Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Ja też wszystkim na diecie i po życzę pogodnych i zdrowych świąt, duuużo silnej woli przy świątecznym stole i oby w poświąteczny wtorek waga okazała się nam przyjazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lai
Życzę Wam wszystkim radości, pogody ducha i szczęścia w Święta Wielkanocne i po nich także. Przy okazji, skoro znów zawitałam tutaj, mój bilans to kilogram więcej :( Mniej warzyw, więcej słodyczy i efekt widać. Na szczęście tylko na wadze, w ciuchy się mieszczę. Są i pozytywy - skończyły mi się pieniądze na remont, więc będę miała czas na gimnastykę i uważanie na to, co jem :) No i na zaglądanie do Kafeterii ;) Maba, dobry duchu, jak wnusia? Basieńko, dużo zdrowia. Nie choruj więcej, bo bez Ciebie "ten wątek jest jak nie ten". Całuski. Lajla - może lepiej buzię potraktować kremem? Solarium, jeśli pomoże, to chyba na krótko, a problemu nie zlikwiduje. Polecam dział Kosmetyk Wszechczasów na wizaz.pl Też mi się popsuła cera po odchudzaniu. Najpierw ratowałam się Kremem o silnym działaniu przeciwtrądzikowym Erisa (na mnie podziałał dosyć dobrze), a od miesiąca smaruję się żelem z kwasem salicylowym (ten najpierw "wysypuje", ale potem poprawa jest rewelacyjna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
Życzę Wam także dużo zdrowia, pomyślności i wiele słonecznych dni, które miejmy nadzieję, dopiero się zaczynają, ale będą trwac jeszcze długo. Pomimo, że święta to dla nas szczególny czas, kiedy możemy się spotkać z najbliższymi ( i tutaj małe odpuszczenie od rygorów diety jest usprawiedliwone), to w kolejnych dniach życzę dużo wytrwałości w dążeniu do upragnionych celów (niekoniecznie dietetycznych:). Pozdrawiam serdecznie. Widzę, że forum pusztoszeje, a ja tak chciałabym znaleźć bratnia dusze, która ze mną będzie stosować Cambridge od czasu po świętach. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewi, chyba ja bede Twoja bratnia dusza, bo zaczynam Cambridge w srode. :) Boje sie, ze nie wytrwam, ale juz tak dlugo psychicznie sie przygotowywalam, ze powinno byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
Ale się cieszę, super! Więc musimy się codziennie spotykać na forum. Ja też mogę zacząc od środy. Mam te same obawy. ale razemz kimś jest o wiele łatwiej-wiem z doświadczenia, na studiach sie z kumpelą wychudziłyśmy na kosteczki-hihi!! Teraz to tylko wspomnienie, zresztą nie było to mądre odchudzanie- na anansach pamiętam;). Więc zaczynamy od środy:) Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie jestem na studiach i przez to nieregularne podjadanie mocno przytylam. Raz juz stosowalam Cambridge i przekonalam sie, ze jest bardzo skuteczna. Ale boje sie, ze drugim razem bedzie mi trudniej. Bo ostatnio mialam coraz mniej silnej woli... :( Ale razem latwiej. :) Tez sie obawialam, ze forum zamarlo, ale fajnie, ze mozemy razem zaczac. :) :) Bede na pewno odzywac sie codziennie. Jutro jade kupic diete na cale dwa tygodnie, zebym przypadkiem nie skonczyla sie odchudzac po tygodniu. Wytrwamy razem!