Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Evelka77
Ciria ja nie mogłam doczekać się jedzenia batonów. Pytałam o to moją konsultantke i dzwoniłam do Warszawy aby sie upewnic, pani również potwierdziła słowa mojej konsultantki. Jeśli chodzi o moje dwa posiłki to również konsultowałam w kilku miejscach . Niby nie ma przeciwwskazań, ale ja nie mogę tyle jeść. Musiałabym jeść 3 produkty plus 150 gram mięsa i 150 gram warzyw...dla mnie to ogromna porcja ale jeśli waga dalej będzie tak pomału spadać pewnie tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciria
Evelka może faktycznie tak ma być bo jesz mięso i warzywa ja mogłam rybę i brokuły i pewnie stąd ta różnica.. A o batony muszę zapytać jeszcze raz dokładnie jak będę na ważeniu bo jak mają mi opóźniać efekty to mam to w nosie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Ja dostałam na mieszanej kilka przepisów z których mozna korzystać ,między innymi kurczak ,ryby ,omlet z pieczarkami i kilka innych. Gdybym przez 3 tygodnie miała jeść rybę z warzywami to chyba bym ześwirowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli1973
Dziś siódmy dzień.Nie ważyłam się bo jak pisałam waga wpływa na mnie przygnębiająco,sprawdzam się po ubraniach i po moim samopoczuciu.Myślę,że może 2 kg ubyło,ciało takie zrobiło się luzniejsze,pewno to tylko woda.Czuję też jakieś skutki uboczne,wzdęcia,gazy,ból żołądka i bóle mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha123
Witam kochane - baby 1979 widzę, że jeszcze tu jesteś, pamiętam Cię z końca zeszłego roku- miło znów z Toba popisać. Ja mam dzisiaj trzeci dzień ścisłej, burczy mi najbardziej w brzuchu od początku diety ale ostatnio tez trzeci dzień był najgorszy. Nie wiem czy dobrze robie -poradźcie mi dziewczyny- ale nie mogę znieść koktajli i na kolację zjadam baton- czy przez to mogę mniej schudnąć? Na szczęście juz wieczór i jutro dzień czwarty Aha -ja nie mam zbyt wiele do zrzucenia jak na tą dietę, chciałabym z 67 kg schudnąć do 5-tki z przodu ale tak bez przesady nie na szkieletora a na lepsze samopoczucie pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciria
Mucha.. pisałam z evelką na temat botonów i dzisiaj byłam na wazeniu więc wypytałam kolejny raz o te nieszczęsne batony i z tego co usłyszałam to jogurtowe można jeść ;) tzn jeden dziennie ale tylko te jogurtowe ale konsultantka evelki twierdzi inaczej więc musisz sama zadecydować;) podpowiem tylko że będąc na DC dwa lata temu na ścisłej jadłam czekoladowe jak miałam kryzys ale max dwa razy w tygodniu. Jogurtowe są od niedawna i podobno są mega rozchwytywane bo można je jeść codziennie tylko nalezy je popić minimum szklanką wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, fajnie, że jest taka grupa wsparcia:) Szkoda, że dopiero teraz Was znalazłam. Jestem 8 dzień na ścisłej DC, a tak w ogóle to moja trzecia dieta. Przez tydzień spadło mi 4,3kg, muszę jeszcze dobić co najmniej 7. Żeby podkręcić przemianę materii robię codziennie z psem prawie 6 km szybkim marszem. Zobaczymy... Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszko witaj kochana ;) tak tak ja dalej tu pozostało mi jeszcze 12 kg do wżucenia i schodze na stabilizacje ;) jełśi chodzi o batoniki kochane ja moge jeśc jeden na dzień i niema znaczenia czy jem go rano czy wieczorem obojętne to jest byle tylko jeden na dzień i wsumie zawsze jak kupuje zapas na tydzień mam batona jeden na dzień i moja pani mi niezabrania a ciągle jestem na ścisłej .Dziś zaczynam tydzien mieszany 2 pordukty i warzywa z mieskiem czy ryba ;) jeszcze 1 kg i 6 z przodu juz nieumiem sie doczekac ;)) powodzenia kochane te moje stare koleżanki i wszystkich nowych kturzy donas dołączyli buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj miałam napisac 3 pordukty i 300dg warzyw i 150 dg mieska czy rybki ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczęta, niestety z powodu złego samopoczucia musiałam wczoraj wrzucić coś więcej na ruszt, co z pewnością zniweczyło dwa poprzednie dni. NIe pozostaje nic innego jak zacząć od początku...Powiedzcie mi proszę czy pijecie na diecie Coca Colę, inne napoje 0%, żujecie gumę lub tictacki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli1973
Ja kupiłam sobie smak pomarańczowy do wody i jestem bardzo zadowolona ze smaku,wsypuję mniej,żeby był kwaskowy nie taki słodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Witajcie Kochane. Lonicera ja żuję gumy, a czasem tik-taka też zjem. Mam takie dni,że przeszkadza mi mój oddech, takie uroki tej diety. Jeśli chodzi o napoje 0% niby nie wolno, ale jak jakiś czas temu czytałam od początku posty to dziewczyny piły cole i też chudły. Sama zobaczysz jak będzie zachowywał się Twój organizm. Dziewczyny tak samo jest z batonami. Same wiemy co dla nas dobre, a co nie. Lepiej zjeść batona jak ma się chandrę zamiast np. tabliczki czekolady bo akurat musimy zjeść coś słodkiego. Jak zjemy 2 batony w tygodniu na ścisłej to nic się nie stanie, nie jeść tylko codziennie i pamiętać aby po każdym batonie wypić szklankę wody. ...a jogurtowe są rozschwytywane bo są dobre:) Eli ja też mam ten smaczek i jest super. Jagodowy zresztą też...gdyby nie to to chyba nie wypiłabym tyle wody, a tak jest mi o wiele łatwiej. Baby nie za dużo tych warzywek? Ja mam propozycje diety i mam 150gr warzyw i 150 gr mięska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szila00
ja już zaczynam jeść w tym tygodniu normalnie.10 kg mniej mnie ! mnie prowadzono trochę inaczej 3 tyg ścisłej,tydz.mieszanej z normalnym posiłkiem i wielkościami ,bez ważenia,na tkzw.oko,powiedziano,żebym się nie przejmowała,że zjem więcej o ileś gram.po tygodniu mieszanej dwa ścisłej i następne dwa mieszanej.i tak od poniedziałku jem już normalnie,choć nadal trochę dietetycznie.po skończeniu diety znalazłam to forum.trzymajcie się dziewczyny,powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka kochana od samego początku jak mam mieszany tydzień mam 300 g warzyw i 150 g miesa czy ryby i chudne jak szalona już mam 63 kg mniej ;) wiec działa .Jeśli chodzi o cole serce wiecie ile w ty cukru ;(((( ja niemoge nic pic oprucz wody no chyba ze cherbaty czarne czerwone lub zielone albo kawe .Jeśli chodzi o gume czy tikitaki tez mi niepozwala mam plasterki mietowe z Cambrige jelsi czuje ze coś nei tak w moich ustach się dzieje ale to tylko miałam na początku diety.Buziaczki kochane i powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Baby zazdroszcze Ci. Ja nawet 150gram jem na sile. Ale ja zawsze malo jadlam. Wkoncu nam sie i tak uda, bo wytrwale z nas dziewczynki:) Twoja waga calkowicie sie juz rozpedzila...u mnie dopiero pod gorke. Mi konsultantka tez nie pozwolila nic pic procz wody i czarna, zielona lub czerwona herbate. Nawet mietowej nie. Ale batonow absolutnie nie moglam nawet 1 sztuki. Jeszcze tydzien bede na mieszanej u wracam do scislej....nie wytrzymam bez batonow. Lubie ****ardzo. Ale sama powoli dochodze co moge, a czego nie i czego domaga sie moj organizm. Dobranoc kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysmarowałam wyczerpującą odp, która non stop zostaje uznana za SPAM. co za popieprzony system ]:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta. Wczorajszy dzień poszedł mi modelowo, ale dziś nie mogę przestać myśleć o jedzeniu. Chyba jakiś czas temu miałam więcej samozaparcia i silnej woli. Wiem, że w sumie to wszystko siedzi w głowie, zatem nie pozostaje nic jak intensywnie pracować nad swoją psychą :) Co do Coli to oczywiście miałam na myśli Light/ZERO o tym podobne twory, które ponoć nie zawierają cukru, a jednak chociaż trochę zastępują słodki smak, bez którego przynajmniej ja żyć nie potrafię. Czytałam kiedyś na jakimś forum, że stosując dietę VLCD dziewczyny piły i ColęLight i kawę z mlekiem chudnąć w takim samym tempie jak reszta. Pewnie to i tak sprawa bardzo indywidualna. Najgorsze jest pierwsze kilka dni, od jakiegoś czasu nie mogę wytrzymać więcej niż 3 i przez to aktualnie mieszczę się jedynie w 2 sukienki - strasznie się z tym czuję. mam nadzieję, ze tym razem się uda...i Wy bądźcie dzielne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoolkaMK
No przy Cambridge słodkiego smaku nie zabraknie bo przecież są napoje i batoniki, które właśnie mają zastąpić te normalne wysokosłodzone. Chyba będąc na diecie nie odważyłabym się na żadną kole bo nie ma w nich nic zdrowego, a nie jestem przekonana czy cola light jest faktycznie light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli1973
Ja piję 3 kubki kawy z mlekiem dziennie,niestety bez mleka nie mogę jest mi jakoś dziwnie na żołądku,trochę mleka do kawy jakoś mi to łagodzi. Dziś mój mąż przywiózł taką ciepłą kaszankę i kiełbasę takiego swojskiego wyrobu,zapach w całym domu i jak ogólnie za czymś takim nie przepadam,to kiedyś zawsze takie ciepłe próbowałam i było pyszne.Miałam wielką ochotę po gryzie spróbować.Mam teraz na diecie więcej ochoty na smaki,które kiedyś mnie tak nie kusiły.Jak pisałam nie przepadam za słodkim ale kupiłam 3 batony na sytuację kryzysową,niekiedy wypada jakiś parogodzinny wyjazd i wtedy jedynie termos z gorącą wodą i papranina w samochodzie a tak może przegryzę batonika.I jeszcze mam pytanie czy macie też gazy dość silne na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Lonicera jak pisalam wczesniej dziewczyny chudly pijac cole light ale tylko Bog jeden wie jakie szkody ona wyrzadzila w ich organizmie. To zawsze wychodzi po czasie. CoolkaMk ma racje....to nie jest zdrowy napoj. Eli mi wrecz przeciwnie gazy bardzo sie zmniejszyly. Moze sprobuj jesc rano blonnik na jelitka. A kawe z mlekiem 0,5 spokojnie pij bo mozna. Ja ostatnio zakupilam sobie w trasy batony i napoje w kartoniku. Jak gdziesz jedziesz super sprawa....i nie ma papraniny. Wytrwalosci kochane...do lata niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzonanajedzona
Dziewczyny trzymam za was kciuki- byłam na tej diecie rok temu i wierzcie mi że warto:D Podchodziłam do różnych diet i nigdy na stałe nie pozbyłam się kg -wszystko z czasem wracało. A na tej diecie schudłam 16 kg i moja waga cały czas jest praktycznie taka sama:D Także babeczki walczcie o piękną figurę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem.... :( Nigdzie nie uciekłem... Byłem w krainie łakomstwa i obżarstwa... Ale właśnie wróciłem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Walczymy, walczymy....dzięki za słowa otuchy. Dziewczęta jestem wniebowzięta. Niestety w weekend troszkę nagrzeszyłam...mój mąż zabrał mnie do cudownego hotelu i nie mogłam powstrzymać się od zjedzenia naleśnika z sosem czekoladowym, kilku pysznych ciastek ...no i codziennie piłam szampana. Dzisiaj rano miałam ważenie i byłam przekonana,że przytyłam, a o dziwo schudłam od poprzedniego tygodnia 1,5kg. Trochę poszalałam na siłowni i basenie ale myślę,że to poprzez zwiększone posiłki. Najważniejsze ,że czuję się lekko i już całkiem ładnie się prezentuje :) Bartuś coś Ty mało twardy jesteś!!! Mam nadzieje,że już do tej krainy nie wracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie. :) Nie bylo mnie tutaj przez trzy tygodnie. Niestety rozchorowalam sie i musialam przerwac diete na 2 tygodnie. Przybylo mi przez ten czas kilka kg ale od tygodnia znow jestem na diecie I zdazylam juz wyrownac swoj bilans zyskow i strat wywolany przez zarzucenie diety. :) Jest pozytywna energia i jest mnie juz 9,5 kg mniej. :) Do Swiat Wielkanocy zostalo rowniusienko 8 tygodni. Mam nadzieje ze do tego czasu uda mi sie zrzucic kolejne 8-9kg. :) Zycze nam wszystkim wytrwalosci! Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartusiu witaj znów w środ nas i pozostań na dłużej nie podjadaj bo się nam zatłuczesz a my się zrobimy laseczki ;)))))Ja mam jutro warzenie i wiem że zaciekawie nie bedzie bo w tym tygodniu miałam za duzo imprezek czyli urodziny za urodzinami ;( no i niestety pare razy się skusiłam wiem Bartuś ja tez czasem grzeszę ale chwilke ;) .oooooooooo serca powoli już wysiadam ale jeszcze troszke i stabilizacja ;) buziaczki i do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam stosować ponownie tą dietę po dwóch latach wtedy schudłam 10 kg , ale ponownie waga wróciła:( kupiłam sobie jeszcze wspomagacze linea podobno dobrze działa namówił mnie koleżanka, ona tylko stosowała lineę. Na stronie apteki czerwonej mają w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli1973
Ja niestety wczoraj zgrzeszyłam,zjadłam 2 duże ogórki kiszone.Dieta płynna i brakowało mi jakoś gryzienia,chyba nawet nie mam wyrzutów sumienia,choć w ogórkach jest dużo soli.Jeszcze tydzień ścisłej i mieszana.Prowadząca powiedziała,że jeśli chcę wrócić na ścisłą,to mieszaną mogę stosować tydzień i wrócić na ścisłą,a mieszana to 3 produkty DC i jeden posiłek.Waga leci u mnie powoli,ale mam mało ruchu (problem z kolanem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi gościu powyżej ;) Jeśli nie zmienisz nawyków żywieniowych, to waga wróci. Ja już dość dawno zakończyłam dietę, ale nie wróciło mi nic, ani pół kilograma. Ale nie zrezygnowałam z aktywności fizycznej, jem zdrowo, mniejsze posiłki niż kiedyś i częściej. Nie potrzebujesz żadnych wspomagaczy, które nie wiadomo czy w ogóle działają, tylko trochę silnej woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie, swoją przygodę z dieta zaczełam w poniedziałek 24.02, zaczełam od stopnia 2 poniewaz nie potrzebuje zrzucic duzo jedynie max 7 kg, niestety pomimo zaleceń jedzenia 3 posiłków Cambridge i jednego swojego zjadam 2 plus własny(dietetyczny gł. ryba i warzywa bez tłuszczu). problem w tym że strasznie mi nie smakują te posiłki:/proszę o informacje czy to bardzo żle?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli1973
Ciapkowa- ja jem tylko jarzynę i grzybową,inne mi nie smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×