Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Ewi
Aha słyszałam, że do diety się trzeba przygotować np. jedząc nabiał, czyli twaróg, jajka , rybę i wtedy jest podbno łatwiej tzn. nie czuje się głodu. Tak mówiła moja konsultantka. Hmm, ja się nie przygotowałam, ale Moni Twoje podejście jest super! Ile ubyło Ci na dietce i ile moge się spidziewać przy moich parametrach? (wiem, że to sprawa indywidualna, ale mniej więcej. Kiedy jest największy spadek wag? tzn. widoczny dla oka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! :) Ja niestety zaczynam dopiero jutro (a nie dzisiaj, tak jak zamierzalam), bo wczoraj nie udalo mi sie juz kupic diety. Firma, w ktorej mialam kupic Cambridge byla krocej czynna, zajechalam na miejsce i pocalowalam klamke. Ale dzisiaj juz mam dietke i jutro zaczynam na pewno! :) Wiec jutro rano albo ok. 14.00 zamelduje sie na starcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przejrzysz ten topic to zobaczysz ze kilka razy zaczynalam:-) ale ostatnio w pierwszym tygodniu na pelnej DC stracilam 4 kg. W drugim 2 kg. W trzecim 1 kg. Wazylam juz 67 kg ale świeta:-) w swieta jak to w świeta przybylo mi troszke :-) chociaz mialam sie powstrzymywac ale jak wjechaly schaby i bigosik to juz nie dalam rady:-) Przed dieta nie przygotowywałam sie jakos specjalnie. Zakupilam tylko mnostwo wody niegazowanej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam gg ale chwilowo nie moge wejsc. Jutro sprawdze jaki mam numerek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
Przejczytałam i przyznaję Ci rację;). Mimo wszystko dzięki za info. Jakoś się trzymam ale wiem, że dziś mam jeszcze zapasiki po świetach i kolejne dni będą dużo gorsze. Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchnienie wiosny
ja już po kolacyjce, ponownie zupka grzybowa, mam nadzieję,że szybko mi sie nie znudzi. Mój GG 1988520. Jakoś mi tak strasznie zimno dzisiaj, dobrze,że chociaż słoneczko za oknem. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Trzymajcie się mocno dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
Napisałam do Ciebie na gg, ale jakoś jesteś niedostęopna :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchnienie wiosny
już jestem dostępna, sorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
To na pewno ten nr, bo Ciebie nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchnienie wiosny
i jak mija kolejny dzień zmagań? U mnie nawet całkiem fajnie, ale obawiam się jutrzejszego dnia, a dokładniej wieczoru, zostałam zaproszona na imprezę, wiem, że na jedzonko to sie nie rzucę ale ten alkohol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tcnienie wiosny
nie zrozumcie mnie źle, nie jestem jakąś alkoholiczką, ale czasem lubię zabawy z procentami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tchnienie wiosny Nie pij, bo się upijesz nawet 1 kieliszkiem. Nie wolno!!!!!!!!!!! Baw się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwora
mam pytanie :) czy dieta cambrige jest oparta na naturalnych czy sztucznych produktach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) melduje sie w kolejnym dniu DC:-) wczoraj to musialam walczyc z lodowką :-) ale udało mi sie nie otworzyc tych cholernych drzwi:-) W dodatku moja rodzinka postanowila sobie wieczorem upiec na patelni chlebek..... ale był zapach:-) A jak Wy sobie radzicie?;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! agatita sprawdź na tej stronie tam powinny być telefony do konsultantów http://cambridgediet.cc/ albo wpisz w wyszukiwarkę i pojawi sie wiecej stron,ja wpisałam cambridge diet usa i wyswietliło sie sporo. Trzymam kciuki za wszystkie na DC! Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lajla....jestem wdzieczna....postaram sie to zakupic..ale i tak sie juz czuje jak wasza \"wspolniczka\" hihihih....jejka u mnie ranooo...gdzie jest moja kawa????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchnienie wiosny
