Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość eviva
Witajcie! Ja stosowałam DC dwa lata temu . Zpowodów finansowych kupiłam 1 op. I jadłam 2 zupki dziennie ,czasem 1 jak mi zeszło... więc miałam ją 11 dni ,piłam masę wody ok 4-5 l . na tyn schudłam 3 kg. Po zakończeniu stosowałam niskokaloryczną diete tak ok 800-900 kcal. I było mi łatwiej ponieważ po DC miałam dość skurczony żołądek(trzeba bardzo potem uważac bo on sie szybko rozciąga z powrotem , niestety)W ciągu 5 miesięcy - 20 kg. Itak trzymałam przez rok9zaznaczę że w ogóle nie jadłam chleba, i nic smażonego słodyczy nie bo nie lubię , czasami tylko lody. No i poczułam się zbyt pewnie zaczełam podgryzać troszkę tego i tamtego i apetyt powrócił Tak więc rozpoczełam znowu DC ,a obecnie jestem na Montignacu tylko staram się nie jeść tyk dużo jak tam każa. Stosuję MM już miesiąc -5 kg i narazie nie mam ochoty na żarcie i wiem że nie będę jej mieć dopuki nie spróbuję min chleba bo jak kiedyś chleba skosztowałam to mi się tak strasznie chciało tego chleba z pasztetem że nie uwiezycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
kurde coś mi sie żle napisało... jak schudłam te 20 kg to przez rok trzymałam wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaa
Eviva, gratuluje tak pieknego wyniku :) ! I utrzymanie przez rok, to dopiero sukces. Ale tak, to juz jest,ze w miare jedzenia rosnie apetyt i w ryzach musi sie trzymac kaada z nas,bo nasze kom. tluszczowe zawsze beda czekac na dogodny moment,zeby sie powiekszyc. :( Ja natomiast wczoraj wazylam sie i kilo wiecej :(. Ale mysle,ze to wina zblizajacego sie okresu i przez to zatrzymanie wody w organizmie. Na szczescie pomiary w cm sa mniejsze niz tydzien temu, wiec NO PANIC ! :) Kafka, gratuluje wytrwalosci. Juz masz z gorki, szybko zleci reszta diety i zanim sie ogladniesz, to zatesknisz jeszcze za zupkami :). Yelonku, zbierz silna wole i zaczynaj dietke, czytaj duzo starych wypowiedzi forum, nawet dziewczyn sprzed 2 lat-ich wypowiedzi naprawde mobilizuja, ich sukcesy, ich radosc z kupowania nowych ciuchów. To naprawde pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yloneek
Łał , eviva gratuluje, Twoje osiągnięcie może naprawde mobilizować. Ja już jestem po tym pechowym pierwszym dniu - wkońcu przez niego przebrnełam, he:) Dzięki, Aniu za wsparcie, to własnie dzieki temu forum zdecydowałąm się wkocu cos ze soba zrobic i kupic DC. Jestem jak narazie pełna zapału i nic mnie nie kusi. Wczoraj na walentynki dostałam wielkie opakowanie toffifee i nawet jednego nie wziełam do ust hhihi:D Za to nie toleruję tych wszystkich zupek i koktajlii, poprostu pije duszkiem zeby mieć z głowy, ale i tak mam zaraz po nich odruch wymiotny;/ Chyba wolałabym już nic nie jesc, niz te zupki, ale jakos dam rade. Skoro Wam sie udało to mi tez musi!:) Buziaki dla Was:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
Trzymam za Was kciuki kochane!Tak to prawda że my chcąc utrzymać wagę musimy zapomnieć o normalnym jedzeniu... niestety.Ale bardzo mobilizujące jest to jak się widzi że waga spada!!!Mi z zupek smakowała grzybowa ,jarzynowa,rosół zkur o sm grzybowym .Te zupy zalewałam przegotowaną wodą ,natomiast koktajle (ja tylko kakaowy) zimną. tak były zdecydowanie smaczniejsze. Zupki można sobie doprawić na pikantnie jak ktoś lubi. Paniętajcie żeby po, nie rozciągnąć żołądka ,to ważne. Będę tu zaglądać i obserwować Wasze osiągnięcia i przy okazji chwalić się swoimi (mam nadzieję)!!!Piszcie jak Wam idzie a wodę to pijcie litrami ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
