Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaa

duphaston

Polecane posty

Gość gabrycha929
sprzedam 3 opakowania duphastonu za 90 zł (cena razem z przesyłką), ważne do 2015 roku. cena jednego opakowania do negocjacji. :) gabrychat@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogewa
Odsprzedam 1 op duphaston (20tabletek) - termin ważności 06-2014. Cena 40 zł z przesyłką list polecony. Kontakt mailowy: ewawaraksa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam dwa opakowania leku Duphaston z datą ważności do 05.2015. Cena na 2 opak. 80zł, za jedno 40zł - przesyłka gratis. Zainteresowanych proszę o mail: misiunia2011@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrycha929
sprzedam 3 opakowania duphastonu za 90 zł (cena razem z przesyłką), ważne do 2015 roku. cena jednego opakowania do negocjacji. :) gabrychat@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
czy ktoras z was zaszla w ciaze dzieki duphastonowi niedlugo bede go brala wlasnie w tym celu i dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrycha929
ja stosowałam duphaston na uregulowanie miesiączek, bo miałam strasznie nieregularne i lek ten bardzo mi pomógł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate57
sprzedam 1 opakowanie duphaston za 32 zł z wysyłką. kontakt: kate57@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrycha92
sprzedam 3 opakowania duphastonu za 90 zł (cena razem z przesyłką), ważne do 2015 roku. cena jednego opakowania do negocjacji. gabrychat@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrychat626
sprzedam 3 opakowania duphastonu za 90 zł (cena razem z przesyłką), ważne do 2015 roku. cena jednego opakowania do negocjacji. gabrychat@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxadagfdss
aw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrycha929
mam do sprzedania jedno opakowanie duphastonu ważne do 2015 roku. cena do negocjacji. :) gabrychat@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manilata
Mam do odsprzedania 1 opakowanie Duphaston-u, termin ważności to czerwiec 2012. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na @: manilata@wp.pl. Cena tego opakowania to 36,50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manilata
W poprzedniej wypowiedzi błąd popełniłam, poprawna data to czerwiec 2015. Moge wysłać zdj jeśli ktoś potrzebuje potwierdzenia. Mam do odsprzedania 1 opakowanie Duphaston-u, termin ważności to czerwiec 2015. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na @: manilata@wp.pl. Cena tego opakowania to 36,50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla158
Mam do sprzedania 1 opakowanie Duphastonu . Termin ważności październik 2015r. Brałam na podtrzymanie ciązy i 1 mi zostało. Dziś jestem już mamą więc nie będę potrzebować. Cena 30 zł razem z przesyłką. Informacje martynagu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja hoł
ja mam 4 opakowania do odsprzedania, informacja na gg 6054916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane2012
Sprzedam Duphaston 10 mg nowe opakowanie ważne do 06.2016r.( 20 tabletek). Cena: 28zł wraz z przesyłką. Zainteresowanych proszę o kontakt na email: anerobdagfil@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane2012
Sprzedam Duphaston 10 mg nowe opakowanie ważne do 06.2016r.( 20 tabletek). Cena: 28zł wraz z przesyłką. Zainteresowanych proszę o kontakt na email: anerobdagfil@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meqq
Mam do odsprzedania poltorwa opakowania Duphastonu , jedno cale i 12 tabletek z drugiego. Termin waaznosci 09.2015r. odbior Warszawa lub wysylka listem poleconym dp uzgodnienia. Cena za calosc bez przesylki 35zl. Kontakt lamb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddam za darmo Duphaston, najchętniej osobie z Łodzi, choć nie wykluczam wysyłki. Mam około 30 tabletek, ważne do lipca 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelaajna
Witam,kupie duphaston prosze pisac na kaczka117@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelaajna
Wilczek_29 czy to jest jeszcze aktualne? bo jestem zainteresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khem khem.. to ja powiem...
Ktoś się do mnie odezwał w związku z jednym z dość świeżych ogłoszeń które są na tej stronie i zdaje mi się że to miała być mina... Odesłałam pieniądze, bo coś mi śmierdziało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynaak
Sprzedam DUPHASTOn 2 opakowania za 40 zł. Termona 12.2015. Odbiór osobisty Wrocław lub wysyłka pocztą. Kontakt kowalczyk.j@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia117
SPRZEDAM OPAKOWANIE LEKU O NAZWIE DUPHASTON 10Mg.TERMIN WAŻNOŚCI : MARZEC 2014 . CENA 25,- ZŁ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczyny.Zastanawiam sie czy ktoras przyzyla to samo. 7 dzien po odstawieniu duphastonu @ nie ma, ciazy tez nie ( robilam test). Ostatnie dni brania mialam wszystkie objawy @, bolace piersi itd, teraz to minelo, tylko delikatny bol jajnikow zostal. Nie wiem co mi jest chyba sie juz kompletnie rozsypuje. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucekPJ
Sprzedam lek, 35 tabletek, 10mg, tabletki powlekane, doustne. Pozostały po kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie kupię duphaston
jestem z W-wy. eueu@interia. eu Proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucekPJ
u mnie niestety ogłoszenie już nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duphaston
Sprzedam 7 opakowań Duphastonu za 200zl. Mnie nie sa juz potrzebne, a może którejs z was sie przyda. Kontakt- zlota1@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam pół opakowania duphastonu 10 mg 10 tabletek. Cena 20 zł z przesyłką. Możliwy odbiór w Warszawie. Mam jeszcze puregon pen wstrzykiwacz. Mój mail magda2508@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×