Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość konsulantkaDC
DO MAŁGOŚ 84------------pod ŻADNYM pozorem nie stosuj Thermal Pro będąc na DC!!!!!!!!!!!!!Masz teraz zupełnie inne wchłanianie i możesz zapłacić za to poważnymi komplikacjami.Te tabletki zostaw sobie na potem.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsulantkaDC
DO MAŁGOŚ 84------------pod ŻADNYM pozorem nie stosuj Thermal Pro będąc na DC!!!!!!!!!!!!!Masz teraz zupełnie inne wchłanianie i możesz zapłacić za to poważnymi komplikacjami.Te tabletki zostaw sobie na potem.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
Droga konsultantko!!! przestraszyly mnie twoje slowa i chyba poslucham twojej rady. chcialabym jednak wiedziec w jaki sposob moglyby mi one zaszkodzic??? bo stosujac jedno i drugie naprawde dobrze sie czuje i co najwazniejsze mam sile i energie do nauki. saro!!! nie przejmuj sie, waga na pewno zacznie niedlugo gwaltownie spadac. trzymam za ciebie kciuki. POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantkaDC
Małgoś,cieszę się,że postanowiłaś przemyśleć swoją decyzję o tabletkach:).Podczas DC mamy inne wchłanianie,nawet przyjmowane stale leki powinny być ustawione na nowo,mamy przecież pusty żołądek!!!Thermal Pro jest silnym środkiem termogennym,zawiera efedrynę,a ta,gdy jest jej za dużo w organiżmie(w tej chwili nawet ściśle stosując si e do zaleceń producenta nie jesteś w stanie ustalić,ile wchłania jej twój organizm,właśnie dlatego,że masz pusty żołądek) wywołuje różne sensacje:od objawów sercowo-naczyniowych,np.przyspieszonej akcji serca,zaburzeń rytmu,bóli wieńcowych itp,aż do objawów nerwowych,np.lęku,nerwowości,drżenia....Lista długa,i to także u całkiem zdrowch osób.Nie warto ryzykować,tabletkami pobaw się póżniej,np na mieszanej.Trzymam kciuki.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
Do yael i maziaczek-->wiem,że może nie mam jakiejś ogromnej nadwagi ale tak jak pisałam wczesniej utyłam po lekach.Zawsze byłam 7 kg lżejsza a nabrałam ich w bardzo szybkim tempie więc chcę je teraz zgubić.Zgonie z BMI mogłabym ważyc i 65 kg ale nie chcę tak wyglądac.Nie mam ochoty ani tym bardziej pieniędzy na zmiane całej garderoby i zwyczajnie źle się z sobą czuję..A to że zjadam mniej kalorii najlepiej świadczy o tym,Że cos jest nie tak.Wiem,że jeśli tylko zacznę zjadać więcej niż 500kcal zacznę tyć.A na takiej ilości nie da sie normalnie żyć!!Nie wiem już co robić bo jestem już calkowicie wściekła i załamana jednoczesnie.Zostało kilka dni ścisłej a ja ani drgnę.Ubrania też nie są luźniejsze. ;-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, trzymajcie sie mimo problemow! I zjadajcie na scislej TRZY POSILKI bo potem moze byc zle! U mnie tez nie jest kolorowo. Na scislej, 2 tyg, stracilam 6kg, teraz na mieszanej waga stoi. Bede chyba jadla te 800 kcl przez 2 tygodnie i wracam na scisla. Sara, nie martw sie, nie trudno zjesc mniej niz 500 kcl normalnego jedzenia. Np caly kg brokul to tylko 340 kcl, 100 gram sera bialego (chudego) to 96 a kromka chleba chaber 19 do 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwie sie tylko ze wasi konsultanci pozwalaja wam na zjadanie 2 posilkow. Chyba nie bedziecie miec do nich ani do DC pretensji jesli stanie sie wam cos zlego. Chora ale chuda, no coz tylko pogratulowac mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yael Zgadzam sie z Toba. Mysle jednak, ze to nie konsultantki sa winne. Dziewczyny same podejmuja glupia (sorry...) decyzje o zjadaniu 2 posilkow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
KOCHANE!!! JUZ TAK SIE NIE ZLOZDZCIE CO DO ILOSCI TYCH POSILKOW. OBIECUJE ZE BEDE JADLA 3!! TZN JEM 3 BO Z GLODU BYM NIE WYTRZYMALA.TO 2-GI DZIEN A JA NADAL CALY CZAS GLODNA :( NIE DALABYM RADY JESC TYLKO 2-OCH A W NOCY SNI MI SIE JESZCZE SALATKA Z FETA Z POMIDORKOW I OGORKOW. KOSZMAR!!! ale dam rade bo do wakacji tuz tuz a ja zostalam w jednej parze dzinsow bo w reszte sie nie mieszcze POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeeeeeeeeeeeeeeej
mam małe pytanko do konsultantki :) na cambridge schudłam bardzo duzo.. byłam na niej dwa razy i kilogramy nie wróciły! :D najpierw byłam 3 tygodnie, potem przerwa 3 tyg, potem DC 2 tygodnie i już mineły 3 miesiące prawie i chciałam isc trzeci raz.. ale po 4 dniach tak bardzo źle się czułam ze nie wiem :( i diete przerwałam-nie utyłam od tamtego czasu cały czasm mam taka samą wage (minoł już miesiąc) i zastnanawiam sie czy nie isć znów na te cambridge... ale troche się boje ze znów bede miała te zawroty głowy i omdleń... więc co mi radzisz? spróbowac? czy sobie odpuścic i spróbowac reszte stracić normalnie??? choć przyznam ze idzie mi to bardzo cięzko bez tej diety... raczej się męcze zeby utrzymac wage, chudnac nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny U mnie mija drugi dzień, wczoraj czułam się fatalnie dziś od rana bolała mnie głowa, nigdy wcześniej nie miałam takich objawów. Rano jak stanęłam na wagę to mało nie zemdlałam - 70 kg a było już 63 po ostatnim cambridge we wrześniu więc znowu jestem w punkcie wyjścia, jakoś trudno dociera do mnie okrutna prawda że pilnować trzeba się do końca życia ale nie poddaję się i cały czas walczę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
Kaśka14 masz rację...ale sama pmyśl czy można jest codziennie 500 kcal do końca zycia?Nie można...to nie jest normalne...Nie samymi brokułami czlowwiek może żyć.A poza tym to byloby nawet nie zdrowe...A z drugiej strony nie chcę marnować tego co ewentualnie mam nadzieję zubię.Normalni ludzie na 1000kcal chudną a ja mam zyć 500kcal????To chyba jakieś chore jest!!! Chyba mój organizm to perpetum mobile... Dzień 11 waga ani drgnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam no ja tez mam male problemy, waga mi nie drgnela od dwoch dni conajmniej, jestem juz na mieszanej, pilnuje sie strasznie i nic. Batdzo duzo sie ruszam i co rano patrze na wage z nadzieja a tutaj nic, mam nadziej ze to tylko chwilowe bo jak nie to wracam na scisla:( cos nam ostatnio troszke gorzej idzie ale musimy sie trzymac i miec nadzieje ze sie wszystko poprawi i zrzucimy tony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mzm pytanie czy mozna np jeśc tylko jeden posiłek diety cambridge a resztę zwykłe dietkowe? stosowałam DC dwa razy dałam radę efekty też były ale na samą myśl,ze mam znowu czuć tylko te zupki to mnie trzęsie. chciałabym spróbowac na sniadanko i kolację DC a obiadek zwyczajny pom€żcie plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka, jasne, ze mozesz. Taka mieszana bez scislej. Najpierw 2 DC i obiad a potem sniadanie, obiad i DC na kolacje. A u mnie spi przemiana materii :( Ale od poniedzialku bede miala rowerek stacjonarny, dalej bede na mieszanej i mam nadzieje na spadek wagi. Potem ze 2 tyg bede na 800ckal i chyba wroce na scisla. Do wakacji coraz blizej a mnie jeszcze zostalo 6 kg. A w ogole to 10 bym chciala zgubic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eśka
DC stosowałam 1,5 roku temu. Owszem, schudłam 14 kg przez 6 tyg. ale gdzieś po roku pojawiło się niestety jo-jo. Pomyślicie, że pofolgowałam w jedzeniu...Nieprawda... Do dziś nie jem pieczywa, nie słodzę kawy czy herbaty i ogólnie uważam na to co jem... a mimo to tyję:-( Po takiej drastycznej diecie spowolni się wam przemiana materi i prawda jest taka, że potem od byle czego się tyje. Ogólnie nie polecam!!! Oprócz tego bardzo pogorszyły się wyniki krwi juz po diecie. Teraz gdy nie stosuję diety mam niesamowicie wysoki poziom cholesterolu( złego) i trójglicerydów. Wcześniej wszystko było w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
Eśka znam ten ból...co prawda wyniki badań mam dobre ale masz rację...przemiana materii się spowalnia.I ja doszłam już do paranoii...nie nadurzywałam DC ale stosowałam głodówki,niskokaloryczne diety,DC i teraz praktycznie 12 dzień na diecie schudłam 1 kg.PARANOJA!A nie można przecież żyć na DC do końca życia.No a zjedzenie 500-600 kcal to marzenia.Na taiej ilości tyję z dnia na dzień.I powiem wam szczerze-nie wiem co robić.CHudnąć nie chudnę,codziennie męczę się,walczę z głodem i płakać mi się chce jak patrzę w lustro... A na dodatek uwielbiam gotować...co za tym dzie i jeść.Każda impreza rodzinna to kolejny tydzień głodowania żeby nie przytyć.Teraz praktycznie żyję na warzywach a luksus to odrobina nabiału...nie mówiąć o pieczywie i kluskach czy ziemniakach których nie jesm ze dwa lata...Sama nie wiem do czeo to zmierza...żałuję,że kiedykolwiek zaczęłam się odchudzać bo teraz będę musiala to robi do końca życia.... Dziewczynki trzymam za was kciuki i pamiętajcie o zdrowiu...Mam nadzieję,że w końcu wszytsko się ruszy w lepszym kierunku.... Miłego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to straszne co piszecie! Czemu nie nalezymy do tej grupy szczesliwych co jedza wszystko i nie tyja? Znam takie! Tabliczka czekolady, makaron, bulki, ciasta i ciagle waza 50 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anushia
