Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość elidora
Jestem tu nowa chociaż jeżeli chodzi o dietę to pierwszy raz stosowałam ją 12 lat temu.Wtedy po ciąży zrzuciłam 30 kg.Piszę to dla "gościa"Jo -jo Moja droga rozumiem twoją frustrację.....Jednak czy możesz z czystym sumieniem samej sobie powiedzieć :"PO DIECIE ZMIENIŁAM SWOJE NAWYKI ŻYWIENIOWE ,UPRAWIAŁAM SPORT ITP."Wybacz nie wierzę , że przytyłaś bo stosowałas dietę Cambridge....chyba ,że twoja otyłość jest patologiczna tzn ,zespół policystycznych jajników itp.Jestem mamą 3-ki dzieci córka 13lat i dwóch synków 9 i 3.Dlaczego to piszę? bo wtedy ta dieta wyrzeczenia z nią związane radość ,duma po osiągnięciu rezultatów na 10 lat pozwoliły mi zaopiekować się sobą.Zmieniłam radykalnie podejście do Żywienia , zawsze znalazłam czas na fitnes ,siłownię czy bieganie.....Będąc w ciąży z średnim synem nie jadłam zgodnie ze starą dewizą "JEŚĆ ZA DWOJE"zostałam wynagrodzona (przez z cały okres w ciąży +6)Cztery lata temu z drugim mężem postanowiliśmy o kolejnym dziecku.Radek nosił mnie na rękach ,wspaniale gotował.Z racji zagrożonej ciąży leżałam ,leżałam i jadłam.....Efekt +35 kg po urodzeniu synka.Myślałam jakoś to będzie schudnę przeciez ja dużo nie jem...Puste kalorie z cukru którym słodziłam obficie kawę i herbatę ,ptasie mleczko przed okresem a ruch po co mi ruch przecież ja tyle chodzę ;) Od 3 tygodni jestem na cambridge (ścisłej)wiem ,że dużo pracy muszę włożyć w swoją sylwetkę i zdrowie....Nic nie dostajemy raz na zawsze.......Dlatego chociaż to trudne winy należy szukać w sobie.....Pozdrawiam Eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkazilka
A może napiszecie ile czasu byliście na diecie i ile udało wam się zgubić. 4 miesiące= 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina81
hey Wam, znowu do WAS wracam...wracałam bo jak przerwałam w listopadzie diete, to całkowicie się pogubiłam we wszytkim....alkohol plus pizza itd. i niestety 6 kilogramów do przodu. zaczełam wczoraj, waże niestety 84, a moja wymarzona waga to 65kg, albo chociaz 6 tka z przodu....wiem kosmos przede mną. Niestety moja konsultankta jest calkowicie na nie jeśli chodzi o I stopień diety, przekonuje mnie, że nie ma potrzeby, i powiedziała, że teraz dwa tygodnie na stopniu II (3posiłki DC + 1 własny) potem stopień 3 (2DC + 2 Własne) i z powrotem....zobaczymy... cieszę się że widzę nadal posty BABY....dajesz mi wiarę że można, jak tylko się chce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobikS
Trzymam za Ciebie kciuki. Cambridge jest dietą, która sama w sobie daje wszystkim nadzieję. Wierzę, że dasz sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie jest ok, ale to dopiero poczatek...wiem ze będzie mi ciezko jak pojade na wakacje...ale jakoś będę musiała to ogranąc...a jak Tobe Robik idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby1979
hejka kochane ostatnio u mnie się wiele działo operacja za operacją prze 2 miesiace przytyłam 7 kilo ale w tym samym to 5 sama woda niestety skutki dowodnienia przy operacjah ale już powolutku to mija i wracam do mojego 65 kilo;)))) ciesze się ze ktoś tu jeszcze wchodzi bo czesto wchodze czytać jak wam idzie i troszke tu przestoju widziałam .kochane ja doszłam już do mojej mety czyli -70 kilo hihi teraz tylko usunę skutki uboczne po operacji i znó bede się cieszyć superańckim rozmiarem 38 a nie 52 ;))) buziaczki i bede teraz częsciej wpadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina81
