Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Sara_Sara
Witam was wszystkie. Tak was czytam od jakiegoś czasu... Już kiedyś się produkowałam na tym forum i sama stosowałam dietkę cambridge. Niestety z powodu hormonów i mojej wspaniałej cukrzycy oraz konieczności brania tabletek anty i leków na cukrzyce mam tragiczne kłopoty z utrzymaniem wagi. Wogóle cieszę się, kiedy przez tydzień nie utyję a co dopiero schudnę. Każdy gram wyrywa się ze mnie wołami po porstu... Wiem,że muszę schudnąć,muszę bo czuję się ze sobą bardzo źle...Wogóle nie mogę się pogodzić z faktem,że to akurat mnie spotkało a myśl, że zawsze będę musiała już żyć na porcjach dla niemowlaka ;( samo to odbiera mi wszelkie siły i motywacje. Dlatego wracam tutaj, kiedyś pomogło więc może i teraz pomoże. Trzymam za was kciuki i za siebie. Mam nadzieje,że znajdę tu jakieś ciepłe słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mamuśka
Hejka wszystkim na forum... jakiś miesiąc temu byłam na ścisłej wtedy straciłam 6 kg... potem niestety byłam w szpitalu na planowanym zabiegu i dietę przerwałam ale tu duży sukces przez ten miesiąc nie przytyłam ani grama a nawet ubyło mi kolejne 2 kg.... SUPER... od jutra zaczynam kolejna ścisłą... pozdrawiam.... próbowałyście nowej zupki.... pora + ziemniak nawet całkiem niezła... pozdrawiam i trzymam za wszystkie kciuki cieszę się że troszkę was tu przybyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik-30
Czwarty dzień i jest nieżle . Zaczełam diete od wago 99kg ale dziś rano pokazała 95,3-to chyba sukces. Nie wiem czy to normalne żeby w trzy dni zrzucić prawie 4 kg. Nie słyszałam jeszcze o takim wyniku chociarz od miesiąca czytam codziennie to co piszecie. Może coś ze mną nie tak a pozatym nieżle się czuje chociaż jutro jade wymienić zupki na koktajle, bo z tym pierwszym mi nie idzie. Jakiego rezultatu mogę się spodziewać bo bardzo mi zależy . Trzy lata temu zatrudniłam się w firmie a wówczas wyglądałam swietnie no a teraz jak beczka w nic się nie mieszczę a tak wogóle mój szef patrzy na mnie tak dziwnie .Myśle że moja tusza bardzo się rzuca w oczy tymbradziej że szefa widuje raz na miesiąc,a zależ mi na pracy. Co dale Poydrawiam asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziewuszki! I znowu nam się \"Grupa Wsparcia\" powiększyła - bosssko! :) Małgosiu, trzymaj się i nie dawaj! Asik, ja w na początku też tak dużo schudłam. Teraz waga spada duuużo wolniej. Przez pierwsze trzy, cztery dni zrzucasz wodę - może po prostu miałaś jej w Sobie dużo? Kczarnulka, Sara_Sara, Madzia_mamuśka, Dollita, trzymam za Was kciuki! Jak i za wszystkie Dzielne Dietowiczki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa
czesc dziewczyny,u mnie 9dzien -4 bez zmian troche mnie to zniecheca ale wiem ze nie schudnie sie w miesiac tego wszystkiego na co sobie zapracowalam cala ciaze,ale miloby bylo widziec wieksze efekty zdobilizowaloby mnie to jeszcze bardziej,mam handre ale nie mam zamiaru przerywac o nie bede czekala cierpliwie mam nadzieje ze nie wiecznosc ;] pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta_aa
U mnie 10 dzień i z 68 spadłam do 65 kg, z tym że przeszłam na tę dtetę zaraz po kopnhaskiej, na której straciłam 8 kg. więc nie jest źle. Przede wszystkim zauważyłam, że gubię centymetry (spodnie wszelkiego kalibru nawet te sprzed ciąży mogę zdjąć bez rozpinania). Domiaaaa najprawdopodobniej spadła Ci woda a teraz zaczyna się spalanie tłuszczu, to zawsze idzie wolniej. Ja kupiłam sobie Keto-Diastix to są testy paskowe do analizy moczu i można sprawdzić, czy zachodzi ketoza. Jeżeli tak, to znaczy, że tłuszcz się spala. Więc nie poddawaj się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kczarnulka
witam!!! dziś 3 dzień hmmm nie wiem czy schudłam, ale czuję się lżejsza:) ważyłam się w pierwszy dzień i startowałam z wagą 82kg( czyli mój orbiterek wcześniej zabrał moje 2kg:-P:) czuję się nieźle najgorsze jest to, że nie pracuję i siedzę w domu:( pogoda nie sprzyja też spacerom a tu by sie trza coś ruszyć...ale n ie narzekam:) Sara_Sara damy rade i pamiętajcie!-CO NAS NIE ZABIJE, DWA RAZY NAS WZMOCNI!!! pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaa
kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara_Sara
