dwa lata po porodzie ważę 49/50 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikakg87
Każdy organizm jest inny. Ja mierząc 163 cm wzrostu , waga startowa to 65 kg i przytyłam 5 kg a jestem w 17 tc, ale sama sobie na to zasłużyłam przez niesamowite zachcianki fast foodówe. Ale koniec z tym. 10 kg max to i tak będzie 80 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka 10
33 tydzień - 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwestra32
Hejka ;);) Ja 165 cm waga wyjsciowa 57 kg obecnie 12 tydzien I 4 kg WIECEJ !!!! Ciagle glodna chodze ( dodam ze rzucilam palenie po 15 latach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurine
Ja jestem w 34 tyg. i waze juz 72kg, 17 wiecej niz przed ciaza (165cm wzrostu), tylam od samego poczatku, ale w drugim trymestrze az 14 kg. a w ostatnim tylko 1 kg, dziwne.... Jem troche wiecej, ale nie obrzeram sie. Nie moge patrzec na slodycze, najchetniej wcinalabym rzodkiewki i truskawki na zmiane z rybami wedzonymi (-: Nadal pracuje na pelen etat (moj wybor - fajna, lekka praca) i staram sie troche ruszac, co w upalach jest srednio przyjemne. Pozdrawiam wszystkie ciezarowki (-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
jestem w 20 tygodniu i przytyłam 0,5kg zobaczymy jak bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 28 tygodniu
i 5kg na plusie. mam nadzieje, ze wiecej jak 12 mi nie przybedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na sierpień
32tc - 5kg na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka2605
koniec 26 tygodnia i 7 kilo na plusie . czy któras z was orientuje sie jak tyje sie w 3 trymestrze bije sie ze bede jak słon ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagowoz
Hej, ja przed ciążą ważyłam 47-48kg, przy 158cm wzrostu. Jestem w 25 tygodniu ciąży i ważę 53-54kg. Tyję równo 1 kg miesięcznie...jak do tej pory, chociaż nie wiem czy ostatnio trochę nie nabrałam tempa..możliwe że skończę na 12-13kg...mam nadzieję że nie więcej bo juz się robi ciężko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varvara
19tc i 2,5 na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna ja
1 ciaza +22kg, 2 ciaza +12kg, 3 ciaza -3kg a ta 23tc i 14kg na plusie zalamka bo waga wyjsciowa juz byla duza 84kg a do tego rzuciłam palenie i diety dukana nie dokonczylam wiec wielka kumulacja odbija mi sie na wadze i przez to lekkie depresja mnie dopadaja Na szczescie duze wsparcie od meza i mam nadzieje ze do konca nie bedzie tragedii wagowej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie przejmujcie sie ja przed ciąża 57kg a w dniu porodu 92kg:) jestem prawie 8 miesiecy po porodzie i zostalo mi 6kg troche wysiłku i wrócicie do wagi z przed ciązy;) przytyłam 35kg rzuciłam palenie przez pierwsze 4 miechy tak przytyłam inna przemiana materi nie obzerałam sie po nocach ale tez nie odmawiałam sobie smakołyków pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 tydzień ciąży
waga wyjściowa 67. teraz 5 kg na plus, 170cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jak przytyłam 14 kg,jestem w 30 tc. Myślę,ze jest to sprawa indywidualna i każda z nas ma inną figurę,przemianę materii i inną budowę,więc nie ma sie co porównywać. Mnie lekarz powiedział,że z moją wagą sprzed ciąży przez calą ciąże powinnam przytyć ok 12 kg,i owszem wg tej wskazówki ograniczyłam węglowodany,staram sie nie jeść makaronó a uwielbione przezemnie winogrona( zawierając duzo cukrów tak jak banany" zastąpiłam innymi mniej kalorycznymi owocami,ale nie zamierzam uprawiać diety,myślę ,że tyjemy tyle ile ,,nakazuje nam organizm" i dziecko,ktore jak ,,pasożyt" wyciąga z nas to co mu potrzbne,wiec organizm sam apetytem stymuluje ile powinnysmy jesc a co za tym idzie przytyć.Myślę,że trzeba wyluzować inie porównywać się do opini z książek-przecież niejednokrotnie dzieci rodząc się ważą 2,750 a niektóre prawie 5 kg. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytyłam w sumie 7kg ale dbałam o to, żeby nie przytyć zbyt wiele no i urodziłam 3tyg przed czasem, wiem że w ostatni m-c często trochę tych kg przybywa. I maluszek wazył niewiele- 2,700. Waga wyjściowa- 54/55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea1982
