Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość sofcic
Droga polaxx, ja sama zakupu dokonałam przez allegro. podaje link: http://www.allegro.pl/item193870610_dieta_cambridge_42_torebki_tabletki_skrzypu_gratis.html Jako takiej konsultantki/konsultanta nie posiadam, będę więc sie opierała na doświadczeniu i radach forumowiczek i koleżanki, która stosuję dietę regularnie co jakiś czas. W razie problemów (zakładam, że takowych nie będzie) skontaktuję się z konsultantką koleżanki. Myślałam, że już od jutra zacznę kurację ale chyba dopiero w piąte albo w sobotę otrzymam przesyłkę. Błogosławiona cierpliwość i wytrwałość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaxx
a długo się czeka na takie zamówienie? bo ja również chciałabym zacząć w weekend:) dobrze wiedzieć, że ktoś jeszcze jest w podobnej sytuacji, czyli, że nie tylko ja będę mieć pusty żołądek w najbliższym czasie:) pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaxx
hej sofcic, a jak nastroje? gotowa do wielkich wyrzeczeń? i na ile dni się zdecydowałaś? ja chciałabym na 21 dni...a jak wyjdzie? możliwe jest zgubić 10 kg? przez trzy tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tydzień za mną. Aż dumna jestem z tej wytrwałości. Zmierzyłam się dzisiaj i... w talii ubyło mi 3 cm, w biodrach (AŻ!) 5 cm, w obwodzie uda 2 cm. Super wynik! Jeśli chodzi o ważenie, to się nie ważę, bo wadze za bardzo nie wierzę (płyny się czasem gromadzą itp), a poza tym dla mnie nie ma większego zanaczenia ile ważę, tylko jak wyglądam. Ta dieta, którą teraz stosuję to moje drugie podejście. Pierwszy raz stosowałam ścisłą dietę 16 dni, w czasie których zgubiłam 8 cm w talii, 8 cm w biodrach i 2 cm w udzie. Zatem sumarycznie wygląda to... bardzo zachęcająco! No to drugi tydzień zaczynam z rosnącym optymizmem, chociaż liczę się z tym, że teraz będzie to szło coraz wolniej. Ale zastosuję to do końca, do ostatniej torebeczki. Jedyne zmartwienie to takie, że już się truskawki zaczynają, a ja ich nie mogę jeść :( a za 2 tygodnie jak przejdę na mieszaną, to wyjadę i wrócę dopiero w połowie czerwca... boję się, że truskawki ominą mnie całkiem, a ja je tak strasznie lubię (i są niskokaloryczne) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaxx zadzwon pod ten nr ktory napisalam. powiesz jeje co chcesz i w ten sam dzien mozesz osobiscie odebrac. moim zdaniem konsultantka jest potrzebnna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofcic
polaxx.... czy jestem gotowa....? hmmm no myślę, że tak. już od wczoraj się wzięłam za siebie jedząc mało i lekko. też chciałabym wytrzymać 21 dni ale jak 7 dni mi się uda to wtedy będę myślała o więcej. a ja zamówiłam dietę wczoraj na 14 dni, facet mówił że dziś rano ją wyślę, to myślę ze do jutro powinna do mnie dotrzeć. a ile się gubi to tak też się okaże... kiedyś pamiętam zrobiłam sobie dietę "kapuścianą" zachwalaną przez koleżanki. przez tydzień czasu jadłam tylko zupę, przy czym po dwóch dniach miałam jej dość więc raczej nic nie jadłam tylko piłam, no chyba że mnie przycisnęło. efektem było to, że miałam wzdęty brzuch i obrzydzenie do kapusty :) ale tak poważenie to moja koleżanka zrzuciła na pełnej DC ponad 20 kg w systemie 21 plus przejściówka. więc i może mi się uda chociaż z 7. ja nie jestem bardzo otyła, w sumie to mam lekką nadwagę.... ale muszę schudnąć dla kręgosłupa. ostatnio nieźle dał mi popalić.... dziś wzięłam ostatni zastrzyk i powoli zaczęłam ćwiczyć. ale ćwiczenia w moim przypadku nie wystarczą, niestety. tym sposobem znacie miłe Panie powody, dla których spróbuję. ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna ta diete
