Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość asik75
dzięki zielona694 za odpowiedz, faktycznie nie mogę się złamać jak wytrzymałam 4 dni bez absolutnie żadnego podjadanie to dam rady wytrwać, gratuluje ubytku wagi, powiem tylko że to jest mój cel te 8 kg w dół, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira23
Dziewczyny, napiszcie proszę ile ważyłyście przed schudnięciem i jaki macie wzrost, bo ja mam obawy, czy przy moim wzroście 173cm i wadze 64 kg cokolwiek schudnę. Bo jeśli chodzi o jakieś 2-3 kg, to mnie to nie interesuje - to za mało:( Chciałabym schudnąć przynajmniej 6kg. Nie wiem, czy ta dieta nie działa poprostu przy dużej nadwadze ( tak, jak niektóre z Was pisały, żę przytyły po ciąży 20 kg). Pomóżcie mi proszę, bo nie wiem, czy mam tę dietkę zamówić, czy nie. Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira23
Sprostowanie - nie przytyły po ciąży 20 kg, a tyle im zostało. Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik75
powiem ci że ja jestem 6 dzień na DC ścisłej i dopiero schudłam 1.5 kg , ale czuję że spodnie w pasie mam luzniejsze,nie muszę odpinać guzika żeby w nich chodzić:), moja waga wyjściowa to 73 przy wzroście 170 więc jakieś chociaż 8 kg mam do zrzucenia, mnie się wydaje że może szkoda ci się męczyć na DC jak masz tylko 3 kg do zrzucenia, napewno dieta kopenhaska jest łatwiejsza ,tańsza i to dużo, i też pozbydziesz się paru kg,no ale może niech jeszcze się ktoś wypowie w twojej sprawie, pozdrawiam wszystkich trwających w diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik75
dziewczyny proszę powiedzcie robiłam sobie dzisiaj test na działanie ketozy i pasek miałam prawie jasny ,czy to możliwe że po 6 dniach ścisłej jeszcze nie mam ketozy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
Na pewno powinnaś mieć ketoze. Właściwie po 1 dniu głodówki w organizmie pojawia się ketoza. Po zużyciu glikogenu w wątrobie organizm zaczyna wykorzystywać tłuszcz z ciała...Może masz stare paski ? Ja używam keto diastics. Ale np. ja osobiście mam tak że jak zjem batona ketoza mi znika. I nie oszukujmy się gryz jabłka, łyk soku i ketoza znika,ale nie od razu tylko na następny dzień. I nie polecam ciągłego sprawdzania ketozy... po co się strsować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
Witam za jakieś 10 dni (po wypłacie ;-) ) zaczynam Cambridge. Mam 28 lat, dwoje dzieci przed ciążami ważyłam 60kg teraz 77kg przy wzroście 174cm....ehhh, no ale jeśliw jednej i drugiej ciąży przytyłam po 30kg to nic dziwnego Od kilku dni czytam forum zaczęłam od samego początku jestem na 43stronie, może zanim zaczne diete to doczytam do końca ;-) Czy ktoś zaczyna w tym czasie (około 10czerwca) razem na peno będzie raźniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira23
Dzięki asik75 Problem właśnie w tym, że ja nie chcę schudnąć 3 kg, tylko minimum 6, ale wg wskaźnika BMI mam prawidłową wagę, ale zawsze ważyłam jakieś 58 kg, a od 1,5 roku zaczęłam tyć, oczywiście na skutek zlego odżywiania - kocham słodycze:)) i doszłam do wagi 64 kg. Stosowałam kiedyś dietę kopenhadzką, ale 6 dnia wysiadłam - strasznie źle się czułam, bałam się i przerwałam ją. Chcę odchudzić DC mojego męża, bo ma do zrzucnia ze 13 kg, tylko nie wiem, czy wytrzyma, bo to straszny żarłok i nie ma silnej woli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka86
hej nicola!! ja zaczynam diete cambride wlasnie ok 10 czerwca mialam juz zaczac meisiac temau ale byly problemy zdroowtne i zaczynam od teraz :) uwielbiam ta diete stosowalam ja 3 lata temu schudlam 13-14 kilo :) teraz chce schudnac tyle samo po ciazy :) masz moze gg ? zaczelybysmy razem i opowiadalbymysmy sobie o diecie jego rezutaty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
ooo jak fajnie mój numer gg to 7985100 koniecznie się odezwij ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulęróż
Stosowałam kiedyś tą dietę przez dwa tygodnie, byłam osłabiona i ciągle głodna, ubyło mi jakies 4 kilogramy, które odzyskałam w ciągu miesiąca. Lipa ta dieta:O O wiele lepsza i tańsza okazała się dieta kopenhaska. Zjechałam 6 kilogramów w dwa tygodnie, po skończeniu mój apetyt zmalał, i spadły kolejne 3 kg w ciągu miesiąca, uważałam na to co jem, powoli dokładałam ciemny chleb i większe ilości węglowodanów. Robiłam ją 2 lata temu i raczej trzymam wagę, jak się czasem zdarzy przytyć dwa trzy kilogramy przechodze na sałatę, szpinak i dużo białka, mięsko chude, wołowina, steki... po tygodniu jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik75
dziewczyny mam do sprzedania DC na 2 tyg. kupiłam dietę na 3 tyg , ale z przyczyn wyższych musiałam zaprzestać jej używać, mam różne smaki oraz batony , sprzedam ją taniej ok.80 zł za tydzień, więc w sumie 160zł za dwa tyg, data ważności jest do połowy 2009r, jeżeli jest ktoś chętny poślę paczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
Witam Asik byłabym zainteresowana, ale prosze o info jakie masz smaki, dokładnie co i ile jakich saszetek mój @ to adamos@master.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