Baby znająć twoje zacięcie , jestem pewna że się Tobie uda....super, ze udało sie obie dojść do upragnionej wagi...mam tylko nadzieje, że po operacji już dochodzisz do siebie. ja niestety znowu mam 8 z przodu...ale wzielam sie za soebie wiec mysle ze 1,5-2 tygodnie i zobacze z powrotem siedem:P jak Ty to robisz ze sie tyle trzymasz, co ciebie najabradziej motywuje? bo ja mam dnie jak woczoraj np.kiedy były urodziny mojej órci, wiec i tortu zjadłam i to co przyrzadziałtez...a dzisiaj cały dzien męczarni...bo wiem, ze nie powinnam a lodówka pełna. mam nadzieje ze po tych dwóch dnaich już jutro zwycięże i łądnie wróce na dietę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby1979
Gimo kochana tez mam cięzkie chwile nie powiem ze nie jak każdy tylko ze ja sie staram zawsze jak jest jakaś impreza albo grile robić to jak mam tydizeń mieszany wtedy jest łatwiej i bez wyżutów coś exstra zjesc ;))) inaczej hmmmmmm róznie to bywa choć po 1.5 roku to już chyba weszło mi to w rutyne że niemam jeść choć teraz jest ciężej bo lodyyyyyyy a ja je uwielbiam ;))))))))buziaczki i do sklikania życze miłego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina81
hey no w koncu ktoś się odezwał...no właśnie jak tu się trzymać...dzisiaj byłam z córka na urodzianch jej koleżanki, były muffinki, każdy dostał i zagryzłam kiełbasą....ale już byłam tak głodna, ze musiałam coś zjeść a wstydziłam się wyciągnać batona i wsuwac przy innych ale no trudno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby tak czytam twoje posty i dla mnie jesteś bohaterką, spasć z rozmiaru 52 na 38?!! wow!!! i to jeszcze utrzymac....gratuluje i zazdroszczę...oj jak mi sie marzy rozmiar 38...no narazie to chciałbym bez problemu wchodzic w 42 a bywa różnie...potem 40 i może kiedyś uda się rozmiar 38...oj chciałabym ja chciała... powiedz mi a jak u Ciebie było z dietą jak wyjechałaś na wakacje?....ja wyjeżdzam 02sierpnia i nie wiem jak pogodzić wakacje z dietą...mam z córką wykupione posiłki i zapewne Mała będzie mnie ciągneła na lody i gofry....wiadomo, że mogę sobie odmówić ale jadę z dwoma mamami z dziećmi...pojdziemy na rybę i piwo a ja się będę patrzyła czy zamówie wode? jak Wy to godziliście...plis dajcie jakieś porady;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby1979
Gina kochana no niestety silna wola taka prawda ;) ja tez hcodze na imprezy i nisetty am ich gdzies wyciągam mojego batona i sobie go jem a jeśli komuś to przeszkadza to jego problem ale figury mi zazdroszcza.Jeśli chodzi o wakacje no to te serce musisz wybierac piwo czy woda no ja napewno wode no i rozmawiam z moją konsultantką jelsi mam urlop czy jakies za duzo imprez robie tydzień mieszany wtedy podjadam bez skrupułow.Jelsi chodzi o utrzymanie wagi niepoweim ze niebyło żłe waga się trzymała super ale niestety przeszałam w ciągu 6 tyg 2 bardzo spore operacje i mi się przybrało 9 kilo ale jestem znów na diecie zeby to zżucic i będzie git ;)))) choć powiem ze teraz jest mi ciężej nic niepodjadać a niedługo wakacje wiec trzeba się wziąść w garść buziaki i trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina81
kurcze myślałam, że uda mi się do wakcji zobaczyc 7 z przodu ale musiałabym zrzucić 1,6 w ciagu 5 dni....mam nadziejże że kilogramek pojdzie w zapomnienie....przerażają mnie wakacje bo nie wiem jak dam radę...sapcery z dzieckiem i znajomymi, ciagłe lody, gofry a wieczorami piwo i rybka smażona...eh gofrów sobie odmówie, ale z lodami bedzie ciężej, chyba bede musiała znależć jakiś rowerek tam i jakby co to probować spalać.... eh Baby wiem, że muszę Cwiczyć swoją silną wolę...wiem, że jak dam radę to będzie to procentowało w przyszłosc... powiedz mi jak tak sobie pogrzeszysz jednego dnia na tych grilach (co to znaczy grzeszysc, zjesz kiełabase? czy co?)to jak się czujesz na drugi dzień i co wtedy jesz na ten drugi dzień wszsytkie posiłki DC tak jakbyś nie podjadała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby1979