nie dosc ze nie smaczne sa te torebkowe swinstwa,to jeszcze jedziemie mi z ust strasznie od tego i jeszcze moje bąki masakra,zapaszek jest taki jakbym co najmiej zjadla 10 jaj i miche fasoli.A wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaxx
powiem Wam, że jak mam chwilke to analizuję forum, czytam różne wypowiedzi i mimo, że już podjęłam decyzję, dziś kupuję już zupki i inne......, to ciągle się zastanawiam, czy to naprawdę działa? już tyle rzeczy próbowałam... może poradzicie, działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaxx ja powiem Ci tak..stosowałam ta diete łacznie ok 7dni. zeszlo mi wtedy ok 3kg- podejrzewam ze to jest woda. Przy diecie gdy jesz same produkty cambridge nie mozna cwiczyc a ja nie wierze ze kremy zdzialaja cuda... Bylam tak samo zapalona jak Ty ale po kilku dniach zaczely sie problemy..po trochu podjadalam az w kocu nie dalam rady. Malo osob wytrzymuje..Ja osobiscie podziwiam madziark30(przepraszam jesli przekrecilam nick) ona schudla juz chyba ponad 20kg... Ja zdecydowanie wole swoja diete rozdzielna i ruch, ktory jest najprostsza recepta na piekne i jedrne cialo.. Ja mam 22 lata i po schudnieciu 15kg wolalabym nie miec luznej skory... Po miesiacu moim sposobem schudlam 7kg a nie glodze sie tylko nie lacze niektorych produktow. Dodatkowo biore CELLasene na cellulit polecam i tabletki thermo na szybsze spalanie tluszczu. Oczywiscie kazdy wybiera metode dla siebie. Byc moze ja nie chwale cambridge bo nie dalam rady a niej wytrzymac. Tobie zycze powodzenia i trzymam kciuki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofcic
Papryczka222, jeśli przy DC mi nie wyjdzie to zgłoszę się do Ciebie po poradę, ok? Phi, ależ jestem głupia, na pewno mi wyjdzie, musi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sofcic na pewno wyjdzie:) mimo iz nie jestem na tej diecie ciagle wchodze na to forum i obserwuje poczynania kazdej z Was:) jednak przy kazdej diecie nalezy pamietac ze nie wszystko na sile...wydaje mi sie ze musi nadejsc odpowiedni moment i motywacja;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofcic
no mój moment już nadszedł.... lekarz mi uświadomił jak bardzo się zaniedbałam... poza tym lustro mi to codziennie przypomina, no i ciuchy, które leżą nieschodzone a za ciasne. no i jeszcze kilka innych rzeczy.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich;-))Dzis zaczynam dziesiąty dzionek ścisłej czyli prawie jestem na półmetku :-))Bilans po 9 dniach-2 kg :-(( Eh troche mało,czekam cierpliwie na zrzute kolejnych kilogramow,może w drugim tygodniu coś sie ruszy.Piszcie dziewczyny jak Wam idzie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaxx
co tu tak cicho? chyba wszyscy już przerwali odchudzanie.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita6
Witam wszystkie dziewczynki,które ladnie sie odchudzaja:) Ja jestem na 2 dniu diety Cambridge .Ważę AŻ 83 kg przy wzroście 170 cm:/ Wiem zapuściłam sie strasznie.Chce to zmienić ! Napewno sie uda pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofcic
to już jutro..... przyszła do mnie dieta..... to już jutro.... od jutra zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Wróciłam z wyjazdu, udało mi się dzielnie wykręcić od obiadków i kolacyjek służbowych, ale ach! jak mi było żal... jednak jestem twarda jak kamień - nie mogę zmarnować tego nad czym tak długo i uparcie pracuję. Przyznam, że w czasie tego drugiego podejścia do ścisłej dietki zgrzeszyłam dwa razy :] Raz, zjadłam DWA winogrona i to nie z powodu łakomstwa, po prostu czułam się tak upiornie słaba, że gdybym tego nie zjadła, to bym zemdlała. Te dwa winogronka podniosły mi poziom glukozy w krwi