Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Asiulek25

ile przytyłyście w ciąży

Polecane posty

Pociesze te grubokosciste :) tez tyle wazylam na starcie (64kg) ale tych kg na mnie nie widac,przytylam przez cala ciaze 17 kg,teraz 3 tyg po porodzie waze tyle samo co na samym poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakini
ja w pierwszej ciąży przytyłam 23 kg i po porodzie szybko wróciłam do wagi z przed ciąży niestety mam tendencje do tycia i moja waga przed drugą ciążą wyniosła aż 83 kg teraz jestem w 24 tygodniu ciąży i na razie przytyłam nie całe 3,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 175 cm wzrostu i w pierwszej ciąży przytyłam 1 kg ( z 67 do 68 kg) a w drugiej 3,5 kg ( z 63 na 66, 5 kg) . Jadłam normalnie a dzieciaki się urodziły 3200 i 3500. Wyniki miałam książkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 38tc i na dzień dzisiejszy przytyłam niecałe 10kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RBL
Jestem w 14 tygodniu ciazy. Na razie przytylam 4 kilogramy. Jak tylko dowiedzialam sie, ze bede miala dziecko, natychmiast rzucilam palenie papierosow, i wiem ze z tego powodu przybedzie mi na wadze sporo dodatkowych kilogramow, bo w przeszlosci rzucalam dwa razy i dwukrotnie bardzo przybralam na wadze (okolo 12 kg). Moj lekarz na pierwszej wizycie odkad dowiedzialam sie o ciazy powiedzial: ooo, widze, ze pani schudla! To dobrze, bo teraz pani przytyje :D Jem to, na co mam ochote, ale bez przesady. Unikam slodyczy, za ktorymi i tak nie przepadam. I to wszystko. Tu, gdzie mieszkam mlode mamy biegaja z wozkami, wiec nie przejmuje sie dodatkowymi kilogramami. Wystarczy wziac sie za siebie i juz. Przed ciaza w 6 miesiecy schudlam 10 kg, nie mialam specjalnej diety, tylko zmienilam tryb zycia na bardzo aktywny. Jak widze niektore posty na tym forum, takie o tresci: nie wybaczylabym mojemu dziecku, gdybym przytyla wiecej, to plakac mi sie chce. Fajne z was mamy.. Dziecko niczemu tu nie jest winne. Odzywiac sie zdrowo, unikac soli i przejsc aktywnie przez ciaze, jesli nie ma przeciwwskazan. Moja znajoma wrecz odchudzala sie w ciazy, poza brzuchem nie przytyla ani grama, i dzieciatko mialo problemy z odp***oscia juz od urodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOnAaa881
Witam, jak ja zaszłam w ciążę to wszyscy się pytali ile moja mama przytyła jak była w ciąży. Rodziła 4 razy i za każdym razem min.25kg!!! Byłam przerażona, bo mam 162cm wzrostu a przed ciążą ważyłam 52kg, i jak pomyślałam o tych dodatkowych 25kg to byłam przerażona. Jak kuleczka bym wyglądała :) Ale przytyłam 7kg, jadłam co chciałam i kiedy. dzień po porodzie miałam 52kg, a od kilku miesięcy cały czas 47-48 kg więc spoko. Nic nie trzeba robić. Samo znika. Teraz jak syn uczy si chodzić to robi tyle "kilometrów" co nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOnAaa881
Miało być, że ja teraz robię tyle "kilometrów" jak nigdy, dzięki niemu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
30 kg,jestem w 39tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciąży z córką przytyłam 17kg.( poród siłami natury) .Przed ważyłam 61kg/170cm.Po 2-ch m-cach ważyłam 62kg a w kolejnych miesiącach doszłam do 60kg. Teraz z synem przytyłam 20kg!:( a jestem 2,5 tyg.po porodzie i mam do zrzucenia jeszcze 7,5 kg.Zobaczymy jak mi pójdzie,myślę że wolniej tym razem bo po pierwsze jestem po cesarskim cięciu a po drugie nie karmię piersią niestety z dwóch powodów ale to już mało ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza ciaza - 12 kg karmiłam dwa miesiące, musiałam stosowac dietę by wrócic do swojej wagi druga ciąża - 7 kg - karmiłam 10 miesiecy chudłam nawet nie wiem kiedy, chudsza niż przed ciązą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej ciąży jadłam masakrycznie dużo a przytyłam tylko 9kg z tym że do 15 tygodnia miałam mdłości. urodziłam dzidzię 3,5kg, po porodzie zeszło od razu 7,5kg teraz w drugiej jestem w 33 tygodniu i przytyłam już 11,5kg a do 18 tygodnia nic nie tyłam z powodu mdłośc***otem ruszyłam z kopyta, ale jakoś się nie przejmuje mam za dużo wód podobno ponad 2 litry i ogólnie spuchnięte nogi więc pewnie dużo po porodzie zejdzie - jem dużo mniej niż w pierwszej ciąży , ale w samych bioderkach trochę mi przybyło. :) waga od kilku tygodni stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was