Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość madzialena29
Dziewczynki, mam jeszcze jedno pytanie do Was. chciałabym kupić sobie guam, ale mam pękające naczynka i chyba musze wybrać tą wersję dla skóry naczynkowej. Mam jednak pytanie, czy któraś z Was ma pojęcie czy jest on słabszy niż ten zwykły, czy efekty są takie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooo dziewczynki :) U mnie 5 dzień dietki. Jest super. Jeść mi się nie chce. Ogólnie samopoczucie ok. Miałam się nie ważyć ale nie wytrzymałam i weszłam wcoraj na wagę i pokazało mi 2,5 kilo mniej. Wiem że to narazie sama woda ale i tak to na mnie podziałało motywująco. Dopiero zjadłam jedną zupkę jarzynowa. To znaczy dzieliłam ją na pół, jedną połówkę o 9 rano i teraz druga połówka. Byle do przodu. Trzymam kciuki za nas wszystkie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vesnavesna
doodka: dziękuję za pocieszenie. :) rzeczywiście jeszcze niedawno mogłam sobie, co najwyżej pól nogi wsadzić w takie ciuchy... ale kochana. ja nie pamiętam, żebym kiedykolwiek za mojego świadomego życia nosiła rozmiar 36 :< zawsze od 40 wzwyż, ale to się zmieni... :D AZJAA: dla tych, które nie mają silnej woli pozostaje niezawodny h&m tam jest rozmiarówka od 32 (który to rozmiar pozostanie dla mnie wieczną zagadką, bo naprawdę nie wiem, kto taki nosi) do 58, albo i więcej. oczywiście nie wszystkie ciuchy, ale jest większa szansa na znalezienie czegoś fajnego w swoim rozmiarze. :) piąty dzień na diecie i chyba witamy już ketozę. wcale nie jestem głodna. uwielbiam ten stan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglinek
Dziewczyny, czytam te Wasze posty i bardzo Wam zazdroszczę tej silnej woli i tego, że tak dobrze się czujecie na DC. Ja dzis mam swój 9 dzień i wymiekam, mam strasznego doła, fakt: 9 dzień i z 72 zjechałam na 68, ale gdzie jeszcze 7 kg? Planuję tylko 14 dni DC, a potem chce wskoczyć na jakąs dietkę niełączenia. Ukochany mówi, że źle ze mną i że nie cierpi tej mojej diety za ciągłe moje wybuchy niekontrolowanej złości :-( Nie mogę nad tym w ogóle zapanować. Musze Wam się przyznac do jeszcze jednego przestępstwa. Otóż, jak czuje się już naprawdę fatalnie (często mi się chce płakać, a luzy w ubraniach nie sa takie, na jakie liczylam) zamieniam wieczorna zupke na...hmmm...jajo na twardo. No cóż, może w mysl zasady, że lepiej chudnąc powoli niż w ogóle? Doodka, dziekuję Ci za ciepłe słowa, w ogóle lubię czytac, jak piszesz, pewnie równa z Ciebie Babeczka. Świetnie, że tak dobrze Ci idzie - ja z nerwów obgryzłam wszystkie pazury. najbardziej lubię chwile sam na sam z kawką i batonikiem żurawinowym w czekoladzie. Mymłam go i mymłam, ile wlezie, jak najdłużej - jak wielbłąd ;-) No nic, dzień ma się ku końcowi, a poranek z płaskim brzuszkiem jest motywacją do kolejnych szalonych wyżerek DC. Życze Wam wiele wytrwałości i dobrego samopoczucia. Trzymajcie się cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA pisałam już wcześniej - mnie osobiście DC zaprowadziła na skraj załamania zdrowia - w moim wypadku porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_27
