Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Szpinakkk Można dzielić tak jak się chce. Ważne zeby zjeść tyle ile zaleca konsultantka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
Dziękuję bardzo Maba za info 🌼 Dziś już mój szósty dzień Trzymam się mocno , chociaż truskaweczki już kuszą, ale uśmiecham się do nich i tłumaczę że muszą mi pomóc w diecie i teraz będę tylko podziwiać ich piękne czerwoniutkie kolory ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie:-) szpinakk witaj w gronie DC:-) nie bylo mnie jakiś czas a to z powodu przygotowan przedkomunijnych mojej córci:-) Co do DC to lekarz kazał mi na razie przerwać DC. W sobote wyczułam mały guzek na szyi i niestety jestem poddawana jakims badaniom i przeswietleniom itd itd. W poniedzialek odbieram wyniki badan i zobaczymy co powie lekarz. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
Pozdrawiam wszystkich :) Moni* mam nadzieję, że twoje wyniki są OK Ja trzymam się dzielnie dziś już 9 dzień. Muszę powiedzieć, że bałam się pierwszych trzech dni bo podobno są najtrudniejsze, a tu u mnie było odwrotnie - teraz bardziej czuję głód niż na początku - ale da się wytrzymać. Cieszę się bardzo, że waga leci w dół, to daje mi siły bo akurat mam trochę "życiowych" problemów na głowie i to moja duża radość pośród tych trosk, cieszę się że zaczęłam dietę przed tym jak wszystko zaczęło się walić mi na głowę, bo pewnie bym ten ciężki czas osładzała sobie ukochanymi słodyczkami i zamiast 4,5 kg mniej byłoby już 4,5 więcej. Dziś w nocy śniło mi się, że nie wytrzymałam na diecie i zjadłam kawał ciasta i tak mi było przykro w nocy, a tu rano taka niespodzianka - to był tylko sen ! Przesyłam uśmiech dla wszystkich, a zwłaszcza dla Moni* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni Mam nadzieję ,że to nic poważnego. Szpinakk Dobrze Ci idzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) dziekuję Maba i Szpinakk odebralam wyniki - jestem zdrowa jak koń:-) ( powiedziala mi tak pani z laboratorium:-) tylko jeden wynik wyszedl ponad norme - OB mam 21 (norma 3-12) jutro ide do lekarza z wynikami, moze mi pozwoli wrocic do DC:-) Z tego co sie dowiedzialam podwyższone OB moze np. oznaczać jakiś stan zapalny, jakąs niewyleczoną do końca chorobę ( bo przecież kto teraz może sobie pozwolić na leżenie w łóżeczku :-) Szpinakk - spadająca waga to najlepsza mobilizacja prawda?:-) Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
Moni cieszę się, że twoje wyniki są OK ;) Ja trzymam się nadal, chociaż wczoraj z racji rodzinnej imprezy musiałam pomóc w przygotowaniach i niestety popróbować paru rzeczy - uważałam ale dziś się boję czy nie zahamuje to mojego chudnięcia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remi333
witam, w najblizszy poniedzialek startuje. wlasnie kupilam na allegro zapas na 3 tygodnie oraz dodatkowa porcje na 2 tygodnie mieszanej dietki (1. tydzien 2 posilki dziennie w formie zupki, w nastepnym jeden z torebki. Droga Mabo, czy tak mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remi333 DC kupuje się u konsultantek. Sprawdź czy jest oryginalna, sprawdź datę ważności. Czy dostałaś instrukcję jak stosować dietę?, Czy jesteś zdrowa? ile ważysz? Ile masz wzrostu? DC nie jest dla każdego ,są pewne ograniczenia zdrowotne. O to powinna zapytać konsultantka. Obecnie dzienna dawka diet odchudzających powinna wynosić min. 800 cal. 3 tyg. - 3 x dziennie po 1 DC + 1 posilek konwencjonalny do 400 cal - jarzyny z mięsem . 2 tyg. - 2 x dziennie po 1 DC + 2 posiłki j.w. po ok. 300cal 2 tyg. - 1 x dz. 1 DC + 2 posiłki j.w po ok. 400 cal 2 tyg. dieta 1000 cal. - klasyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remi333
dziekuje Mabo, niestety juz dokonalam zakupu i konsultant nie zadawal mi zadnych pytan. otrzymam jedynie kwestionariusz do wypelnienia, ktory powinnam odeslac poczta, ale to przeciez nie ma sensu. kiedy on dotrze do adresata, ja bede juz kilka dni na dietce. bede informowala na biezaco o postepach. zgodnie z twoimi zaleceniami, dokupie jeszcze jedno opakowanie, pozdrawiam i lapki sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