Kobietki;) jestem w 6tygodniu ciazy i ciagle stresuje sie tym ze bede wielorybem!!:( Niestety szczuplutka nie jestem bo przed zajsciem w ciaze wazylam 69kg przy wzroscie 164:( Ciagle sie pilnuje zeby pod wiczor nic nie jest a bynajmneij zadnych swinst!! Mam nadzieje ze pod koniec ciazy bedzie gora +10-12 kg wiecej bo inaczej to w futrynie sie nie zmieszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 tydzień przytyłąm 9 kg, w pierwszej ciaży 17-18kg :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przytylam 7kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32- tyg 14 kg mam nadzieję ze skoncze maks na 22 i po porodzie zejdzie od razu z 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przytyłam 33 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 23 tygodniu i narazie 2 kg do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GuestFromJuKej
Przytylam 27kg. Nie mialam cukrzycy. Po prostu malo sie ruszalam. Caly dzien za biurkiem przed kompem. Na nudnosci pomogaly mi kanapki wiec siedzialam I jadlam :-D dzis 4 miesiace po porodzie jest -20 bez zadnej diety I nawet nie odmawiam sobie slodyczy I co tydzien waga pokazuje coraz mines. Karmienie piersia naprawde skutkuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_85
Ja tyłam tak: 4tc - 48,5 8tc - 49,4 12tc - 50,1 16tc - 51,2 20tc - 53 24tc - 54,5 28tc - 56,2 32tc - 58,2 36tc - 59,5 38tc - 60 Dodam, że urodziłam wcześniej w 38tc i mam 160cm. Teraz 2 tygodnie po porodzie ważę 53 kg a waga powolutku idzie w dół. W ciąży jadłam więcej niż przed, a teraz też jem więcej, bo karmię maluszka, ale nie objadam się jakoś bardzo. To wcale nie jest tak, że jak się przytyje dużo na początku, to skończy się z wagą sumo. Wszystko zależy od tego ile się je i od predyspozycji do tycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14kg teraz 8mcy po porodzie waze 5kg mniej niż przed ciaza, be cwiczen, musze tylko wymodelować brzuch reszta ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w całej ciąży schudłam 6 kg. Na początku ważyłam 72 kg, po porodzie 66 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurika
Ja przytyłam 23kg (wzrost 180cm, przed ciążą 63kg). Po powrocie do domu ze szpitala ubyło mi już 13kg a miesiąc po porodzie było już 20kg mniej :) Karmiłam piersią w tym czasie i poza tym nie robiłam nic szczególnego, nawet jadłam więcej niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciążą 80 kg przed porodem 83,4 rok po porodzie 64-65 kg. Prawie 20 kg na minusie. A mogłoby jeszcze z 8 spaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ja tez sporo przytyłam i teraz liczę, ze karmienie coś ze mnie wyciągnie piję sobie dodatkowo na wzmocnienie zioła na Karmienie Piersią - taką herbatkę laktacyjną, bo miałam pewne kłopoty z pokarmem po porodzie, ale nie wiem jak to wpłynie na moje zrzucanie wagi :/ przede mną jeszcze 17 kg - jak na ten moment - w sumie to teraz chyba nawet przytyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciążą ważyłam 72kg, po porodzie 65kg, teraz 3 miesiące po porodzie ważę 57kg :D :D Mdłości na początku ciąży spowodowały wstręt do jedzenia, dodatkowo zaczęłam się zdrowo odżywiać, fast foody poszły w odstawkę, karmienie piersią i codzienne długie spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej 30, w drugiej 28kg. Ciaze w odstepie roku. W miesiac po urodzeniu drugiego dziecka wróciłam do wagi sprzed ciąży. Bylam popuchnieta i mialam dużo wody w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny gosc
witam Was! Ja jak zaszłam w ciążę ważyłam 61 kg,w dniu porodu 64:)))) jak urodziłam i wyszłam ze szpitala 55!!! Tyle ważyłam mając 23 lata czyli dziesięć lat temu. Teraz napiszę jak to się stało. Jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży, zaczęłam bardzo wymiotować i to nie tylko z rana ale o każdej porze dnia, masakra. Dochodziło do tego , ze mnie mdlił mnie zapach jedzenia nawet jego widok w telewizji, kuchnia tv odpadały hehehe. Tak było prze pierwsze cztery miesiące. Potem dwa miesiące ulgi mogłam zjeść co chcę no i się zaczęło po tych dwóch miesiącach taka straszna zgaga że Jezu,....czasem jak nie zwymiotowałam tego cholernego kwasu wieczorem to nie mogłam spać! Kwas podchodził do gardła aż się krztusiłam podczas snu Jezu!masakra Manti nie pomagało!!!!! I tak do samego porodu... Wiec