Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Asiulek25

ile przytyłyście w ciąży

Polecane posty

Gość yoyoy
Jestem w 23 tygodniu ciazy i przytyłam 9 kg. jestem złamana bo rok temu rzuciłam palenie i waga z 51kg skoczyła mi do 60kg, jak juz wziełam sie za siebie to waga leciala w dół do 57kg i okazało sie ze jestem w ciąży , waże teraz 69kg przy 164 cm i czuje sie strasznie zle psycicznie z tą waga , wstydzę sie chodzić do pracy, jestem taka gruba, a to dopiero poowa ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaa
13-sty tydzień dziewczyny i 13 kilo więcej - jednocześnie rzuciłam palenie, co nie zmienia faktu, że czuję się okropnie....jak to możliwe....to pewnie przez te soki i ciasteczka co podjadam....nie wiem co dalej będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodaaaa mamaaa
Ja przed ciążą 62 kg , w dzień porodu 79 kg a teraz 4 miesiące po porodzie 57 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonaaaaaaaaa
przed ciążą 53 kg w dzień porodu 58 kg a teraz 54 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogaaa
Ilonaa to naprawde mozna Ci tylko pozazdroscic tak niskiej wagi ja jestem w 29 tyg i 10 na plusie za szybko przytylam te 5 kilo i zaczely mi sie robic rozstępy pomimo codziennej pielegnacji skóry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
13tc i 2kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia87monia
Hej! Ja mam podobny problem jak Ania* , teraz (16.12.2010) jestem prawie w 24 tygodniu ciąży i już przytyłam 9 kg i tak samo się nie obiadam!!! nie mam żadnych zachcianek, uważam co jem, czasem zdarzy się coś słodkiego ale rzadko, nigdy nie jem na noc a już na pewno nie w nocy, staram się dużo pić i w ogóle jem dużo owoców i warzyw, a waga rośnie i na prawdę jestem przerażona... :( Mało tego ostatnio byłam u głupiej pani doktór, która jak sama mi powiedziała przytyła 11 kg w ciąży, co raczej jest rzadkością bo raczej się słyszy że dziewczyny średnio 20 kg tyją, no i jeszcze ta lekarka mnie zjechała, że jak w 23 tyg przytyłam 8kg to ile będzie w 35, 40 tyg??!! że jestem rozepchana, że to ewidentnie tłuszcz, żebym nie jadła chleba, makaronów, kaszy, ryżu, ewentualnie odrobinę kaszy gryczanej, no mówię wam dziewczyny tak mi w pięty poszło, że jak od niej wyszłam to mało się nie popłakałam, poczułam się jak ostatni grubas i tak mi trochę dziwnie sama nie wiem co robić zaczęłam jeszcze bardziej uważać na to co jem... zobaczymy jak dalej będzie z moją wagą, pozdrawiam wszystkie ciężarówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice___
Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm i 19,5., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1370114129.html http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1370114175.html http://allegro.pl/alfabet-duzy-literki-naklejki-polskie-litery-i1370114220.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1370114269.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1370114065.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciążą - 64,6kg w połowie 67kg Tuż przed porodem 78,8kg, Trzy miesiące po porodzie 61kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciążą ważyłam 58-60 kg, w 9tc ważyłam 63kg, 12tc 64kg,17tc 67, 19tc 65kg, 21tc 66kg, 24tc 67 do tego tygodnia w sumie tyłam po 1 kg schudłam w jakimś momencie 2kg i znowu tyłam po 1kg, a już w 27 tc, przytyłam aż 4 kg(71kg) teraz jestem w 30 tc i ważę 74kg, a gdzie jeszcze do 40tc?? Mam nadzieję, że już za dużo nie przytyję i po porodzie uda mi się wrócić do swojej wagi. Też jem normalnie jak przed ciąża, dużo owoców, jogurtów, nie jem w nocy nie obżeram się więc nie mam pojęcia ska te kilogramy. Ogólnie przez te 30 tygodni ciąży przytyłam 14kg. Pozdrawiam. ps. będę mieć dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przytylam 20 kg
miesiac po porodzie jest 10 mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na ten moment, czyli 33 tydzień ciąży jestem jakieś 6 kg na plusie, w sumie to mam tylko brzuszek większy. Nie mam zachcianek i myślę, że jem porównywalnie jak przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 20kg hehe ale synek 4300 wody,łożysko ale i tak dużo,ale 2 miesiace po miałam wagę jak przed ciążą a nawet i mniejszą o 1 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem w 24 tyg ciazy, przytylam juz 13 kilo (od 1 mies, czyli od momentu kiedy rzucilam palenie), ale nie przejmuje sie tym bo po pierwszej ciazy zgubilam 36 kilo to i teraz zgubie:) pozrdawiam wszystkie ciezarne kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrix72