Witam drogie panie ;-) za mną już 10 dni na torebkach i batonikach - nie jest jakoś bardzo cięzko, jednak mam za sobą trudne chwile. Brakuje mi jogurtu, mleka, sera białego no i pewnie dziesiątek innych smaków. Jesli chodzi o wyniki to porażona nie jestem - rzeczywiście czuję nieco luźniej w pasie, ale... na wadze ubyło może ze 2-3 kg to zdecydowanie za mało. Za pierwszym razem w cyklu 21 dniowym straciłam 10 proc. wagi i długo wytrwałam, za drugim razem chyba z 5 kg, a teraz pewnie jak zejdzie 4 to będę się cieszyć. Pozdrawiam chudzinki ;-) PS) Czy moze któras z was, też jest na półmetku? Jakie wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIKA72
A to jak się cykl powtarza Lajla - to chudnie się już tak dużo mniej????????? Oświeć mnie!!!!!!!!! Jak to jest naprawdę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIKA72
to było do Gabrieli_27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_27
Powtarzam DC trzeci raz. Pierwszy raz 3 lata temau - wówczas zgubiłam 7 kg, 2 lata temu chyba z 4-5 (max), a teraz po dwóch latach przerwy jest słabuiutko, idzie silnie pod górkę. Pewnie są dziewczyny, ktorym idzie latwiej i tracą tyle samo za kazdym razem. Pozdrawiam Gabriela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. jak odchudzanko idzie? Bo u mnie to kiepsko. Znaczy się tak : dzisiaj mój 8 dzień na DC, na wadze - 4,5 kg :). Czyli to jest ok. Ale wczoraj miałam takiego doła, byłam tak głodna że nie mogłam sobie miejsca znależć. To wszystko przez to że cały dzień w domu. W tygodniu jest mi łatwiej wytrzymać a tu przedemną długi wekeend majowy. Coś tzreba wymyslić żeby nawet chwili nie mieć wolnej. Aha no i co do wczoraj to zgrzeszyłam :( Zjadłam parę ogórków konserwowych :( Ale człowiek to marne stworzenie No ale się nie poddaję, nie przerywam walki. Od dziś mam power i oby wytrwać Trzymajcie się pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglinek
Monia30/Wacek i tak gratulacje ogromne ;-) Ja sobie sama zmodyfikowalam tę dietę, bo myślałam, że oszaleję :-( I tak: rano baton DC, ok.14 zupka lub koktajl, a wieczorem zupełnie zrezygnowałam z tych obrzydliwców na rzecz 2 jajek na twardo. Dzis mój 12 dzień, jeszcze tylko 2 i przechodzę na dietę "plaż południowych", która to powinna stac sie sposobem odżywiania na przyszłość. Nie będę się katować, bo tez nie mam jakiejś wielkiej nadwagi, przy 171 wazyłam 72 i nie wyglądało to poprostu ladnie, teraz 4 kg mniej i wyglądam ciut lepiej (no mojego ukochanego wprawiłam dziś w osłupienie jak wyszlam na golasa spod prysznica ;-)), a więc jeszcze 4 kg i bedzie suuuper. Podziwiam Was Wszystkie, które macie tyle silnej woli, aby trawc na tej diecie, naprawde niezłe z Was TWARDŻELIKI ;-), życzę Wam, aby sie udało i gratuluje silnej woli.A jezeli chciałybyście po DC spróbowac cos milszego i przyjemnego, coś, co jest naprawdę sensowne i sprawdzone (przez moje kobitki w pracy) to polecam Wam http://southbeach.c10.pl/ Pozdrawiam i życzę wytrwałości :-) 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vesnavesna
drugi tydzień cambridge ogłaszam za otwarty! :) trzymam się dzielnie. mimo, że mój narzeczony mnie nie oszczędza i zajada się przy mnie pizzą, gumiśkami, czekoladą i innymi pysznymi wysokokalorycznymi rzeczami. mam swój cel i go osiągnę! mi jest na dc nad podziw łatwo. może dlatego, że mam zakodowany szlaban na każde inne jedzenie poza dc. odpada problem "no jeden jedyny cukierek, co to jest...", a potem z jednego robi się 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doodka