i więcej już mi nie było potrzebne. Drugi raz zgrzeszyłam (tym razem z łakomstwa) wczoraj wcinając kawałek ogórka zielonego - około 10 cm. Jednak nie czuję wyrzutów sumienia, ten ogórek miał mniej kalorii niż wahania ilości kalorii przy mieszaniu posiłków DC (np. batonik czekoladowy ma 216 kcal, a koktail w kartoniku 134, więc różnica pokryła by chyba cały kilogram ogórków. Ja w każdym razie miałam silną potrzebę poczucia innego smaku w ustach. Więcej grzechów nie było i NIE BĘDZIE! Już jestem po półmetku i choćbym miała wyć z głodu, to skończę to co zaczęłam. Zaraz kolacja - moja ulubiona zupka jarzynowa, do której dodam sobie odrobinę chilli, kurkumy i kozieradki (przyprawy można dodawać) i jutro do roboty (o ileż łatwiej jest utrzymywać ścisłą dietę jak się siedzi w pracy!) Pozdrawiam wszystkie stałe dietowiczki, wszystkie nowe twarze i sympatyczki diety Cambridge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofcic
no więc zaczęłam. na śniadanie owoce leśne.... nie podeszło mi ale zjadłam. obiad był dużo smaczniejszy - kurczak z grzybami. na kolację zjem.... jeszcze nie wiem którą. pije wodę, staram się uśmiechać, nie myśleć o łakociach. na razie czuję się dobrze. tylko czuję, że mam nie fajny oddech. myję często zęby i żuję gumę orbit bez cukru. dziewczyny a można żuć gumę? ja w sumie nie wiem. no to tyle na razie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba można. Kalorii nie ma prawie (przynajmniej nie więcej niż kawa). Ja sobie miętoszę w zębach goździka (taką przyprawę) - to trochę pomaga. Ale ten oddech to nie ejst od tych zupek tylko od niejedzenia - przy całkowitej głodówce jest to samo. A ja dzisiaj ruszyłam z otrębami owsianymi (zamówiłam sobie przy okazji zamawiania DC). Dodałam dwie łyżeczki do zupki jarzynowej - matko! ale się najadłam, jak mi było bosko w żołądku! Teraz na kolację wcinam pomidorówkę z 3 łyżeczkami otrąb. Owoce leśne - rzeczywiście paskudztwo. Nie zamawiałam tego tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofcic
Owoce leśne przy truskawce to istne niebo w gębie! Fuj, co to za paskudztwo! na kolację zjadłam truskawkę..... wykrzywiało mnie ale kurde, sama chciałam i na razie nie żałuję. po prostu sobie marudzę. tu chyba mogę...? dobra idę zaraz spać bo wcześnie wstaję. do jutra, pozdrawiam ps. oby mi się bułka z almette nie śniła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura! napisałam do kilogramy.pl pytanie, czy mogę jeść te otręby i odpowiedzili mi, że do 50 g dziennie mogę jeść, że są wysokobłonnikowe i napewno mi nie zaszkodzą ani nie spowolnią chudnięcia. 50 g to piekielnie dużo, to 1/5 paczki - na pewno tyle nie zjem. Wczoraj po tych dwóch zupkach z dodatkiem otrąb czułam się taka syta i taka szczęśliwa... I to się utrzymywało przez wiele godzin, no, wreszcie to jakaś masa pokarmowa w jelitach! Polecam te otreby wszystkim, którzy mają dość samych płynów. One są troszkę do kaszy podobne. Dla mnie to rewelacja. Dzisiaj ostatni dzień drugiego tygodnia... jutro się mierzę. Ale jestem dobrej myśli i wiem, że skończę tę dietę, głównie dzięki tym otrębom (sorry, ja to chyba powinnam w reklamie pracować ;) ale mi to tak pomogło!). Pewnie, że można tu marudzić. Też truskawki nie cierpię. Z koktaili to tylko kakaowy wchodzi, w wielkiej ostateczności (tylko z zimną wodą i połową szklanki wody) cappucino i wanilia. Trzymajcie kciuki za jutrzejsze pomiary obwodów ciałka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Dzis 14 dzien moich zmagań i nadal tylko 2kg zrzucone,jestem juz poprostu wkurzona,nic nie podjadam,robie wszystko jak należy a efekty marne.Jeszcze tydzień mi został scisłej i po zakończeniu