Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Asiulek25

ile przytyłyście w ciąży

Polecane posty

Gość Asiulek25

mam termin na 17 listopada lub na 4 grudnia, czyli jestem w 19 tyg ciązy i przytyłam 3 kg nie wiem czy to duzo czy malo jak jest u was i jak było w czasie całej ciąży powiedzcie mi w taki sposób waga sprzed ciązy..............tydzień ciazy.............. waga obecna.............. albo tydzień ciazy........... ile kg przytyłas od początku.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek25
nie mówcie że nikt nie przytył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
przed 49kg na koniec 59kg teraz po 6 latach 55.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie powiem bo dużo, dobrze że teraz już tylko 5 kilo do zrzucenia... najwięcej przybrałam w 5 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carcassonne
Ja jeszcze nie bylam w ciazy, ale panicznie sie boje,ze przytyje i juz nigdy nie wroce do dawnej figury. Moja kolezanka ze studiow utyla w ciazy prawie 30 kg. Urodzial prawie rok temu i do dzis walczy z nadwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carcassone, no więc ja tyle przytyłam, ale jakoś zeszło... cóż takie są uroki tego stanu, ja sama uważam za niesprawiedliwość społeczną jak widzę zgrabne babeczki z brzuszkami tylko, ja na końcówce szłam jak czołg... ale po czterech miesiącach weszłam w swoje dżinsy, co prawda nie mogłam jeszcze w nich usiąść ale zapięłam i zamek i guziki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... pod koniec ciazy 20 kg!!! Wygladalam jak hipopotam. Po miesiacu wrocilam do swojej wagi przed ciaza - 45 kg i tak jest do dzisiaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ponad 30 kilo, ale karmiłam piersią dwa lata i wszystko zgubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carcassone, oczywiście że się nie obraże ;) waga schodziła sama, ale wydaje mi się że te wszystkie kilogramy to w większości była woda zatrzymywana w tkankach - chociaż nie miałam nigdy opuchlizn ani nic z tych rzeczy; po porodzie bardzo się pociłam przez kilka tygodni, a z dnia na dzień miałam nawet 2 kilo mniej, więc ta cała waga to chyba nie sam tłuszcz... :) a z tyciem wyszło samo, nie opychałam się, nie jadłam w nocy, epizody z głodowym ssaniem mogłebym policzyć na palcach jednej ręki, więc naprawdę nie wiem skąd aż 30 kilo... rozstępu nie mam żadnego, pewnie dlatego że tyłam równomiernie przez te kilka miesięcy a nie gwałtownie na przykład pod koniec, sama byłam w szoku, bo moja mama ma cały brzuch poorany rozstępami, a wiele do powiedzenia mają tu przecież predyspozycje genetyczne... mi udało sie przejść przez ciążę bez rozstępów... z cellulitem mam problemy od zawsze, nie zauważyłam żeby po ciąży było tego cholerstwa więcej ;) piersi owszem urosły ale to raczej normalne, trochę straciły na jędrności niestety co widzę dopiero teraz jak już nie karmię dziecka, ale tragicznie jakoś też nie jest :) więc zmiany w ciąży są i będą, nie da sie tego stanu przejść z płaskim brzuchem... a tempo tycia wcale nie świadczy o tym że się obżerasz, czasami po prostu samo tak wychodzi, może to sprawa hormonów, może jeszcze coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carcassonne
