Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Andziu 60 kg. to nie jest dużo chyba, że jesteś niska. Zacznij się mierzyć. Przyjrzyj się sobie , może masz więcej mięśni, a one ważą. Czasami nasz organizm chce nam coś \"powiedzieć\' , może te 60 kg. to Twoja prawidłowa waga? Trudno coś doradzić na odległość. Napisz ile masz wzrostu i ile lat. Życzę powodzenia wszystkim \"odchudzaczkom\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1
mam 19 lat i wzrostu 170 wiem ,wiem bmi jest ok ale to zupelnie inaczej jak ktos na mnie spojrzy wcalnie nie mam umiesnionego ciala,wrecz przeciwnie mam bardzo "rzadkie",tylko prosze nie radz mi ze mam postawic na umiesnienie ciala--ja musze schudnac ,moje wymiary to 87--70--99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu Nie chudniesz, bo nie masz z czego. Ważąc 50 kg. byłaś wychudzona. Robisz sobie krzywdę odchudzając sie. Twoje życie, Twoje zdrowie, tylko żebyś potem nie żałowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1
maba--rozumiem Cie ale ja naprawde lepiej sie czuje wazac 50kg to niemozliwe ze nie mam z czego chudnac---w taki razie dlaczego wtedy schudlam a teraz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie w ten słoneczny dzionek:-) Maba po jakim okresie po braniu antybiotyków mozna zacząć DC? I czy biorąc antybiotyki mozna być np. na mieszanej DC ? Mój węzełek :-) zaczyna się zmniejszać :-) a zostało mi jeszcze pół opakowania antybiotykow do wzięcia. Cieszę sie ze jest nas coooraz wiecej :-) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni Po zakończeniu antybiotyków daj sobie jeszcze z tydzień lub dwa na regenerację . Jedz jogurty i preparaty odbudowujące florę bakteryjną w jelitach. Odchudzanie to ciężki wysiłek dla organizmu, musisz być całkowicie zdrowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Pozdrawiam wszystkie starsze wirtualne znajome, nowe kobietki no i oczywiście naszą Mabę, która żadnej dziewczynie nie odmawia fachowej porady. Dawno tu nie zaglądałam, dzisiaj zrobiłam sobie dzień leniwca, czyli dałam sobie wolne do poniedziałku :) Doczytałam się rewolucyjnych zman w stosowaniu tej diety, brzmią zachęcająco. Chyba łatwiej będzie w pierwszej fazie odchudzania zwalczyć głód zjadając jeden prawie normalny posiłek. Może jeszcze raz zmierzę sie z ta dietą mam do niej sentyment i lubię ten szybki ubytek wagi przynajmniej w pierwszej fazie. Póki co jestem na etapie stosowania 1000 kal, często jednak ten 1000 pozostaje moim życzeniem ale chęci też się chyba liczą? :P Wczoraj zaczęłam czytać książkę \"dieta metaboliczna\" zrobiłam sobie test, który jest w tej książce, odpowiadając na 65 pytań, dla przykładu jedno z nich brzmiało: jakiego koloru mam uszy jaśniejsze od twarzy, takiego samego koloru jak twarz czy ciemniejsze od twarzy :D wynik testu dał mi odpowiedź jaki typ metabolizmu reprezentuję. Wg tego jestem typem białkowym, co znaczy mniej więcej tyle, że powinnam jeść 70% białka i tłuszczów a 30% węglowodanów a soki i cytrusy są dla mnie szkodliwe. Niby zrobiłam sobie wolne, ale rodzinka nie do końca w to wierzy i domagają się jakiegoś jedzenia. Ide coś kombinować. Pozdrowienia i powodzenia dla wszystkich po, na i przed dietą. Maba uściski dla wnuczki, musi być przesłodka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaaaaa
czesc! dzisiaj jest moj 3 dzien diety!:) jakos idzie:) zupki mi wszytskie smakuja,gorzej jest z napojami niektorymi mam oczywiscie pytanka!:) co mam robic po skonczeniu diety?? bo teraz jem 500 kalorii przypuscmy, a pozniej jak bede jesc 1000 to przytyje bo to bedzie za duzo nie?? to co ja bede pozniej jesc?? a jak Wam idzie ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaaaaa
mam jeszcze jedno pytanko!! zastanawiam sie wlasnie , czy nie bylo by to samo jakbym jadla przez te 3 tygodnie po 500 kalorii? bo w koncu na Dc tez sie je 500, ciekawa jestem poprostu czy schudlabym tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Askaaaa Jedząc 500cal normalnego jedzenia doprowadziłabyś organizm do wyniszczenia. Nie ma takiej możliwości, żeby w 500cal były wszystkie witaminy, mikroelementy i inne składniki odżywcze potrzebne nam do normalnego funkcjonowania. Dopiero w diecie 1000 cal, ale skomponowanej prawidłowo, tzn wg. zaleceń Instytutu Żywienia i Żywności, znajdują się wszystkie niezbędne nam składniki . Dieta Cambridge jest tak skomponowana, że pomimo małej ilości kalorii jest pełnowartościową odżywką i dostarcza organizmowi wszystko co trzeba w ilościach zalecanych przez Światową Organizację Zdrowia. DC czy dieta 1000 cal służą do odchudzania. Po zakończeniu diety należy powrócić powoli do normalnego jedzenia, jeżeli nie zaczniesz jeść za dużo to nie powinnaś tyć. Jeżeli masz jakieś złe nawyki żywieniowe /np. dużo, słodko, tłusto/ i do nich powrócisz to utyjesz. Z każdej diety należy wychodzić powoli, najlepiej zwiększając kaloryczność jedzenia o 200 cal co 2 tygodnie. Życzę Ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roks_