do poli6 ja przez 30 lat ważyłam góra 50 kg i to przy wzroście 170 cm, wyglądałam okropnie ciężko mi było przytyć a w pierwszej ciąży przybrałam 16 kg po porodzie wyglądałam jak ''przeciąg'' byłam strasznie chuda a ze mieszkam nad morzem to wstyd było mi chodzić na plaży w bikini bo sama skóra i kości (48kg) ale myślałam że podczas 2 ciąży coś się zmieni przytyłam 18 kg i powtórka z rozrywki-powrót do 50 kg przy trzeciej ciąży było podobnie a teraz jest jeszcze inaczej bo przed ciążą ważyłam 60 kg teraz jestem w 24 tygodniu i szybciej przybieram na wadze niż w poprzednich tygodniach przytyłam juz 10 kilo i bardzo się z tego cieszę jeśli chodzi o rozstępy to szczuplejsze osoby mają większą tendencję pęknięć skóry ponieważ jest ona cieńsza od mniej szczuplejszych i każdy inaczej przybiera na wadze podczas ciąży bo każda z nas ma inny organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogaaa
ja jestem w 34 tyg przed ciążą waga nie była zadowalająca bo 75 kg a na dzien dzisiejszy jest juz 88 załamka nie wiem jak schudne... tyle kilogramowi 3 lata temu ważyłam 60 kg :( i czułam się świetnie nosząc tak małe ciuchy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogaaa
ja jestem w 34 tyg przed ciążą waga nie była zadowalająca bo 75 kg a na dzien dzisiejszy jest juz 88 załamka nie wiem jak schudne... tyle kilogramowi 3 lata temu ważyłam 60 kg :( i czułam się świetnie nosząc tak małe ciuchy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaRafałka
w pierwszej ciazy 12 kg (10 lat temu) a w drugiej ponad 30(rok temu urodziłam) i do dzis walcze,zostało mi ok 15 kg jestem załamana,jak patrze w lustro to wymiotowac mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogaaa
hej kobitki za tydzien mam termin iiii przytyłam 12 kg :) czuje sie swietnie nie mozemy doczekac sie naszego malenstwa :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 tydzień i 4 kg na plusie. czuje sie super plecki nie bolą nie mam obrzęków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ciążą 75kg (przy wzroscie 178) 20 tydzień 81,6 kg :( odkad weszlam w 2 trymestr zaczelam mocno tyc, do 16 tyg wazylam 77 :( Położna nawet mi zwrocila uwage,ze za duzo tyje az strach pomyslec ile bede miec pod koniec ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogaaa
hej dziewczyny nie ma sie co martwić ja w ciąży przytylam 13 kg a teraz jestem 2 tyg po porodzie i zostalo mi 2 kg :) czuje sie supcio :) tylko rozstepy zostaly aleeeee mam pieknego synka:) ktory wazyl ponad 4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika01
Ja w ciąży przytyłam 17kg (strasznie objadałam się słodyczami). Po trzech miesiącach od porodu wróciłam do swojej wagi. Obecnie (6 miesięcy po porodzie ważę 8kg mniej niż przed ciążą). Jestem na diecie, karmię piersią i raz w tygodniu chodzę na ćwiczenia na kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietasia
Hej Dziewczyny. Ja na jutro mam planowe cc. Przytyłam w sumie 4 kg. Zastanawiam się czy nie za mało. ALe w trakcie ciaży kupno mieszkania, przeprowadzka, więc może z emocji zgubiłam pare deko :0) Trzymajcie za mnie kciuki :0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienka27
Jestem w 16 t.c pierwszej przed ważyłam 48,5 teraz 1 kg więcej, brzucha praktycznie nie widać dla innych ale wcześniej był wklęsły więc ja wiem że jest:-)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 30 tc. i jak dotąd przytyłam koło 12kg. Przed ciążą ważyłam 55 przy wzroście 167.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w 21 tygodniu i przytyłam 6 kg. W zasadzie przez ostatnie 3 tygodnie przybyło 3 kg, mam nadzieję ,że ta tendencja nie będzie się utrzymwyała do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj co to będzie dalej
20 tydzień ciąży i 7 kg do przodu Szok,dużo jem a mało się ruszam ale brzuch mam już spory a z brzuchem coraz ciężej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×