grubo sie zastanawiam czy dalej to ciągnac...załamana jestem totalnie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwina, spokojnie! Nie ma czegoś takiego jak perpetuum mobile. MUSISZ spalać tłuszcz, bo Twój organizm nie miałby skąd brać energii na utrzymanie temperatury, oddychanie, bicie serca, trawienie. Chudniesz, w przeciwnym razie możnaby Cię stosowac jako darmową elektrownię! ;) Jestem na 100% pewna, że zamiast tłuszczu gromadzisz wodę. To nie jest nic złego i łatwo się tego pozbyć, to nawet lepiej, bo z większą masą masz szybszy metabolizm, więc więcej naprawdę chudniesz. Poczekaj, skończysz dietę, przestaniesz jeść to torebkowe żarcie, przestaniesz tak dużo pić, skończą się te upały - wszystko wysikasz i będziesz ważyć wiele mniej! A tak na marginesie - nie widzisz żadnej różnicy w rozmiarach? Ubrania nie są luźniejsze? Bądź dzielna, wszystko jest na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofcic
jacaranda, ja to widzę, że Ty jesteś takim dobrym duszkiem tego forum :) fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc jacaranda;-))Co do zatrzymania wody możliwe że masz całkowita racje,na poczatku diety chodzilam co chwile siusiu,a teraz opijam sie to woda tak samo i juz tak czesto nie biegam do toalety-wiec coś w tym jest.A ciuszki,owszem sa luzniejsze ale naprawde nie aż tak bardzo,musze jeszcze pomarzyc o wbiciu sie w stare dżinsy.Napisałam do kilogramy.pl(podpatrzylam od Ciebie jacarando)odpisali mi ze calkiem realne jest to ze w ostatnim tygodniu nastapi boom w zrzucaniu kilogramów.Każdy organizm jest inny.Troche mnie to podtrzymało na duchu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryseczek
A ja Wam coś powiem schudłam 14 kg w 3 mc jesli ktoś jest zaineresowany gg 3415588 sa to produkty Herablife i naprawde zmieniaja życie jesli chcecie zainwestowac w siebie , zmienić swoje życie zapraszam na rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygryseczek, dzięki za reklamę, ale to chyba nie to forum. To jest o diecie Cambridge. Niniejszym donoszę, że drugi tydzień diety Cambridge mam za sobą, po dzisiejszych pomiarach wygląda na to, że straciłam: w talii: przez tydzień 2 cm przez 2 tygodnie 5 cm, od początku pierwszego podejścia do DC - marca - 14 cm, w biodrach przez tydzień przez tydzień 2 cm przez 2 tygodnie 7 cm, od marca - 16 cm, w udzie: przez tydzień 1 cm przez 2 tygodnie 3 cm, od marca - 6 cm ładne wyniki :) jestem zadowolona. No to zaczynam trzeci (i ostatni) tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofcic
jacaranda, super! rzeczywiście wynik godny pochwały, dumy, zadowolenia... gratuluję! Ja dziś jestem 3 dzień na DC i już czuję po spodniach że mam luz. a i odkryłam dziś Żurek.... bardzo mi smakował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofcic
jacaranda, super! rzeczywiście wynik godny pochwały, dumy, zadowolenia... gratuluję! Ja dziś jestem 3 dzień na DC i już czuję po spodniach że mam luz. a i odkryłam dziś Żurek.... bardzo mi smakował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita6
Witam wszystkie cambridganki:) sluchajcie mam pytanie.... Niepokoje sie troszke... na pocztaku tj przez 2 dni ciagle latalam do lazienki robic siusiu domyslam sie ze zeszla ze mnie woda tj 3kg...dzis jest 6 dzien i waze 2 kg wiecej:( dodam ze przestrzegam diety bardzo rygorystycznie i nie pozwalam sobie na zadne ustepstwa .Dzis dostalam okres wiec moze to powoduje zatrzymanie wody w organizmie.? a co ze spalaniem tluszczu czy ten proces sie zatrzymal rowniez??? 6 dzien i tylko -1kg:( waga 80 wzrost 168cm pozdrawiam wszystkie zmagające sie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×