Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Bardzo proszę www.dieta-cambridge.com.pl zamawiałam już trzykrotnie dostawa zawsze w ciągu 3 - 4 dni. U mnie już 6 dzień ścisłej, czuję się coraz lepiej, mam nadzieję że dotrwam do końca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blodi24
Ja jestem 5 dzień na DC i wydaje mi się , że nie dotrwam do końca tak mi się potwornie jeść chce. Zupki na początku tak mi nie smakowały a teraz je lubię, napoje są super. Najgorzej jest w sobotę i niedziele bo mam wolne. W pracy mi się nie chce jeść a teraz to bym zjadła wszystko. Schudłam 2,5 kg, przekroczyłam tą wstrętną z przodu 9 na wadze. Mam nadzieje że już ona nigdy nie wróci. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tygodniu minus 2,6 kg czyli jak u mnie to standard ale nie mam już siły, też strasznie chce mi się jeść, już tyle razy stosowałam DC ale ten raz jest najgorszy, wytrwam jeszcze tydzień i przejdę na mieszaną. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maziaczek 5 Jak bym stosowała DC ścisłą przez 2 tyg a później przeszła bym na dietę 700 cal przez 2 tyg - wrócą mi kilogramy. Szkoda mi kasy a jeszcze na tydzień mam zupek. Później przejdę na 1000 kal. Jejku jak sobie pomyśle o młodych ziemniakach i schabowym. Jeść mi się chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unio
Cześć odsprzedam 5 zupek i 15 napojów za 5 zł.Jeśli ktoś chętny to prosze dać znać na adres uniola@wp.pl. Jestem z Warszawy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu 14 mamy taka sama wage widze:) mi zeszlo na mieszanej juz 1,2kg. Waga schodzi powoli ale ciesze sie ze w koncu sie ruszyla. mam tez jeszcze 8 kilo do zrzucenia. Duzo cwicze na silowni i plywam na basenia. Mam nadzieje ze ruch pomoze mi przetrwac i pokonac moj tluszczyk. Powiem Wam ze zmienily mi sie smaki, moge jesc warzywa na okraglo o miesie i slodyczach juz zapomnialam :) Moje kolezanki z pracy zaczynaja jutro, bede za nie trzymala kciuki.Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala59
jest to strasznie rygorystyczna dieta i niestety po jakims czassie jest efekt jojo jesli moge ci doradzic to nie korzystaj zniej ja schudlam owszem bo jechalam na wczasy ale potem prztybylo z powrotem jak zaczelam normalnie jesc jedz po trochu i 4 razy dziennie wiecej gimnastyki nie musi to byc wcale wypociny i sama zobaczysz efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara20
Hej dziwczynki.U mnie 18 dzień.Już niedużo zostało.Waga co prawda nadal prawie nie drgnęła,ale widzę po ciuchach i centymetrze,że bioderka i brzuszek spadają.I teraz zaczyna się problem.Już się boję co będzie w następną sobotę, gdy zakończę ścisłą...wiem co mam robić,ale tak bardzo się boję,że mi to zacznie wracać...Gdy jestem na ścisłej sama świadomość tego,że mogę zjeść zupkę i nie muszę się martwić,że na niej utyję daje mi uczucie radości i wolności.Po prostu chce mi się żyć.Do 1000kcal na pewno nie dojdę bo utyję na 1000%.Ale boję się,że jeśli zaczne jeść wogóle cokolwiek normalnego to utyję.Już wczesniej pisałam...próbowałam się odchudzać ograniczająć jedzenie i nie chudłam.A jadłam niewiele bo ok.500 kcal.Głównie warzywa i nabiał.Zero mięsa i słodyczy.Dlatego bardzo się martwię żeby nie zniweczyć tego co już osiągnęłam....Wiadomo,że na DC organizm jest w specyficznym stanie i dlatego nie czujemy się głodne mimo,że to bardzo mało kcal.A na zwykłym jedzeniu też jemy malusieńko,ale organizm nie jest w stanie kwasicy i ciągle chodzimy głodne i złe.Nie wiem co robić...teoria teorią a życie swoj drogą.Nie mogę przecież do końca życia zjadać liścia sałaty i plasterek ogórka.Chciałabym żeby moja przemiana materii jakoś się podniosła i ustabilizowała... PS.Czy można stosować DC dłużej niż 3 tygodnie?jeśli nie to dlaczego?Czym to grozi?Jak często można ją powtarzać? PS2.Trzymam kciuki za was wszystkie... PS3.Przepraszam za taki długi wywód ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara20