Czesc Dziewuszki, Powrocilam. No wiec ostatnie pare dni bylo koszmarne, bo koncowka 3go tygodnia DC nalozyla mi sie na okres i sama wiem ze bylam okropna. Maz nie musi nic mowic, ale pewnie mu sie oberwalo pare razy za nic, ale ja i tak mam gorzej, bo to ja mam ciote i nie jem dobrych rzeczy wiec WRRRRRRRRRRRRR... Tak naprawde on mnie baaardzo wspiera i uwazam, ze dieta ze wsparciem bliskich (WSPARCIEM - NIE WSPOLCZUCIEM I LITOSCIA) jest latwiejsza. W piatek jak sie zaczelo to dostalam takiej handry ze mamo.. Sniadanie ominelam, a na lunch, poplakujac nad wlasnym smutnym losem.. Wchlonelam 3 batoniki. Co jedynie pogorszylo nie tylko moj humor, ale i samopoczucie. Potem pomyslalam, ze do konca dnia zostalo mi tylko 1 zupka i wogole myslalam ze sie zalamie. Ale potem o tym zapomnialam, do konca dnia czulam sie tak syta i napchana, ze az bylo mi zle. Glod powocil o 22giej, ale juz bylo ku koncowi i spaniu, wiec sobie darowalam. W sobote na 1 z posilkow ugotowalam sobie ten makaron Cambridge i ... Po 20minutach po zjedzeniu makaron sie wydostal ta sama droga ktora wszedl i powiem wam ze wiecej go nie zrobie. Nie zeby byl jakis niedobry, smakowal owszem. Ale za krotko sie ostal :D Niedziela to byl moj 1 dzien z "normalnym" daniem, ktorym byl proszony obiad u przyjaciol, wiec mozecie chyba sobie wyobrazic, ze nie byl to plat z kurczaka na parze i warzywa na poltwardo.. .) Ale zoladek skurczony na DC zrobil swoje, wiec dramaru nie bylo. Grzech byl - ale nie ciezki. Natomiast z duma powiem, ze powstrzymalam sie bez wysilku od deserow i napojow powszechnie uwazanych za szkodliwe i smaczne.. :)) Podsumowanie wagowe, po 3 tygodniach scislej 8kg mniej na samej diecie. Od dzis mieszana, wracam na silownie / basen 3x tydzien, oraz pilates 2x tydzien. Madzialena, ja tez mam cere naczynkowa, jak sie cos poorientujesz z tym Guamem to daj znac kochana, mnie tez to interesuje bardzo. Okraglinek, gratulacje, zostalo ci jeszcze tylko ciutke i nie dziwie sie ze chcesz przejsc na cos normalnego. Patrzylam na te plaze poludniowe i powiem Ci ze dosyc to podobne do ZUZLA (montignac) na ktorego ja chce przejsc docelowo. Zuzel tez bazuje na indeksie glikemicznym, ale dodatkowo rozdziela zarcie tluszczowe od weglowodanowego. Znam osoby na Zuzlu i jest to przyjemne i nietrudne, a najwazniejsze ze je sie prawie wszytko i sie nie gloduje :)) Monia, dajesz rade. Ogorek to grzech lekki, ale grzech jednak, wiec sie pilnuj kolezanko. NU NU NU! :) zarty, zarty.. Damy rade na pewno, nie poddawajcie sie kochane dziewczyny. Mi schlebiaja spojrzenia kolegow, troche zazdrosne gratulacje kolezanek. No ale najbardziej mi schlebia moje odbicie w lustrze, co mnie motywuje i nakreca. Wiem ze jeszzce dluga droga (18kg) przede mna, ale warto o siebie zadbac. Ja czuje sie lzejsza, zgrabniejsza, POWABNIEJSZA i wogole *Z*A*J*E*B*I*S*T*A*, I TO SAMO MYSLE O WAS! Kazdy kilogramik z naszej nadwagi mniej to sukces i powod do dumy!! 3mam kciuki, niech zadna sie nie wazy poddawac!! buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIKA72