Dzieki za informacje, jest to dosyc pocieszajace, co piszesz. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytylam w ciazy 25 kg!!!!!!!! Zgroza normalnie i wcale sie nie objadalam jadlam normalnie sniadanie obiad i kolacje i duuuzo owocow. Slodycze byly sporadycznie, ani raz w nocy nie wstawalam jesc a mimo tego na wadze i tak przybralam bardzo duzo. W pierwszym trymestrze bardzo wymiotoewalam i teoretycznie powinnam nie tyc a i tak tylam z tym ze ja tez bardzo puchlam pod koniec ciazy bylam tak spuchnieta ze szok a nogi to mi praktycznie od samego poczatku puchly. Jak stanelam po porodzie na wadze to sie zalamalam 5kg mniej. Teraz jestem 4 m-ce po porodzie i zostal mi 1 kg ktorym sie nie przejmuje bo bylam przed ciaza bardzo szczupla. Takze mysle ze szybko stracialm kilogramy. Aha dodam ze 20 mniej mialam juz 2,5 miesiaca po porodzie teraz ubywa juz wolniej ale ubywa co mnie cieszy bo nie moglam sie pogodzic ze bede miec tyle kg na plusie. W moim przypadku obeszlo sie na szczescie bez rozstepow i cellulitu takze mysle ze nie jest to kwestia kilogramow tylko predyspozycji do tego, bo mam kolezanki ktore przytyly raptem po 12 kg i maja ogromne rozstepy. Na marginesie bylam ostatnio w gronie kilku dzieczyn z ktorych 2 bylo w ciazy powiedzialam ze przytylam 25 kg i jestem 4 m-ce po porodzie zadna nie chciala uwierzyc:-) Mysle ze tycie w ciazy nie zlezy tylko od jedzenia ale od wielu innych czynnikow na ktore nie mamy bezposrednio wplywu takze kobietki nie martwcie sie na pewno uda Wam sie szybko wrocic do dawnej wagi i sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysja
Cze! Na początku ciąży schudłam 5 kg, żeby do 33 tygodnia przytyć 10, a to jeszcze pewnie nie koniec. Mam nadzieję, że do 20 nie dojdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez 25 kilo ale miesiac po porodzie spadlo 15!reszta po nastepnych dwoch.teraz mam polroczne dziecko i waze 57 kilo,jak przed ciaza.musialam jednak masowac codziennie skore szorstka gabka i uzywac duzo balsamu,zeby skora zrobila sie z powrotem jedrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 kg!!! :D Jak wychiłodziłam ze szpitala ważyłam mniej niż przed ciążą... za to teraz... 5 kg więcej :(. No ale niedługo zaczynam dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas pierwszej ciąży przytyłam równe 20 kg, nie udalo mi sie tego zrzucic.przy drugim jest juz lepiej bo jestem w 8 miesiacu i przytylam tylko 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria1808
Jestem w 31 tygodniu ciazy i przytylam 5 kg. W pierwszej ciazy przytylam lacznie 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przed ciaza wazylam maksymalnie 50 kg. Tydzien przed porodem 71 ;) Teraz - prawie 8 miesiecy po porodzie - waze 47- 48 kg (tydzien po urodzeniu coreczki wazylam juz tylko 59 kg) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA przed 60 po 70 w czasie wakacji2004 55kg:) a teraz wróciłam do wagi przed ciążą 60kg:( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek25
dzieki wszystkim za wypowiedzi ja teraz jestem w 22 tygodniu to około 5 i pół miesiąca przytyłam w sumie 4 kg mam nadzieję za całośc to będzie 10 ale coś czuje w kkościach że więcej na szczęście od połowy sierpnia basen 2 razy w tygodniu to może nie będzie tak leciało bo wiecie jak do 4 m-ca chodziłam na basen to było spoko a teraz od m-ca basen jest zamknięty i niestety .... sprawdzę to a wiecie co jeszcze zaobserwowałam że jak nie brałam regularnie Materny to też jakoś spoko było i kogo nie pytam kto przytył około 30 kg to wszystkie brały materne i dzieciazki sie duże urodziły pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek25
kurde, nie moooooge juz teraz przytyłam jeszcze 11 kilo? czy to mozliwe :( mój mąż powiedział, że wygladam jak wielkie owłosione zwierze aaaaaaaaaaaa ratunku ! Niech ktos mi doradzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria1808
dalej jestem w 31 tyg. a przytyłam kolejne 24 kg.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.b.c.
