Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Asiulek25

ile przytyłyście w ciąży

Polecane posty

Gość ja jestem w 16 tygodniu
wczoraj mialam wizyte u lekarza i narazie przytylam 1 kg (z 73 kg, na 74 kg). Przed sama ciaza przytylam 3-4 kg z czystego lenistwa, bo zawsze wazylam mniej...ale jestem wysoka, mam 178 cm, wiec dosc spora babka ze mnie, ale tych kilosow tak strasznie narazie na manie nie widac :) Troche sie boje, ze teraz w ciazy przytyje duzo, bo zauwazylam, ze zaczynaja mi rosnac boczki i brzuszek tak rosnie na boki, zamiast do przodu...Moja przyjaciolka przytyla 30 kg, z tym, ze jej waga wyjsciowa byla nizsza...az sie boje pomyslec co bedzie jak ja tyle przytyje...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 9609
Hej?Moja stała waga to 55kg wzrost 1,64.Na początku schudłam 7kg.obecnie po ostatniej wizycie waga 49kg.Boje się,że dużo przytyje.POMOCY!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 9609
a to moja pierwsza ciąża i jestem w 18tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 9609
Boje się,że przytyje dużo bo w mojej rodzinie większość kobiet dużo tyła i tak już zostawało.Przed ciążą paliłam nałogowo.Odłożyłam papierosy jak dowiedziałam się o ciąży a wiem że wtedy tyje się więcej,strasznie mnie to przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się o kg, tylko o zdrowy przebieg ciąży :) przed ciążą ważyłam 52 kg (165 cm), w dniu porodu 65 kg :), a miesiąc po porodzie 48 kg i tak zostało do dziś, a minęły już 2 lata w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 9609
To fajnie.Ja szczerze mówiąc chciałabym mieć to już za sobą i urodzić,żeby dzizia już ze mną była.Ciekawe co będe miała,chłopaka czy dziewczynke.Już doczekać się nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 9609
teraz dokładnie nie wiem ile ważę.Ostatnią wizytę miałam 2 tygodnie temu i wtedy ważyłam 49kg.Teraz może przytyłam więcej.Tak czy inaczej w 18tc przybyło mi a raczej dzidzi cos około 2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 9609
Lamajra a możesz napisać ile ważyłaś przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniasnow
Przed ciążą moja waga wahała się 52-55kg, przy 164cm wzrostu.Teraz mam 29 tydz. i ważę 62kg. Mam nadzieję, że już nie dużo zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMM
teraz jestem już w 32 tc (31+5) i przytyłam 5 i pół kg. ale biorąc pod uwagę wagę sprzed ciąży, to tylko kilogram. myślę, że to nie dużo, w każdym razie ciągle mieszczę się w bluzki sprzed ciąży, tylko spodnie zmieniłam w 7 miesiącu na ciążowe, dla bezpieczeństwa synka. no i rośnie tylko brzuch. i synek wbrew pozorom nie jest mały- waży więcej niż przeciętna, teraz jakieś 2 kg. ja łykam witaminy i kwas foliowy przez całą ciążę, teraz także dha, i nie sądzę, żeby od tego się tyło!!! nie radzę odstawiać witamin- jak za dużo tyjesz, to może warto odstawić to, z czego maleństwo "nie skorzysta"? czyli nadmiary tłuszczów, węglowodanów i słodycze (zamiast tego oliwę z oliwek, inne oleje, kaszę jaglaną, kus kus, chlebki razowe, a zamiast czekolad i kremów- owoce świeże i suszone). ja w III trymestrze mam trochę mniejszy apetyt niż w II, ale za to staram się jeść maksymalnie wartościowo. bo teraz jem jakieś 3 posiłki dziennie z nie 5, za to zdrowiej już się chyba nie da... wszystko jest przemyślane do przesady- ale jak się dużo nie je, to trzeba zawrzeć wszystko co potrzebne dziecku w tych kilku posiłkach. wszystkiego dobrego dla przyszłych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ciążą ważyłam 57 kg. Do końca ciąży przytyła 12 kg. :) A cztery m-ce po porodzie ważyłam już tylko 53 kg...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 24 tc i już 7 kilo na plusie, trochę sporo, ale kurcze no nie będę się stresować, w ciąży się tyje i już. I nie obżeram się wcale, oczywiście słodkie podjadam, ale w umiarkowanych ilościach ;) Nie przejmujcie się dziewczyny, myślę że nie ma tutaj zasady, jedna tyje więcej inna mniej. Moja siostra przytyła 30 kilo w ciąży a teraz wygląda jak chucherko i waży chyba mniej niż przed ciążą. U niektórych kobiet zatrzymuje się woda w organizmie i czy jedzą mało czy dużo to nie ma znaczenia, puchną jak balony. Ja póki co nie puchnę, ale jak przyjdą upały kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ciążą ważyłam 65 kg, przytyłam 12, więc na wyjściu miałam 77. obecnie 4,5 miesiaca po porodzie ważę 57 kg, czyli 20 mniej niż w dniu porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_stasia
ja przed ciaza wazylam 48 kilo, jestem w 27 tygodniu i przytylam 10 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela i mały oliwierek