Hej...koleżanka mi poleciła Vitalform czy coś takiego...zawierający fasolaminę czy jakoś tak...Znacie? Działa? Wiem,że popadam w paranoję i chwytam się jakieś "bzdur"??? ale może warto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SaraSara - też mam ten sam dylemat co jeść aby nie przytyć. Po 3 tyg ścisłej nie można od razu wracać do normalnego jedzenia.Przez pierwszy tydzień stosujemy 2 op i jeden posiłek w granicach 300 kcal bez węglowodanów a w drugim tygodniu 1 op i dwa posiłki potem 2 tyg normalego jedzenia i dopiero można powtarzać ścisłą. Co prawda nie wiem czemu tak zalecają może konsultant wyjaśni. A czy badałaś tarczycę? może masz niedoczynność to powoduje przybieranie na wadze mimo że mało się zjada. Podobno można kupić bez recepty preparat KELP z jodem kosztuje ok.10 zł powoduje przyspieszenie przemiany materii ja jeszcze go nie stosowałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moją dietę szlak trafił zjadłam 2 bułki 2 pączki, jogurt wypiłam piwo i jestem tak wkur....a, że zaraz zaczne płakać. Od jutra zaczynam od nowa aż boje wejść na wagę. A ubyło mi już 4 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara20
Blondi24 trzymamy kciuki.Na początku zawsze zdarzają się jakies potknięcia.Ważne,że chcesz dalej walczyć.Na peno się uda.Następnym razem pomyśl o wysiłku,kótry już włożyłaś by schudnąć..mi pomaga :) Walcz dalej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq7
Cześć, właśnie jestem w trakcie podejmowania "męskiej" decyzji o rozpoczęciu diety. Kończę właśnie brać Adipex, z początku pomagał i waga sporo spadła, ale im dłużej go biorę tym słabiej działa i niestety boczki wystają jak kiedyś. Do tego brak silnej woli to chyba największy problem. Powtarzam sobie teraz, że to jest moja ostatnia szansa! Teraz mi się uda! Decyzję już w sumie podjęłam i chciałabym za kilka dni zamówić DC, nie wiem tylko, od kogo, najchętniej chciałabym znaleźć konsultanta w Gdańsku lub gdzieś w Trójmieście i w związku z tym mam wielką prośbę do Was, podajcie mi proszę namiary na kogoś takiego lub, u kogo same zamawiacie. p.s. coś mi się wydaje, że jak zacznę będę tu częstym gościem:-) z nadzieją na wsparcie:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć od dzisiaj zaczynam od nowa DC ścisłą niestety wczoraj też nie wytrzymałam i zjadłam tak więc 7 dni poszły na marne straciłam 4 kg a przybyło po 2 dniach obżarstwa 2 kg więc startuje teraz od 90 kg. Jak znowu coś nie wypali to mnie szlak trafi. A wam jak idzie odchudzanie jakie wyniki. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko219
http://www.dietacambridge.atx.pl/ Hej dziewczyny!!! Polecam tę stronę. Jest tam dość tanio i w dodatku konsultant sam jest lekarzem więc nie trzeba podpisywać karty zdrowia przez swojego lekarza. Sama tam zamawiam. Dostawa bardzo szybka i bez żadnego problemu. Trzymajcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko219
Czy można zamienić zupkę na koktajl (3xdziennie koktajl)????? Te zupki kompletnie mi nie smakują!!!!! Zmuszam się jak tylko mogę...Może któraś coś wie na ten temat??????? Proszę o odpowiedź. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Jestem wściekła, mija drugi tydzień i nic totalne 00000 ubytku w tym tygodniu a tak pięknie się zaczęło, no to już nie wiem, powietrzem mam żyć czy co!!!!!. Mam totalnego doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara20
