Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Cliooo przechodziłam kopenhadzką naprawdę uważasz że jest dobra no ja bym była innego zdania. a co do wychodzenia z dc to wcale nie jest bez sensu naprawdę tak musi sie wychodzic stopniowo nie możesz zarzucić zołądka jakimiś śmieciami cały cykl dc to 5 tygodni i w tym cyklu własnie gubi sie 10 kg (przyjmuje isę taką wage). A co do wina to ze na drugi dzień miałaś 1 kg mniet to nie jest pocieszające ten alkochol to puste kalorie które mogą sie odbić na tobie za tydzień, rób jak uważasz ale kopenhadzka to wypłukiwanie organizmu z witamin tam jest do jedzenia tylko szpinak lub brokuły od czasu do czasu gotowany kurczak W CAŁOSCI cała sałata i jaja koszmar mdliło mnie cały czas a głodna chodziłam jak szlak bo to sa produkty które bardzo szybko organizm spala schudłam na niej 8 kg a później przybyło mi 10!!! więc jak uważasz to ją zastosuj. A dc nie jest dietą szybką niestety to dieta dla wytrwałych trzeba nieraz dobrych 12 tygodni aby były efekty , ja jestem zadowolona po 4 tyg mam 10 kg mniej ludzie mówią że świetnie wyglądam i chce się tego trzymać. Postaraj się lepiej wychodzić z dc i zobaczysz zrzucisz jeszcze raz tyle pozdro madziark30 P.S. witam wszystkich tu nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cliooooo
Madziark30, Wiesz, te produkty w diecie kopenhaskiej to ja akurat dosc lubie, mysle, ze nie jest ona taka straszna:) Poza tym, co do DC, juz na niej zrzucilam 14 kg (2 scisle, miesiac przerwy). Wytrwalosci to mi akurat nie brak:) Tylko widze, ze w drugiej scislej wolniej chudlam, a chce jeszcze zrzucic pare kilo. Mam 170cm i waze teraz 74 kg. Ideal to 65, ale i 68 moze byc. Co do mieszanej, probowalam ja stosowac po pierwszej scislej, ale o ile jeszcze raz dziannie jadlam te torebke, no i oczywiscie 400 kaloriowy posilek, to drugiej zupki (wieczorem) mi sie po prostu juz nie chcialo. Nie widze sensu wciskac w siebie jedzenia na sile... Przez miesiac odzywiania w miare normalnego schudlam 2 kg. Oczywiscie, nie mam zamiaru zarzucic zoladka smieciami, tylko jesc stopniowo coraz bardziej kalorycznie, no i zdrowo. Co masz na mysli mowiac, ze kieliszek wina moze mi zaszkodzic po tygodniu? Tak w ogole, to wino czerwone wytrawne jest zdrowe, oczywiscie w umiarkowanych ilosciach:) Pozdrawiam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 razy
i za każdym 5 kg do przodu nigdy więcej lepsza montignac jesz do syta i chudniesz ok 1,5-2kg tygodniowo sprawdzone jest ok http://www.dietamm.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cliooooo
Co do Montinaca, to owszem, dobra dieta. Stosowalam, ale nie za bardzo na niej chudlam. Mam zamiar tak sie odzywiac po osiagnieciu docelowej wagi. Jednak chcialabym jeszcze cos szybko zrzucic, a trzecia scisla DC nie ma sensu. Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie testów paskowych do analizy moczu Keto-diastix czy jakichkowiek innych. Kupiłam wczoraj, trzymałam dziś pod strumieniem moczu i zarówno glukozy jak i ciał ketonowych wynik miałam \"biały\", czyli ani negatywny ani pozytywny, czy to znaczy, że coś źle robię, czy ketoza u mnie nie zachodzi? Bo chyba powinien być wynik ciał ketonowych dodatni - czyli znajdować się powinny w ilościach śladowych, a może niewielkich lub średnich ? sama już nie wiem :) Byłabym wdzięczna za odpowiedź osobom, które też takie test przeprowadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINA396
Witam po przerwie. Dzis 3 tydzien ale przeszlam na diete mieszana,poniewaz moj konsultant tak mi poradzil. Waze teraz 68kg przy wzroscie 168. Chce schudnac jeszcze 5kg ale to juz powolutku najpierw mieszana a potem 1000kcal. Mam nadzieje ze efektu jo-jo nie bedzie. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimadzia
papryczka 222 - dziwny smak ? to mało powiedziane(jeżeli o to samo nam chodzi)ja szorowałam język szczoteczką co chwilę bo nie mogłam tego znieść. To chyba wszystkie brudy z nas wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimadzia
8 dzień diety - 3,7 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żadnego posmaku w ustach nigdy nie miałam po jakimkolwiek posiłku Cambridge, ale może to zależy od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka-102
Ja takze mialam dziwny smak w ustach Szorowalam zeby bardzo czesto i plukalam plynem do ust Bardzo sie ciesze ze w czwartek koncze scisla pozniej tydzien mieszanej Co dalej to nie mam pojecia ta dieta troche mnie wykancza Podziwiam wszystkich za wytrwalosc Sama sobie sie dziwie ze potrafie to strzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka-102
Zeby dobrze wygladac jest warto sie tak meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaM
czytam Wasze wypowiedzi i życzyłabym sobie tyle wytrwałości ile mają niektóre z Was:) od czwartku zaczynam również DC:)mam do zrzucenia ....uf.....z 15kg.Bałam się , o to , czy wytrzymam tą diete? Teraz jak znalazłam Wasze forum , wiem że mi się uda:)Wasze wypowidzi sa tak budujące , że jeśli będę tu zaglądać i czytać o waszych rezultatach odchudzania z CD , to napewno dam rade:)oczywiście o swoich efektach diety będę również informować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkalam dzisiaj jedna ze znajomych, ktore z sukcesem zrzucily na Cambridge po 20-30 kg, tej akurat nie widzialam od 6 miesiecy. Ledwo ja poznalam, ponad rok temu schudla na Cambridge 29 kilogramow, przytyla w ciagu ostatnich pol roku 27, powiecie ,ze jest na plusie o 2 kilogramy i tak, ale widzialam jej skore... obrzydliwosc. Ona sama mi mowila, ze jest sobie winna - wychodzila z diety zgodnie z zaleceniami, potem stosowala 1000kcal, a pozniej wrocila do normalnycn nawykoz zywieniowych i skonczylo sie wlasnie tak. Sama nie wiem, czy ja wytrzymam, 21 dni, 2 miesiace, 3 miesiace - to wytrzyma kazdy, albo prawie kazdy, ale co dalej ? Mam niedoczynnosc tarczycy, wiem, ze jak tylko zaczne jesc w miare normalnie (bez diety 1000kcal) przytyje z powrotem. Gubie te kilogramy i wcale nie czuje radosci, chudne, ale co z tego? nie moge isc do kina i zjesc nachosow, nie moge isc na rocznice moich rodzicow do restauracji, nie moge odzywiac sie jak normalna osoba bez sklonnosci do tycia, to wszystko tylko po to by lepiej wygladac - a jak dlugo to potrwa, nie wiadomo. Czasem wydaje mi sie, ze dzialanie wbrew swojej naturze jest bezsensowna walka z przyslowiowymi wiatrakami, podam prosty przyklad: moj dziadek, otyly przez 3/4 swojego zycia, jedzacy boczki wedzone i sloniny na potege, zmarl w wieku 74 lat, przez cale zycie nie mial zadnej operacji, cukrzycy czy czegokolwiek. Moja ciotka lat 48, zwariowana na punkcie zdrowego odzywiania sie, sportu i wegetarianizmu - rak jelita grubego, smierc w wieku 49 lat - zawsze byla szczupla. Pomijam tu oczywiscie kwestie estetyczna. Chcialabym byc szczupla, naprawde chcialabym, ale nie wiem czy obede sie w swoim zyciu bez tego co lubie najbardziej: nachosow, spaghetti, bruscett, meksykanskiej i wloskiej kuchni... jak dlugo mozna sie meczyc za cene ladnej sylwetki? Cale zycie? co to wtedy za zycie eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolita skąd taki dół co ty dziewczyno weź się w garśc dobrze ci idzie ja trzymam za ciebie kciuki 14 kg to sukces u mnie w rodzinie tez pełno grubasów nie chcesz dla siebie ładnie wyglądac ja tez niestety będę musiała wyżec się wszystkich pyszności ale czytając diete 1000 kalori możesz tez