Mabo czy to oznacza, że teraz już nie ma diety ścisłej tylko mieszana? Remi333 cieszę się, że nie będę tu taka samotna. Ja już rozpoczęłam 3 tydzień, na razie jest -5 kg. Ten ostatni tydzień ścisłej chyba jest najtrudniejszy dla mnie i muszę mocno walczyć ze sobą bo wszystko kusi strasznie- a jak zobaczyłam u rodziców racuchy z jabłkami to był horror.Dobrze, że mam jeszcze dyżurne batony i w chwili załamania mogę się nimi rozkoszować Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) lekarz przepisał mi antybiotyki na dwa tygodnie i jak na razie o DC nie ma mowy:-(. Po trzech tygodniach mam zrobic znowu badania krwii, przeswietlenie klatki piersiowej i USG. Zaczynam sie czuć jak babcia 80- letnia:-) :-) Na razie przeszłam na dietę 1200 kcal. Co prawda nie jest to takie chudniecie jak na DC ale jednak waga z dnia na dzień pokazuje troszkę mniej:-) Duże buziaki dla Maby, szpinakk ( gratuluje -5 kg!! ładny wynik) co sie dzieje z Lajlą i Basią, Mamuską? Dziewczyny odezwijcie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaaaaaa
czesc wam!!:)) jestem tu nowa, i chcialam sie z wami zapoznac:) ja zaczynam diete od tego czwartku, pierwszy raz mam do czynienia z dieta cambridge, wiec mam pare pytan do was:) a wiec.... 1. czy to prawda ze osoby z wieksza nadwaga chudna wiecej?? ja waze 70 kg i mam 168 cm , wiem ze strasznie gruba jestem, to mi pisac nie musiicie:) wiec ile moge schudnac w ciagu 3 tyg. na tej diecie?? 2.czy w czasie tej diety mozna pic kawe albo herbate ze slodzikiem?? 3. i czy mozna zuc gumy bezcukrowe?? nie pamietam wiecej moich pytan:) wiec jak sobie cos przypomne to jeszcze napisze:) to papa i pozdrawiam was wszystkich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
Cześć Wam Ja już tu byłam, ale byłam chora i musiałam dietę przerwać po 3 dniach. Ponieważ doszłam już do formy, choć dzis biometr jest dla mnie niekorzystny zaczynam dietę i mam nadzieję, że się uda. Zaczynam także od czwartku . Miło mi więc będzie Asiu z Tobą powalczyć. Pozdrawiam Was wszytskie oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpinakkk Gratuluję 5 kg. Niestety, pomimo że 400 cal przez 3 tyg było bezpeczne dla zdrowia , ustawodawca ustalił, że najniższa dozwolona kaloryczność diet wynosi obecnie 800 cal i musimy się do tego dostosować. Można jeść dodatkowy posiłek warzywno-mięsny lub robić DC na mleku odtłuszczonym, jeść więcej batonów , bo są bardziej kaloryczne, ważne ,żeby było 800 cal. Moni przykro mi, że masz kłopoty ze zdrowiem. Kuruj się , z odchudzaniem bądź ostrożna. Zdrowie ważniejsze. Remi 333 Jeżeli w kwestionariuszu, w którymś punkcie dot. zdrowia, zaznaczysz odpowiedź - tak- to zastanów się nad DC. Szczególnie przy chorobach serca, nerek, wątroby trzeba uważać. Lepiej wtedy poradzić się lekarza. Askaaa Nie jesteś gruba . Masz wskaźnik BMI 25 - to jest początek nadwagi. Ile schudniesz? Każdy chudnie inaczej, zależy to od wieku, poziomu hormonów, trybu życia i wagi wyjściowej. Na DC kobiety chudną od 1 kg do 2,5 kg. tygodniowo. Kawa, herbata ze słodzikiem i gumy bezcukrowe są dozwolone. Dziewczyny! nigdy nie mówcie i nie myślcie o sobie \"jestem gruba\" niezależnie od wagi. Jedna z teorii mówi, że nasza podświadomość to słyszy , zapamiętuje i stara się dostosować nasz wygląd do naszych przekonań. Nie wiem czy to prawda, ale lepiej nie igrać z podświadomością. POZYTYWNE MYŚLENIE!!!!!!!!!to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remi333