Maziaczek...wierz mi wiem o czym mówisz...ja dzisiaj skończyłam i po 3 tygodniach ubytek mojej wagi wyniósł UWAGA... 3 kg.A teraz zacznę jeśc mieszaną i 2 kg wrócą na 100%.Jaki z tego wniosek?400 kcal dziennie na DC to dla mnie za dużo.Nie wiem już co mam robić...czy można mieć tak schrzanioną przemiane materii żeby tyć od jedzenia 400kcal dziennie?To co ja mam jeść?czym żyć? Już teraz nie mam na nic siły co dopiero mówić o jakiś ćwiczeniach i ruchu.Owszem spaceruję ...ale jak widać niezbyt wielkie to daje rezultaty...Szukam teraz w necie jakiś info o diecie takiej już bardziej na całe życie nie żeby schudnąć tylko utrzymać wagę...ale już sama nie wiem...Niskowęglowodanowa? w niej jest mało weglowodanów ale znowu sporo tłuszczów czyli jest kaloryczna.Znowu od węglowodanów się tyje...i wpadamy w błędne koło które mówi nic ci nie wolno jeść...PARANOJA.Cała radość z tych 3 marnych kilogramów jest teraz przytłoczona moją obawą o przytycie...Pójdę do dietetyka i co mi powie?prosze jeśc wszytsko po trochu i z umiarem i ćwiczyć...sama to wiem.I wiem też,że więcej niż te 400kcal to nie dla mnie!!! A tak nie można żyć do końca życia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SaraSara - witaj w klubie. Chociaż my się rozumiemy bo jakoś nikt mi nie wierzy, że można tyć \"z powietrza\". Też się boję jak to będzie na mieszanej ale wiesz -jakieś produkty białkowe trzeba jeść bo jak tego brakuje to organizm czerpie białko z narządów wewnętrznych np z serca co może być bardzo niebezpieczne. Myślę że na początek przejdę na ryby,jajka,mięso i warzywa, można też używać odżywki białkowej w proszku nawet lekarze to polecają. Jadłam już takie odżywki są w różnych smakach i mają tylko 100 kcal w porcji.Sądzę też że dieta niskowęglowodanowa też może być. Przez rok stosowałam kontrowersyjną dietę kwaśniewskiego co prawda nie chudłam ale przynajmniej nie tyłam a to już bardzo duży sukces. Wyniki krwi też miałam dobre, no ale po roku brakowało mi większej ilości warzyw,owoców,pieczywa,kasz itp. Został mi jeszcze tydzień ścisłej, może coś się ruszy ale jak zobaczyłam na wadze dzisiejszy wynik to miałam ochotę skoczyć do sklepu i kupić litrę lodów albo czegoś innego. Oczywiście tego nie zrobiłam bo wiem co by się stało. Pozdrawiam Ciebie i wszystkie dietkujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara20
A co to za odżywka białkowaaa???Ile ważyłaś na diecie Kwaśniewskiego???W sumie jedzenie wydaje się na tej diecie znośne ( choć ja nie jem mięsa) ale boję się,że na niej utyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikacorsa
Siedem lat temu byłam na DC.Trzy tygodnie jadłam tyklo zupki i waga spadła tylko 3 kg.Ale konsultantka do której chodziłam powiedziała mi ze są ludzie którzy chudną dopiero na mieszanej diecie.Następne 3 tygodnie byłam na śniadaniu i dwóch zupkach a następne 3 tygodnie na dwóch posiłkach i jednej zupce.Efektem diety było minus 20 kg. Obecnie znowu chcę iść na dietę .Wrociło mi po tych 7 latach 7 kg ale fakt że ostatnio sobie pofolgowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SaraSara - odżywkę białkową można kupić w sklepach dla sportowców, składa się głównie z bardzo dobrze przyswajalnego białka serwatki,ponieważ są różne odżywki trzeba wybrać taką która ma ponad 70% białka a mało węglowodanów i tłuszczy. Co do diety kwaśniewskiego to ważyłam jakieś 64 kg przeszłam na nią od razu po DC i jak pisałam nie schudłam na niej ale i nie przytyłam przez rok tylko wiesz sporo się o niej naczytałam że ludzie po roku czy 2 jej stosowania zaczynają mieć problemy zdrowotne bo polega głównie na jedzeniu dużej