Też chętnie kupię... batonik i i smak grzybowy i pomidorowy oraz napoje waniliowe, truskawkowe i kakaowe sara.wwa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona694
hej dziewczyny!!! po 5 tyg diety..10kg mniej:)walcze jeszce jeden tydzien i przerwa na wakacje w Polsce...ale postaram sie upilnowac i jak wroce to znowu ide na dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
Gratulujemy !!! Spektakularny wynik!!! Podziwiam bo ja idiotka się załamałam... oczywiście przez moje ukochane truskawki. Mam totalnego doła teraz przez to ;( i czuję się jak totalny bezmózg i słoń taka jestem rozdęta. Ale pochwalę się że udaje mi się wypijać 3 litry wody dziennie a czasem nawet więcej.Dziś już 1,25l za mną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona694
dzieki:) woda to podstawa...ja malo pilam w tym tyg...wiec mniej spadlam a twierdze ze woda zajebiscie pomaga...wiec jak najwiecej 3l minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik75
cześć Nikola sory ale nie mogłam wcześniej odpisać , podaję te smaki DC które mam grzybowa - 5 szt jarzynowa - 4 żurek - 2 kurczak z grzybami - 2 pomidorowa - 3 napój waniliowy - 4 kawowy - 5 truskawkowy - 4 cappucino - 5 owoców leśnych - 4 napisz jeżeli jeszcze je potrzebujesz, pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
Jeszcze raz dzięki Asik75 czyli od jutra zaczynamy trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Od dzis zaczelam kuracje ... i jak na 1 dzien nie jest zle ... Wytzymałam bez podjadania :) Moja waga poczatkowa to 71 kg przy wzroscie 165cm no chcialabym bardzo do urlopu (VII/VIII) stracic troche ciala a mam go w nadmiarze. Po drugiej ciazy niestety mi zostalo. Mam nadzieje ze poprzez stosowanie DC zniknie co nieco a to forum pomoze mi wytrywac bo nigdy dluzej jak 13 dni nie bylam na diecie. Postaram sie codzien pisac jak mi idzie i icze na Wasze wsparcie w tej karczemnej drodze do suuuper figury i rewelacyjnego samopoczucia ;) aaaa i jeszcze mam pytanko .... po porodzie strasznie polecialy mi włosy ... czy ktos z Was zaobserwowal jakies zmiany na głowie stosujac DC? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
Emaa Witaj, jesteś dzień do przodu ale ci fajnie Ja właśnie ide spać jeszcze pojadłam truskawek żeby zapomnieć o nich w najbliższym czasie. Zobaczymy co przyniesie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
Witam Ja już po śniadanku czyli koktajlu kakaowym bardzo dobry jak kakao...hmm ciekawe jak dalsze smaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
Zjadłam właśnie kolacje napój bezlaktozowy kakaowo-pomarańczowy, dobry nawet, pewnie po kilku dniach nic już nie smakuje ale narazie jest niezle, na obiad miałam grzybowo-kurczakową, też może być ale koktajle narazie lepsze jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
Skąd wy maci e takie dziwne smaki ? pierwsze s łysze o pomarańczowym ... Ja dziś 3 dzień...boję się zważyć bo akurat oczywiście dostałam okres...Ale już mi brakuje motywacji...ehhh weekend najforszy przed nami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
SaraSara ja zestaw na 5 i pół dnia dostałam od koleżanki, na nim wszystkie informacje były w języku angielskim więc podejzewam ze to nie na polski rynek, pozostałe mam już normalne, troche szkoda bo ten był pyszny Sara ja jakoś boje się że niewiele schudne, na tyle mało że nawet nie bedzie widać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona694
oj schudniesz...schudiesz...tylko trzymaj sie jej...moja siostra juz dzisiaj 5 dzien i polecialo jej 2 kg...wiem ze to woda ale motywuje a wazyla 66 a teraz 64 wiec dziala zreszta mnie tez juz prawie 11kg..ale ja sie trzymam twardo...no i smaki w anglii sa inne ...wiecej i ja je lubie:)oprocz pomidorowej...fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
Jestem po śniadaniu, napój truskawkowy, narazie najorszy był, bo strasznie pachnie chemią. Jej jeszcze 20 dni ścisłej, okropnie do brzmi No i oczywiście musiałam stanąć na wadze, jest kilogram mniej, no ale to oczywiście woda i pusty brzuszek miał na to wpływ ZIelona 11kg super wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
Obiad pomidorowa, też co najwyżej średnio oceniana przeze mnie, no ale zjadłam... Odczuwam jakieś znurzenie....a gdzie koniec?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
Hej Czy ja jestem tu sama? Powiem szczerze jest mi ciężko, w chwilach kryzysu mam jeszcze dwoje dzieci które nie mogą czekać na lepsze samopoczucie mamy Ale nie poddaje się nic nie podjadam Po wczorajszym wieczornym posiłku rozbolał mnie żołądek, mam nadzieje ze to tylko jednorazowa akcja. Dzisiaj rano nie miałam siły i ochoty wstać, kiedy ten 5 dzień w którym to ma być już lepiej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mnie też na początku bolał żołądek ,przestał jak zaczęłam zupki popijać ciepłą woda.Ja kończę trzeci tydzień,minus siedem kilo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×