Hej, dziewczyny!!!! Potrzebuje pomocy!! Jestem na DC modyfikowanej i mam pytanie - dlaczego nie można jeść pomidorów - uwielbiam je!!!!!!!!!! Po za tym w drugim tygodniu DC modyfikowanej mam jeść oprócz obiadu, również własne śniadania - czy moge jeść chudy twaróg lub serek wiejski light????? Oczywiście z warzywkami i tak by mi pomidorki pasowały, i jogurty naturalne bez cukru. Bo nie cierpię mleka, więc jakiekolwiek płatki odpadaja!!!! Pomocy!!!! Co do Guama - doodka - to robię sobie kuracje w domu, kupiłam sobie przez internet. Zresztą robię to nie pierwszy raz - uwielbiam GUAM, szkoda, że jest taki drogi. Nie wiem dziewczyny, jaki jest Guam na cerę naczynkową, bo mam ten klasyczny, ale najpierw przez pomyłkę kupiłam jakis antycellulitowy - jest inny, bo w ogóle nie działa na moją skórę tak jak ten klasyczny - w ogóle nie szczypię, nie mam uczucia, że się wżera. Trzymajcie się wszystkie ciepło i nie dajcie się!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) mam prośbę, potrzebuje kupić zupki DC, ale mój sprzedawca z allegro juz sie tym nie zajmuje, po wprowadzeniu tego zakazu. Jak macie jakiegos zaufanego sprzedawce to proszę o namiar :) Stosowałam dietke w tamtym roku we wrzesniu, a teraz potrzebuje zupek dla koleżanki, bo mi juz nie sa potrzebne :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka123
http://www.eodchudzanie.fr.pl/ Teresa Jaskólska dietetyk, dyplomowany konsultant Diety Cambridge z 10-letnią praktyką tel./fax 0-(prefiks)-54-236-44-47 tel. kom. 0-692-036-935 e-mail: eodchudzanie@fr.pl Ja zawsze zamawiam u tej Pani, pelen profesjonalizm i szybka przesylka, pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena29
Ale się wpisałam powyżej :) Doodka - zamówiłam Guam na naczynka - jak zacznę używać napiszę ci jakie efekty (oby były:) A u mnie 9 dzień na liczniku, głodu nie czuję, ale wczoraj robiłam męzusiowi chińszcyznę na kolację i zapachy wykończyły mnie psychicznie. Dzisiaj będę robiła gołąbki, zrobię więcej i zamroże :) Ale moja waga od 3 dni stoi jak zaklęta - cały czas wskazuje -3 kg. Tłumaczę to sobie tym, że woda się zatrzymała bo wczoraj dostałam okres :( No nic, mam nadzieję,że w końcu drgnie. Trzymajcie się wszystkie. Damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vesnavesna
ja też witam dzisiaj dziewiąty dzień. :) zjadłam makaron z sosem grzybowym. pachnie i wygląda toto nieciekawie, ale zjeść się ostatecznie da. co do ważenia mam zasadę, że ważę się raz w tygodniu. wtedy bardziej widać efekty i więcej motywacji jest. dc to w końcu żaden cudotwórca, żeby dzień po dniu leciało po 5 kilo, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej odchudzające U mnie dziś 10 dzień i nadal - 4,5 kg. Czemu to stanęlo???? :( Pocieszam się że jak potem ruszy to szok. Ale objętościowo jest mniej widzę po brzuchu i boczkach :) Ja kupuję zupki na www.kilogramy.pl Mozna zamówić mailem i błyskawicznie po wpłacie przychodzą. I tam można też jak jest potrzeba skontaktować się z konsultantem ale nigdy tego nie czyniłam. Ogólnie samopoczucie ok ale nie powiem żebym nie wtryndoliła coś treściwego no ale nie ma tak dobrze. Ogólnie gdyby nie zaparcia i ten smoczy odór i wyziew z ust to ta dieta byłaby bardzo fajna. Pozdrawiam i trwajmy w diecie my dzielne kobiety. A propo faceci to tacy piękni i szczupli i oni nie dietkują? Dziwne stworzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okraglinek
