Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaa

duphaston

Polecane posty

Gość gość
napisalam na Pani maila:) prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię Duphaston, fifi8301@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorynkaaaaa
Chętnie odkupię duphaston. jeśli ktoś posiada proszę o kontakt karolineczka0@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornak
Sprzedam dwa opakowania duphaston za 50 zł z wysyłką.Zainteresowanych proszę o kontakt na kornak1@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do sprzedania 2 opakowania po 20 tabletek duphastonu 10 mg oraz 9 tabletek z otwartego opakowania wszystko z terminem ważności sierpień 2015. Całość czyli 49 tabletek sprzedaję za symboliczną kwotę 20 zł + ew. koszty przesyłki. Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany proszę o kontakt na e-mail mpiotrusia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam duphaston. 3op. kon. nitka2@amorki.pl. Termin ważności 2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornak
Sprzedam Duphaston, 2 opakowania za 40 zł z wysyłka.Kontakt na maila kornak1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc0162
Dziewczyny, moze mi ktoś wyjaśni, bo ja nic nie rozumie. Lekarka zapisała mi Duphaston 2x 1 tabletka. Powód, byłam w szpitalu, ponieważ trzeba było wykonać wylyzeczkowanie macicy( polipy) ponieważ od kilku miesięcy miałam krwawienia miedzy miesiączkami. Biorę lek od kilku dni, jednak nie wim w jakim celu, mam 50 lat, jestem w okresie menopauzy. Ten lek z reguły przepisuje sie kobieta w ciąży. Moge prosić o podpowiedz, dlacżego mam go brać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habray
Mam do sprzedania: - 1 opakowanie Duphaston (10mg, 20szt tabletek, termin ważności 03.2019) cena: 25,00 pln - 2 blistry Luteiny dopochowowej (50mg, razem 30szt tabletek, termin ważności 09.2016) cena: 25,00 pln Został mi zapas po ciąży. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka (+koszt listu poleconego tj 6,00pln przy płatności z góry). Sprzedam razem lub oddzielnie. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o dane do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogłoszenie nadal aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie odkupie duphaston tabletki moj email niebieskasmerfetka1985@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, odkupię Estrofem, Duphaston ( ewentualnie Luteinę ), Clo, Euthyrox. Piszcie na email: manieczka86@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. cieszę sie,że znalazłam tu takie forum i bardzo licze na waszą życzliwość i udzielenie mi odpowiedzi. Juz od dłuższego czasu biorę duphaston na wywołanie miesiączki , która mi zanikła przez odchudzanie. Dopiero od 4 miesięcy mój cykl się wyregulował i jest książkowy: 28 dni. Zawsze dostaję miesiączki 3 dnia po odstawieniu leku rano! Nie staram się o dziecko dlatego od razu przedstawie swoją sytuację: 1 stycznia współżyłam bez finały, 7 stycznia odstawiłam lek i 10 stycznia dostałam miesiączki.Trochę się uspokoiłam . Tak samo było w lutym. 3 lutego odstawiłam a 6 dostałam miesiączki. Czy to może świadczyć o braku ciąży? Terminowośc się zgadza,2 dni obfite potem trochę mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam duphaston, pozostało mi 6 tabletek po leczeniu, może komuś się przyda, termin ważności 2018, luteinę dopochwową 50mg, 58 tabletek, termin ważności 2016, oraz żel trivagin, termin 2016. Proszę pisać na email, jeśli ktoś jest zainteresowany: myszki42@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny bylam ba minitoringu 12 dniu cyklu lekarz powiedzial zeby wspolzyc 12 l13 14 dzien. i wlasnie tak zrobilam duphaston wzielam od 16 dnia cyklu lecz bylam dzisiaj u lekarza na spr czy peknely pecherzyki i jazal brac od dzisiaj duphaston a ja biore go od 16 dnia a on mowi ze od 19 lecz 2 cykle bralam 16 dnia boi tak mowil. biore rowbiez acard 150 cczy mam go brac bez przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddam za darmo