Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość staśka 71
HEJ !! witam wszystkich odchudzających się a zwłaszcza towarzyszkę odchudzania KAROLIINA34 dziś stukneła nam piąteczka .Trzymam sie dzielnie jak narazie nie ulagłam pokusie.Dziś byłam na działce u koleżanki na drzewie soczyste czereśnie na krzaczkach pachnące truskawki mnie aż ssie taką mam ochotę ale nie złamałam się bo MAM SILNĄ WOLE im częściej to pisze tym bardziej w to wierze...............Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich.............Do jutra PA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita6
Sluchajcie dziewczyny wczoraj w nocy sobie tak myslalam czy nie rozpacząc szybciej mieszanej jestem na 16 dniu scislej waga oid 7 dni nie spada .Mam 38 torebek diety jak uwazacie moze na mieszanej moj metabolizm sie podkreci i wiecej schudne???Proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonita, ja Tobie radze - zrob tak jak uwazasz. Ja pierwszy raz tez stosowalam scislla diete przez 16 dni. Po co sie meczyc, skoro nie daje to efektow? Lepiej przejdz na mieszana (ale ostroznie) i pociagnij ja dluzej. Scislej nie mozna stosowac DLUZEJ niz 3 tygodnie, ale krocej mozna. Mieszana mozna stosowac tak dlugo jak sie chce (na Twoim miejscu stosowalabym ja az do wyczerpania torebek, najpierw 2 dziennie i maly posilek i obserwowalabym wage. Jesli poleci w dol, to trzymac tak dalej az sie znowu zatrzyma. Pozniej 1 torebka i 2 male posilki - i znowu obserwacja, przyczym ten etap mozna stosowac dlugo i ewentualnie podnosic kalorycznosc posilkow). Taka jest moja rada, ale zadecyduj sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita6
Jacaranda dziękuje ślicznie za odpowiedz jak dobrze ,ze ktos tez byl na moim miejscu i takie wyjscie dalo rezultaty.Na obiadek zjadlabym serek wiejski ze szczypiorkiem wkrojonym zielonym swiezym ogoreczkiem i zodkiewka jak uwazasz może byc??? Czy na mieszanej mozna owoce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anushia88
Mam do sprzedania:napoje-1 cappucino,4 waniliowe, 4 truskawkowe, 3 owoce leśne, 6 kakaowych oraz zupy-5 grzybowych, 9 pomidorowych, 9 o smaku kurczaka z grzybami, 4 jarzynowe zainteresowne prosze o kontakt na email aha kazdą torebke sprzedam za 5 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkamed
Witam, czy ktoś zna namiary do konsultantki z okolic Katowic, Chorzowa, Bytomia, Zabrza czy Gliwic? Będę wdzięczna za informację. Po wszystkich za i przeciw postanowiłam spróbować DC. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonita, sadze ze zestaw jest idealny, mozesz nawet wiecej warzyw zjesc, jesli bedziesz glodna. Bialy ser mozesz jesc zamiennie z chudym miesem drobiowym, szynka lub ryba. Warzyw mozna jesc dowolna ilosc, owoce mozna, ale z umiarem, przynajmniej na poczatku. Jedno jablko albo 15 truskawek albo czersni, lub pol grajfruta itp. na dzien to w pierwszym tygodniu dobra ilosc. Pozniej mozna te ilosc zwiekszyc. Pozdrawiam i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkamed
Witam przeglądając wasze opinie często pisałyście o skutkach ubocznycj diety, zaczynając od mniej niepokojącego uczucia nieświeżego oddechu w ustach do bardziej poważnych jak np.wrzód żoładka. Przyznam ze choć dieta jest bardzo kusząca to jednak boje dię skutków ubocznych. Bo tak szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie przeżyć dnia na mniej niż 1000 kcal. Przecieżdalej trzeba funkcjonować, chodzić do pracy, popołudniami też każdy ma tam swoje sprawy. Zastanawiam się nad zamianą 2 posiłków,tj. podwieczorka i kolacji na DC, a