Aniiaa! Zauważyłam że jak się je jakiekolwiek jedzenie to trudniej jest wytrzymać,bardziej wtedy kusi i człowiek mysli co by tu zjeść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafka1209
:( waga mi stanęła na -4 , naprawdę trzymam dietę ,dlaczego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
czasami tak jest! nie martw się że waga stoi za tydzień poleci znowu, tylko się nie poddaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella2008
Hej dziewczyny! Niestety zmogła mnie choroba i musiałam zaprzestać diety cambridge. Kiedy jednak dziś stanałam na wadze to okazało się, że przez chorobę straciłam 1,5 kg, czyli ważę 61,5 kg! :-) To jednak waga graniczna dla mnie. Z doświadczenie wiem, że ważąc tyle mogę się ntensywnie odchudzać, a waga będzie stała nawet 14 dni. Nie dygam jednak i od jutra walczę na cambridge (dzisiaj przestaję brac leki). Pozdrawiam wszytkie na polu walki i trzymam kciuki!!! Trzymajcie i Wy za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yloneek
Oj Bella;/ Biedaku, 3maj sie! A ja juz 4ty dzien zaczynam:) Jak narazie sie nie złamałam nawet na obiadku u mamy (serniczka zrobiła wrednotka jedna;p). Tylko jak narazie zjadam 2 posiłki cambridge. Poprostu 3ci mi nie wchodzi;/ Kafka nie przejmuj sie, czytałam ze wiele osob tak ma, a pozniej waga gwałtownie spada! Eviva ty dobry duszku, co my bysmy bez Ciebie zrobiły?!:) Buziaki dla Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaa
Yelonku, jedz 3 posilki. To naprawde wazne, szybko oslabieniesz po 2-ch, zaczna wypadac Ci wlosy i łamac paznokcie :/. Mozesz przeciez zastapic napoje batonami lub napojami czekoladowymi w kartoniku. Moja waga na szczescie ruszyła się znów :). Dziennie wychodzi mi, ze zjadam razem z 1 DC ok. 800-850kcal. Od czwartku bedzie 900/dzien. No i pozniej dieta 1000 kcal. Staram sie tego trzymac, az dojsc do ilosci kcal/dz, kiedy bede stala w miejscu i nie tyła. Wczoraj za to zrobiłam sobie pyszna kolacje. Podaje przepis dla dziewczyn, ktore juz wejda na diete mieszana i beda wymyslaly swoje 400kcal. Wiec przepis na omlet bez tluszczu z pieczarkami: 200g pieczarek surowych 30g cebulki 1 łyzka mleka 0,0% lub 0,5% 1 łyżka mąki 2 jajka Pieczarki poszatkowac drobno, podobnie cebulkę. Do tego dodac mleko, make i rozbełtane jajka. Mozna dodac jeszcze zioła rozne, natke pietruszki, doprawic do smaku solą. Porządnie wymieszac wszystko i wlac na rozgrzaną teflonowa patelnię i piec do zrumienienia. Patelnia teflonowa, bo na niej mozna piec bez tluszczu. Całośc ma 295 kcal. Omlet , naprawde pycha i do tego wielki wychodzi. Nażarta byłam po nim, jak po porządnej pizzy :)!!! Polecam dla osob, ktore juz sa jakis czas na mieszanej, czyli pojadly juz warzywek z mięskiem i powoli przygotowują sie na diete 1000kcal, czyli powoli wprowadzają inne pokarmy do diety. Smacznego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yloneek
Dziewczyny, ja wymiekłam. Dzisiaj z rana nie miałam siły wstał z łóżka i isc do pracy. Byłam w fatalnym stanie, odnowiły sie moje problemy zoladkowe i chyba jestem troche odwodniona;/ Postanowiłam, że moje dążenie do mniejszej wagi nie może się odbywać kosztem mojego zdrowia. Zaczne sie zdrowo i niskokalorycznie odżywiać i dużo ćwiczyć i już nigdy nie dam się namówić na coś co może zaszkodzić mojemu zdrowiu. Mimo wszystko bedę trzymała kciuki za Was!:) Pozdrawiam Was wszystkie! Buziaki!:* Jeżeli ktoś jest zainteresowanu kupnem torebek w b. niskiej cenie to prosze piszcie na maila: czarna_mamba0@vp.pl:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia-Illg