zaszłam w ciążę ważyłam 61 kg po wymiotach schudłam do 55 i doszłam do 64 w dniu porodu. Po porodzie 55 (mam 168 cm wzrostu.Zatem...ciąża mnie odchudziła hehe dziś jestem cztery miesiące po porodzie i waga ta sama 55 kg. Cieszę sie z jednej strony ale to co przeszłam to była masakra...Nie sądziłam że ciąża tak męczy... Dziewczyny, takie moje spostrzeżenia, ja bardzo się bałam rozstępów a że mam do nich tendencje to byłam pewna że będę je mieć po porodzie....Dlatego smarowałam się systematycznie po drugim miesiącu codziennie wieczorem podczas kąpieli oliwką potem spłukiwałam ciało , potem Elancyl, tak codziennie systematycznie. Sama nie wiem co bardziej pomgło czy oliwka czy elancyl ale zero rozstępów!!!!! Jako nastolatka nabyłam je na udach pośladach i piersi. Brzuch w ciąży nic:) Mój synek urodził się 10/10 pkt waga 3300kg zdrowiutki i śliczny. I wiecie co? Taki moje spostrzeżenie odnośnie tego całego porodu w tym cholernym NFZ! Warto by był podczas porodu wasz partner bo...to bardzo ważne, aj przeszłam przez taki poród że szkoda opowiadać do tej pory mi się zbiera na płacz. Po prostu niech z wami ktoś będzie mój mąż latał szukał położnej by łąskawie przyszła bo siedziały w kanciapie i balanga śmiechy ciasto itd.... Jezu ja tu 24 h rodziłam mega skurcze zero postępu (rozwarcia)na sam koniec to...miałam takie coś że mnie tak bolało że chciałam by sie to skończyło mogłam umrzeć wszystko mi było jedno.... Dała mi jakiś lek bo mąż poszedł do nich prosić by przyszła, taki że straciłam wzrok wszystko widziałam jak za mgłą.Przed północą zeszli lekarze wkurzeni ze muszą mi cesarkę zrobić!!!Ta położna mnie goliła poraniła mocno, wściekła że naturalnie nie urodziłam. KOszmar, ja w takich bólach a dali mi do czytania na stole operacyjnym o zagrozeniach z ogólnego uśpienia. podpisywałam w ciemno bo nie chciałam zewnątrz oponowego miałam za duże skurcze, bałam sie że nie wtrafią:(. Urodziłam przez cerarkę a tak bardzo tego nie chciałam. Po wszystkim lekarz wyszedł do męża i powiedział : Zona to miała chyba przeczucie bo dziecko było trzy razy owinięte pępowiną...dodam ze nie zrobili mi usg podczas porodu. ok koniec użalania, Ważne by był obok was ktoś kto po prosu pójdzie i poprosi o przyjście tej cholerniej położnej jak coś się dzieje, bo jak jest się samym...masakra. Koszmar jacy wredni ludzei w tym szpitalu jaka znieczulica, najgorsze są kobiety położne lekarki... ja jestem osobą twardą serio ale to co przeszłam to nawet tera mi się na płacz zbiera... ale nic, najważniejsze ze synek zdrowy i sie chowa dobrze. Acha , dziewczyny jeśli wasze małe skarby mają kolkę...moge sporo na ten temat powiedzieć, pomóc bo to też jest straszne dla dziecka i dla rodziców. biedactwo, ginekolog mi powiedziaz ze to tak boli dzidzie jak poród.... Wiem jak pomóc, razem z mężem czytaliśmy, co zrobić by pomogło. I się udało. Jeśli wasze dziecko ma kolke chętnie poradze, nie zebym była specielistką choć uwazam ze na temat kolki to my wiemy wszyko:) Jeli wasza pociecha ma kolkę to szczerze wspólczóje...ok pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi89
Ja jestem w 36tyg i 2 dni i juz ok 14 kilo na plusie. Modle sie zeby ciaza sie skonczyla w 38 tyg. Bi nie zniose tego tycia. Od 28 do 34 przytlam 6 kilo.to stanowczo za duzo kilogram tygodniowo. Brzucha nie mam duzego bo 98cm. Ale Nie moge na siebie patrzec roztepy mi sie powiekszaja przez to szybkie przybieranie na wadze. Cellulit mam juz nawet na tydkach. Dupa jak szafa uda wielkie i grube ramiona tak samo. Kocham swoje dziecko i jeho rozwoj jest najwazniejszy. Ale strasznie sie boje co bedzid ze mna po porodzie ze bede obrzydliwa z obwislym brzuchem z roztepami i cellulitem na prawie calym ciele. Nigdy nie zaloze stroju. A nawet spodnicy czy spodenek na lato . Zostane taka torba. Nie atrakcyjna dla meza. ;( dlaczego jedna tyje 7 kilo a inne 20. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 29tc i mam juz 7kg na plusie!! boje sie co bedzie do konca :( ale chuj z tym, chlopak mnie zostawil i nie mam dla kogo byc piekna :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justibiusti
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 15 kg, waga wyjściowa 55. Obecnie 12 tydz drugiej ciąży i 0,5 kg mniej, startuję z taką samą wagą jak przy pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×