Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaa

duphaston

Polecane posty

Gość gość
dostalam ten lek na dlugie (tydzien) i b. obfite miesiaczki, branie od 16 do 25 dc.podejrzewam jednak ze to moze jeszcze pogorszyc sprawe, po przeczytaniu roznych wypowiedzi w necie.czy ktoras z Was miala podobny problem i brala duphaston?niktore kobiety twierdza ze im skrocilo a inne ze niemal sie wykrwawily, mam zaczac wkrotce brac ale sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Duphaston 10mg 30 tabletek Data ważności: 02.2020 Cena 30zł w tym kw Info: roksana.walicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Duphaston 10mg 30 tabletek Data ważności: 02.2020 Cena 30zł w tym kw Info: roksana.walicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Mam do odsprzedania luteinę oraz duphaston- brałam je na okres ciąży i już nie potrzebuję. Mam 51 tabletek Luteiny 50: 1) Luteina 50 opakowanie 30 szt tabletek podjęzykowych data ważności 09.2019- nienapoczęte (14zł) 2) Luteina 50 opakowanie 21 szt tabletek podjęzykowych data ważności 09.2019 – napoczęte (9,8zł) 60 tabletek luteiny dopochwowej: 3) Luteina 100 mg tabletki dopochwowe 60 tabletek, data ważności 12.2018 –nienapoczęte (20zł) Duphaston 10mg – łącznie 44 tabletki: 4) Duphaston 10 mg, 16 tabletek, data ważności 01.2021 – napoczęte (24 zł) 5) Duphaston 10 mg, 5 tabletek, data ważności 01.2021 – napoczęte (7,5zł) 6) Duphaston 10 mg, 14 tabletek, data ważności 11.2020 – napoczęte (21zł) 7) Duphaston 10 mg, 19 tabletek, data ważności 01.2021- napoczęte (28,5zł) Szkoda mi tego wyrzucić, ponieważ wiem jak luteina jest ważna dla kobiet zarówno w okresie ciąży, jak i na wywoływanie okresu przy PCO. Zdaję sobie sprawę także z tego, że dla wielu kobiet wizyta u lekarza po samą receptę jest kosztowna. Jeśli ktoś jest zainteresowany bardzo proszę o informację na maila: mamamonikalodz@wp.pl Wysyłam pocztą polską, dlatego w zależności od wielkości przesyłki doliczony będzie koszt wysyłki. Mogę zrobić foto paragonu po wysyłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz,że to jest nielegalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralam duphaston w zlym terminie mianowicie powinnam zazywac od 16 do 19.08 a ja brałam od 19 do 28.08 przy czym miałam plamienie zamiast oktesu Nie wiem co teraz mam zrobić odpuścić miesiąc zażywania czy brać od 7.09?pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie otóż od 3 miesięcy nie mam miesiaczki okazało się że mam niedoczynność tarczycowa biorę od niespełna miesiaca tabletki euthyrox i dodatkowo lekarz przepisal mi duphaston 3×1 przez 5 dni dzisiaj mija 8dzien od odstawienia A miesiaczki dalej nie ma(współżycie bez zabezpieczenia)do ilu dni od odstawie iabletek powinna przyjść miesiaczka dzisiaj 11 dzień od odstawienia A miesiaczki brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie otóż od 3 miesięcy nie mam miesiaczki okazało się że mam niedoczynność tarczycowa biorę od niespełna miesiaca tabletki euthyrox i dodatkowo lekarz przepisal mi duphaston 3×1 przez 5 dni dzisiaj mija 8dzien od odstawienia A miesiaczki dalej nie ma(współżycie bez zabezpieczenia)do ilu dni od odstawie iabletek powinna przyjść miesiaczka dzisiaj 11 dzień od odstawienia A miesiaczki brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zostało mi prawie całe opakowanie ( 18 tabletek ) Duphaston 10 mg z długą data ważności jeśli ktoś potrzebuje proszę pisać na maila: kasai6977@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe_inka
Mi również zostały dwa CAŁE OPAKOWANIA DUPHASTONU. Data ważności to 02/2023! Okazyjna cena: 25zł/opakowanie ewe88@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za okazja jak za tyle można w aptece normalnie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Mam pytanie którego nie zadałam mojej ginekolozce pewnie z nadmiaru informacji. Po 3 miesiącach brania clo 1-5 estrofem14-15 i duphaston od 16 do 25 dnia, zamienilysmy na clo w 1 do 5 dnia cyklu w 19 dniu otrzymałam zastrzyk pregnyl i od 23 dnia miałam zacząć brać duphaston ale nie zapytałam do kiedy go mam brać :( cykle mam 30 dniowe więc mam go brać do samego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duphaston

Został mi duphaston 16 tabletek z 20. Ważne do maj 2022 r. Oddam w cenie10zł - Katowice. uniwerek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30

A mi kuzynka powiedziała przez pięć dni po jednej tablecie i po okresie się kochać czyli działać żeby zajść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duphaston

Hej hej, piszecie o tym,że nie wolno brać duphastonu przed owulacją, ale każda kobieta jest inna i każda inaczej zareaguje. Mi lekarz np przepisał duphaston- pierwszy cykl mam brać od 1 dnia cyklu do miesiączki a drugi cykl dopiero od 16 dnia cyklu do miesiączki. Moja koleżanka np brała duphaston od 1 dnia cyklu codziennie do miesiączki i  po 3 miesiącach zaszła w upragnioną ciażę. U jednej może zablokować owulację a u innej zadziała inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duphaston

Mam do sprzedania 3 opakowania Duphaston'u 10 mg, data ważności 02.2023 i 04.2023. Cena za 3 opakowania 50 zł plus 10 zł koszty wysyłki. Kontakt:doux20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koka kola
7 godzin temu, Gość Duphaston napisał:

Mam do sprzedania 3 opakowania Duphaston'u 10 mg, data ważności 02.2023 i 04.2023. Cena za 3 opakowania 50 zł plus 10 zł koszty wysyłki. Kontakt:doux20@o2.pl

Hej podany mail nie działa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×