hej dziewczyny.przed ciążą ważyłam 54-55kg,164cm wzrostu.jestem w 24tc i miesiąc temu ważyłam 51kg.nie wiem jak ale na początku ciąży schudłam 7kg,miałam nudności ale nie wymiotowałam.czasem mam wrażenie że ta waga u lekarza zle wskazuje bo trudno mi uwierzyć,że tak mało waże.ostatnio dowiedziałam się że będzie synek OLIWIEREK.wszyscy mówią że chuda jestem,a ja sie ciesze bo jeszcze tak nie nie przytyłam a brzuszek rośnie i mój synek dobrze się rozwija i mam nadzieję że dalej tak będzie.ciekawe ile teraz przytyłam.mam do was pytanie,co macie na rozstępy bo ja miałam jakiś olejek dla ciężarnych ale mi się skończył i teraz smaruje się oliwką dla dzieci,chyba nie zaszkodzi ta oliwka co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze ale niektore z was maja
fajnie. U mnie dzis stuknely rowne 24 tygodnie (jutro zaczynamy 25 tc), a juz 8 kg na plusie...Wedlug mojej poloznej przybieram na wadze normalnie, a mi sie troche duzo wydaje...no ale co tam, najwazniejsze zeby synus rosl i zdrowo sie rozwijal, a ja sobie poradze pozniej :) Dodam, ze nie objadam sie jakos, nie jem specjalnie slodyczy, chodze regularnie na basen, a jednak, no ale co zrobic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurata26
jestem w 29tc i mam 14kg na plusie :( wierzę, że w sumie więcej niz 16-17 nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilma31
25 tydzień; +6 kg; z czego 4 kg t tylko ostatni miesiąc; jak tak będzie dalej to będę mały słoń ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja35
przytylam 7 kg w ciazy..mialam maly brzuszek, niektore osoby dziwily sie ze to moje dziecko bo nic nie widzialy ze bylam w ciazy :)..a tak ogolnie to mogew za to podziekowac mojemy mezowi, ktory dosttarczyl mi tyle stresu, ze chudlam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja35
teraz sie rozwodzimy, zal dzieci..mamy dwoje... niestety maz znalazl sobie mlodsza od siebie o lat 16, ona ma 22 on 38.Coz ..takie zycie..nie ja pierwsza , nie ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tyle...
nie przytylam w ciazy ani grama, teraz 2 tygodnie po porodzie jestem 10 kilo lzejsza niz przed ciaza. Dziwilo i martwilo mnie to podczas ciazy ze nie tylam ale malutka jest zdrowa i wazyla 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana jaa
Zazdroszcze tym wszystkim kruszynkom, ja jestem w 32 tygodniu i mam już prawie 30 kg do przodu, nie moge sie ruszac, spac, bardzo źle sie czuje, koleżanka poleciła mi te forum bo jestem załamana, ona sama często sobie tutaj buszowała, lekarz mówi, że jeszcze przytyje. Czuję sie jak słoń pisząc to aż się popłakałam heh. Mam ciągłe zaparcia, a od 2-3 dni zobaczyłam, ze popuszczam w nocy, ale nawet nie czuje, jaka jest na to najlepsza metoda, niechce materaca zamoczyc. Mam pytanie czy ten brzuch przeszkodzi mi przy porodzie, bo mam trudności przy badaniu ginekologicznym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faficzka83
ja przed ciąża wazyłam 58 kg, teraz w 21 tygodniu 61 przy wzroscie 170. mało....jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciapd
przed ciaza wazylam 64 kg w pierwszych mies schudlam do 60 obecnie w 35 tyg ciazy waze tylko 64.200! czyli przytylam tylko 4.200!:( strasznie mnie to martwi ze wogole nie tyje:( nie wiecie czy to moze zaszkodzic dziecku (wedlug usg dzidzius wazy 2,5 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdama
ja jestem w 13 tc i przytyłam 3 kg ;) z tego co piszecie to nie ma reguły widzę, każda jakoś inaczej znosi ciążę, ważne jest żeby się nie głodzić i nie obżerać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwemn
Jestem w 18 tc. i mam 5 kilo na plusie. Nie jem w ogóle słodyczy, nie objadam się. Przed ciążą paliłam dużo papierosów. Kiedy się dowiedziałam, rzuciłam. Zaczęłam tyć. Bardzo się boję, że dobiję do20 albo i lepiej. Jestem niskiego wzrostu, więc nie chciałabym wyglądać jak słoniątko. No ale chyba nie mam na to zbyt dużego wpływu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 2 mc schudłam 5 kg :P w 6 mc odzyskałam stracone 5kg + 1 kg dostałam gratis ;) teraz jestem w połowie 7mc i znów schudłam 1,5kg :P (od 3 tygodni jestem na diecie - okazało się, że mam cukrzyce ciążową i muszę uważać co jem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie zaczyna 7 miesiąc i mam 3 kg, w porywach może 3,5 na plusie, a jem niemało (tyle, że w ogóle nie jadam słodyczy - kompletne zero). Nie wiem czemu tak jest, całe szczęście, ze mała jest duża i wszystko z nią ok, bo bym się martwiła tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×