Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Greta, gratuluję centymetrów! No, i tego 1,5 kg też :) Gosipiet, poczytałam sobie strony o tej South Beach - fajne, ale nie podoba mi się to, że trzeba wykluczyć nabiał. Ja nie jem mięsa, więc to zupełnie nie dla mnie. Pisz o swoich sukcesach. Trzymam kciuki! Agusia, pamiętaj, żeby pić dużo, dużo wody! Aż będzie chlupotać! ;) Maszmietowke, pozytywne nastawienie jest najważniejsze. I silna wola. Ewelina, ależ tam macie pyszności! ;) Nie wiem, jak jest ze słodzikiem, ale na Twoim miejscu uważałabym z ilością. I nie biegaj podczas ścisłej!!! Sprawdzonym sposobem na głód jest zapijanie go wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka_23
Madzia Illg wcale nie zamierzam na ścisłej. z tego co czytam to 3 tyg ścisłej jest tak? Jakim cudem jak zapytałam sie mojego konsultanta ile można stosować tą dietę to mi powiedział, że 3miesiące? Dodam, ze chodziło mu o ścisłą bo się nawet zapytałam czy wytrzymam 3 miesiące na 3 kubkach to powiedział, ze to ma wszystkie potrzebne składniki? Czyżby chodziło o kase? Może oni są jacyś podejrzani? Wręcz sie zdziwiłam jak zaczełam szukać wiecej o cambridge i było napisane, że tylko 3 tyg... No nie wiem jutro to jeszcze raz z nimi przedyskutuje. A Madzia powiedz ile chcesz stracić? Napewno pisałaś wcześniej ale ja nie czytałam bo nie mam zbytnio czasu. studiuje w dzień i wychowuje dziecko więc sie powtórz jeśli możesz. Buziaczki dla Ciebie i reszty dzielnych i silnych kobiet! Bo takie jesteśmy facet to przy nas wymięka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, zmień konsultanta :) Chciałabym zobaczyć, jak ten gość wytrzymuje na DC trzy miesiące. A może to jakaś nowa tortura? A, tak na serio - na ścisłej DC można być najwyżej TRZY TYGODNIE. Później może ona zagrażać naszemu zdrowiu, a - co za tym idzie - życiu. Twój konsultant albo się pomylił, albo musi szybko spłacić ratę kredytu ;) Właśnie, nie pisałam, ile chcę stracić, bo też nie jest to dla mnie najważniejsze. Chcę po prostu dobrze wyglądać i podobać się sobie. Mam 20 lat i, przy wzroście 156 cm, ważę 60,5 kg. Przez tydzień na DC schudłam 4,5 kg - zobaczymy, co będzie dalej. Fajnie by było, gdybym zjechała do tych 53-55 kg, ale, jeśli będę mieć więcej, a odbicie w lustrze będzie mnie satysfakcjonowało, to się nie obrażę ;) Kciukensy dla Ciebie i wszystkich Dietowiczek! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No to zamówiłam, z przeważającą liczbą zupek, te koktaile sa dla mnie wymiotne, ale jesli chodzi o smaki i upodobania, to kazdy ma inne. Ktos pisał wyzej o zakazie jedzenia nabiału w South Beach - to nie prawda, dzien sie konczy i zaczyna nabiałem, tyle ze w I Fazie jest go nieco mniej - to nowe opracowania tej diety - może czytałyście te nieco starsze. Zamierzam pozbyć się okoo 10 kg. Zaczęłam regularne wizyty na basenie - mysle ze to pomoże. Jesli chodzi o jakikolwiek inny ruch, to: nie nawidze biegac, siłownia mnie za bardzo męczy, rowerek - uwiera mnie siodełko w tyłek :):)..... same wiec widzicie jaki ze mnie malkontent :):). Za to jak sie zrobi cieplej - rzucam sie na swoja działeczkę za domem i cięzko pracuję w ogródku i bynajmniej nie przy marchewce i cebuli ale w kwiatkach, oczku wodnym, wrzosowisku itp.... uwielbiam to i tylko wygladam przez okno kiedy wreszcie będzie mozna ruszyc z grabiami :). Napiszcie jak wy \"się ruszacie\". Pamiętam, że jak stosowałam DC kilka lat temu - nie za bardzo miałam siłę na wzmozony ruch - byłam poprostu słaba, ale myśle, że basem będzie ok. buziaki i 3majcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa
witam,widze ze zrobil sie duzy ruch,ja niestety musialam przerwac diete po 10 dniach z powodow zdrowotnych ale juz wszystko wporzadku i znow jestem na dc 3 dzien,wczesniej mialam -5 to ladny wynik ale teraz lepiej reaguje moj oganizm nie jest mi tak ciezko jak wczesniej,co do slodzika to mozna go uzywac tak samo jak mleko 0,5% nie wplywa to na chudniecie ja sama pije po 2 kawy dziennie,ale herbaty za nic bym nie wypila,jak narazie na liczniku -2 oby do przodu u mnie szykuja sie dwie tury pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa
zapomnialam dodac ze zamowilam tym razem batony ale szczerze mowiac nie jestem wstanie zjesc calego ledwie pol musze je dzielic sa bardzo sycace nawet nie wiedzialam ze az tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA84
Tak tak pije duzo wody. Wczoraj na kolacje zjadlam koktajl waniliowy i strasznie bolała mnie głowa jednak szybko położyłam się spać i dziś rano czułam sie juz bardzo dobrze. Tak wiec zaczełam dzień od pomidorowej. Na szceście nie zrobiły mi sie grudki. Sypałam male ilości i cały czas mieszałam widelcem. Strasznie sycaca ta zupa bo jak ja zjadlam czuje sie jak balon taka pełna nio i popijam wodą. Też sie nie waże zobaczymy jak bedzie po 14dniach bo na tyle wykupiłam diete. Ponieważ moja konsultantka powiedziałą ze dieta ma trwać min.14 dni.Ale z tego co piszecie to sobie dokupie jeszcze zeby miec pełne 21dni. A pozniej juz modyfikowana. Jak na razie walcze z pokusami bo w pracy to ktos ma urodziny i z cukierkami lub tortem przyjdzie albo z barku zapachnie pierożkami albo innymi smakołykami. Ale nic jak chce się być piekną to trzeba cierpieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta_aa
Gosi-Piet - nie wolno ćwiczyć na ścisłej, organizm dostaje zbyt mało kalorii, żeby go forsować jeszcze ćwiczeniami, możesz po prostu wylądować w szpitalu. Ja - jak już pisałam - zajadam się jedynie koktajlami, chociaż ostatnio składając zamówienie dołożyłam makaron, zobaczymy jak smakuje. Zrezygnowałam też z ważenia, bo jestem po kopenhaskiej więc woda juz ze mnie dawno zeszła i nie mam co liczyć na szaleństwa wagowe. No ale piję, piję i piję, co najmniej 3 litry samej wody dziennie, mąż nie nadąża przynosić zgrzewek do domu. Pozdrawiam, trzymajcie się mocno, na wiosnę będziemy niczym motyle! Ha, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA84
Mam takie pytanie czy jak mnie strasznie boli glowa moge łykać jakieś tabletki?? Bol jest okropny i jak jestem w domku to po prostu ide spac ale w pracy...? nie poloze sie przeciez.Moze macie jakies sprawdzone sposoby na to??Moze jakies zioła lub cos podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta_aa
Na jednym z forów konsultantka wypowiadała się na temat przyjmowania leków i stwierdziła, że tabletki mozna przyjmować ale w zmniejszonych niż zwykle dawkach, diety należy zaprzestać w przypadku konieczności brania antybiotyków. A ja na kolację zjadłam makaronik, no słuchajcie w porównaniu z koktajlami i zupkami to prawdziwy rarytas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia... moze sprobuj posmarowac skronie amolem (stary babciny sposób) albo kawa z kilkoma kroplami cytryny (to zawsze lepsze niz prochy). Konsultant u którego zamówilam DC nie ma tych smaków zup, ktore zamówiłam, wiec postanowiłam poszukac na własnym podwórku i dziś się okazałao, że w drodze do pracy mijam studio figura - które rozprowadza DC :) . Poczekam az wstaną i pojdę zakupić :). bardzo jestem ciekawa waszych rezultatów - to zawsze podnosi na duchu i mobilizuje :). Piszcie, piszcie i 3majmy sie razem. Wsparcie w odchudzaniu jest bardzo ważne!. Prowadziłam przez 2 lata forum na temat diety South Beach i niemal na moich rękach ;) odchudziało sie dzięki wsparciu maaaase dziewczyn i kobiet dojżalszych :). Szkoda tylko ze mnie zabrakło zapału, żeby wytrwać w swoich postanowieniach, dodzisiej sobie to wypominam. !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta_aa