Dziewczyny! A ja dzisiaj pierwszy dzień zaczęłam. Powiem szczerze, że te zupki są obrzydliwe. Po połowie z połowy porcji mam dość i przez kilka godzin jest mi później niedobrze :( Czy do tego "smaku" można się jakoś przyzwyczaić? No, i mam dwa grzeszki na sumieniu... Pierwszy, jak próbowałam mleka dla Zwierzaka, czy nie jest przypadkiem zepsute (zapomniałam się...). A drugi, to andrucik, którego przyjęłam od Profesora z mojej Uczelni (żeby mu nie było smutno...). Jedyne, na co mam ochotę, to wielka pajda chlebka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
ej no dziewczyny..... nie poddawajcie się!!! Iabsolutnie nie podjadajcie nic!! To właśnie podjadanie jest naszą najgorszą zmorą.Yloneek popatrz sobie proszę Cię na str www.DietaMM.com ja to stosuję i chudnę ,warto naprawdę . Ata pogoda taka paskudna ,gdyby słoneczko było to byłoby lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafka1209
hey dziewczyny, oby do piątku ,i koniec ścisłej diety, :D 2 i 3 tydzien nie były takie męczące jak pierwszy, ale mam juz ochote na jakies warzywka, kupiłam dalszy ciąg diety , bo początkowo zaopatrzyłam się tylko na 2 tygodnie ,i otrzymałam do spróbowania 2 nowe smaki zupek ; SMAK ORIENTALNY i ZIEMNIACZANY :o ,ten orientalny całkiem fajny, dowiedzialam się też ,że żurek trzeba rozpuścic w większej ilości wody , można dodac majeranek i natkę i 1/2 jajka na twardo ,mozna całe ( odp. 40 -80 kcal), próbowałam ,smakuje jak prawdziwy żurek. równiez koktaile jamam kakao i cappucino lepiej rozpuścic w niewielkiej ilości zimnej wody i powstaje jakby krem ,je sie to łyżeczką tylko potem trzeba wypić więcej wody czy herbaty. evita czytałam o tej diecie MM, ale oni tam zalecają sporo weglowodanow i tłuszczu :( ,naprawdę na tym się chudnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafka1209
A i podobno ,jak wyczytałam na diecie cambridgr nie mozna ćwiczyc tylko w pierwszym tygodniu diety ścisłej, ale w 2 powinno sie chodzić na spacery 20 min, a w 3 tyg 40 minut, ja dzisia byłam na bardzo dlugim spacerku z psami idzie wiosna :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia-Illg
Kafka, ja czytałam, że ćwiczenia można włączyć dopiero przy wychodzeniu ze ścisłej. To mnie pocieszyłaś z tymi dalszymi tygodniami, bo ja jestem w drugim dniu i zwijam się w konwulsjach ;) A, tak, serio, perspektywa 19 takich dni, totalnie mnie przeraża :( Kobietki, w którym dniu można zaobserwować zmianę cyferek na wadze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafka1209
Nie martw się Madzia-illg, pierwszy tydzien jest niestety cięzki mnie zlewaly poty i byłam strasznie osłabiona i wściekla tak bylo do 6 dnia , ale niektorzy maja takie objawy do 3-4 dnia :) w następnym tygodniu wszystko ustąpilo , nie odczuwam glodu, i mam dużo energii mam wrazenie ,że mojemu organizmowi wydaje sie ,że te 460 kcal zupelnie wystarcza do życia :o .Waga zaczyna spadać po 3-4 dniach, ale na poczatku traci sie raczej wodę bo nerki pozbawione dowozu glukozywydalaja wiecej wody.Przetrzymaj te kilka pierwszych dni, a potem będzie dużo lepiej ;) szybko zleci, pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
z ręką na sercu-na MM schudłam w ciągu miesiąca 4,5 kg. Ta dieta ma na celu wyregulowanie trzustki w ogóle nie mam ochoty na podjadanie ani na słodycze,mi też wydawało się dziwne że jedząc tak to będę gruba jak nie wiem! Przecież ciągle jadłam chudo i niskokalorycznie!!! Ajednak!Tylko trzeba dobrze poznac zasady .Na tym forum jest to fajne że wpisuje się swoje menu i tam dziewczyny korygują jak coś żle. Ja chudne,sama się dziwię ale chudnę i co warzne nie chodzę wściekła z głodu a to mi się zdarzało kiedyś bardzo często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia-Illg
