Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Witam ponownie, widze zrobił sie ******* forum. Będe wśród Was męskim rodzynkiem. Ja zacząłem dzisiaj. Podobnie jak któraś z koleżanek, mam konsultantkę angielską, bo meszkam w Londynie. Mam byc na tej ścisłej 12 tygodni... Ile mogę zrzucić w tym czasie? Długa droga przede mną.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaśki kochanie ;)))Bartek moje początki były super byłam na scisłej chyba z 8 tygodni jakoś tak niepamietam już bo to było 8 miesiecy temu ale chudłam ładnie po 4 3 kilo tygodniowo ale mam znajomych rodzynków kturzy chudli do 7 kilo na tydzień bo u facetów idzie to łatwiej i szybciej macie lepsze spalanie niz kobiety ;)))) pozazdroscić ja jestem już 8 miesiecy ciagle mam scisła i co 5 tygodni mieszany tydzień ale pozostało mi 13 kilo do zżucenia wiec niedługo bedzie wyruwnanie i wracanie do normalnego jedzonka pozbyłam sie już 55kg od czasu jak jestem na DC A WSUMIE TO JUŻ SPADŁO 61KG;)LIla kochana tobie też pięknie idzie pij duzo wody i zobaczysz jak waga poleci ;)))) Pozdrawiam was kochani i do juterka ;)Bartek a jak już coś schudniesz umuwimy się na kawe bez cukru i mleka ;)))) bo daleko do siebie nie mamay ;))) buziaczki kochani i kolorowych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby Ty ze zrzucaniem swoich kilogramow to idziesz jak burza! Wow! Tylko pozazdroscic. Moja waga niestety nie chce tak szybko spadac. :( Bartek ja tez tak jak Ty mam byc 12 tygodni na scislej. W Anglii to taka norma chyba dla wszystkich. Mialam nadzieje ze ten czas mi wystarczy na zrzucenie calych 25kg ale po 4 tygodniach na diecie juz widze ze bede potrzebowala wiecej czasu. W Anglii po 12 tygodniach trzeba sobie zrobic tydzien mieszanej a potem mozna wrocic na scisla. Moja konsultantka powiedziala ze minimum jakie kazdy chudnie na tej diecie miesiecznie to 1 stone, czyli 6,5kg. Wykalkulowalam ze po 12tygodniach scislej i tygodniu mieszanej bede musiala wrocic na scisla na jeszcze jeden miesiac. Wydaje sie wiecznosc! Ale wpatruje sie w twoje wyniki baby i to mnie nastawia pozytywnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila kochana umnei ludzie chudną od 2 3 do 6 kilo na tydzień na trzech porduktach Cambrige 500 kal oczywiście nie wiem ile ty ma bo ja ciagle zyje na tylu kaloriachi powiem że dziwnie że uwas twierdza tak mało bo tu mam kontakt z dużo moich klijętek i wszyscy leca z wagi tak jak ja .Napisz kochana ile wody pijesz na dzień kawe pijesz chwrbatki ??? jeśli tak to jakie bo ja pije kawe czarną bez cukru jak już to słodzić 2.5 l wody dziennie a jak juz chce mi się cherbaty to zielona mietowa albo czarna zwykła bo smakowe sa wykluczone ;/) ja uprawiam ejszcze troszke sportu ale wiem ze przytej dieie sport nie jest potrzebny kochani bedzie dobrze tylko dajcie sobie czasu ;)) jak zmienicie pierwszy raz garderobe a puzniej drugi raz dostaniecie kopa do dalszej pracy bo będziecie widzieć po sobie jak śłicznie wyglądacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby stosuje ta diete dokladnie tak jak opisujesz: 3 produkty dziennie, 2,5l wody, itd. Mam strasznie mieszane uczucia: zrzucilam 8kg ale przy tej diecie to jest strasznie malo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoolkaMK
A czy ktoś z was próbował ten produkt, ktory pojawił się niedawno na stronie Cambridge , Kurczak Curry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, dziewczyny, baby1979, na kawę/herbatkę zawsze chętnie:) Mieszkasz w Londynie? W jakiej części? Jestem dziś drugi dzień. I jadę na 3 posiłkach, wypiłem z 2.5 litra wody + herbata zielona no i plus woda w posiłkach. Próbuję się ochudzać od wielu lat, ale zawsze brak silnej woli i w efekcie skłonności do obżarstwa i coli były silniejsze. Postanowiłem teraz albo nigdy. Na razie dobrze się czuje i nawet głodny nie jestem. Wystarczy że przestałem żreć, a wczoraj rano i dziś rano, różnica na wadze 2 kilo.. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Hej kochane, dzieki za gratulacje. Trzymam sie dzielnie przez caly czas. W poniedzialek mam wazenie...zobaczymy jak bedzie. Pije dalej 2butle wody + woda lub mleko do posilkow. Juz sie przyzwyczailam ,a dzisiaj zjadlam delikatne sniadanko bo jestem z rodzina na nartkach. Konsultantka stwierdzila ze juz moge. Lilia nie przejmuj sie waga. Czytala te posty od poczatku i sporo kobiet mialo te problemy, a waga ruszala sie nawet po kilku tygodniach ale wtedy sporo ubywalo. Nie zamartwiaj sie tym. Rob co robisz i sie nie poddawaj. Baby tak cudnie znikaja Ci kilogramy ze tylko pozazdroscic...ale mocno mnie to mobilizuje do dalszej walki z waga. Calusy dziewczyny i dla Naszego rodzynka rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani ;) Lila nie przujmuj sie Evelka ma racje głowa do góry i zobaczysz wkącu efekt ;) Evelka ja byłam w środe na warzeniu i pytałam się mojiej laski czy moge pic mleko i szejki na ciepło z mleczkiem oczywiscie i powiedziałam mi ze to neiwskazane bo to dodatkowe kalorie a ty sobie pijesz mleczko do posiłków hmmmmmmmmmmmmmm fajnie masz mi niepozwoliła ;( Bartku kochany nasz rodzynku tak schudłam 62 kilo w 8 miesiecy ;) pozostało mi 13 i stabilizacja mnei czeka ostanio idzie troszke wolniej ale ja tak naweto wole bo ciało przynajmniej sie robi jędrne ;))) A na kaew zawsze miło tylko ze ja mieszkam w Holandii ale do Londynu daleko nie mam ;)))) w lato sie tam wybieram na weekend to zawsze się możemy zgadac ;)))Oki serca moje ja zmykam spac bo po tej godiznie uwielbiam chodzic w okolicy lodówki a podjadanie neiwskazane ;))) buziackzi i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CoolkaMK JESZCZE ICH NIE PORUBOWAŁAM ale słyszałam ze są dobre ja nie przepadam z curry wiec niewiem czy się zdecyduje wole sama coś ugotowac ;))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za slowa otuchy. Z Wami jest mi latwiej. :) Naprawde na tej diecie mozna chudnac wiecej w pozniejszym etapie niz na poczatku? Myslalam ze jak na kazdej diecie tak I tu na poczatku kg leca a potem juz coraz trudniej. Dlatego bylam troche zniechecona. Dzieki ogromne Evelka za napisanie o tym :) Od razu zrobilo mi sie razniej :) Pozdrawiam cala trojke! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila skarbie kochany u każdego jest inaczej kazy na inne ciało;)) i inne spalanie a jeśłi się obawiasz powied zto twojiej panik ktura cię porwadzi to jiej zadanie c***oradzić co dalej i zmienic cos jeśłi to potrzebne poto jeij prłacisz ;) buziaczki i miłej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni byłem już na diecie.. A dziś coś mnie trafiło... Zjadłem w ciągu dzisiejszego dnia... 4 udka z kurczaka pieczone z ziemniakami, 3 duże kawałki żeberek BBQ, 2 małe pizze, 3 pączki, wypiłem 1 litr coli... Teraz najchętniej bym się zapadł pod ziemię.. Jutro zaczynam znowu... Porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bat bat bat i do w goły tyłek po 3 dniach zaczołes wkącu spalac tłuszuk a ty to przerwałes taka bąbą kturą zorbiłęs sobie zapas na cały tydzień jak nie lepiej chyba tam do ciebie przyjade i cię dopilnuje prze 3 tygodnie ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ja podjem czasem kawałek serka czy ogureczka i mam wyzuty sumienia ze to przełkła a jak przezytałam ciebie to myśłałam że na końcu przeczytam ZARTOWAŁEM ale takiego czegoś niebyło ;(((((((((((kochany wes się do roboty bo jak bedizesz jadł tak jam napisałes to cie odiwedze z bukietem ruz i postawie na twoim nagrobku bo sie zapasiesz ;((((((((((((((((((( a obiecałes mi kawe ;))))))))))))wiec tyłek w kroki i od jutra masz być grzeczny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Witajcie dziewczyny i Nasz rodzynku! Dzisiaj miałam dzień ważenia i ważę 81,2 . Jeszcze tydzień i mam nadzieję, że zobaczę siódemkę z przodu... a do 6 to już niedaleko, ogromnie się cieszę. Oj ten nasz Bartuś jest niegrzeczny...ale Cię rozumiem, też miałam chwilę załamania po 3 dniach, ale się opamiętałam. Po to tu jesteśmy żeby się wspierać. Nie tylko opisywać same sukcesy ale i porażki więc głowa do góry i zaczynaj znowu. Trzymamy kciuki. Baby ja wyczytałam w książeczce cambridge ,że pijemy koktajle z wodą lub mlekiem 0,5. To również potwierdziła moja konsultantka. Mleko na ścisłej jest w 100% dopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem jestem... Czerwony ze wstydu:(((((( Wiem, że dałem ciała... Zacząłem dziś znowu. Musi się udać... Dzięki za ciepłe słowa... A więc teraz juz będe twardy:) Obiecuję!!!! Start... Rano dziś, 3 lutego ważyłem 135kg... Cel 90kg... Baby1979, pójdziemy na tę kawę:) Trzymam Cię za słowo:)) Jutro napiszę.. Mam się ważyć codziennie? Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka no widzisz ale moja i tak mi niepozwala moze miałam za duzo nadwagi ;( nie wiem .warzne ze kilogramy mi leca a to ze mieszkam z woda spoczko juz 8 miesiecy tak żyje wiec niepotrzebuje zmian ;) Bartuś a ciebei trzymam za słowo i pamietaj jesteśy tu żeby się wspierac jeśł,i masz watpliwośc****sz seidelmonika@wp.pl podtymam cię na duchu meilem ;)))) buziackzi i do śordy bo znów czeka mnei warzenie i mam nadziejeże zobacze już 71 ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli1973
Chcę również przyłączyć się do was.Ale mam pewien problem,nie mam konsultanta w promieniu 50km i ten największy to to.że nie ważę się i nie chcę tego robić.Jak zaczełam tyć to kiedyś po zważeniu dostałam przez trzy dni takiego doła psychicznego i napady jedzenia,że wolę swoją wagę sprawdzać,w obwodaqch ,mierząc się lub najwiekszy sukces,radość i chęć do stosowania dalszej diety to sięganie do szafy po stare rozmiary.A mam ich cały wachlarz 38,40,42 i ostatnie 44. Poradżcie jak zakupić dietę bez konieczności ważenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Eli jak chcesz zakupić dietę to na stronie kilogramy.pl. Tam załatwisz to po wstępnej rozmowie, wypełnieniu karty zdrowia i odesłania. Wtedy będziesz mogła robić zakupy. A kwestia ważenia się to już Twoja decyzja, czy chcesz, czy nie. Ja ważę się co tydzień aby sprawdzić, jak reaguje mój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochani jak wam ida postępy ja po moim środowym warzeniu znów 1.5 kg w dół superrrrrrrrrrrr ;) Mam nadzieje dziewczyny ze wam też super idzie;)Bartuś rodzynku nasz kochany jak takm twoje postępy mam nadizeje ze lepsze ;)) trzymam kciuki buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Hej kochani! Ja już po porannym ważeniu i dzisiaj nie jestem zachwycona...waże 80,3. Niby dobrze ale planowałąm już 7 z przodu. Od dzisiaj zaczynam mieszaną więc pewnie waga bardzo powoli będzie spadać. Będę jeść 2 produkty cambridge i 1 posiłek. Później wracam do ścisłej. Ojjjj kiedy będzie to moje upragnione 65??? Całusy dla Was wszystkich.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelka kochana już niedługo;))) ja ostanio tez cos mam cieżkie dni ciagle coś podjadam hmmmmmm ciężo ale tak bywa w taka pogode .Ja jak miałam mieszany to miałam 3 pordukty i jeden posiłek umnei gadała ze tak jak ty to bedzie mój zas stabilizacji hmmmmmmmmmmmmm co kraj to inaczej porwadzi się ta diete dziwne ;(trzymam kciuki i do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Baby ja nic nie podjadam. Sama sobie zmienilam z 3 posilkow cambridge na 2 +1 normalny bo nie dam rady zjesc wiecej. Ale to i tak wieksza kalorycznosc. Mam nadzieje, ze nie narobie sobie tym klopotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ser e tez tak sobie na początku robiła bo myślałam ze jem obiad to jem wystarczająco koaori na dizeń co miałam jeść ale robiłam bład bo w tym trzecim pordukcie mam dodatkowe skłądniki kture ci sa potrzebe i pomagaja ci spalać to co zjesz jeśłi go niepijesz to zmniejsza ci się spalanie .Ja się przyznałam po 3 tygodniach i się okazało dlaczego mneij chudłam ;( wiec zapytaj lepiej najpierw twoją porwadząca czy powinnaś bo mozesz sobie tym zaszkodzic i będizesz miała mniejsze efekty odchudzania umnei przynajmniej tak było ;) zycze powodzonka ja jutro mam warzenie i chyba niebedzie za wesoło bo pogrzeszyłam w tym tygodniu ;))))buzaiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Baby dzisiaj dzwoniłam do Warszawy aby zapytać, czy mogę tak robić. Pani mi odpowiedziała,że jeśli muszę to nie ma przeciwskazań. Mówi,że tutaj chodzi tylko o zwiększenie ilości kalorii aby pomału wychodzić z diety. Doradziła ,że jeśli nie mogę zjeść 3 produktu, to abym zwiększyła troszkę kaloryczność w tym 1 posiłku normalnym. I super....tak mogę funkcjonować nie przejedzona:) A jak u Ciebie z wagą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli1973
Dzięki Evelka za podpowiedz,gdzie zakupić dietę.Dziś pierwszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×