No cześć dietowiczki, jak tam początek dnia? Ja własnie spożywam koktajl waniliowy. waga póki co stoi w miejscu ale na to byłam przygotowana, o czym pisałam już w którymś z wątków, poza tym lada moment dostanę okres więc cudów się nie spodziewam. Motywacji dodają mi gubione centymetry - 5 w biodrach, a to jak ma się figurę tzw. gruszki to naprawdę sporo. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Idę teraz kaszkę ważyć, bo niemowlak zaraz wstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa
Witam,dzis 4 dzien i -3kg czuje sie dobrze szkoda tylko9 ze czas leci o wiele wolniej niz bez diety.Ogolnie czuje sie dobrze ale nie mam sily na wnoszenie mojego synka z wozkiem ze spaeru na 3 pietro;[ juz nie moge doczekac sie rezultatow scislej akurat zaczne mieszana na swieta potem 1000cal i znow scila,jak to latwo mowi;]pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kczarnulka
Witam wszystkich!!! Od dłuższego czasu śledzę to, co dzieje się na forum i w końcu postanowiłam napisać...Jestem tutaj nowa i nigdy nie stosowałam tej diety.Mam 158cm wzrostu i moją standardową wagą było ok.65 kg...czułam się z tym dobrze, ale nie rewelacyjnie.Poznałam fantastycznego mężczyznę, z którym po pewnym czasie zamieszkałam.Moja waga zamiast maleć, zaczęła rosnąć i tak ostatnio weszłam na wagę i... załamałam się...84kg...to był dla mnie szok...ale przecież samo się nie zrobiło nie???zaczęłam kupować różne gazetki z dietami, preparaty niestety nic nie dało skutku...Nawet mój ukochany kilka dni przed walentynkami kupił mi orbitreka, na którym ostro zaczęłam śmigać..niestety zapał troszkę opadł...Postanowiłam spróbować diety cambridge i dziś właśnie zamówiłam program ścisłej diety na 21 dni.W piątek ma być dostawa więc ruszam od soboty 1.03. Nie mam pojęcia jak smakują te produkty, ale jestem pełna optymizmu i oczywiście bardzo zawzięta jestem:) Bardzo proszę Was o wsparcie, bo szczerze mówiąc jestem troszkę przerażona...:( pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczka
Witam również. kczarnulka mamy ten sam wzrost. Moja waga 54 kg. Chcę zrzucić min. 5 kg. Zaraz usłyszę żeby stuknąć się w czoło ale ważyłam kiedyś 45 i czułam się wtedy najlepiej. Mam strasznie dziwną budowę ciała: góra ujdzie ale od pasa w dół - koszmar; mocne, masywne, ogromniaste nogi, no i pupa! Na razie czytam forum i zbieram siły do diety cambridge. Miałam rozpocząć 22 lutego ale jednak po świętach gdyż nie wierzę, żeby odmówić sobie kawałka sernika. Poza tym muszę doprowadzić włosy do porządku; od 3 miesięcy strasznie wypadają. Odrobinę jest lepiej (witaminki, skrzyp, i Merz Specjal). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po krótkiej nieobecności. Miałam straszny młyn i w pracy, i na Uczelni, więc nie było szans na obecność na naszym pięknym Forum ;) Gosi-Piet, nie chodź teraz na basen - podczas ścisłej nie wolno ćwiczyć! Co do South Beach - może rzeczywiście trafiłam na jakieś starsze opracowanie. Ja jednak potrzebuję dużo nabiału i nie mogłabym ograniczać dłużej niż dwa tygodnie. Domia, ja niedawno odesłałam mojemu "konsultantowi" żurki i czekam właśnie na batony - bardzo jestem ich ciekawa! Nareszcie będzie można coś pogryźć :) Na ból głowy rzeczywiście można brać tabletki, ale w ilości zmniejszonej