WITAM Tez jestem weteranką DC, dietka jest b.skuteczna . Dzialalam na forum rok temu, schudlam wtedy 16 kg, troche wrocilo (5 kg ), ale z mojej winy ( moj chlopak uwielbia pizze :) ) Udziele wszelkich porad, ale chyba mozna znalezc je we wczesniejszych stronkach. Chcialam zrzucic to i owo przed latem i zakupilam saszetki. W tym samym czasie podjelam sie tez rzucania palenia - niestety dieta i rzucanie fajek okazlo sie dla mnie za trudne. Dlatego mam do sprzedania 45 TOREBEK zupek i koktaili KAZDA ZA 5 ZL. Która z Cambridgówek chętna podaje moj e-mail anushia80@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć od dzisjaj zaczełam stosować DC waże 92 kg 175 cm wzrostu. Mam pytanie ile moge schudnąć na DC przez 3 tyg. diety ścisłej. I czy mogę brać lek o nazwie adipex( jest to lek na odchudzanie), przy ataku głodu.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczyny Mija trzeci dzień no i samopoczucie trochę lepsze ale na wagę stanę pod koniec tygodnia Eśka - myślę że się oszukujemy mi też się wydaje że się nie przejadam a tyje, no ale tak z ręką na sercu nawet \"zdrowego\" jedzenia można zjeść za dużo, trzeba niestety cały czas liczyć kalorie. Piszesz że masz wysoki poziom cholesterolu - a jak było wcześniej bo moje wyniki po tej diecie zawsze były bardzo dobre.Po diecie trzeba dodawać po 200 kcal co 2 tygodnie i obserwować wagę aż dojdziemy do ilości kcal którą można jeść aby nie tyć - tyle teoria gorzej w praktyce. Sara - jak się normalnie odżywiasz to ile zjadasz posiłków dziennie? przemianę materii podkręca jedzenie co 3 - 4 h ale bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi - nie wolno brać innych środków w żadnym wypadku, schudnąć możesz 8 - 10 kg przy obecnej wadze wyjściowej, jak będziesz głodna lepiej zjeść tabletki z błonnikiem, ja dużo piję i to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
zwykle jem jak jestem głodna.Ale zawsze starannie przygotowanie a nie byle co.Zwykle 3 razy dziennie.Mślisz,że to może pomóc?Takie ciągłe podjadanie małych porcyjek???Sprawdzę na 100% ... Dzięki za radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Moja waga stoi na 68 kg od tygodnia, mieszana na mnie nie dziala :( Poczekam jeszcze tydzien, ale zla jestem! Mam nadieje, ze Wam idzie lepiej. Zostalo mi jeszcze 8 kg do stracenia i nie wiem jak to zrobic do wakacji. Zaczne swiczyc od poniedzialku a jak waga sie nie ruszy, to wracam na scisla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADIPEX hmmmmmmmmmmm nie radzę. U nas legalnie go nie ma, przywoza go z Czech.Miałam mądra kolezanke, która go brała. Owszem schudła, ale m a straszne problemy z oczami i z serduchem.on ma wiele przciwskazań.Uważajcie.Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc ja stosowałam adipex od 10.03 - 10.04. 2006r zaczynałam od wagi 99 kg przez mies. schudłam 7 kg ale jadłam troszke mniej niż zwykle. Później przez miesiąc pilnowałam co jem ale też się nie ograniczałam jak miałam ochotę coś zjeść to jadłam do 10 maja waga stała w miejscu i postanowiłam przejść na dietę DC zaczełam od 10.05 waga 92. Wiem że adipex jest szkodliwy ale można go brać z głową. A czego nie robi się żeby schudnąć :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DCWIANKA
Witam wszystkie odchudzaczki! Ja od jutra zaczynam I fazę DC, ostatnio schudłam na niej 10 kilo(przez 3 fazy)więc mam nadzieję,że będzie ok! Ale mam problem z dostawca DC zamawiałam zawsze na www.kilogramy.pl i ciągle mam z nimi problemy!Czy któraś z was może mi podać stronki gdzię pewnie i niedrogo można zamówić DC? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×