Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaa

duphaston

Polecane posty

Gość pytajaca111111111111111
Może ktoś mi tu pomoże. Ginekolog przepisał mi duphaston 2 razy dziennie od 16. dnia cyklu przez 10 dni. Regularnie go brałam, ale w ostatnim cyklu zapomniałam raz wziąć tabletkę. Dzisiaj jest 28. dzień cyklu i powinnam dostać okres (tak było jak w zegarku przez ostatnie 3 miesiące, kiedy brałam ten duphaston). Jednak okresu nie ma. Nie wiem, czy to dlatego, że nie wzięłam raz tej tabletki (bo w końcu w ogóle jej nie wzięłam, bo w ulotce napisali, żeby nie brać podwójnej dawki na raz), czy może dlatego, że jestem w ciąży? (I uprzedzam - bardzo bym się ucieszyła, bo w końcu dlatego biorę ten progesteron ;) ) Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca111111111111111
Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka1985
Hej dziewczyny, Ja wlasnie wczoraj zaczelam drugi cykl z duphastonem. Od 16 dnia cyklu po dwie tabletki dziennie (jedna rano a druga wieczorem). Po skonczeniu dostalam okres (2 dni od ostatniej tabletki). Staramy sie z mezem o dzidziusia i lekarz przepisal mi jeszcze clomid od drugiego dnia @. Mam nadzieje ze tym razem sie uda. Czy moze ktoras z Was brala duphaston i clomid jednoczesnie i jakie byly efekty (po ilu cyklach bylyscie w ciazy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość did
do Anulka1985 - jeśli próbujecie zajść w ciążę to facet też powinien się przebadać. Ja brałam duphaston przez kilka miesięcy, aż w końcu mój mąż się zbadał i okazało się że to u niego jest problem. Biorę duphaston od 10d.c. i to nie prawda że owulacja się wstrzymuje. Miałam robiony monitoring cyklu i jest wszystko ok. Pozdrawiam wszystkie starające się ( i te które się nie starają też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinezka 77
Odsprzedam duphaston 50 tabletek-termin ważności do 2015. Jestem z Gdyni. Tel. 505279503

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinezka 77
Duphaston sprzedany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba_72
Sprzedam 2 opakowania duphaston (10 mg 20 tabletek). Data ważności maj 2015. Cena 30 zł/ 1 opakowanie. Mogę wysłać za pośrednictwem poczty. Piszcie na stonka_16@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awitar78
Sprzedam Duphaston 2 opakowania (jedno pełne, z drugiego wzięte 4 tabletki). kontakt: awitar78@poczta.onet.pl Cena 50 zł za komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabbi
Pilnie kupię duphaston. jolanda25@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda**
sprzedam duphaston 4opakowania cena za opakowanie 25zł data ważności 02.2014 email: magda.9000@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaguss
Sprzedam duphaston, preferowany odbiór osobisty Szczecin kontakt: aaguss1@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena140
Sprzedam duphaston 10 mg - 1 niepełne opakowanie (17 tabletek z 20). Waznosc 03.2015r; cena 22 zl + cena wysylki badz odbior osobisty. Prosze pisac na madzikgsp@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an82
Witam czy chcesz kupic duphaston moge ci sprzedac za 15zł za opakowanie brakuje tylko 3 szt tabletek data waznosci jest do czerwca 2015 aorlowska82@poczta.fm moge wyslac emailem zdjecia autentyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiS
Pozostały mi 2 pełne opakowania Duphaston 10 mg (termin do 05.2015r) każde po 20 tabletek. Chętnie sprzedam komuś kto potrzebuje za 27 zł opakowanie czyli 54 zł za obydwa + 5 zł wysyłka (No chyba że ktoś z jest z okolic Tarnowa to może być odbiór osobisty). Kontakt :pasylw@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duphaston
Sprzedam 2 opakowania Duphastonu ( jedno pełne drugie 12 tabletek) -cena to 40zł za wszystko plus 5zł za przesyłkę. Kontakt na maila : irka_3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam do sprzedania dwa opakowania duphastonu. Termin ważności do 2014 roku. Koszt to 60 zł plus przesyłka. Kontakt : thociah@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda**
odsprzedam 3 opakowania duphaston opakowania są nowe nie naruszone data ważności 02.2015 kontakt: karina751@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismena26
sprzedam opakowanie nowe duphaston10 kirusia27@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duphaston
Mam do sprzedania 7 opakowań Duphastonu. Jedno ważne do 2014, a reszta do 2015. kontakt zlota1@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankio
Hej Oddam 12 z 20 pastylek Duphastonu. Napisz a dogadamy się!!! Możliwa wysyłka pocztą. ankio@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sytuacja wyglada następująco... mija wlasnie 5 tydzien os stosunku (bylby to ewentualny 3 tydzien ciazy) dwa razy w przeciagu tego czasu wystąpiły krwawienia ze sluzem towazyszył temu mocny bol brzucha, kiedy minęły pojawil sie mlecznobialy sluz ktory jest do tej pory, caly czas mam podwyzszona temperature 37 kresek lub ciut wiecej zalezy od pory dnia... 25.5 bylam na badaniu usg dopochwowym ale nic nie wykazalo... boje sie ze lekarz sie pomylił i zrobil to badanie za wczesnie bo jest to 5 tydz od zblizenia a nie ew. ciazy... przepisal mi duphaston na wywołanie @ i teraz sie strasznie boje ze jezeli to ciaza to te tabletki zaszkodza ciazy bo jest jest jej wczesne stadium( jeszcze nie wykryte?) mogą powodowac spodziectwo...:( prosze o rade.. czy powinnam brac te tabletki? mozna je brac jesli ciąza jest a nie zostala jeszcze potwierdzona?? nie zaszkodze tym maluchowi jesli jestem rzeczywiscie w ciązy?? pomozcie... odpiszcie jak najszybciej... bo czytalam ze duphaston bierze sie jesli juz wiadomo jest ze jest sie w ciazy czyli wtedy jezeli Ciaza jest juz potwierdzona.... :( nie wiem co robic? i czy ewentualne odstawienie mogloby spowodowac poronienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... i czy zarzywanie tych tabletek wpływa na wynik testu ciazowego??? bo do tej pory nic nie wykazały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an82
duphaston jest albo na wywolanie okresu ale takze na podtrzymanie ciazy. Idz do innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalallalalallaa
dziewczyny!!!kto ma duphaston do odsprzedania??? bede bardzo wdzieczna : nefretete81@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankio
Hej Jak już pisałam mam ponad pół opakowania 12 sztuk. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ive0
pilnie kupie duphaston ive0@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankio
Hej Jak już pisałam mam ponad pół opakowania 12 sztuk. prosze o kontakt ankio@poczta.onet.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabs
mam do sprzedania całe 4 opakowania duphastonu,ważne do 2015 roku. za jedno opakowanie zapłaciłam 33 zł. ( cena do uzgodnienia). lynneth.xd@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×