Serce jak już podjadam na tych grilach to tylko kurczaczka czyli pierś z grila i sałata mocniej tłuste rzeczy odpadaja.A lodyyyyyyyyyyyyyyyyyyy no tez mam z tym problem bo je kocham ;/ .Tez juz bym chciała znów zobaczyć moje 65 kilo ale mam jeszcze 8 kilo do zżucenia ciezko jest no ale cóz bez wyrzeczeń ani rusz ;))) buziaczki serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina81
zrzucisz raz dwa...ja mam nadzieję że jakoś wytrzymam i też niedługo zobaczce 65 kg na wadze. ile Ty przeciętnie traciłaś w ciągu miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby1979
hmmm to zalezy od moich grzeszków ale jeśli byłam grzeczna jak ja to mówie to nawet 8-9 kilo .Dziś miałam warzenie wiec waga znó spada 2 kilo mniej jeszcze 10 i koniec męki ;))))buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina81
ojej to aż 2 kg na tydzień..czyli doosłownie chudłaś w oczach;D cudnie:D ja się cieszę jak chudne 1-1,5 na tydzień, też się wtedy cieszę....boje sie tego urlopu jak nic...ale wmawiam sobie że dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolerka
ZAskakujecie mnie tym co piszecie o rezultatach tej diety. Jak długo stosowalyście żeby tak tracić te kg w oczach.? Nie mam wiele do zgubienia bo około 6 kg, ale chciałabym dietę, która nie będzie mnie głodziła i dużo czytalam o Cambridge. Dobrze jednak zapytać kogoś kto na niej byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina81
hey, ja zaczynałam dietę od drugiego poziomu, ktroy trwał u mnie 2 tygodnie a pozniej weszłam na 3 poziom...moja konsultantka jest zdania że oprocz tego, że mam zrzucic te kilogramy, to przede wszystkim mam się nauczyc : 1. jeść co 3-4 godziny, czyli czesto a mało 2. nauczyć się przyrzadzać zdrowe potrawy 3. całkowicie zminić nawyki żywieniowe. ja chudłąm na początku, w porównaniu do baby to mało;D, bo ok 1 kg na tydzień a pozniej ciut mniej. ja jestem zadowolona bo nie głoduje bo przez to że "muszę" jesc co 3 godziny to mam wrażenie, że jem cały czas;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuska Iza
Ja zgubiłam 15 kg w trochę ponad 4 miesiące. Łatwo policzyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby1979
A ja schydłam na niej 70 kilo ;) w 10 miesiecy ;)))) utrzymałam wage przez 5 miesiecy ale niestety 2 operacje swoje zrobiły i 8 mi wróciło ale już się za nie wziełam ;)))) i niedługo znów bedzie 60 kilo ;)))buziaki i powodzenia kochane bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia2014
Witam Was Kobietki! Widze ze stronka zamarla na jakis czas ale powoli znowu sie rozkreca :) Jakis czas temu stosowalam ta diete ale choroba mnie zmogla, musialam przerwac I nie potrafilam sie zmobilizowac zeby wrocic na diete. Ach jak sobie pomysle ze teraz moglabym byc szczupla kobietka.....ale nie jestem ;) i postanowilam to zmienic od dzisiaj. Mam do zrzucenia 23kg przy wadze wyjsciowej 78kg. Baby jestes niesamowita inspiracja, podziwiam Cie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby1979
Lilia kochana bede trzymać kciuki ;)i pomagać bo to dużo daje ja po operacjach znów zaczełam od scisłej już 5 kilo mniej ;))))jeszcze jakaś 10 i wyjście z diety tylko za tydzień jade na urlop i bedzie troszke ciężko ale dam rade wytrzymałam 1.5 roku to i te 10 dni dam rade ;))) buśka kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newage810