śniadanie i obiadek oczywiście niskotłuszczowo i rozsądnie. Czy któraś z Was próbowała? Bo mnie interesuje trwała utrata kilogramów ( waże 58kg przy wzroście 173cm, ale chciałabym zrzucić na stałe 4-5 kg), powiedzmy 1-2 tygodniowo, ale na stałe. A nie najpierw 15 kg w dół i leczenie żołądka i Bóg wie czego jeszcze. I jeszcze jedno pytanie? Czy muszę przerwać ćwieczenia podczas stosowania diety? Zyczę wytrwałości w diecie:)pozdrawiam p.s. proszę jeszcze raz o namiary do konsultantki z okolic Katowic, Zabrza czy Gliwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy tej wadze i wzroscie, to chocbys nie wiem co robila nie schudniesz w takim tempie jak sobie zalozylas. Dieta Cambridge jest dieta \"ostatniej szansy\" i jest skierowana ona ludzi ze znaczna nadwaga. Przy stosowaniu diety nie wolno cwiczyc. Wszelkie formy wysilku sa zabronione. Wedlug mnie ta dieta nie jest dla Ciebie. Ale rob co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkamed
Dzięki jacaranda za opinię.Ja jestem uparta jak osioł, wiec spróbuje. Ale najpierw chciałabym porozmawiać z konsultantką, która na pewno odpowie na milion moich pytań. Ja o DC dowiedziałam się od swojej pacjentki, która schudła 36 kg!!!Teraz ona zastępuje jeden posiłek przy dwóch normalnych, ale niskotłuszczowych. Świenie się czuje i znakomicie wygląda. Dlatego zapytałam o to zastąpienie posiłków. Co robicie po zakończonej diecie? Po diecie ścisłej i mieszanej. Czy stosujecie dietę 1000 kcal i pozostajecie przy posiłku DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotkamed, rozumiem, na upor nie ma sily. Sprobuj, ale licz sie z tym, ze nie stracisz wiele kg, bo nie masz co tracic. 36 kg mozna stracic jak sie ma 40 kg nadwage. No dobra, Twoja decyzja. Ja stosowalam 2 razy DC z poltoramiesieczna przerwa. Po skonczonej scislej diecie przez tydzien stosowalam mieszana 2+1 (2 posilki DC + 1 posilek 400kcal), przez tydzien 1+2 (1 posilek DC + 2 posilki 800 kcal), pozniej diete 1000 kcal, stopniowo zwiekszalam kalorycznosc posilkow az do jakichs 1600-1700 kcal. Przy takiej ilosci kalorii ani nie chudlam ani nie tylam, wiec uwazam, ze dla mnie jest to optymalna ilosc kalorii, jakie moj organizm potrzebuje przy moim trybie zycia i metabolizmie. Dobry pomysl z ta konsultantka, chociaz sadze, ze jak ona sie dowie ile wazysz i ile chcesz zrzucic - bedzie Ci odradzac DC. Widzisz, chodzi o to, ze majac tak malo do zrzucenia szkoda tak bardzo spowalniac metabolizm ograniczaniem sie do niezbednego minimum zapotrzebowania energetycznego. To Ciebie oslabi, wiele nie schudniesz, a pozniej trudno Ci bedzie na powrot przyspieszyc metabolizm. Owszem, DC jest zdrowa pod tym wzgledem, ze dostarcza wszystkich potrzebnych witamin, mikroelementow, protein, dlatego skora, wlosy, paznokcie czasem nawet sa w lepszej formie niz przed dieta (roznie sie przeciez ludzie odzywiaja), ale badz co badz jest to wysoko przetworzona zywnosc, czyli po prostu chemia. Gdybym nie miala takiej nadwagi jaka mialam nie robilabym sobie tej diety a starala sie po prostu zdrowo i chudo odzywiac. Jest sezon na warzywa, owoce, mozna sobie gotowac fasolki, jesc chudy twarog, chude mieso, ryby, kasze, z pieczywa, slodyczy i tluszczu zrezygnowac. I tak wlasnie mam zamiar zrobic jak skoncze diete mieszana z nadzieja na utrate tych kilku kg jakie mi jeszcze pozostaly do zrzucenia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkamed
Masz rację, przekonało mnie to zdanie o zwolnionym metaboliźmie. Spróbuje dietę 1000 kcal, daję sobie miesiąc. Zobaczymy :) Mam nadzieję, że w tym czasie zmienię swoje nawyki żywieniowe. Jeżeli nie osiągnę upragnionej wagi to na pewno wezmę się za DC. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj taka cisza... Gdzie jestescie laski? U mnie kolejny dzien mieszanej. Nie jest latwo. Jak rozruszalam moj przewod pokarmowy tymi warzywkami, serkami, owocami... to czuje sie coraz czesciej glodna :( Popelniam male grzeszki - a to lizak, a to garsc rodzynek, a to kilka cukierkow ale uwazam, ze to jest w normie. Strasznie przestrzegam zasady: nie uzywac tluszczu! Wiec zupka to warzywa na wodzie z przyprawami i otrebami, jesli slodycze - to beztluszczowe - zelki, landrynki, miod. Jeszcze tylko 2 dni i przejde na mieszana 1+2. Wtedy to dopiero bede musiala sie pilnowac! Zauwazylam, ze jestem coraz bardziej krytyczna w stosunku do swojego wygladu. Juz przestalam sie cieszyc, ze tak duzo schudlam, drazni mnie wystajacy brzuch, ktorego nie umiem sie w zaden sposob pozbyc (cwicze juz 2 LATA CODZIENNIE brzuszki! - i nadal sterczy ten balon). Wlasciwie, gdyby nie ten brzuch, to reszta sylwetki moglaby pozostac juz taka jaka jest. No, moze jeszcze z kilka cm w talii by moglo zniknac. Uda, biodra mi nie przeszkadzaja takie jakie sa (wole miec kobieca figure, bo zawsze uwazalam, ze PROPORCJONALNIE jestem za cienka w biodrach). No to zaczynam nowy dzien (jeszcze bez sniadania - za godzine zjem batonika jablkowo-rodzynkowego). Piszcie, prosze, jak Wam idzie, bo tak jakby przejelam ten watek i troche mi glupio z tego powodu. A jak widac efekty u innych i silna wole itp. to to bardzo, bardzo motywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliina34
Witam cos widze ze cisza;-)ja dzis zaczynam 8 dzien scisej.Głodu wogole prawiew nie odczuwam czasami mam problem ze zjedzeniem 3 posilkow,najbardziej draznia mnie zapachy z kuchni i wspomnienie smakow noralnego jedzenia,caly czas mam ogromna ochote na brokuły;-)i wiem ze napewno to bedzie moj pierwszy posilek po scislej.Spadlo mi 4 kg i narazie waga stoi jak zakleta.pozdrawam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś mija 6 dzień mieszanej,nie jest żle,głodu nie czuje chociaz zjadłabym coś konkretnego marzy mi sie zwykła kanapeczka z żółtym serkiem... Waga nadal stoi w miejscu-bilans 6 kg ale powoli do celu. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki Dawno mnie nie było ale czytałam wasze posty i wasze zmagania z dietami. Ja w sumie na dzień dzisiejszy pozbyłam sie 25 kg jestem przeszczęsliwa. Co do skóry no niestety nie jest ona za rewelacyjna ale no cóz coś za coś ale odkryłam rewelacyjny środek od tygodnia stosuje i pomału widze efekty (garnier rolo cud nowośc i tylko 22 zł a jaki wydajny). Jankarada nie wiem co chcesz od brzuszka kazda kobitka powinna go miec moja babcia mawiała dziewczyna bez dupy i brzucha to swintucha , mi sterczy ale mam dwójke dzieci więc ma po czym brzuszki tez ćwicze robie po 150 dziennie i to nic nie da taka nasza budowa duzych kobietek. Choc ja się bardzo ostatnio zmniejszyłam i z tego bardzo sie ciesze. Na diecie DC byłam prawie 10 tygodni teraz cały czas pilnuje diety 1000kcal to naprawde dużo jedzonka uwierzcie mi. I jak czytam ze ktos przy wzroście 170 cm wazy 58 kg i mówi że jest to waga za duża to mnie szlak trafia . Powodzenia innym dietowiczkom trzymam za was kciuki mi sie udało to i wam też. madziark30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staśka 71