ja jestem w 18 tygodniu od poczatku ciazy przytylam 1,8 a teraz schudlam troche wiec poki co modle sie zebym nagle nie zaczela tyc z predkoscia swiatla:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po raz setny
uppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania663
ja jestem w 25 tyg i do tej pory przytyłam 8 kg. Niby 2 kg więcej jak piszą w poradnikach. Ale nie wiem czym to idzie bo nie odjadam się. Raczej jem dla dwojga a nie za dwoje. no mam nadzieje że 3 ostatnie miesiące nie przytyję duzo choć to podobno najgorsze miesiące... oczywiście mam nadzieje ze po ciąży szybko wróce do swojego rozmiaru. Choć waga niby jest ale z rozmiaru M znajduję sie na L więc to tylko jeden rozmiar. bardzo nie urosłam oprócz piersi i brzucha i to mnie cieszy. trzeba optymistycznie patrzeć na to co bedzie... a wszystkie kg pójdą w nie pamięć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamuśka :D
ja do 27tc przytyłam 20 kg! Potem wyszła cukrzyca, wiec obowiazkowo ograniczenia i teraz w 32tc ważę 2 kg mniej - czyli mam 18 kg na plusie. Po cichutku licze na to, ze przytyje max 2 kg jeszcze, ale nie wiem, na ile to możliwe, bo zauważyłam ze zaczynaja mi nogi puchnąć wieczorami. Te 2 kg niby nie ma różnicy, ale widzę, że troszkę zgrabniej wygladam,czuje sie mniej ociezała, mam wiecej energii - potrafie sie schylic i zawiazac buty ( a m-c temu nie potrafilam nawet nogi podniesc) cisnienie i puls troche spadlo - same plusy. Żałuje bardzo, ze sobie tak dogadzalam przez te tygodnie - no ale coż, bede miala kare po porodzie - godziny na biezni. Tez rzucilam palenie, od razu na l4 bo ciaza zagrozona no i jakos poszlooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16tc
ja jestem w 16tc i od poczatku ciazy spadlo mi dwa kg i tak jest do tej pory. Bardzo mnie to cieszy mam nadzieje, ze do konca nie przybiore duzo. Nie mam poprostu zbytnio apetytu, za to zajadam sie tylko owocami i warzywami, wyniki mam bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królestwozakawę
Witajcie... 24 tydzień zaczynamy a tu taki klops. Waga wyjściowa 64 kg przy 169 wzrostu. Grubokoścista ale nie gruba. Normalna. Początek 24 tygodnia - 75,5.... Teraz sie zastanawiam czy bardziej szkodzi dziecku to przytycie czy może lepiej bylo nie rzucac palenia i nie przytyć tak spektakularnie :( Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsfdafdfafafa
lepsze przytycie niż palenie:) ja też tak startowałam i mam raczej ciężkie kości, bo jestem dość chuda mimo takiej wagi. teraz w 28 tc mam 74 kg, ale powiem szczerze, że tej wagi nie widać. Lekarka nawet nie chciała mi uwierzyć, że tyle ważę. urósł tylko brzuszek, który o dziwo wcale wielgachny jeszcze nie jest. Myslę, że z ta wagą to też różnie bywa. Te dziewczyny które tyją dosłownie, mają dużo tłuszczu który wazy mało będą mniej przybierały wagowo. Myślę, że u mnie dużo ważą dodatkowe płyny, dziecko itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza01
ja przed ciążą wazylam 54kg,jestem w 38tyg. i waze 68.8;) mam nadzieje,ze szybko wroce do swej wagi sprzed ciązy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia4
Witam j w pierwszej ciąży przytyłam 23 kg a przed ciążą ważyłam 60 kg teraz w drugiej ciąży ważę jestem w 24 tygodniu i na razie niecałe 3,5 kg a przed tą ciążą ważyłam 83 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×