Kafka, dzięki za wsparcie. Jestem pod koniec trzeciego dnia i nawet nie jestem głodna, ale taką mam ochotę zjeść coś porządnego i smacznego... A najgorsze jest to, że prowadzę restauracyjkę, w której gotuję różne wegetariańskie pyszności, piekę ciasta etc. :( To prawdziwa próba silnej woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafka1209
Madzia-llg na tej diecie początkowo czuje się "wielką tęsknotę za 'normalnym 'żarciem ,ja w 2-gim tygodniu pozwoliłam sobie na dyspensę i zjadłam sałatkę z rukoli ,ogórka i rzo.dkiewki , bardzo mi to pomogło przetrwać , pomyśl po prostu ,że to tylko 3 tygodnie ,przez które świat się nie zmieni, ale ty możesz stracić kilka kostek smalcu, jak mawiała kiedys moja koleżanka obrazowo ,ze każdy kilogram to 4 kostki smalcu :) ja do dzisiaj schudłam 5 kg czyli 20 kostek smalcu polecialo w niecałe 3 tygodnie ,gdybym nie zdecydowala sie na te dietę to pewnie już by mi przybyło z kilogram ;o .Poza tym teraz mam skurczony żoładek i nawet mała porcja mi wystarczy jak juz wrócę do normalnego jedzenia po takim reżimie diretetycznym łatwiej o motywacje do dalszego odchudzania po prostu szkodaby było zmarnowac osiągniety cel.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia-Illg
Z tym smalcem, to dobre :) Właśnie liczę też na to, że trochę skurczy mi się żołądek, bo teraz, to ja mogę zjeść każą ilość jedzenia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia-Illg
No, Kobietki! Żadna nie gubi smalców na Wiosnę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta_aa
Ja zaczynam od jutra więc z przyjemnością zagoszczę na co najmniej trzy tygodnie na tym forum. Do zgubienia zostało mi 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafka1209
Witaj greta_aa ,miło, że tu jesteś będziemy trzymały za ciebie kciuki , A co z pozostałymi dietowniczkami? :o Czyżbyśmy tylko my zostały na placu boju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia-Illg
Na to wygląda :) Greta, życzę Ci powodzenia. Pierwszy tydzień jest najgorszy (sama przez niego przechodzę ;P ). Podobno im dalej, tym lepiej. Jeśli masz w Swoim zupkowym zapasie pomidorową, to dam Ci radę: po zalaniu gorącą wodą, przecedź ją przez sitko. Nie wiem, jak Wam, ale mnie robią się w niej takie obrzydliwe grudki, które przyprawiają mnie o dreszcze całego ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia-Illg
Jeszcze się poskarżę: wczoraj byłam po towar w Makro i widok ilości i różnorodności wszelkiego jedzenia wykończył mnie psychicznie :( Po powrocie wzięłam tylko Psa na tradycyjny spacer i poszłam spać, bo zamiast mózgu miałam chipsy, frytki i żółty ser :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta_aa
Pierwsze danie za mną - koktajl z owoców leśnych doprawiony dwoma łyżeczkami jogurtu. Świństwo okrutne ale czego się nie robi, żeby dobrze wyglądać. Przechodziłam już kopenhaską więc uczucia głodu raczej się nie boję, gorzej ze smakiem tych paskudztw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia-Illg
Smak jest... Nieszczególny, że tak powiem :D Najlepiej pić duszkiem i ciepłe, bo w miarę spadku temperatury jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafka1209
A ja wczoraj skończylam dietę ścislą :) I zrobiłam sobie normalny obiad: 150g piersi z kurzaka , warzywa wszystko gotowane na parze i surówke z salaty lodowej ,rzodkiewki, papryki itp,ledwo zjadłam ale byłam taka szczęsliwa ,że oczywiście wchrzanilam wszystko, teraz umieram, 😡 czuję się jak balon,cambridgowskiej zupki już na pewno dzis juz nie zjem na kolację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×