Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość JOANNNA
aha ważne jest czy dużą masz nadwagę, ja muszę schudnąć jeszcze 30 kg, więc u mnie będzie spadac szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chciałabym schudnać tak do 10 kg, mam nadzieje ze te 3 tyg wystarcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNNA
EXTAZY to spokojnie schudniesz, jak nie na ścisłej, to na pewno z mieszaną eyjdzie Ci 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia29
Cześć dziewczynki Witam nowe koleżanki odchudzające się na DC U mnie dziś 19 dzień ścisłej. Jest ok. Powiem szczerze - przyzwyczaiłam sie do tej diety. Smakuja mi tylko zupki i batony. koktajle byłyby może znośne jak by mi je kto przygotował . A tak to szlag mnie trafia ile papraniny z nimi żeby były zjadliwe, chodzi o te pieprzone grudki więc trzeba miksować, przecedzać. Boję się mieszanej, a zwłaszcza tego żeby nie przedobrzyć z jedzeniem, żeby nie przekroczyć kalorii no i tego że teraz zacznę pichcić coś w kuchni... mam nadzieję że się uda i że nadal będę chudnąć. Dziś będę się mierzyć i ważyć - ciekawe ile mnie ubyło. Jutro zdam relację Trzymajcie się dzielnie papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia29
joanno co to jest SB ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannna
Monia SB to inaczej South Beach czyli dieta Plaż Południa;-) fajnie się chudnie, tylko dyscyplina potrzebna, no i niestety troche zajmuje przygotowanie sobie posiłków, jeśli się chce by były dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia29
Hello dziewczynki Dzisiaj mój 20 dzień DC. Wczoraj się zmierzyłam. I tak to niewiarygodne wręcz ale po 19 dniach diety ścisłej : - 8,5 kg mniej (to jest wręcz obłędne, wiem że ze 2 kg to sama woda) - 4 cm w biuście :( - 6 cm w pasie :) - 3 cm w biodrach :) ale też :( -4 cm w udzie :):):) Wynik jest ogólnie super biorąc pod uwagę że to tylko narazie niecałe 3 tygodnie. i tak jeszcze dużo pracy przedemną. Ale taki wynik mnie dopinguje, na żadnej innej diecie nie było to tak widoczne i szybkie. Chciałabym zrzucić jeszcze około 15 kg. Więc narazie mieszana a potem 1000 kcal. no i od piatku bedę mogła wprowadzić ćwiczenia czego mi do tej pory bardzo brakowało. No i dzisiaj moja ukochana połówka druga powiedziała mi że : chudnę w oczach . I o to mi chodziło....:):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannna
MONIA gratulacje, schudłyśmy w sumie tyle samo, bo ja też 8 z kawłkiem:-) ja schudłam jeszcze dodatkowy kilogramik na Plaży Południa i dalej czuję, ze centymetry uciakają, czuje się super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) zazdoszcze Wam , że idzie Wam tak super. U mnie zero efektów i jakoś nie mam motywacji, moje koleżanki chudły w pierwszym tyg, a u mnie nic, zero, wiem że to 5 dzień, ale moze na mnie to nie działa :O nie poddaje się, ale troche zwątpiłam... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannna
extazy a powiedz ile ważysz i mierzysz, może za dużo od siebie oczekujesz? a poza tym postaraj sie zmierzyć, czasem jest tak, ze waga nie spada, a centymetry uciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorrk
witam dziewczyny powiedzcie czy facet tez moze sie zalapac na DC? 174 i 88kg/38 lat. chce zrzucic jakies 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinah
Czesc Dziewczyny!!! Gratulacje dla monia29!!!!!!!!!!!!!!!! U mnie dzisiaj 3 dzien, bylo bardzo ciezko moj tata mial urodziny na stole byly rozne smakolyki a ja tylko zjadlam sobie moja zupe grzybowa i pilam tylko wode mineralna niegazowana. Najgorsze bylo to ze tyle roznych slodkosci a ja moglam sie najesc nimi tylko patrzac :-(. Czy Was tez bolala glowa? Ja pije rano kawe i potem duzo wody mineralnej (ok 3 litrow) bo ciagle chce mi sie pic i dzisiaj dopadl mnie bol glowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaaam