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pytanie pewnie przewinelo sie juz kilka razy przez ten topic, ale jutro zaczynam diete Cambridge i nie wiem... Jakie herbaty moge pic? Wiem, ze ziolowe sa dozwolone, a co z zielonymi i czerwonymi? Np czerwona cytrynowa moge? I czy zucie gumy jest tez dopuszczalne przy tej diecie (oczywiscie mietowa bez cukru, no Orbit White)? Maba, prosze, pomoz! Albo Wy dziewczyny, jesli wiecie, to piszcie. :) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, na tej herbacie czerwonej jest napisane na opakowaniu, ze nie ma cukru. Sklad to tylko: herbata czerwona, aromat identyczny z naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Izopa Guma bez cukru i Tik-Taki - wskazane - ze względu na niezbyt przyjemny oddech, szczególnie na ścisłej. Nie wolno pić tylko herbat owocowych. Co do czerwonej cytrynowej to sama nie wiem. Jeżeli jest z kawałkami cytryny to na pewno nie wolno, ale jeżeli jest aromatyzowana to nie wiem. Chodzi o to, że kwas cytrynowy spowalnia na DC proces chudnięcia, a nie wiem na czym polega aromatyzowanie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchnienie wiosny
od jutra zaczynam dietkę, wszystko przygotowane, ja pełna energii i wiary w siebie. Drogie kobietki damy radę, niech wszyscy zobaczą na co nas stać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
No więc Izopa, melduje się na starcie. Mam dietę na 3 tygodnie ścisła, a potem zobaczymy, jakoś to musimy przezyć:). Zaczynam od jutra tak jak ustaliłyśmy. No to do usłyszenia, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
Widzę wyraźną zbieżność myśli i czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchnienie wiosny
stosuję tą dietkę po raz pierwszy nie mogłam zdewcydować się jakie smaki wybrać, zresztą nie było wszystkich, jakie wam odpowiadają najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
hmm, ja też pierwszy raz więc trudno mi radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lai
Hej! Mnie najbardziej smakowała zupa jarzynowa, dosyć pikantna i napój kakaowy. Możecie najpierw wziąć na próbę po saszetce z każdego smaku i potem się zdecydować. Słyszałam też, że niektóre osoby wymieniały u konsultantek nielubiane smaki na inne, kiedy przekonały się, że jakieś im nie odpowiadają. Będę za Was trzymała kciuki :) I proszę o wzajemność, bo ja postanowiłam od jutra zmniejszyć ilość słodyczy, jeść więcej warzyw i na nowo zacząć się gimnastykować, żeby zrzucić ten kilogram, który mi przybył, a może i ze dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuuuuugiej nieobecności:-) byłam dwa tygodnie na pełnej i tydzień na mieszanej ( ze wzgledu na wyjazd na szkolenie), W świeta no coz...... troszke sobie pofolgowalam:-( Ale i tak bilans zamyka sie na 3 kg mniej:-) Od dzis zaczynam znowu pelną DC. Ze wszystkich smaków najbardziej podpasowała mi zupa jarzynowa ( moze dlatego ze są tam kawałeczki warzywek). Ewi, Tchnienie Wiosny - zaczynam z Wami:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie sie podziewacie?! Meldować się tu szybciutko..... samej tak mi tu smutno. Jestem po pierwszej zupce:-) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tcnnienie wiosny
na śniadanko miałam napój o smaku owoców leśnych, mam nadzieję,że nie wszystko tak smakuje... Nie długo biegnę na ćwiczonka póki mam siłe. Mam takie pytanko, bardzo boję się rozstępów, aby to drastyczne odchudzanie nie spowodowało pojawienia się tych okropnych znaków, znacie jakieś sposoby zapobiegania? Oczywiście wsmarowywuje w siebie balsamik, obecnie Phytomer : SeaTonic, ale może macie już jakieś sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tchnienie wiosny na pełnej DC nie mozna ćwiczyć. Na stronie 13 znajdziesz wypowiedz Maby na ten temat. - data 18/02 godz. 16:53. Mi osobiście koktajl z owocow lesnych nie smakowal. ALe cappucino ( chociaz ciut za slodkie) jest ok. Zupa pomidorowa powodowala u mnie odruch wymiotny. Ale jarzynowa to od poczatku mi smakuje:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchnienie wiosny
