Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość dojrzewam
Cześć,dziewczyny!Ale wam zazdroszczę!Ja mam zupki,ok.7 kg.za dużo,nie mam zupełnie silnej woli,by zacząć...Ale czytam sobie to wasze forum,i coś jakby drgnęło :).Pozdrawiam was,dzielne siłaczki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Dziewczyny! Pytalas Malgos ile mi jeszcze zostalo CD. Wlasnie skonczylam pierwszy tydzien. Z wynikiem -3,8kg :) Mysle, ze to calkiem dobry wynik. Waga pokazuje 70,2kg a mnie sie marzy 60 :) Pociagne tydzien na pewno (moze dwa) na scislej, potem mieszana. Po mieszanej moze sie zdecyduje jeszcze raz na scisla? Zobaczymy jak te kg beda mnie opuszczac:) wczoraj zakupilam zapas na 10 dni. Mam batony jablkowe (pyszne!!!) oraz oregano, ale jeszcze nie jadlam. Kupilam prawie same koktajle (wole niz zupki) i 3 zurki na wypadek gdyby mi sie chcialo czegos cieplego. Ciesze sie, ze wreszcie zrobil sie tu taki ruch! Razem bedzie nam latwiej! Caluje mocno i pozdrawiam! Trzymajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
witam dziewczyny Kasiu 14, -3,8 kg to bardzo dobry wynik i oby tak dalej. Dojrzewam, ty tez dasz rade. pisze tak bo ja juz powoli sie przyzwyczajam i coraz lepiej czuje, brzuch przestal mi juz tak odstawac i spodenki ciutke sa luzniejsze. nie chce jeszcze wchodzic na wage- poczekam do soboty, ale ciekawa jestem ile zrzuce. poza tym mam takiego kolege, ktorego hm...... bardzo lubie i on jest strasznie szczuplutki wiec mam dodatkowa motywacje. lodowki w domu nawet nie otwieram zeby sie nie denerwowac i pije duzo wody. damy rade, musimy tylko byc silne i konsekwentne (tak apropo bylam ostatnio u wrozki i powiedziala mi ze moim najwazniejszym zadaniem na rok 2006 jest KONSEKWENCJA) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkrylam jeszcze jedna zalete batonow tych z \"ziarenkami\" czyli zbozowego z owocami lesnymi i jablkowego. Mozna isc po nich normalnie do WC... Od trzeciego do 6 dnia mialam z tym maly problem. Teraz jest ok, od kiedy jem 1 batona dziennie. Meldujcie jak Wam idzie, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzewam
WYTRWAŁAM!!!!!!!!!! Pierwszy dzień poza mną! Idę spać,żeby nie zrobić jakiejś głupoty (czyt.nie nażreć się czegoś).Pozdrawiam,i mam nadzieję do jutra.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
dojrzewam ciesze sie bardzo ze wytrwalas. pierwszy dzien jest najtrudniejszy, drugi juz troche mniej, a dalej to juz chyba z gorki. trzymaj sie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgos, tak wszystkich chwalisz i pocieszasz, jestes kochana. Ale napisz jak Tobie idzie, masz jakies problemy. Chetnie cos doradze, jestem bardziej doswiadczona:) u mnie to juz 9 dzien!!! I male swieto. Po raz pierwszy od 4 lat waga pokazala ponizej 70kg Dokladnie 69.9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
Kasiu! u mnie coraz lepiej. wlasnie sie obudzilam i wogole nie czuje glodu, a wczoraj ledwo wypilam koktajl na kolacje taka bylam pelna. natomiast w nocy snilo mi sie ze rzucilam sie na zarcie a potem plakalam ( w snie oczywiscie) ze nie wytrwalam w tej diecie :) na szczescie to byl tylko sen. trzymam sie twardo. dzis jest 4 dzien i czuje ze lece na wadze: spodnie staja sie luzniejsze, brzuszek robi sie powoli plaski i wogole lepiej sie czuje. pije natomiast bardzo duzo wody ok 4 l dziennie bo strasznie chce mi sie pic. ale wiem ze wytrwam bo bardzo mi pomaga te forum- chyba pierwszy raz w zyciu jestem tak pozytywnie nastawiona ze mi sie uda, a raczej ze nam sie uda. TRZYMAJCIE SIE MOCNO!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgos, widzisz pisalam Ci prawde! Ze glod minie 4 dnia, ze z dnia na dzien bedzie lepiej! Porzadna ze mnie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caren 20
hej dziewczyny mam problem mam 20 lat wage ponizej 50kg i stosuje diete cambridge od 5dni..mam mdlosci krecenie w glowie czasem widzenie podwojne strasznie cierpie jak widze jedzenie,mam czarno przed oczami jak wstaje i slabo mi w nogach aha mam 158cmwzrostu;p ehh przed dieta cwiczylam nawet po 5h przy wlasniej diecie czyli: jogurt na sniadanie przed obiadem dojadanie frutiny i owocow,obiad normalny bez ograniczen ale jeden talez no i przed kolacja owoce,jogurt a na kolacje znow jogurt,bo szybko tyje bez chleba,nie jestem zgrabna naprawde przez ten NISKI wzrost mam duze uda i wystajacy brzuch i boczki pomozcie czy ja zglupialam bedac na tej diecie?c\y to tylko piersze ciezkie dni?bo wykupilam 21dniowa chyba mnie pogielo:( podpowiedzcie cosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie powinnas isc na diete, tylko do psychiatry. Sorry za szczerosc, wiecej nie napisze, bo mi szkoda klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caren20
ide w piatek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzewam
jezu,dziewczyny,nie dałam rady...Jestem na siebie potwornie WŚCIEKŁA!!!!!!!! Czy wy także miałyście taki problem z rozpoczęciem dietki? Ale jutro robię kolejne podejście - motywujecie mnie niesamowicie! A za oknami coraz cieplej.......Pozdrawiam,oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojrzewam! Dasz rade! Zapomnij o tym nieudanym podejsciu i od jutra zaczynaj! jak bedziesz chciala popelnic blad, to siadaj do komputera i pisz! Ja juz Ci wybije glupoty z glowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mi tez sie w koncu udalo:) waga poszla w dol, do mojej wymarzonej jeszcze 11 kilo. bardzo sie ciesze bo przez pare dni waga stanela, po 14 dniach mam tylko albo az - 4kg. Mam nadzieje, ze w trzecimtygodniu nadrobie. I tak sie bardzo ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
hej dziewczynki!!! właśnie konczy sie moj 4 dzien diety. ciagle uczucie glodu juz mi nie przeszkadza. generalnie mam pozytywne nastawienie. zobacze w sob ile mi ubylo. tymczasem wy dziewczyny trzymajcie sie mocno i nawet nie probujcie przerywac. to kobiety rzadza swiatem!!! lato zbliza sie duzymi krokami, tak jak ciuszki na wystawach, ktore niedlugo zalozymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie.wiecie ja wam już wcale nie zazdroszczebo przeszłam to samo i też wiem że najgorsze są te pierwsze dni gdzie jeść się chce jak cholera i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie waga pokazuje kolejne 0,3 kg mniej od wczoraj. W sumie to juz4,4kg w 9 dni. Czuje mala roznice na ubraniach, ale chyba jeszcze nie widac:( U mnie to jest tak, ze jak przytyje 2 kg to widac a jak schudne 5 to nie widac :) Trzymajcie sie chudzinki i meldujcie o postepach! Na koniec podliczymy ile stracilysmy w sumie, pewnie na slonia sie tej sloniny uzbiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila zgrzeszylam! Zjadlam jednego, malego, mlodego ziemniaczka. Ale byl pyszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak sobie czytam co sobie piszecie.3 tygodnie temu zakonczyłam DC.Do tej pory nie chce mi się jeść, schudłam 4 kg+6 n aDC no to nieźle.Teraz cwicze się intensywnie i balsamuję, już nie musze chudnąć wiecej teraz pora to utrzymać. Powiem wam njwiększa zapłata za ten w sumie 1 miesiac i tydzień są zaciekawione spojrzenia znajomych, buszowanie w sklepach i fatałaszki ze swojej szafy, zakopane nie wiadomo gdzie!Alez ja mam fajne ubrania!!!Niczym czarodziej, kupowałam 5 lat temu to co teraz modne.Wy się trzymajcie i pamietajcie o nastawieniu!TO najważniejsze.I chyba moge sobie was poczytać jeszcze, zreszta forum dało mi niezwykłą motywację, choc nikt tak mi bardzo nie wtórował, to i tak pomogło.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam u mnie znowu w dol, do konca scislej mam jeszcze 4 dni, mam nadzieje ze rezultat sie poprawi. Dobrze slyszec, ze takie pozytywne nastawienie mamy, ja po scislej bede na mieszanej. Mam nadzieje ze bede dalej tracila moj wstretny tluszczyk. Dzisiaj sa moje urodziny i zrobilam sobie super prezent - schudlam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
czesc dziewczynki!!! milo mi czytac ze robicie kolejne postepy, jestem z was dumna. trzymajcie tak dalej. jesli chodzi o mnie to istny fenomen bo dzisiaj (5 dzien) zjadlam tylko 2 posilki: koktajl i zupke, a trzeciego juz nie chcialam- dziwne.... no i 4 litry wody. do tego naprawde dobrze sie trzymam, mam pelno energii i wogole.... moze to dlatego ze dzisiaj zaklepalam kwatery nad morzem... w kazdym razie mam nadzieje ze macie taka motywacje jak ja. trzymam za was kciuki Kobietki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
Apenko!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgos, nie mozesz zmniejszac ilosci posilkow. Bedziesz zgrabna i ...lysa i bez zebow! Melduje 69.4 kg. Powoli to ostatnio idzie :( 11 dzien a ja stracilam tylko 4,6 kg. Mialam nadzieje na wiecej. Ale jeszcze czasu troszke do konca scislej zostalo, moze cos sie ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
Kasiu napewno niedlugo waga znowu gwaltownie ci spadnie, bez obaw. a 4,6 kg to naprawde dobry wynik. trzymaj tylko tak dalej!!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, takie mile slowa na prawde sa mile!!! Z waga sie rozstaje na 5 dni i z Wami niestety tez :( Jade odpoczac na dlugi weekend, wracam za 5 dni. Odezwe sie zaraz po powrocie. Bede o Was myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaboo
mam do was pytanie, pisałyście że przed dietą cambrige przez kilka dni trzeba być na diecie wysokobiałkowej?.Czy to ma byc dieta mięsno- nabiałowa czy mozna np produkty sojowe stosowac? Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczenia;) ja czasmai tez nie zjadam wszytkich posilkow, czy to moze mi zaszkodzic, dzisiaj zjadlam tylko 1,5 koktajla wiecej nie moglam. mam nadzieje ze nie bedzie to mialo wplywu na moja utrate wagi albo pozniej po zakonczonej diecie jak bede wiecej jadla to moze szybciej przytyje. Juz sama nie wiem. Dobrze sie czuje na koktailach tak lekko ale zbliza sie juz koniec i troszke sie obawaim, ze juz takich efektow nie bede miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×