30 kg lacznie bez objadania i takich tam ,a teraz 19 m-cy po porodzie waze mniej niz przed ciaza, zgubilam szybko i bez zadnych wysilkow typu dieta i cwiczenia ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek25
o widzę że jest jakis inny Asniulek25 w którym jestes m-cu i kiedy masz termin słuchajcie a co myślicie o cesarce ja pierwsze dziecko rodziłam naturalnie ale teraz się zastanawiam bo miałam komplikacje a powiedzcie czy po cesarce chudnie się tak samo czy wolniej albo może nie można wrócić do dawnej wagi??? jak sie czułyście i czy długo dochodziłyście do siebie i w jakim znieczuleniu??? jak w zewnątrzoponowym to czy nie było strasznie jak cieli i gadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa84
ja 6kg po porodzie wszystkie ubranie byly za luzne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w I ciąży, ale większość moich koleżanek rodziła przez cesarkę i dochodziły do formy tak samo jak te po naturalnym. Może kilka tygodni poźniej jeśli chodzi o ćwiczenia itp., ale za to jak po każdej poważnej operacji, tak i po cesarce trzeba stosować b. lekkostrawna dietę i nie objadać się, co tez b. pomaga zrzucić zbędny balast (ja po \"wyrostku\" schudłam 4 kg przez to lekkie żarcie). Do tej pory byłam pewna że chcę ceraskę, bo: \"ból, naciecie krocza itd. itp.\" Ale w tamtym tyg. rodziła przez cesarkę moja koleżanka i do dziś jej synuś jest pod respiratorem :( Jak go wyciągnęli z brzucha to sam nie oddychał :( Podobno poród naturalny jest lepszy m.in. dlatego, że przyjscie malenstwa na świat przez tak ciasny otwór pobudza naturalnie jego płucka do pracy (i wypluwa łatwiej wody płodowe). Teraz jak czekam na pierwsze ruchy mojego maleństwa, już zupełnie nie myślę o sobie i bólu, tylko żeby urodziło się zdrowe. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam w ciaży 17 kg. Teraz-dwa miesiące po porodzie-nie ma po nich śladu. Mam wagę jak przed ciążą.Nie prawda jest wiec, ze po cesarce wraca sie później do swojej wagi. Pola- to, że dziecko twojej znajomej nie oddychało nie jest winą cesarki. Pewnie była ona robiona nagle, bo zaobserwowano własnie spadek tetna dziecka.I pewnie cc uratowało mu życie. Ja miała cesarkę i mam śliczną i zdrową córeczke. Zresztą nie warto liczyc kilosów-ważne jest tylko dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka27
hej jestem w 21 tygodniu ciąży i przytyłam 4 kg niewiem czy to duzo czy mało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek25
hej hej Pola ja tezuważam że ta cc była robiona z konieczności bo jesli jest planowana matka jest wypoczęta i przygotowana widzisz ja rodziłam naturalnie i moje dziecko tez nie oddychało miało tylko 2 pkt. i było mu tez bardzo ciężko przyjśc na ten świat choć ciąża przebiegała prawidłowo i tak to jest jak to biedne dzieciątko męzy bo nie może się wydostać i męczy tyle godzin a późnije co się dziwić że jest takie biedne jak się urodzi ja chce się dogadać z lekarzem że jak będę w terminie żeby sie połozyc rano do szpitala i zrobic cestarkę a nie męczyć dzidziusia i siebie a potem dopiero jak coś się dziję podejmowac taka decyzję w stresie i na szybciaka żeby ratowac dzidziusiowi życie asiulek27: ja przytyłam tyle samoa w 21 tygodniu czyli chyba to przeciętnie pozdrawiam i dziękuje za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12,5 kg i po 3 tygodniach wróciłam do swojej wagi. Po powrocie ze szpitala miałam tylko 3,5 kg na +. Teraz zaczynam już ważyć mniej niż przed ciążą, a ważyłam 51kg. Dodam, że do 4 m-ca nic nie przytyłam, a najwięcej przybyło mi 6 i 7 m-cu. Na koniec ciąży waga stanęła, a nawet trochę spadła tuż przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×