o co najmniej połowę. Albo masujcie skronie. Kawy z cytryną nie polecam - podczas DC cytrusy są zabronione, ponieważ wpływają niekorzystnie na ketozę i można sobie zepsuć całe odchudzanie. Kczarnulka, witamy, witamy :) Większość z Was pisze o tym, że w czasie dietki bardzo ważne jest wsparcie. I ja się pod tym pod podpisuję. Jeśli będziemy się wzajemnie motywować, dzielić sukcesami i porażkami, a także dzielić doświadczeniami - na pewno damy radę i będzie nam łatwiej! Także, piszcie, Kobietki, piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na półmetku! Pięć kilo mniej :) Co mnie jednak bardzo martwi, to nasilający się ból serca. Czy ktoś wie, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa
CZESC,MAM PYTANIE CZY KTORAS Z WAS STOSUJE ANTYKONCEPCJE?CZY NIE WPLYWA ONA NEGATYWNIE NA DIETENP.ZATRZYMUJE SIE WODA ITP,BO POWSZECHNIE WIADOMO ZE ZDARZA SIE ZE PO TABLETKACH JEST WZMOZONY APETYT I CZESTO SIE TYJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domia, ja stosowałam antykoncepcję przez pięć lat. To ona zniszczyła moją zgrabniutką figurę i sprawiła, że przytyłam prawie piętnaście kilo. Pigułki mają to do siebie, że zatrzymują w organizmie wodę i kobieta po prostu puchnie. A jakie tabletki zażywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kczarnulka
dziękuję za słowa otuchy.Hmm... właśnie czekam na kuriera...od jutra startuję:) a co do tabletek antykoncepcyjnych zgadzam się z Madzia-Illg niestety taki ich urok...chyba rzadko się zdarza, aby ktoś nie przytył na tabletkach. Dziewczyny, swoją drogą mam pytanie-czy na ścisłej można brać jakieś dodatkowe suplementy diety chodzi mi dokładnie o THERMO SPEED, bo takowe posiadam:) Pozdrawiam i trzymam za Was wszystkie kciuki w walce z naszymi kiloskami:) a Wy trzymajcie za mnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA84
Witam Bardzo byłam pozytywnie nastawiona na tą diete jednka musiałam ja przerwać.Powodem były ciągle bóle głowy i serca, brak koncentracji i oglone osłabienie. Wczoraj byłam u lekarza i definitywnie zabronił mi stosowania tej diety tak tez postanowiłam. Cieszyła sie z waszych sukcesów i myslałam ze ja tez tak moge jednak niestety nie dla wszystkich jest ta dieta :( Tak wiec mam reszte diety i mogę ja komus odsprzedać za np. 5zl za torebkę. Jak będe w domku spisze smaki i po ile ich mam. Na terenie Warszawy może któras z was odebrać osobiście tak więc jeśli jesteście zainteresowane proszę o info na maila. Mimo tego ze ja musiałam sie wyłamać, życzę Wam dużo wytrwałości i powodzenia w osiągnieciu swoich wymarzonych wymiarów. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaa
czesc,co do tabletek to dopiero zaczne je przyjmowac poprostu zastanawiam sie jak sie bede z nimi czula na diecie mysle ze to bedzie dobry moment bo i tak jedzonko bede miala ograniczone jakby co;]ja reaguje jakos inaczej po tabletkach na ktorych bylam przed ciaza wogole nie chcialo mi sie jesc szczegolnie wieczorami a nawet bylo mi nie dobrze teraz po ciazy pewnie dostane wiecej hormonow ale to kwestia dopasowania,slyszlam ze na dienie niskokalorycznej moga sie nie wchlaniac i tego jestem ciekawa? dzis mija tydzien -3,5kg wynik sredni z centymetrami tez niebardzo najwiecej w brzuchu bo 4,oby sie ruszylo w nastepnym,AGUS ja chetnie odkupie tylko ciekawa jestem smakow i ogolnie ceny moj @ to anka2809@op.pl pozdr dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafka1209