Hej !! Witam wszystkich wytrwałych i tych mniej wytrwałych Dziś mija ósmy dzień naszych zmagań -KAROLIINA34 nie było łatwo chyba sama to przyznasz ale efekty są dziś na wadze 5kg mniej i oby teraz tylko w dół to łatwiej będzie nam znieść smak tych ,,torebek '' kóre mi nie smakują TY pisałaś że też za nimi nie przepadasz Jeszcze tylko 2-tyg scisłej a potem to już z górki.Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i zachęcam do pisania to naprawdę pomaga.....................Nara .............Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziark30, jak milo Cie znow czytac! Wspaniale, ze sobie radzisz, ze doceniasz Twoj wysilek i trzymasz dalej klase! Rozumiem, ze nie robisz juz trzeciego etapu? Teraz caly czas stosujesz diete 1000 kcal? Jesli tak, to muszisz chudnac, bo to przeciez bardzo malo kalorii. Wedlug mnie najwieksza przyjemnoscia ze skonczenia diety scislej jest to, ze wreszcie mozna sobie cwiczyc. Przyznam, ze podczas tych 3 tygodni scislej DC nie bylam w stanie sie powstrzymac od cwiczen (oczywiscie nie jakichs meczacych aerobow, tylko takich rozciagajacych), co odbilo sie na moim oslabieniu i zmeczeniu. Ale teraz moge juz to robic legalnie ;) i dodaje mi to energii i checi do zycia. Co wiecej, po takiej godzince cwiczen wcale nie chce sie jesc (to jakis fenomen!), wiec moge pozniej zjesc sniadanie i dzieki temu nie rzucic sie na nastepne posilki z wilczym apetytem. Ogolnie najgorsze sa dla mnie wieczory. Kiedy jestem u siebie, chodze wczesnie spac i jest OK, ale teraz znowu wyjechalam, siedze do 23, a jak zjadam kolacje o 19.00 (zazwyczaj jakas zupka DC), to okolo 22 jestem przeglodna. Wczoraj nie wytrzymalam i zjadlam garsc czeresni, pare lyzek herbaty granulowanej, marchewke i grajfruta. Wiem, ze to sporo, ale umieralam z glodu. Pocieszam sie tym, ze to wszystko bylo beztluszczowe, a poza tym grajfruty maja podobno dzialanie odchudzajace... poza tym na obiad zjadalm mniej niz te przepisowe 400 kcal, wiec nie bede sie obwiniac. Dzisiaj ostatni dzien 2+1, od jutra przechodze na 1+2 i jutro sie zmierze, zeby ocenic, czy od czasu skonczenia scislej przybylo mi cos, ubylo, czy pozostalo bez zmian. Nie licze na super efekty, bo nie przestrzegalam scisle tych 400 kcal, ale jesli nie przytylam, to juz bede szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jeszcze raz ja jak jesteście bardzo głodne o tej 22 wieczorkiem to njalepsze sa surowizny w postaci warzyw uwierzcie mi lepiej zjesc z trzy marchewki niz jedna kromke chleba ja zapycham sie ostatnio sałata lodową jest rewelacyjna no i nareszcie w przystępnej cenie , jankarada grejfrut i marchewka ok ale czeresnie i ta herbata granulowana nie dobrze , ale pocieszające jest to że ćwiczysz więc spoko, ja zauwazyłam że jak więcej jem i ćwicze to i tak chudne jak tylko jakas głodówka spowodowana gorączka ze się nie chce jeśc to od razu waga stoi. tak zrezygnowałam z trzeciego etapu te same efekty osiągnę tą dietą 1000kcal a zołądek mam tak skurczony że naprawde to fura jedzenia a na smażone nie moge patrzeć wole grilowane czy parowane. a z ryżu to można takie cudo jedzonko odstawić że szok i wyobraźcie sobie miałam uroczystośc w domu i organizowałam przyjęcie małe więc poza ciachem no bo musiało byc reszte wszystko moi godcie jedli dietetyczne był gril oczywiście jak zawsze ale nie było ani grama karkówki boczku czy kiełbasy za to była cykoria, bakłazany kurczak i sałatki z wielu wielu warzyw bez sosów sama sól pieprz dity były dla tych co chcieli i wszyscy byli zachwyceni tym dietetycznym jedzonkiem jarzynowe szaszłyki zrobiły furore, a chipsy nikt o nie nie pytał zawiniety kurczak na patyczkach je zastąpił zdecydowanie polecam teraz na te upalne dni pozdro madziark30 P.S. Od wielu wielu lat nie sprawiało