jeśc słodycze wyobraz sobie że 4 ciasteczka delicji mają tylko 90 kcal to naprawde dużo jedzonka a mało kalorii, a co do restauracji pełno tam sałatek z kurczakiem poprosisz taką sałatke bez sosu i koniec albo zjec normalny obiad ale nie jedz wtedy kolacji. Podtrzymywałaś co druga tu na duchu a teraz tak nas stresujesz , jak sie obrzerała to przytyła niestety grubas juz musi całe życie zrezygnowac z przyjemności lub poprostu coś zjeśc a potem to wypocić niestety takie jest życie grubasa to tak jak z alkoholikiem to jest identyczny przykład ja isę nie załamuje trzymam dalej to co postanowiłam choć waga od trzech dni stoi ani drgnie Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny i chłopaków na dc trzymajcie się!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość definicja
Cztery ciasteczka delicji mają ok. 300 kalorii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolitta nie zalamuj sie!!! Ja tez sobie nie wyobrazam zycia bez nachosow w kinie, uwierz mi;);) dzis mialam kryzys i chcialam zajechac do mc ale dalam rade! Teraz widze jak zle sie odzywialam..zamiast zjesc kilka ciastek i pojsc na spacer jadlam cale opakowanie i lezalam...wydaje mi sie ze pozniej nie trzeba sie glodzic ale wszystko z glowa... jesli osiagniesz zamierzony efekt bedziesz sie pilnowala wiedzac jak sie meczylas zeby schudnac! glowa do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za wsparcie, jakos sobie radze na razie przynajmniej. Niestety Madziu... znam swoj organizm, wyobraz sobie, ze ja nie jadalam duzo, jadlam sniadanie skladajace sie z jednej kromki chleba podzielonej na 2 polowki, kromki chleba bez masla, czesto to byly 2 kromki WASY, na jednej ser zolty, na druiej np szynka. Obiad jak t obiad: spaghetti, ryz z kurczakiem, nienawidze smazonego miesa, tluszczu, obrzydza mnie to, ziemniakow tez nie jadalam, podobnie jak w ogole nie uzywalam cukrow. Kolacji nie jadalam, o 17 jadlam grapefruita. Tak bylo przez kilka lat, dopoki nie zauwazylam ze waze 87 kilo, wtedy powiedzialam sobie dosc, bo po co te wyzeczenia skoro i tak to nic nie daje - no i przytylam jedzac juz nachosy, twistery i pizze raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie. Ja po prostu wiem, ze u mnie nie zadziala normalne odzywianie sie, tak samo jak nie zadzialaja 3 delicje - przytyje, delicje sa bardzo kaloryczne. Wiedzalyscie ze 10 nachosow to 367 kalorii? bez sosu... Madzia mowisz, ze to wyzeczenia przez cale zycie - i masz racje, tylko czy to jest odpowiednia cena? Czy warto w ten sposob kupowac akceptacje ludzi.. dlaczego tak wiele gospodyn domowych tyje po malzenstwie? Bo juz ma meza zaklepanego i nie ma juz dalej silnej woli.. bo zycie to powinna byc przyjemnosc, a nie oszukujmy sie - w XXI wieku, wsrod wyboru jaki mamy - jedzenie to naprawde jedna z wiekszych przyjemnosci, ktora nie zawodzi nas tak jak ludzie. Jemy wszedzie: w kinie, na kolacjach, rozniczach, urodzinach, imieninach, swietach bozego narodzenia, wielkanocy, pogrzebach, imprezach - jedzenie nas otacza zewszad, juz o reklamach w TV nie wspomne. Dlatego bedzie strasznie ciezko dziewczyny, ja nie chce nikogo w zadnym razie dobijac, ja w Was wierze, ale wiem rowniez, ze nie kazda z nas wytrzyma, nie kazda z nas da rade i niektorym kilogramy wroca, byle nie z nawiazka... teraz zaczynam rozumiec, dlaczego wychodzenie z Cambridge jest ciezsze niz sama dieta. Ja sobie tego nie wyobrazam, po 21 dniach nagle normalne jedzenie, podziwiam Madzie, ktora sie trzyma i nie rzucila sie na lodowke z euforii - naprawde podziwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiecie co własnie przeczytałam wasze odpowiedzi całe życie się odchudzałam i co zrzuciłam z większą siła