Witam, po krótkiej przerwie,dzisiaj zaczynam 5 tydzień diety czyli 1 x DC + 2 posiłki do dzisiaj schudłam 6-6,5 kg więc wynik średni :o , ale i tak się ciesze po pierwsze dlatego, że bez DC na pewno byłoby mi trudno z mety przejśc do jakiejkolwiek niskokslorycznej diety,DC daje szlaban i po prostu nie trzeba filozofować tylko jeść tyle ile zalecają, pozatym wspaniale kurczy żołądek, więc po tej diecie nie sposób zjeść dużo , u mnie trudny był 1-szy tydzień , potem to nawet nie chce się specjalnie jeść a teraz nawet mi żal trochę tych torebek, ale na razie zamierzam przejść na jakiś czas na 800-1000kcal i pewnie jeszcze wrócę na DC,bo chcę schudnąć jeszcze 10-15 kg 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja już na Cambridge byłam. Ważyłam 106kg, schudłam do 94, było to w marcu 2007 roku. Potem odchudzałam się sama, czasem się nie odchudzałam, suma sumarum ważę teraz 87kg. Dziś pierwszy dzień Cambridge za mną :) chcę po całej ścisłej ważyć 75kg. Mój wzrost to 170cm. Pozdrawiam i życze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia32
Ja 4 lata temu zrobilam diete cambridge mialam 4 pelne cykle diety ścisłej i 4 cykle mieszanej, schudlam pięknie w ciągu 5 miesiecy 35 kg. No i potem zaczęlo się piekło, zachwyciłam , zachlysnęłam sie sama soba, swoja sylwetką, na twarzy sie zmieniłam bylam taka inna smialo moge powiedziec że ładniejsza. I stało się zaczęlam \"zażerać\" sie , potem złamałam noge i leżałam kilka miesiecy plakiem efekt wróciłam do wagi mojej osobistej czyli 105 kg .................o czarnej rozpaczy jaka we mnie w środku w mojej duszy jest nie musze mówic bo kazdy z jo-jo wie co czuję. Ale planuje ponownie rozpoczac diete, tylko bliżej cieplejszych miesiecy jest łatwiej wlewac w siebie mineralna w kosmicznych ilościach . I wierze ze dam rade, i zaskocze nie tylko siebie ale i kogos kto patrzył na mnie tak.................a teraz juz tego spojrzenia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik-30
Witam. Kilka lat temu po urodzeniu 2 dziecka ważyłam 85kg. Ale w momencie kiedy mój mąż wyjechał za grnice miałam motywacje żeby zrzucić pare kilo. No i się udało -zleciało do 68(byłam wtedy taka szczęliwa i dowartościowana). Po jego powrocie znowu nabrałam masy ale tym razem doszło do 102kg. Mam problemy z sercem , wchodzeniem na 4 pietro i wogóle nic mi się nie chce. Już od jakiegoś czasu czytam co Wy tu piszecie i bardzo mnie to zainteresowało chciałam tylko obserwować jak Wam się udaje , no ale zdecydowałam się na diete i zaczełam od czwartku. Dziś jest trzeci dzień i nie wytrzymałam. Robiłam rodzince schab pieczony a potem troche go zżarłam jestem taka na siebie zła. Poradżcie jak dalej wytrwać. I czy to ma jakiś zły wpływ na całą diete.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta_aa
Wszystko zależy od tego ile schabu skubnęłaś, ja bym kontynuowała, tylko zapewne efekty nie będą takie, jakie mogłyby być. Poza tym pamiętaj, że podjadanie nawet niewielkich ilości powoduje, że organizm domaga się więcej, wzmacniasz swój apetyt i któregoś pięknego wieczora (bo przecież wtedy jesteśmy najbardziej glodne) nie wytrzymasz. Ja jednak życzę powodzenia i trzymam kciuki! Uda nam się wszystkim zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kczarnulka
Cześć dziewczyny!!! od wczoraj zaczęłam dietkę i jak narazie jestem pełna optymizmu.Czuję się dobrze, posiłki smakują nie najgorzej, tylko jestem strasznie senna-cóż może to też wina pogody która jest fatalna:( asik-30 nie martw się ja też bym kontynuowała dietę mimo odrobiny tego schabu:) nie dziwię Ci się, bo sama właśnie gotuje przepyszny rosołek dla mojego narzeczonego i szlag mnie trafia, jak czuje te zapachy...no cóż, czegóż się nie robi by być piękną...:) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×