ilości tłuszczy zwierzęcych i naprawdę jest monotonna a skoro nie jesz mięsa to nie jest dla Ciebie bo tam właśnie o to chodzi. Natomiast można stosować dietę niskowęglowodanową nie aż tak restrykcyjną. Po prostu wyeliminować produkty z wysokim indeksem glikemicznym. Myślę że teraz w lecie będzie nam łatwiej będzie sporo świeżych warzyw owoców jagodowych. Właśnie teraz sporo czytam o takich dietach to podeślę Ci trochę pomysłów.Ja jestem bardziej przekonana do tego typu jedzenia bo można zjeść trochę kaszy, ryżu tylko nie białego oczywiście w bardzo małych ilościach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona26
Odkupie zupki, napoje, batony, makaron WIEKSZA ILOSC !!!!!!!!!!!! zupki, koktajle 3,50 batony 4,50 makaron 5zł odbiore osobiscie na terenie od gdanska po wejherowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Mam pytanie do was czy stosując DC można pić czerwoną herbatę bez żadnych dodatków zwykłą. Ona przyspiesza spalanie tłuszczu i nie wiem czy mogę ją pić w czasie DC. U mnie 3 dzień na ścisłej już zgubiłam 2 kg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można pić herbatę czerwoną, zieloną i czarną nie wolno tylko owocowych. Chyba moja waga szwankuje bo dziś rano było 1 kg mniej niż wczoraj ale to przecież niemożliwe ale i tak humor mi się poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy123
Musze sie komus pozalic! W zeszly wtorek bylam u konsultantki i kupilam dietke. Mam do schudniecia kilkanascie kg i zaczelam diete w srode. owszem, w czwartek w nocy bardzo mnie swedzialo cale cialo ale myslalam, ze to nowy balsam do ciala. Balsam odstawilam ale niestety swedzialo dalej. Przez nastepne pare dni swedzialo a ja glupia zastanawialam sie jakie nowe plyny do prania kupilam. Dodam, ze nic nie jadlam oprocz Cambridge i w niczym nowym nie pralam, nic nowego (kosmetycznego) nie mam. Pare dni pobralam Zyrtek i pilam wapno. Niestety dzisiaj musze sie poddac (tylko po 4 dniach), od rana jestem w wielkich czerwonych plamach i mam spuchniete stawy w rekach i stopach. I jestem zrozpaczona. Wiazalam wielkie ndzieje z ta dieta. Bardzo mi ona odpowiadala i przetrwalam juz 3 najgorsze dni. Chcialam sie odchudzac ta dieta bo moje 2 przyjaciolki schudly na niej pewnie razem z pol tony. A tu nici.. nic, mowi sie trudno i zyje sie dalej. od jutra sprobuje slim fast, na to nigdy nie mialam alergii i ma podobny sklad. Zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wracam na DC, od ostatniego razu nie przytylam ale mam jeszcze do zrzucenia 5 kg. Ciesz sie ze przez trzytygodnie nie bede musiala wymayslac co ugotowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara20
dziewczynki przechodzą niedługo na mieszaną...jadłyście babeczki i batoniki?bo chciałam spróbować.Jakie są smaki ??? Które są dobre?Które polecacie?Po ile i od kogo kupowałyście? Można jeść tylko 1 babeczkę /batona dziennie czy można jeść tylko babeczki/batony? A makaron?Smaczny?Po ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę to tylko przetrwać właśnie dzięki batonom są naprawdę smaczne chyba jest 6 smaków, mi najbardziej odpowiada na słodko więc mam czekoladowe i morelowo-waniliowe są też zbożowe i na pikantnie. Kasza owsiana mi nie smakuje natomiast makaron i babeczki jak najbardziej. Cen dokładnie nie pamiętam ale jest sporo stron w internecie poszukaj w jakiejś wyszukiwarce dieta cambridge na pewno coś znajdziesz, zamawiam ze strony www.dieta-cambridge.com.pl. Moim zdaniem nie ma znaczenia jaki produkt będziemy jeść. Jak przejdę na mieszaną mam zamiar dobrać sobie to to mi będzie odpowiadać najbardziej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×