SPRZEDAM DIETE CAMBRIDGE : ZUPY,BATONY I NAPOJE. 1 SZT. - 5 Zł. POLECAM ! MAIL : jola_02@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia29
Czesć wszystkim. igork - jasne że możesz się załapać. Faceci podobno chudną nawet szybciej i lepiej niż kobiety. Tylko muszą spozywać cztery torebki zupki na dzień. Zresztą na www.kilogramy.pl możesz poczytać o tej diecie i nawet zamówić. ja tam zamawiałam i jestem zadowolona. Chyba że masz dostęp do jakiegoś konsultatnta tej diety. U mnie dziś 21 dzień ścisłej - oczko - czyli dzisiaj ostatni dzień ścisłej. Od jutra mieszana, w końcu zjem coś normalnego na obiad. Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze i że na mieszanej nie przekroczę kalorii i nadal będę chudnąć. Niestety my puszyste osoby do końca życia musimy się już pilnować i uwazać na to co jemy. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Pozdrawiam i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia29
alinah Gratuluję silnej woli, takie spotkania rodzinne z pełnym stołem to naprawdę wyzwanie. Mnie głowa w pierwszych 4 dniach troszkę bolała i byłam głodna i taka jakaś dziwna. Ale od 5 dnia wszystko minęło i ból głowy i głód. Tak że trzymaj się dzielnie przez te najgorsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannna
hej dziewczyny! monia witaj w klubie, już mamy ścisłą za sobą, przyznam się, ze przez 2 dni troche podjadałam, nie mogłam się powstrzymac, ale zołądek mam tak skurczony, ze choćbym chciała to niewiele wcisnę. Dziś na śniadanko sałatka z fety i powaznie zabieram sie do plazy południa, zrobiłam sobie gołąbki na mięsu indyczym, a zamiast ryżu pieczarki, po tych saszetkch wszystko wydaje mi się pyszne, więc nie narzekam. facet owszem moż iść na DC ale jak powiedziała monia, 4 posiłki dziennie. ale aż 15 kg chce schudnąć, toć to jakieś chuchro będzie!!!!:-D alijah wiem co przeżywasz, ja na trzeci dzień swojej diety musiałam sama robić imprezę, a potem siedziałam i patrzyłam, do tego musiałam jakoś ukryć, ze jestem na diecie, więc mełłam jedzenie na talerzu widelecem heheh nie martw się jak to zniosłaś to pójdzie jak z płatka, głowa trochę pobolewa, ale przejdzie:-) monia jak wspominasz te 3 tygodnie, bo ja całkiem miło, muszę zresztą mieć miłe wspomnienia, bo od 13 znowu dietka:-)SAVAGE pisz co u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia29
ja też wspominam bardzo dobrze tą dietę. stosowałam dużo róznych diet i DC jest najlepsza. Nie myśli się cały czas o jedzeniu, nie czuje się głodu i co najważniejsze szybko się chudnie a to jest ważne żeby człowiekowi dalej się chciało. Nie ma to jak motywacja w postaci ubytku kilogramów. Co ważne na tej diecie ma sie sporo energii taki power że szok. Pierwszy raz na diecie nie myślę o tym co zjem po diecie, raczej o tym że trzeba zmienić swoje nastawienie i całkowicie zmienić swoje nawyki żywieniowe , bo to chodzi nie tylko o estetyczny wygląd ale i o nasze zdrowie a teraz wiadomo nie ma gdzie sie leczyć bo lekarze odchodzą ;) konowały jedne:) Chociaż w sumie to jeden pieron czy płacę im w placówce państwowej czy prywatnej. No ale wolę do nich nie chodzić:) Pozdrawiam. joanno pisz dalej jak Ci idzie, ja też będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannna
monia pewnie, ze będę pisać:-) zgadzam się z Tobą w 100%, na święta będziemy laseczki, ze hej! czy przechodzisz potem znów na cambridge, czy jednak 1000 kcal? a pochwal się co tam sobie upichcisz na obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia29
niewiem czy będę jeszcze raz stosować DC. Zobaczę jak będzie się mój organizm zachowywał na dwóch tygodniach mieszanej a potem na dwóch tygodniach 1000 kcal. Po miesiącu zobaczę i wtedy zdecyduję. Na obiadek jutro będę mieć pieczoną w folii bez tłuszczu rybkę z warzywami .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannna
po takiej głodówce saszetkowej ta ryba wyda Ci się ambrozją, tylko jedz wolno, bo możesz za późno dowiedziec się, ze jestes już napchana i będziesz chodzić jak bąk! ja tak właśnie miałam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinah
Czesc Dziewczyny! Dzieki za wsparcie. Dzisiaj już było lepij, żadnych urodzin i głowa nie boli. Nawet żołądek tak mi sie skurczył ze musze saszetki dzielić na pół. Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka33
Witam Wszystkie Cambridgowiczki... Dostałam dzisiaj przesyłkę z dietką i zastanawiam się czy zacząć od jutra... :-) znowu to samo jak przy każdej diecie :-) ...przeliczam dni kiedy wypadaja mi jakies imprezki rodzinne i za nic nie mam luki 21 dniowej :-) wiec chyba zaczne od jutra i nie zwlekam wiecej :-) Dajecie rade to i ja dam :-) Martwi mnie jedynie ten zapach z ust o którym piszecie bo musze w poniedziałek pójść do lekarza ogólnego i nie chciałabym, żeby padł jak otworze buzie :-) a przy 3 dniu jest to juz możliwe :-) nie znam się na pierwszej pomocy :-) macie jakieś sprawdzone sposoby na zabicie nieprzyjemnego zapachu? Trzymam kciuki za Was i jesli mogę będę tu zaglądać bo napewno Wasze wsparcie bedzie wskazane... Miłej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinah
Czesc! Margaretka33 ja żuję gume bez cukru i to pomaga. Nawet na poczatku jak chcialo mi sie jesc to guma mi pomagala. Dzisiaj jest moj 6 dzien, balam sie ze niedam rady wytrzymac a teraz mi sie podoba zwlaszcza przygotowywanie posilkow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka33
Cześć ...dzisiaj mija pierwszy dzień dietki...nie jest źle...nawet nie jestem głodna...tylko zaczynam być nerwowa...przeszkadza mi harmider w domu...dwoje wariujących dzieci, piski i wrzaski wykańczają mnie...nigdy się tak nie czułam... :-) widocznie tak na mnie działa dieta DC :-) Zrobiłam dzisiaj pyszną zapiekankę makaronową na obiad i mogłam się tylko oblizać... :-) ...domownicy mówili, że jest przepyszna jak nigdy dotąd :-) a to miałam pecha :-) ale jak przetrwałam pierwszy obiad to mam nadzieję, że jutro tez dam rade :-) przyłapałam sie jak chciałam posmakować obiad albo oblizać łyżeczkę po kisielu dla dzieci itp. ...muszę panować nad takimi nawykami :-)... A jak Wam idzie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinah
Czesc! Juz mozna powiedziec ze zakonczylam tydzien diety!!! Przetrwalam i na nic sie nie skusilam!!! Chociaz bylo ciezko! A co najwazniejsze czuje sie lzejsza i spodnie juz nie cisna a wrecz sa luzne!!! Rano sie zwaze i zmierze i podam wyniki mojego ubytku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezabudka1
Witajcie dziewczyny! Ja dzisiaj juz 3 dzien. Czuje sie super. Co prawda myslalam, ze koktajle sa lepsze, ale da sie je zjesc. Najtrudniej jest mi odmawiac mojemu narzeczonemu, ktory przygotowje rozne pysznosci i namawia mnie, zebym zjadla, po czym przyglada sie z politowniem jak wcinam zupke. Ale nie dam sie! Nawet pizza wyrobu mojego ukochanego mnie nie skusi.:) Trzymam kciuki za wszystkich walczacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka33
Hello...niezabudka to też jest mój trzeci dzień i stwierdzam, że jest nieżle...nawet nie jestem głodna i te 3 dni mijaja jak z płatka...teraz wcinam zupkę grzybową i jest ok...i to też jem tą zupkę bo muszę a nie z głodu...damy rade co nie? przeprowadzasz dietę ścisła 21 dniową? ja najpierw kupiłam na 11 dni ale skoro jakos mi idzie to domówiłam dzisiaj na jeszcze 10 dni...wiec mam zamiar wytrzymac 21 dni... trzymajcie się...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski!!!Od jutra zaczynam z dietką ostatniej szansy haha,zamówiłam na razie na tydzień zeby sie przekonać jak mi pójdzie i wypróbować smaki!:)))Mam 26l. , 170cm i 15kg do zrzucenia, trzymam za was kciuki i liczę na wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorrk
monia dzieki. sporbuje i dam znac jak poszlo. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×