wróciło i teraz powiedziałam dość wy jesteście zwolenniczką nachosów ja kocham lody i słodycze nigdy nie jadłam owoców jakie można pyszności zrobić z owoców nie przekraczając 400 kcal. W tej chwili zjadam 4 do 5 marchewek dziennie 2 jabłka i nawet konsultant lekarz bo mnie prowadzi dietetyk pozwolił zjeśc sobie 4 delicje lub nawet garśc orzeszków jestem szczęsliwa nie myśle ciagle co by tu wciagnąc niestety obrzarstwo to jak nałóg jak juz wcześniej pisałam. A co do mężczyzn kobiety czy niechcecie dla męza czy dla siebie samej poczuć sie lepiej. ja jestem szczęśliwa w momęcie kiedy moge iść do normalnego sklepu i kupic ciuch na siebie a nie przerabiać worki z lumpeksu albo babcine ciuchy w sklepach dla puszystych. ja mówię sobie dość , szykuje dzieciom jedzonko wącham i nic mnie nie ciągnie a dwa razy w tygodniu dzieci jedza warzywa na parze z mięskiem uduszonym razem ze mną i wiecie co usłyszałam \"mamusiu to dobre\" ja nie kupuje chipsów unikam mc donalda bez tego można żyć a w kinie można hrupac marhewke i popijac wodą a w diecie 1000 kalori jest nawet dozwolona szklanka coca coli więc spoko. Dziewczyny nie dołujcie się wspierajmy sie na wzajem każdy kilogram na wage złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia eh zazdroszcze :) w sumie pewnie masz racje, chodzi po prostu o to, ze ja mam faceta, z tym nigdy problemow nie mialam, nikt mnie nigdy nie wyzywal, zakupy robie w normalnych sklepach i wchodze w L lub XL, wiec wyzeczen na zasadzie \"nie ma rozmiaru tej sukienki\" raczej nigdy nie mialam. Bardziej wyzeczenia na zasadzie \"wygladam grubo w samej tunice do rajstop\". Dzieci rowniez nie posiadam, ale Twoje podejscie mi sie bardzo podoba! Na pewno mozna mase dobrych rzeczy zrobic z owocow, owoce sa pyszne, naprawde pyszne. Warzywa tez sa dobre, a juz zupelnie ukochalam sobie owoce morza i w sumie... czytalam gdzies, ze salatka chicken premiere z Mc Donaldsa ma tylko 400kcal - duzo, ale jesli juz nie bede mogla kiedys wytrzymac to zjem ta salatke zamiast tortilli, ktora ma wiecej i jest bardziej niezdrowa. Wydaje mi sie, ze sposob myslenia mi sie zmieni, kiedy faktycznie przestane grubo w tunikach wygladac przykladowo ;) kiedy zmiana bedzie juz znaczna, bo 5-10 kg w ta czy w ta, mi to jeszcze wielkiej roznicy nie robi, tego az tak nie widac jak 20-30. Tylko szczupla sylwetka moze mobilizowac, spojzmy na gwiazdy chociazby, ktore maja miliony dolarow - wyobrazacie sobie co one moglyby jesc? wszystko na jedno pstrykniecie palcem lezac w lozku, ale tego nie robia, wiele z nich sie katuje na pewno by miec doskonala sylwetke. Bo nikt mi nie wmowi ze Victoria Beckham odwiedza raz w tygodniu KFC, by potem zjesc dwie paczki nachosow przed telewizorem ;) cos za cos niestety, dlatego Madziu dzieki Bogu, ze Cie mamy na tym forum :D Damy na pewno razem rade, musimy dac, chociazby dla samej siebie :)) p.s. tak sie zastanawialam co byloby dla Was najwieksza satysfakcja gdybyscie schudly do 60kg? (mowie tu o osobach, ktore waza powyzej oczywiscie). Dla mnie najwieksza satysfakcja byloby zalozenie gorsetu :) p.s. 2 jak myslicie, czy na pierwszy dzien diety mieszanej 2 posilki Cambridge + 1 normalny, moge isc do restauracji sushi? Zamowilabym zestaw skladajacy sie z 4 sushi i 4 sashimi - sashimi sa bez ryzu, slyszalam ze to tylko 390kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze lubisz ekstramalne kuchnie J ajestem tradycjonalistką i co do wagi mnie usatysfakcjonuje własnie te 30 kg zaczynałam diete wazyłam dosłownie równa 100 teraz mam 90 piekna to jeszcze jakieś 20 kg czyli około dwóch ścisłych diet. ja nie wchodz w Xl musze kupować w MS a tam ciuszki kolosalnie drogie mój rozmiar sprzed DC to 24 teraz