🌻 Dziewczynki 🌻 dzis 14 dzień mojej DC od kilku dni samowilnie zmodyfikowanej ;-), na wadze 5 kg mniej i spore luzy w ciuszkach oraz komplementy koleżanek w pracy (naprawde równe babki-żadnej zawiści). Od jutra salaty, ryby i białe mięsko, mniaaam, mam nadzieję, że jednak za bardzo się nie rozpuszczę na takim wypasionym jedzonku,hahah... Ale chciałabym wam o czymś ciekawym napisać, o czym dowiedziałam się od mojego konsultanta DC. Otóż od kilku dni dostepna jest dieta, bardzo podobna, ale o wiele fajniejsza i ponoc smaczniejsza (to jest chyba najwazniejsze). dostępne sa o wiele fajniejsze produkty od tych paskudztw na których my jestesmy/byłysmy. Jesli któras z Was jest tym zainteresowana można wszystko przeczytac i obejrzec na www.dietacambridge.pl Trzymam za Was Drogie Chuderlaczki kciuki, mam nadzieję, że nigdy nie nadejdzie czas globalnego glodu, tak szeroko teraz ogłaszanego, bo bym chyba padła, jakbym musiała glodowac z musu a nie z własnej woli, hihihi...co to byłby za absurd ;-) Trzymajcie się cieplo w długi weekend, który pewnie obfitować bedzie w mnóstwo różnych kusidełek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia240
Hej, zamierzam dziś wieczorem kupić sobie DC, tylko nie wiem jeszcze z której strony ww??? Gdzie kupujecie zupki? Czytałam na www.dietacambrodge.pl o tej nowej diecie pięciodniowej, mi się wydaje że u mnie ta dieta powinna trwać 3 tyg przy moim zapasie tłuszczyku. Czemu już nie sprzedają tam tych "starych" zupek po 6 zł? Beta 3 Sbelt czy piła to któraś z Was? Czy mogę pić kefir, jogurt 0% lub zsiadłe mleko przy tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vesnavesna
nie wiem jak przy te pięciodniowej, ale przy dc na pewno nie możesz. przy dc wolno pić tylko płyny bezkaloryczne tj. wodę, jeszcze więcej wody ;), herbatę, bez dodatków owoców, albo soku owocowego, kawę. wszystko bez cukru!!! podobno można też colę light, ale ja nie próbowałam na razie, bo może zaostrzyć apetyt. swoją drogą wcale nie rozumiem jakim cudem ta dieta pięciodniowa ma być tańsza od dc? na dc wystarczą dziennie trzy posiłki = ok. 18 złotych, w tej pięciodniowej piszą, że jest 6 posiłków, a dodatkowo trzeba dokupić takie rzeczy jak jakieś mleko, kefir czy coś. więc niech sobie nawet te 4 złote jeden posiłek kosztuje to sama dieta 24 złote, plus ze dwa złote dziennie na dodatki i wychodzi, że koszt to 26 zł na dzień... pachnie mi to podstępną sztuczką reklamową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia240
DC na 5 dni kosztuje za 30 posiłków 110 zł. Normalnie by wyszło za 5 dni 90 zł, po 18 zł za dzień. Do picia chyba sobie kupię czerwoną herbatę pur-erh. Myślę że jak wypiję z pół szklaneczki kefiru na noc to mi nie zaszkodzi. Gdzie zamawiacie DC? Niedawno była na allegro, ale na chwilę obecną od tyg nikt nic nie sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia240
INFORMACJA dla zainteresowanych zakupem diety Cambridge: Od 01.04.2008 producent diety Cambridge i główny dystrybutor w Polsce wprowadził zaostrzone wymogi sprzedaży diety. M. in. zabroniona została sprzedaż poprzez aukcje internetowe typu Allegro czy Ebay (nie zajmowałam sie tego typu dystrybucją produktów diety Cambridge), sklepy internetowe oraz bezpośrednie formularze zamówieniowe. To znalazłam teraz w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki apetyt mam
Również myślę o stosowaniu tej diety, najwyższy czas bo lato za pasem, trzeba się rozebrać... :-) Napiszcie gdzie ją kupić! Trzymam kciuki za wszystkie kobiety odchudzające się. U mnie to już z 4 podejście!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki apetyt mam
jak tu pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×