Dzięki Moni* poczytałam,ale dzisiaj jeszcze nie zrezygnuję bo to pierwszy dzię i dużo energii we mnie siedzi...jeszcze ;) Wiesz coś na temat elektrostymulacji to rodzaj biernego ćwiczenia, to też jest nie wskazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem :-( ekspertem tutaj jest Maba. Ja podczas Dc zaczelam na steperze chodzic ale jak Maba mi napisała jakie mogą być konsekswencje to przestałam. Zreszta wczesniej sie odchudzalam na DC i pierwsze co zauwazylam to...... luzniejsze nogawki w spodniach:-) A moje uda zawsze były moją zmorą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tchnienie wiosny... z jakiej wagi startujesz? podobno najbardziej chudna osoby ktore maja wiekszą wagę wyjściową. Ja mam 165 cm i zaczynałam od 76 kg:-( ! ! ! Teraz waze 69 kg. Długa droga przede mna jeszcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tcnienie wiosny
przede mną jeszcze dłuższa, ojejciuś, aż mi głupio pisać, ale co tam 174cm i wczoraj wieczorem zakupiona waga wskazywała 81.6 !!!! Moje marzenie to 64 tak więc dłuuuga droga przede mną. Właśnie zjadłam obiadek- zupę grzybową bardzo mi smakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchnienie wiosny
a jaka jest Twoja docelowa waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybowa jest ok:-) ja do niej dodawałam troszke natki pietruszki. wcale duzo nie wazysz, jestesmy na podobnym etapie:-) Ja bym tak chciala do 55 zejsc:-) Mam problem z udami. I gdzie nie wejde do sklepu to nogawki waziutkie:-( Ciezko mi jest dostac spodnie:-( Ciesze sie bardzo ze jestes bo samej to ciezko sie odchudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
Dziewczyny, ale się nas dużo zrobiło-super Właśnie weszłam z domu do pracym jestem już po obiadku-zupka o smaku kurczaka, ale jeszcze bym coś zjadała. Trudno-super razem wytrwamy, Jezu jakim ja jestem żarłokiem Jestem teraz w domu i będę zaglądała do Was, Chcę żrzucić 10 kilo- mam 1, 69 ważę -67, a jeszcze 3 lata temu i zawsze wcześniej 52 kg -wyobrażacie sobie????? Ale ja zaczęłam po prostu w jakimś momencie żreć-nie jeść -trzeba powiedzieć sobie wprost. Zobaczymy czy mi się udą. No to czekam na Wasze meldowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewi:-) to TY szczupaczek jesteś pomiedzy nami:-) :-) po przekroczeniu magiczej liczby 30 :-) (teraz mam 32 latka) mniej sie ruszałam, jesc jadlam jak zawsze i nawet nie wiem skad te kilosy sie wziely:-) Na cheć zjedzenia czegos pomaga picie wody. Będziesz czuła sie po tym jak hipcio ale warto:-) U mnie najgorszy jest drugi dzien:-( Ale potem z dnia na dzien jest coraz lepiej ( zwlaszcza jak wchodzi sie na wage a tam z dnia na dzień cyferki maleja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i EWi \"nie zobaczymy czy mi sie uda\" tylko \"UDA MI SIĘ \":-) :-) ja przez zupką wypijam duzo wodu (ok. 0,5 literka) i po zupce tez ok 0,5 literka wody niegazowanej. To pomaga mi oszukac troszke moj organizm :-) i staram sie jesc zupki czy koktajle jak najwolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
No ja mam 26 i przybyło mi jak pisałam doktorat-koszmar.i Nie wiem w dodatku, gdzie się podziała ma silna wola... Też wszędzie jeżdzę zamochodem, a jak pomyśle o aerobiku-słabo! jak schudnę ubiorę się w obcisłe rzeczy i będę skakać hihi. macie może dziewczynki GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×