Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaa

duphaston

Polecane posty

Gość Odkupie29
odkupie duphaston w przystepnej cenie akjr1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an82
moje juz nie aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nthgtolose
Mam 3 opakowania Duphastonu do odsprzedania. Wazne do X 2014. Placilam za nie 42 zl za opakowanie - odsprzedam za 25 zl jedno opakowanie. Kontakt na maila nthgtolose@gmail.com Mozliwy odbior osobisty w Warszawie lub wysylka poleconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona1234
w jakim czasie po odstawieniu duphastonu powinien pojawić sie okres? (brałam przez 5 dni) dzisiaj 6-sty dzień i według zalecen ginakologa po 5 dniach mam czekać na okres. ile zwykle po odstawieniu przychodzi miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazmik
Witam, Również mam do odsprzedania Duphaston, 2 opakowania: jedno pełne 20 tabl., drugie bez jednej tabletki 19 tabl. Cena do uzgodnienia. Proszę o kontakt na maila: j.terlecka@wp.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam dwa oapkowania po 20 tabletek. Zainteresowanych prosze o kontakt na priv. Wazny do 2015. miska28-83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam dwa oapkowania po 20 tabletek. Zainteresowanych prosze o kontakt na priv. Wazny do 2015. miska28-83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sprzedam Duphaston 20 tabletek Termin ważności: 02.2014 cena: 25 zł + koszt wysyłki Kontakt: Kamilakra@interia.pl GG: 1746021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)sprzedam 2 nienaruszone opakowania po 20 tabl. DUPHASTONU.termin ważności 11.2015.Cena za 2 opakowania 45zł.Możliwość wysyłki lub odbiór osobisty w szczecinie. KONTAKT GG NR 28258174.Prosze pisac nawet jak jestem niedostepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahantus
kupie duphaston pilne!!!! gg26037818

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaa90
odkupie duhaston !! prosze o kontakt malgosia.milkowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaa90
*malgosia.milkowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka04
Witam :) mam pytanie, dziewczyny, piszecie - te które zazywają duphaston żeby móc zajść z ciąże - piszecie, że od 16 dnia i przerywacie po 10 dniach? Mi gin kazal brac od 17 dnia i az do dnia miesiaczki, kedy mam zrobic test - jesli bedzie pozytywny, mam brac dalej zeby podtrzymac, a jesli dostane przerwac przyjmowanie duphastonu. Zastanawiam sie czy jak bede brala caly czas az do okresu to jesli ma sie pojawic pojawi sie? chodzi mi o to, ze z tego co pisalyscie to trzeba przerwac, zeby okres mogl sie pojawic (jesli ma sie pojawic) Napiszcie cos na ten temat, prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akra
kupie duphaston , kto sprzeda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Sprzedam dhupaston w cenie 30 zł. Opakowania nowe, nienaruszone. Do sprzedania mam pięć opakowań. Lekarz mi je zapisał po czym okazało się,, że wcale nie muszę ich zażywać. Bardzo byłabym wdzięczna gdybym mogła sprzedać je komuś kto ich potrzebuje. moj email nataliaa6@tlen.pl albo nr gg 124414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marie angel
ja bralam duphaston bo miałam plamienia przed okresem i to miało pomóc, i gówno nic nie pomógł, nadal mam te plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa1974
Witam! Odsprzedam 2 opakowania Duphaston w cenie 59 zł (za 2 opak plus koszt przesyłki 5 zl lub odbiówr osobisty Warszawa). Opakowania są nowe, nienaruszone, termin ważności 06.2014. Kontakt: Malwa1974@gmail.com lub gg 13761572

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa1974
Już nieaktualne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam 2 opakowania + 17 tabletek duphastonu (ważny do 2015 r.). Jeśli ktoś potrzebuje to mogę odsprzedać. Kontakt gg 7949717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate57
sprzedam 3 opakowania duphaston za 90 zł + 5 zł wysyłka. ważne do 10.2014r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate57
sprzedam 3 opakowania duphaston za 90 zł + 5 zł wysyłka. ważne do 10.2014r. kontakt gg: 655045, mail: kate57@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Churka
Chętnie odkupie tabletki Duphaston.Muszą mieć ważny termin. Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Churka
Chętnie odkupie tabletki Duphaston.Muszą mieć ważny termin. Będę wdzięczna za pomoc. mail:Lilith0709@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsprzedam 1 op duphaston (20tabletek) - termin ważności 06-2014. Cena 45 zł z przesyłką list polecony. Kontakt mailowy: ewawaraksa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikantrop
Witam! mam do wymiany opakowanie Duphastonu plus z drugiego 7 tbl . data waznosci 2016 rok. Wymienie za suplement dla kobiet w ciazy. np. Vita- Min plus mama - Olimp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikantrop
Witam! Poprawka . Mam 17 tbl Duphastonu, ktore wymienie na suplement dla kobiet w ciazy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikantrop
Kontakt do mnie: europa84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate57
sprzedam 3 opakowania duphaston za 85 zł + 5 zł wysyłka. ważne do 10.2014r. mail: kate57@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate57
sprzedam 2 opakowania Duphaston za 60 zł z wysyłką, lub pojedynczo za 32 zł z wysyłką za szt. ważne do 10.2014r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×