mabo, dziekuje za cenne wskazowki. jestem jenak zdrowa jak ryba i poza dreczacymi mnie niewyobrazalnymi wrecz atakami migreny, nic mi nie dolega. dzisiaj powinnam otrzymac przesylke od konsultanta i juz w niedziele startuje. bede informowala na biezaco o moich odczuciach i rezultatach. szpinaczku, serdecznie gratuluje. dobrze, ze tutaj jestes, zainspirowalas mnie, a Twoj sukces pomogl w podjeciu decyzji. nadal trzymam kciuki, a wkrotce dolacze rowniez do grona "szczesliwcow". pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remi333 Czasami bóle głowy spowodowane są odwodnieniem. Namówiłam jedną z moich klientek, cierpiącą na migreny, żeby zamiast łykać tabletkę opiła się wody. Okazało się, , że ona po prostu za mało piła płynów i to powodowało bóle głowy. Sprawdź u siebie. Pamiętaj, że na DC trzeba pić min. 2 l wody min. niegazowanej. Na DC spada ciśnienie, wtedy trzeba ratować się kawą. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maba... tak naprawdę to ja sie świetnie czuje. Gdybym nie wyczuła tego guzka na szyi nawet bym nie pomyslała żeby do lekarza iść. Na USG wyszło ze to jest powiekszony węzeł chłonny. Próbuja czy zareaguje na antybiotyk. Maba duuuze buziaki dla Ciebie, jak wnusia? pewnie juz duza z niej dziewczyna:-) szpinakk :-) duza buźka witaj remi333 - powodzenia:-) Ewi dobrze Cie znowu widziec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
hej ! super, że jest nas więcej remi333, askaaaaaaa i ewi - trzymam za was kciuki ;) maba dzięki za wyjaśnienia dziś mój 18 dzień i na wadze rano było "tylko" 78 kg czyli 6,5 mniej jeszcze długa droga przede mną - ale cieszę się, że już siódemka z przodu polecam wszystkim batony- pomagały mi bardzo w ciężkich chwilach, zwłaszcza, że z natury jestem słodyczożercą pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
Dzisiaj przygotowuje się psychicznie, ale mam nadzieję, że będzie dobrze. Pozdrawiam i życzę wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remi333
Mabo, dziekuje serdecznie za pomoc. niestety, u mnie migreny nie sa spowodowane niedoborem wody w organizmie, wypijam conajmniej 3-4 litry dziennie. mam nadzieje, ze w trakcie stosowania diety nie dopadnie mnie kolejny atak. Moni, dzieki za wparcie, Szpinaczku, juz wkrotce zaczynam. gratuluje wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1
witam serdecznie jestem tu nowa chciala sie was poradzic rokv temu bardzo radykalnie sie odchudzalam i potem wystapil jo-jo teraz znow chce schudnac i juz to robie 2 miesiac ale waga ani drgnie!!!!przestraszylam sie tym i boje sie ze moja przemiana materii tak zwolnilam ze juz nie schudne!!!! cwicze po 3h ,przestregam diety ok 100kca nigdy wiecej nawet mniej,biore wspomagacze i nic pomozcie mi ,czy na dc bym schudla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaaaaa
dziewczynki mam pytanko!!!! dowiedzialam sie wlasnie ze przed rozpoceciem diety Cambridge! trzeba 3 dni byc na dievie 100kacl?? czy to prawda?? odpiszcie jak mozecie najszybciej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaaaaa
chodzi mi oczywiscie o diete 1000 kcal a nie 100:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni Wnusia jest coraz słodsza, a ja jestem coraz bardziej zakręcona babcia. Czasami taki powiększony węzeł pozostaje po przeziębieniu , mam nadzieję, że będzie dobrze. Askaaaaa Powinno się przygotować do diety ograniczając jedzenie. Jednak większość moich klientek/ ja też/ przed dietą objada się niemilosiernie. Chyba to psychika domaga się robienia zapasów na czas głodu.😭 Andzia1 Ile ważysz? Jak duży był efekt jojo? To mało prawdopodobne, żeby ćwicząc 3h i jedząc 1000 kal nie chudnąć. Może za dużo ćwiczysz i mięśnie Ci się wyrabiają . Ćwiczyć trzeba umiarkowanie. Dziewczyny może coś poradzicie Andzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1
waze 60 kg przede odchudzaniem wazylam 63 i schudlam do 50 a potem przytylam 10 no i wlasnie waze te 60 wlasnie ja tez sie dziwie ze przy takim ruchu i diecie nie chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remi333
Kibietki, zycze milego weekendu i wytrwalosci. trzymam kciuki za wszystkie, w poniedzialek zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remi333
Kobietki, oczywiscie (kibietki - to od smuklej kibici)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
Zyczę wszyskim także dużo wytrwałości w długi weekend. Ja dzisiaj zaczynam i będzie mi ona bardzo potrzebna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×