duphaston : 1 opakowanie 11 tabletek zostało data ważności 07.2019 1 opakowanie 50 tabletek (przełożonych z opakowań po 20 tabletek z datą ważności 08.2018 1 opakowanie 20 tabletek z datą ważności 07.2018 Zaopatrzyłam się a tu ginekolog kazała odstawić także jak ktoś potrzebuje to chętnie oddam bo to drogi lek a szkoda wyrzucać jak może się komuś przydać. Mój mail elikz@op.pl Jestem w Wrocławia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam duphaston. proszę o kontakt mailowy aganieszka.s@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam duphaston. Informacje marianna.sobus@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam duphaston 40 tabletek jeden blistek do 08.2018 a drugi do 05.2019 cena za dwa 40 zl do uzgodnienia Kontakt Mycha0809@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do odstąpienia DUPHASTON 10 mg prawie całe opakowanie tj. 18 tabletek ( całe miało 20 tab.) data ważności: 02.2020 r. Kontakt: kasai6977@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny czy jeszcze kogoś tu zagląda?? Mam przepisany duphaston ponieważ staramy się o dziecko , lekarz kazał brać od 16 dnia cyklu , w gabinecie nic się nie dopytywalam bo wydawało mi się ze lek wie co robi, tylko ze jak wróciłam do domu zaczęłam czytać o duph.i dużo dziewczyn pisze ze jak się bierze przed owulacja to ja blokuje , dzwonie do lek ale nie mogę się dodzwonić , wydaje mi się ze w ogóle nie wziął pod uwagę dł. mojego cyklu, a u mnie jest 30 -31 dni. Owulacja potwierdzona usg miałam 2x w 16 dc. In teraz nie wiem co robić czy brać w dniu owulacji czy 2 dni po. Czy któraś Was go uzywala ? Czy po owulacji i czy pomógł ? Będę wdzięczna za odpowiedzi . Kaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam tak jak Tobie zalecił lekarz od 16 dc. , ale lekarz nie wziął pod uwagę tego że ja miałam dłuższe cykle a co za tym idzie owulację później niż w 14 dc. 2 miesiące było ok, cykle zrobiły się regularne jak w zegarku (28 dni) a w 3 cyklu mój organizm zwariował, miałam 3 miesiączki w jednym miesiącu!!! Dopiero po tym zaczęłam szukać info w necie i dowiedziałam się , ze nie w każdym przypadku duphaston powinno się brać od 16 dc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No też tego się obawiam, ale juz trudno zaczęłam je brać właśnie od 16 dc, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może u Ciebie będzie inaczej. Na pocieszenie dodam ze 2 miesiace po tych zawirowaniach z okresem zaszlam w ciążę. Poszłam do innego lekarza i kazał odstawić wszystko. Teraz jestem w 9 mc i niedługo rodze. A z jakiego powodu dostalas duphaston? Ja mialam nieregularne cykle i podobno zbyt niski progesteron w 2 fazie cyklu. Napisałam podobno nie bez powodu bo 2 lekarz do którego później trafiłam stwierdził że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to gratuluje :) juz końcówka. Ja mam cykle regularne co 30-31 dni, ale od 5 miesięcy nie mogę zajść w ciążę, badałam progrsteron w 2 -ej fazie cyklu, wyszedł prawidłowo , dodam jeszcze ze prowadzę też metodę termiczna, i wg niej skok temperatury mam dopiero po 4 dniach od potwierdzonej oowulacji na monitoringu , owulacja 16 dc a skok 20 -ego wiec lekarz stwierdził ze powinnam spróbować z duphastonem. bo skok powinien być następnego dnia owulacji. Dzięki za odpowiedź i życzę wytrwałości na końcówce :) Kaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz regularne cykle i znasz dzień owulacji to masz duże szanse! Skoro lekarz przepisał Ci duphaston to może akurat pomoże. Powodzenia i jedyna rada jaką mogę dac to nie dac się zwariować myślami o dziecku i o tym czy się uda czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie staram się podchodzić do tego na spokojnie i bez wariacji. Dzięki Kaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzadam 3 opakowania duphastonu. Informacje marianna.sobus@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Duphaston
Czy ktoś potrzebuje Duphastonu 10mg? Proszę pisać na 666rudek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×