Było mi dzisiaj bardzo ciężko, nie miałam na nic siły i najchętniej nie opuszczałabym łóżka, ale tera jest już fajniutko:) Pochodziłam po sklepach, obejżałam to wszystko co wkrótce już będę mogła na siebie włożyc i dało mi to dużo energi do dalszej walki! ps. wskoczyłam dziś na wagę jest już dokładnie co do grama 2 kg mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania35
Witajcie.Jak czytam wypowiedzi to jestem pelna podziwu dla tych ktore wytrzymuja na pelnej diecie Cambridge.Kurcze ja chyba nie dam rady:(Zaczelam dzis ale caly czas mysle o jedzeniu.Mam pytanie.Czy ktoras z was np stosowala DC i dodatkowo np salatka z pomidorow z jogurtem albo cos podobnego.Przyznam szczerze ze dzieki temu mozna sie zapchac.Moze ktoras z kobiet stosowala laczona dieta i jakie byly tego efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś wycichł ten nasz topik:( Spróbowałam jeszcze raz owoców leśnych i tym razem mi nawet smakowało. Brzuszek coraz mniejszy, fajnie jest! Moni* Ewi jak wam idzie&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty_1
Kochane a co zrobic jak nogi bola przy stosowaniu diety DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty 1 Napisz jak Cię bolą nogi. Jakiego rodzaju jest to ból. Jeżeli drętwieją Ci lub masz skurcze to znaczy, że wypłukał się potas i przez kilka dni trzeba łykać tabletki. Potwora W większości są to naturalne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorwalam DC w usa..ok...ale oni generalnie nie dbaja o to czy jestes zdrowa, nie ma kart zdrowia do wypelnienia....kwestia zamowienia przez internet...profesja heh...no mniejsza z tym..mam pytanko do was kochane...tutaj generalnie w sprzedazy sa batony, cukierki i innego tego typu \"nieszkodliwe:\" pierdolki.....kwestia jest tylko picie koktajlu dwa razy dziennie i jedzenie zupki na obiad..?...bo generalnie nie ma nikogo kto moze mnie o tym uswiadomic..a na internecie owszem pisza ale chcialabym sie dowiedziec od kogos kto to robil lub kto w tym siedzi..........pozdryyyy...jestem juz bardzo bliska zamowienia tego....:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty_1
Jesli chodzi o te moje bole nog, to glownie lydki i stopy, jakby dretwienie, mrowienie, szczypanie, ciezkie nogi. Myslalam o potasie, ale ja dopiero jestem dzis drugi dzien na diecie wiec czy to mozliwe zeby sie tak szybko wyplukal? Co prawda od pewnego czasu zyje w ogromnym stresie a przy stresie tez podobno sa niedobory potasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatita W każdym kraju DC to inne produkty, inne smaki, dostosowane do tradycji smakowej danego kraju. U nas są zupy i koktajle, po 1 maja dojdą batony i inne produkty. Zasada jest taka jeżeli Twój wzrost nie przekracza 173 cm to przez 3 tyg. jesz 3x dzienie po 1 torebce DC, 2 tyg. 2xDC + 1x warzywa z mięsem gotowanym 400 cal., 2 tyg. dieta klasyczna 1000 cal. 1 produkt to 1/3 dziennego zapotrzebowania na witaminy i inne substancje odżywcze. Kobiety wysokie jedzą 4 x dziennie DC. Poczytaj dokładnie wcześniejsze wypowiedzi , wszystko dokładnie już tłumaczyłam. W Anglii dietę ścisłą można stosować 4 tygodnie. Sprawdź jak jest w USA. Chętnie odpowiem na Twoje pytania. Betty-1 Największe odwodnienie występuje właśnie w pierwszych trzech dnia odchudzania.Uzupełnij szybko potas, jeżeli przejdzie to znaczy, że to o to chodziło. Daj znać jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty_1
Dziekuje Mamba za rade. Wczoraj wieczorem wzielam 3 asparginy i dzis wlasciwie bez bolu nog. Zobaczymy jak bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty_1