ubieram bluzeczki 16 a spodnie 18 to dla mnie ogromne wyzwanie jak dojdę do 14 lub 12 będe przeszczęsliwą 70 kg kobieto tego od siebie oczekuje i jeżeli ma to byc związane z wyrzeczeniami niestety tak bede do tego podchodziła. nawet miałam problemy zpracą mam wysokie kwalifikacje ale w tak małej miejdcowości jak moja śliczna szczupła blond głupia dziewczyna dostanie prace bo jest atrakcyjniejsza. Meża też mam kocha mnie taką jaka jestem i wiele razy mi to mówiła ale ja chce być szczuplejsza może mi się nie uda nie wiem ale jeżeli umiem żyć już dobre 5 tygodni bez słodkości lodów i podjadania to chyba wytrwam za dużo jużp racy w to włożyłam aby zrezygnowac a prze de mną ogromne wyzwanie chrzciny u siostry dziecka no i komunia mojego dziecka a w mi ędzy czasie świeta u teściów. P.S krótka sciąga co zawiera 100Kcal: 5 delicji 5 wafli ryżowych w czekoladzie 10 orzeszkó laskowych w czekoladzie 10 marchewek to około 250 g 2 jabłuszka 40 czereśni 2 gruszki 20 winogron a truskawki to 30 sztuk pychota 5 mandarynek 3 pomarańcze 4 plastry ananasa 5 kostek czekolady 2 brzoskwinie 3KULKI LODÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiec laski do roboty nie jest tak źle ja sie będe starała dalej sama dla siebie i wojego samopoczucie madziark30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:) jaka ladna pogoda..modle sie zeby cieplo nie nadeszlo zbyt szybko bo jak ja sie rozbiore przed ludzmi.. dzisiaj 4 dzien scislej diety i mam 3kg mniej..mam nadzieje ze dalej tez bedzie tak latwo spadalo.. Mam pytanie: czy po schudnieciu tak ok 20kg skora strasznie wyglada?? nigdy nie widzialam osob ktore tyle chudly dlatego pytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczka: ja widzialam i powiem tak: z tym bywa roznie. Sklada sie na to kilka czynnikow: 1) wiek - masz 20 lat obwisnie Ci mniej, niz jak masz 30, 40 itd. Gdzies kiedys czytalam, ze skora ma szase sie calkowicie wciagnac do 26 roku zycia, ale to raczej bzdura. Bo przeciez to tez kwestia genow, jedni maja ladna skore, inni maja gorsza. Mam szczuple znajome, ktora np. cellulitu na nogach maja wiecej niz ja, mimo, ze nigdy grube nie byly i nie odchudzaly sie. 2) pielegnacja w trakcie odchudzania - to jest akurat konieczne, rano i wieczorem wsmarowujemy w siebie cos na ujedrnianie, na rozstepy itd. Na wizaz.pl mozna sobie sprawdzic, ktore kosmetyki sa dobre. Ja nie wierze w cudowna moc dzialania kremu na rostepy, ktory mi je zlikwiduje - ale naprawde to pomaga w jakims stopniu, tylko trzeba to robic regularnie. Ja sobie zakupilam balsamu, sera, kremy, folie do owijania sie, sole do kapieli ujedrniajace, maski blotne na cialo itd. Cos to na pewno pomoze. 3) zauwazylam tez, ze wszystko uzaleznione jest od tego, gdzie Ci sie tluszcz najbardziej magazynuje. Znajoma, ktora w pasie nie byla nigdy gruba, za to miala przeogromna pupe i nogi - gdy schudla, nic jej nie wisialo, miala nogi w cellulicie, ale zadna skora nie wisiala. Gorzej jest z brzuchem - niestety, widzialam 2 dziewczyny, do tego 20 kilku letnie, ktorym cialo troche wisialo... ale one mi mowily,ze zaczely dbac o cialo dopiero po schudnieciu, bo przed nie mialo bodzca - wiec w sumie same sa sobie winne. 4) liczy sie tez niestety tempo odchudzania. Pisze niestety, poniewaz u nas to tempo jest szybkie. Zeby skora nie obwisla, powinno sie chudnac 0.5 kg tygodniowo, jesli my chudniemy 10 kg w ciagu jednego cyklu (przynajmniej statystycznie) to na pewno nie wplywa dobrze na nasza skore. Dlatego musimy dbac o nia podwojnie. 