mam pytanko.... czy DC można stosować tylko po wypełnienu karty zdrowia itd? czy możńa np pójść do apteki (albo gdzieś) i kupić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DC powinno się kupić u konsultantki . Wypełnienie karty zdrowia jest konieczne, ponieważ niektóre schorzenia nie pozwalają na stosowanie diet o tak niskiej zawartości energii.DC nie powinno się też sprzedawać osobom chudym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remi333
witam po weekendzie, jestem po drugim dniu stosowania diety, latwo nie bylo, ale organizm powoli sie przestawia na ten rodzaj pozywienia. stracilam 1 kg, co mnie naprawde zdopingowalo. pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie dzielne kobiety, ktore podjely wyzwanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remi 333 najtrudniejsze są dwa pierwsze dni. Dla Ciebie 🌻. Czasami jest cięzko wytrzymać gdy się widzi jak rodzinka zajada się jakimiś zakazanymi produktami :-) Wczoraj był ostatni dzień moich antybiotyków:-) jeszcze muszę odczekać tydzień i powtórzyć badania krwii. Po tej \"końskiej \" kuracji:-) mój węzełek zmniejszył się o 80 % :-) Jest juz ledwo tylko wyczuwalny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka
a jak ja mam 173/57 to mge sprobowac DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajaderko Już wiele razy pisałam, że DC jest dla osób grubych. Konsultantka nie ma prawa sprzedać diety osobie, która ma prawidłowe BMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaaaa
czesc! mam pytanko! wczoraj minął tydzien dietyDC i czy moge terazzamiast jednej torebki jesc jakies warzywka i piers z kurczaka?? bo j apo prostu nie wytrzymam !:( prosze o szybko odpowiedz pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Askaaaa Możesz. Będziesz się lepiej czuła, ale będziesz wolniej chudła. Niektóre osoby lepiej znoszą dietę mieszaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Askaaaa Możesz. Będziesz się lepiej czuła, ale będziesz wolniej chudła. Niektóre osoby lepiej znoszą dietę mieszaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Askaaaa Możesz. Będziesz się lepiej czuła, ale będziesz wolniej chudła. Niektóre osoby lepiej znoszą dietę mieszaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Askaaaa Możesz. Będziesz się lepiej czuła, ale będziesz wolniej chudła. Niektóre osoby lepiej znoszą dietę mieszaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remi333
hej, minal wlasnie 4. dzien diety. stracilam 2 kg. jem dwie zupki dziennie (dziele je na pol, z czego powstaja 4 posilki) oraz serek ziarnisty 3% tluszczu z niewielka iloscia warzyw na obiad ( ok. godz. 16.00). czuje sie swietnie, moze tylko troche oslabiona. dla mnie dieta mieszana okazala sie najlepszym rozwiazaniem. pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie walczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remi333 Obawiam się, że jesz za mało. Posiłek powinien mieć 400cal. Spróbuj przez kilka dni liczyć kalorie to zorientujesz się ile powinnaś jeść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remi333
Mabo dziekuje za opieke i powiew rozsadku, mialas oczywiscie racje, bylo tego troche za malo. mimo, ze nie odczuwam glodu, to jednak jestem coraz slabsza, a co gorsze - waga ani drgnie od jutra sprobuje zjadac 3 torebki dziennie i malutki posilek konwencjonalny (mierze 176 cm.) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
O jaka cisza ??? Czy wszyscy tak solidnie się odchudzają czy popełnili jakieś grzeszki i wstyd się przyznać ? Ja niestety zgrzeszyłam - przerwałam dietę ścisłą w 3 tygodniu i poszalałam (sałatki z majonezem, truskaweczki z bitą śmietaną, dużo słodkości ;) ;( - oj strasznie - oczywiście mam tysiąc usprawiedliwień- impreza rodzinna, troszkę choroba itd. Efekt przez 1,5 tyg. troszkę przybyło, ale już wróciłam od poniedziałku na dietę i udało mi się to zrzucić. Ma,m nadzieję, że teraz już będę bardziej zdyscyplinowana. Pozdrawiam Wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
Hej, a co tu tak cicho ??? Zostałam sama ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lylys79
Cześć.Ja właśnie rozpoczęłam Dietę Cambridge.Zdecydowałam sie jednak nieco ostrzej ja przeprowadzić,tzn. zamiast 3 posiłków dziennie jem jeden (napoj kakaowy),gdyz najlepiej go toleruję ze wszytskich.W związku z tym mam pytanie, czy wytrzymam przez 40 dni na jednej torebce?i ile mi sie uda schudnąć?bo mysle ze wiecej niz przy 3 torebkach dziennie bo dostarczam mniej kalorii.i jeszcze jedno czy jedzac DC moge sobie pozwolic na kilka truskaweczek dziennie?:-), bo cięzko mi z nich zrezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szpinakk:-) pozdrowienia 🌻 nie jesteś już sama:-) dziś mój pierwszy dzień na DC:-) wyniki wyszły ok jestem zdrowa jak kon wiec nie ma przeciwskazań żeby rozpocząć dietkę. Tym bardziej że za 6 tygodni mam wesele siostrzenicy i musze pozbyc sie paru fałdek:-) :-) :-) Całusy dla Maby 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lylys ....... nie rokuje to za dobrze..... 40 dni na 137 kcal???? efekt będzie taki ze wylądujesz w szpitalu. Zastanow sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×