Natknelam sie w literaturze na NIESAMOWITA OPINIE NA TEMAT DETY CAMBRIDGE. Przeczytajcie i skomentujcie prosze. Ja jestem przerazona i gotowa zakonczyc natychmiast diete. Fragment ksiazki pl." Bibila Witamin" autor Earl Mindell (profesor): "Dieta Cambridge. Jest to dieta niebezpieczna, a nwet potencjalnie śmiertelna. Wedlug zalecen Food and Drug Administration kazdy suplement bialkowy plynny lub w proszku stosowany w dietach odchudzajacych musi byc opatrzony etykieta z nastepujacm napisem: Ostrzezenie! Bardzo nikokaloryczne bialko stosowane w celach dietetycznych (ponizej 800 kalorii dziennie) moze wywolac powazna chorobe a nawet smierc. Nie wolno go stosowac w celach redukcji masy ciala bez nadzoru lekarskiego. Dieta Cambridge proponuje trzy plynne rzekomo zrownowazone posilki dziennie, o ogolnej zawrtosci energetycznej 330 kalorii, do ktorych ograniczenie moze spowodowac smierc glodowa. Dokotor Sami Hashim, znanay na swiecie ekspert w leczeniu otylosci, stwierdzil, ze "ktos, kto pozostaje na diecie obliczonej na 600 kalorii albo mniej, pownien znalezc sie w szpitalu". Takie radykalne diety moga spowodowac zaburzenia czynnosci serca oraz powazne niedobory skladnikow mineralnych w nastepstwie gwaltownej utraty masy ciala. Nie moglbym z czystym sumieniem zaproponowac suplementacji, poniewaz jestem gleboko przekonany, ze ten roadzaj diety moze byc prowadzony jedynie pod scislych nadzorem lekarza." Dodam od siebie ze o zadnej innej diecie profesor nie wypoiwedzial sie nawet w polowie tak zle. Co o tym sadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty-1 Sprawdź z którego roku jest to opracowanie. Ok. 20 lat temu dieta ta rzeczywiście była niebezpieczna. Obecnie dieta jest nie tylko suplementem witaminowym, ale jest pełnowartościową odżywką zawierającą wszyskie niezbędne do życia produkty. Jednak jej niska kaloryczność powoduje, że nie każdy może ją stosować. Dlatego jest rozprowadzana przez konsultantów, którzy powinni pilnować,aby była prowidłowo stosowana. Przy niektórych schorzeniach nie wolno jej stosować, przy innych , można stosować z ograniczeniami, nie wolno ćwiczyć, można być tylko 3 tyg. na ścisłej itp. Jeżeli ktoś nie stosuje się do zaleceń to robi to na własne ryzyko. Zawsze znajdą sie panie, które \"wiedzą lepiej\" i stosują dietę po swojemu, a potem mają pretensje. Słyszałam też o takiej która chodziła 3x w tyg. na siłownię, mdlała podnosiła się i ćwiczyła dalej. Na głupotę nie ma lekarstwa. KAŻDA dieta jest niebezpieczna jeżeli stosuje się ją nieodpowiednio. Np. diety lansowane przez różne czasopisma :typu dieta kapuściana, warzywna, owocowa i inne są to diety do stosowanie przez 1, 2 tygodnie ponieważ są \"monotematyczne\" nie dostarczają organizmowi wszystkich składników odżywczych i przy dłuższym stosowaniu mogą skończyć się anemią, wypadaniem włosów itp. Nawet słynna dieta 1000 cal źle skomponowana może narobić wiele szkody. Czy wiecie, że na diecie 1000 cal. należy jeść wszystko z wyjątkiem słodyczy i tłuszu. Nawet kasze, makarony sery bo organizm z każdego produktu bierze sobie to czego potrzebuje. Jestem na tym forum, bo zależy mi, żebyście były nie tylko chude ale i zdrowe. Trochę się rozpisałam, mam nadzieję, że Was nie zanudziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty_1
Mamba ta ksiazka zostala napisana w 1985 roku a jej aktualizacja byla w 1991 r. Mam nadzieje ze rzeczywiscie jest to bezpieczna dieta. I ze nie uslyszymy o takiej sytuacji, kiedy komus z tego powodu cos sie stanie. A tworcy i propagatorzy tej diety powiedza ze kobieta jest sama sobie winna, bo pewnie nie zastosowala sie do zalecen diety. Ja jak na razie sie stosuje. Mam trzeci dzien. Kazdego dnia jest lepiej pod wzgledem uczucia glodu, dzis wlasciwe to sie zdziwilam - o juz czas na obiad!. Pierwszego dnia schudlam 1 kg, drugiego dnia 0 kg, dzis zwaze sie wieczorem. Pozdrawiam wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) niestety nie mogę w weekend pisać bo nie mam jeszcze netu:-( (kochana TP SA przenosi mi tak moj tel od kilku miesiecy). U mnie jak na razie w porządeczku:-) waga jak na razie (co prawda powoli ) ale spada:-) Co u Was dziewczyny? Jak sobie radzicie? Widze że nas przybywa:-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca
witajcie dziewczyny! Zakupiłam sobie 21 torebek Diety Cambridge na tydzień. Moje pytanie do Was brzmi: czy ścisła dieta trwająca tydzień może dać jakieś rezultaty? Oczywiście jestem świadoma,ze po jej skończeniu trzeba jest uwaznie. Nie mam wiele do zrzucenia. Zadowoliłyby mnie 3-4 kg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×