mi przyjemności robienie zakupów dla siebie to dla mnie najważniejsze bo wchodze do sklepu i jest mój rozmiar to jest cudowne. A mój facet jest w siódmym niebie zobaczył mnie po 3 miesiącach ukrywałam swoje zmagania i zdębiał jak mnie zobaczył ubyło mnie uwierzcie 1/3 lepiej sie czuje mam ochote na wiele rzeczy które kiedyś nie bardzo mnie ciągneły i to dzięki DC więc te które są nie zdecydowane naprawde uwierzcie warto pocierpieć. Efekty sa widoczne ja stosowałam wiele diet i to smacznych i nie przynosiły takiego rezultatu jak DC. trzymam kciuki za wszystkie dietowiczki mi się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaxx
hej dziewczyny dziś mój 19 dzień śicsłej! i ładnie mnie ubywa:) mam pyt do madziark30, czytałam że schudłaś 25 kg (o ile czegoś nie przekręciłam), a możesz napisać jak długo stosowałaś dc i ile serii? bo ja też chciałabym zastosować drugą serię, ale obawiam się czy też będą efekty, czy jużorganizm się przyzwyczaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tak schudłam w sumie juz 25 kg na pierwszej DC schudłam 13 kg na drugim etapie jedynie 6 kg a to co mnie ubywa to efekt diety 1000kcal ściśle przestrzegam tego co jem jak często i dodam że pozwalam sobie i na lody słodycze itp (lody sorbety słodycze to znaczy te batony niskokaloryczne no i mnustwo owoców) Diet 1000kcal jest pelno w neciku miałam plany trzecią dc zastosować ale pieknie schodzę na 1000kcal i nie jest to taki duzy wydatekpienięzny. Do tego 2 razy w tygodniu aerobik i basen i polecam wam masaże odchudzające pięknie ujędrniaja skure po schudnieciu. Mi zostało do ideau jeszcze tylko 5 kg to niby mało ale to naprawdę jest duzo pozdro madziark30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliina34
Czesc kobitki.Zaczynam dzis 10 dzien scislej jak narazie caly czas te 4 kg zaklete i zaczyna mnie to zniechecac z checia przeszlabym na mieszana.Staska widzialam ze u ciebie juz 5kg i Ty dc stosujesz 2 raz ja pierwszy raz i tylko 4,znam osoby ktore przez te 3 tyg.zchudly 13kg a skoro ja po 10 dniach 4kg zrzucilam to o tych 13 nie mam co marzyc;-(a mam duza nadwage o zaczynajac dc przy wzroscie 165 wazylam 92kg.PORADZCIE COS PLIS BO ZACZYNAM MIEC CHEC SCISLA RZUCIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduratka
Nie koncz ścislej. Na tej diecie tak czasem bywa. Zaczelam przygode 25 maja .Ja ciagnelam scisla do 16 dnia, schudłam w tym czasie 8 kg, przeszlam na mieszana i kolejne 2 kg, nadal jestem na mieszanej 2+1, przede mna jeszcze 1+2, i potem 2 tyg 1000 kal. przy wzroscie 168, wayłam 91.6 kg, teraz waze 81, jeszcze przede mna dluga droga. Kup sobie figure 1 , pomaga przy tej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliina34
Dziek eduratka;-)a czemu po 16dniach skonczylas?stosowalas sie w 100% nic nie podjadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduratka
Stosowalam sie do wszelkich zalecen, nic nie podajadalam. Naczytalam sie ze ostatnim tyg malo sie chudnie wiec nie chcialam jeszcze bardziej spowalniac metabolizmu i zwiekszylam mu paliwo. Teraz wlaczam jeden dodatkowy posilek, albo piers z kurczaka z warzywami , albo chudy twarog z warzywami, dzisiaj ryba z warzywami. Wszystko gotowane. Schudlam 2 kg na mieszanej przez 4 dni.Od dzisiaj bede gotowac na dwa dni, gdyz nie chce mi sie codziennie. W polowie sierpnia planuje kolejne podejscie do scislej. Jak juz bede na mieszanej 1+2 to zapisze sie na aerobik. 81 kg ktore teraz mam to mimo wszystko duzo sadla. Aby sie pocieszyc przeliczam zgubiony tłuszcz na kostki smalcu , wtedy wydaje sie ze to tak duzo (1kg- to 5 kostek smalcu po 200 g). zgubilam juz 50 takich kostek hehhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduratka
Acha i jeszcze pocieszam sie jednym: Tylam przez tyle lat, to teraz musze miec duzo czasu na schudniecie. Przeciez nie bedziemy mialy super figury przez 2 msc-e. Trzeba byc cierpliwym. Ja chce tylko schdnac do 70 kg. wiecej nie, to i tak bedzie sukces. Modle sie by miec tyle sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staśka 71
HEJ! Witam was koleżanki niedoli bo to taka ciągła udręka odchudzac sie-tyć -znowu odchudzać Dodrze że jest DC na której można szbko stracić zbędne kilogramy Ale jest jeden warunek SILNA WOLA Wiem najlepiej byłoby nie TYĆ ale to jest trudne dla mnie niemożliwe Mam nadzieję że teraz po skończeniu DC będe na tyle silna aby zmienić mije nawyki żywieniowe TO też jest trudne ale nie niemożliwe. I tego bedę się trzymać KAROLIINA 34 nie zniechęcaj sie proszę wytrwaj w swoich postanowieniach doprowadz to co zaczałas do końca już niedługo i bedzie mieszana to tylko 12 dni wiem że jestes w stanie przetrwać tan kryzys formy Więc nie poddawaj się tak łatwo ,tyle juz przeszłas nie marnuj tego bo bedziesz żałowała .Jesteś dorosłą kobietą więc pokaż wszystkim że masz SILNĄ WOLĘ i doprowadzisz do końca to co zaczełaś .................Powodzenia.........PA.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! Niesamowite! Wczoraj dokonalam pomiarow i okazalo sie, ze schudlam! 1 cm w biodrach i 1 cm w obwodzie uda! To po tym pierwszym tygodniu mieszanej, kiedy naprawde duzo jadlam i w dodatku popelnialam mnostwo bledow... no... te slodycze, orzeszki, rodzynki. A jednak schudlam! Hura! Pamietam jak bylam gdzies w polowie pierwszego etapu diety Cambridge (gdzies tak w marcu). Poszlam do sklepu z ciuchami, pelna optymizmu, bo wtedy udalo mi sie duzo zrzucic... i okazalo sie, ze nie mieszcze sie w rozmiar 42. Stwierdzilam, ze trudno, ze taka moja budowa... Wczoraj bylam w sklepie i pomyslalam - schudlam od tego czasu, wiec porwalam do mierzenia spodnie o rozmarze 42 i 40 (na wszelki wypadek). Okazalo sie, ze zarowno jedne jak i drugie sa za duze! Nawet 38 byly luznawe... Jestem przeszczesliwa. Nie sadzilam, ze to tak ladnie zejdzie wszystko... Od wczoraj stosuje diete 1.5+2, czyli na sniadanie batonik DC lub (jak dzisiaj) koktail, na obiad zupka jarzynowa z prawdziwych jarzyn zmieszana z 1/2 torebki zupki jarzynowej DC (wspaniale sycaca zupa!) + 2-3 lyzki otrab owsianych, do tego chudy ser, rzodkiewki i owoce, na kolacje warzywa, owoce i miseczka granulowanych otrebow ze sliwkami. Zdarza sie, ze podjem jakas landrynke czy lizaka, ale nie jest tego duzo i wystrzegam sie jak ognia wszystkiego co ma tluszcz, a wiec masla, zoltych serow, kremow, sosow, majonezow, czekolady, deserow, ciastek itp. No i chudne sobie. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Od dnia wczorajszego jestem na mieszanej 2+1DC,na mieszanej 1+2DC przez tydzien zeszło mi 1 kg. Chudne sobie powoli,narazie cały czas wbijam sie w roz.42,chce dobic do roz.40 czyli jeszcze tak z 5-6kg,wiec jeszcze troche przede mna. Czuje sie dobrze,głodu nie czuje,warzywka sa smaczne ogolnie nie jest zle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliina34
Czesc,dzis zaczynam 12dzien scislej na minusie 6 kg;-)sluchajcie wogole nie czuje glodu nie moge nawet zjesc tych porcji co musze a to zle bo nie dostarczm swojemu organiizmowi odpowiedniej ilosci witamin,ale poprostu nie moge.Tak wogole to ok.Saska 71 a Ty ile masz na minusie i jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×