Dziewczyny ja mam 11 dzien diety i czuję się bardzo fajnie. Widzę, że schudłam, ale póki co się nie ważyłam, bo umówiłam się z moją konsultantką na ważenie po 16 dniach. Generalnie chciałam was zapytać jak wam smakują produkty Cambridge? Bo ja połowę smaków ledwo jestem wstanie wypić. Nabrałam jak głupia na 16 dni wszystkiego w ślepo ...Już wiem teraz co brać na następny raz. A jak pijecie koktajle na zimno/ciepło? Dam znać za tydzień co waga pokazała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby1979
heloo Newaga ja lubie najbardziej czekolade i mieta z czekolada inne mnie mdlą a jełsi chodzi jak to ja pije je lekko schłodzone w zime czasem na ciepłao to zalezy;) kochane uciekam na 10 dni do maroko wiec odezwe się po urlopie trzymam za was kciuki mi pozostało jeszcze 4 kilo i koniec diety ;))) buziacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina81
i cholera urlop mi nie posłużył...wytrwałam tydzień a potem pusciły mi wszstykie hamulce;(( zła jestem na siebie ale jak to przerwać , to nie wiem jak ja. Nie lubie się bo jestem słabeuszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newage810
Dziewczyny, po dwoch tygodniach polecialam w obwodach po 3 cm. Boki zniknęły! W kg trochę orzej bo 2kg, ale to tylko dlatego ze w 16stym dniu bylam na weselu i troche dalam sobie luzu. Jadlam co 3 godz i wypilam z 7 kielichow i kazdy zapity szklanka wody z cytryną.ZEro kaca rewelka i lekki szum w głowie. Fajnie.Konsultantka mowila ze moglam zatrzymac z 2 kg wody po tym alkoholu, wiec po 3-4 dniach powinno zleciec. Zrobilam sobie 3 tydzien na 2gim stopniu- 3saszety+posilek wlasny. Troche zdemobilizowalo to wesele, bo troche podjadam,tu oliwka, tu serek wiejski w nocy bo jestem mega glodna, ale juz przywoluje sie do porzadku. Od poniedzialku wskakuje na 1000kcal i zaczynam rano pol godzinki biegac. Kto ze mna? :) Nastepne wazenie 30stego.... Trzymam za was kciuki, chwalcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
witam ja od czterech dni stosuje tę diete i mam wrażenie że nic się nie dzieje czasem mam ochotę na spróbowanie czegoś innego ale obiecałam mojemu facetowi że schudne dla niego więnc dotrzymam słowa ale jest bardzo ciężko pyszne kotlety i inne potrawy kusza a tu trzeba odm,ówić poprostu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby1979
Witajcie kochane ja po urlopie było super i jedzonko też ;)))) przybrałam tylko 1,5 kil wiec niema tak złe na tyle jedoznka.ale od dziś znów scisła i trzeba wkącu wrucić do swojego 65 kio ;)))Widze że wśród nas pojawiły się nowe osóbki witajcie kochane i sie nie załamujcie że nic na początku nie czujecie każdy organizm działa inaczej troszke czasu i bedą resultaty .A po drugie najwarzniejsze w tej dziecie jak i w każdej wsumie wiem sama po sobie ROBIMY TO DLA SIEBIE NIE DLA CHŁOPAKA CZY RODIZNY CZY KOGOSA INNEGO wtedy jest łatwiej bo inaczej Ądna dzieta niebedzie działac predzej czy pużńiej zbastujesz i nici z tego ;) wiem co mówie bo prubowałam nieraz teraz wkącu zorbiłam to dla siebie i 70 kilo mniej ;))) pozdrawiam was kochane trzymam kciuki i do sklikania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad tą dietą ale mam pytanie jak sobie radzicie z gotowaniem posiłków dla rodziny,trzeba spróbować,czy jest dobrze doprawione,niestety moi panowie mają lewe ręce do gotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×