5) cwiczenia fizyczne - na scislej ich nie wolno wykonywac, na mieszanej 2+1 tez mozecie nie miec az tyle sily, ale na 1000 kcal czy tez 1+2 normalne posilki juz jak najbardziej. I cwiczyc trzeba bedzie. Bez tego co wyzej napisalam skora bedzie w strasznym stanie. Ja po odchudzaniu mam zamiar chodzic na profesjonalne zabiegi wyszczuplajace, to ujedrnia w jakims stopniu skore, ale i tak sie boje co do tego jak ona bedzie wygladac. Mimo, ze mam tylko 21 lat, i teoretycznie powinna sie ona wciagnac, to wydaje mi sie, ze na plaze w bikini nigdy juz nie wyjde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Skór awygląda strasznie jeżeli się własnie nie cwiczy i nie stosuje kremów ja już widze efekt na mojej skórze przy tych 10 kg ja mam 33 lata i wiem że będzie to problemem choc mój lekarz mówi ze w moim wieku powinna sie ładnie wciagnąc ale ja w to nie wierzę , cwicze 5 razy w tygodniu a w sobote jeżdże konno i basen więc może mi sie to uda. Diete przechodze łagodnie jestem obrzarta do bólu nawet nieraz nie chce mis ię jeśc i wciskam to żarło na siłe. A wiecie zrobiłam rachunek sumienia obrzarstwa i tak podsumowałam co potrafiłam zjeśc w ciągu dnia koszmar ile ja tego wciagałam . I wcale się nie dziwie że byłam takim grubasem. Dzis założyłam kolejne spodnie które wciagam bez rozpinania przez biodra a dodam że nie sa na gumce. Wiosna piękny czas akurat na spacerki rowerek suer naprawde bardzo sie ciesze to pierwszy rok którym chce przywitac tak wiosne zawsze mnie wkurzało że nie będe miała co na siebie włozyć. Laski ubieram ciuszki z przed 4 lat to jest szok naprawde. Komunia mojego dziecka nie będzie stanowić żadnego problemu odnośnie ubioru chce wytrwac do końca maja i zrzucić jeszcze 10 kg a potem wakacje i kolejne 10 będe wtedy najszczęśliwsza na świecie. POWODZENIA wszystkim na DC ja mam dzisiaj 4 tygodnie i 3 dni i nadal tylko 10 kg mniej ale trwam dalej. A lodówka moja lodówka od dawien dawien nie była taka pełna w jogurty , serki wiejsckie i tyle zieleniny jakaś wędlinka . Jak smakuje chleb już zapomniałam makarony ziemniaki stram się jeśc więcej ryżu kasz i mnustwo owoców i warzyw. Jak mi mój lekarz powiedział że mogę zjeść nawet kilogram marchewki w dzień to sie zaśmiałam ale taka prawda marchew naj mniej tuczy. W niedziele moja rodzina jadła deser owocowy z bitą śmietana i lodami a ja same owoce pełen pucharek pyszne to było naprawde. Od niedzieli dieta 1000 kalorii a potem za dwa tygodnie znowu ścisła i to akurat na świeta chyba przedłuże tą 1000kcal o święta. papaptki i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na stronie www.dietacambridge.pl pojawil sie nowy smak batona: żurawinowy - jadl juz go ktos ? :) jesli tak prosze o podzielenie sie wrazeniami, bo musze i tak zlozyc zamowienie i nie wiem ile go wziasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dollita mozesz mi napisac jakie maski na cialo kupilas?? szukam i szukam i wszedzie tylko na twarz sa!!!! Ja jadlam jakis dobry batonik \"FruttI\" taki w fioletowym papierku.. dzis bede u swojej konsultantki iwec zapytam jaki to byl, jesli mowimy o tym samym to jest pyszny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszer
wprawdzie nie dziewczyna jestem ale mam wlasnie zurawinowe, no i wg mnie sa super :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczka: to jablkowy z rodzynkami :) mam go pyszny. Co do maski to na www.esentia.pl znalazlam, zaraz zerkne w moje zamowienie, o jest : http://esentia.pl/Dermaglin_Maseczka_antycellulitowa_p28129.htm http://esentia.pl/Dermaglin_Maseczka_na_biust_ujedrniajaca_i_regenerujaca_p28128.htm mam wlasnie te dwie :) do tego taka folia: http://esentia.pl/FlosLek_SlimLine_Folia_do_zabiegu_antycellulit_p28714.htm i jest super :) Aszer: dzieki wielkie, plec nie wazna, wazne wrazenia ;) to ja sobie zamowie 2 na probe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×