Hej. Widzę,że tak jak za pierwszym razem są tu same wspaniałe dziewczynki ;) Dzięki za wsparcie i trzymam za wszystkie kciuki baaardzo mocno. Zaczęłam dziś - nie jest źle bo od 6 na nogach a do domu wychodze za godzinke... W pracy mam przesrane bo mam klucze do szafki z ciastkami ... ale jestem twarda. W domu puchy w każdym kąciku ;) tylko te torebki.A od wody czuję się aż cięzka ale wypiłam 3 l wody! plus 2 herbatki ;) CIągnie mnie strasznie rano do kawki... Ale jutro zabiorę sobie napój waniliowy, dodam do kawki z ekspresu i powinno jakoś przelecieć. DLa mnie na początku najgorsze jest ,że ciągle bym spała. Tak mam ze zmęczenia. Mam nadzieję,że wytrwam. Najgorszy jest pierwszy tydzień bo potem nie skuszę się na nic bo mi będzie szkoda! Ale żyła ze mnie ;) A jakiś humor dobry ... sama się boję.... Brr ;) Jest nieźle.Trzymam kciuki za wszystkie czytajace i piszące .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a dajcie namiary
na jakiegoś konsultanta. Widzialam tą diete na allegro ale troche sie boje ją tam kupic, Nie chce trafic na jakąś podróbe. Jak mam sprawdzic ze oferowany produkt jest oryginalny. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa
czesc,ja kupuje na allegro i nie ma problemu tylko sprawdz wczesniej opinie o sprzedajacym moge polecic edieta to jeden ze sprzedajacych szybka przesylka i zawsze to co chce,u mnie -5kg super!!!szukalam wczoraj po aptekach paskow do sprawdzenia ale nigdzie nie maja,ale skoro dalej chudne to chyba wszystko wporzadku,trzymajcie sie dziewczyny bo warto ja juz na polmetku!pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa
Sara to super ze nie masz nic w lodowce i torche jest ciezko czasami maz zajada obiady ktore gotuje;[ +mam malego brzdaca ktorego tez karmie wiec jakby nie bylo mam ochote na normalne jedzenie ale nie z glodu a bardziej z przyzwyczajenia ale sie nie dam bo cel wazniejszy niz chwila przyjemnosci i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kczarnulka
:) na początek buziaki dla wszystkich!!!:) dziś 4 dzień właśnie zjadłam grzybową i za chwilkę wychodzę na spacerek z pieskiem.Od rana mam jakiś dobry humorek:) a wczoraj kupiłam sobie spodnie rozmiar mniejsze niż ostatnio:) ehhh...:) a co do kupna to tez zakupiłam na allegro dokładnie to http://www.allegro.pl/item313112980_dieta_cambridge_63_szt_mikser_kubek_wysylka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta_aa
Dzisiaj czuję się fatalnie, dostałam okres i jestem potwornie osłabiona. No ale czego nie robi się dla urody, poza tym kolejne pół kilo w dół więcnic tylko dalej muszę poić się koktajlami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa
hej,cicho sie zrobilo,jak sobie radzicie dziewczyny? zastanawiam sie czy mozna by bylo zrobic kopenhadzka zaraz po scislej a potem wychodzic tak jak po scislej.jak myslicie? nie bedzie to za duzo kalori tak odrazu,z tego co obliczylam na kopenhadzkiej dziennie jest ok.700-800cal dziennnie?jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa
gre_ta co o tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta_aa
Nie mam pojęcia prawdę mówiąc. Ja zrobiłam odwrotnie i cała woda oraz spalanie tłuszczu zaczęło się na kopenhaskiej, dlatego teraz kilogramy spadają nieco wolniej. Kopenhaska jest wyniszczająca, chyba jednak lepiej przynajmniej tydzień po ścisłej powalczyć na mieszanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja mam \"chwilę\" słabości... Chandra mnie dopadła, jestem całkowicie przemęczona - zarówno fizycznie, jak i ciągłym odmawianiem sobie kulinarnych przyjemności. Najgorsze jest to, że przez pierwsze cztery dni schudłam prawie pięć kilo, a przez ostatnie dziesięć - JEDEN KILOGRAM :(:(:( Dziesięć dni męczarni i jeden kilogram mniej :(:(:(:(:( Centymetry też nie lecą, mam tego dosyć. W dodatku, kupiłam dziś te paski do badania ketozy (a właściwie - ciał ketonowych), zrobiłam \"test\" i w tych ciałach ketonowych wyszło mi, że: \"Ilości śladowe\". Nie wiem, jak mam to rozumieć - czy tłuszcz się spala, czy nie. Pewnie nie... :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara_Sara
No i drugi dzień za mną. Powiem wam,że wcale jeść się nie chce.Wcale.Na razie oczywiście.Nawet powiem więcej - jak zjem to jest gorzej bo włącza mi się ssanie i jak zjem zupę to mnie ciągnie na słodkie, więc jak dla mnie najlepiej głodować ;) Madzia nie martw się...5 kg to marzenie jak dla mnie. Nie martw się. Ja zwykle na tej diecie chudnę ok.0,5 kg tygodniowo więc ciesz się z wyniku. W sumie przecież średnia wychodzi ci bardzo dobra. Może masz fazę postoju? Albo może oszukujesz i nie jesz 3 porcji zupek i stan ketozy się osłabia? Trudno mi wyjaśnić. Jak byłam 2 lata temu na DC to potrafiłam chudnąć 300 gram tygodniowo, tydzień postoju i znowu pół kilo a w następnym minus 2 kg.Także wszystko zależy od organizmu! Ale oamiętaj - nie poddawaj się za nic. Nie waż się kilka dni. A może masz / będziesz mieć okres? Podczas diety się często rozregulowuje! I nie martw się - do boju. domiaaaaaa dzięki za wsparcie. Masz racje do żarcia ciągnie nie głód ale smak i chętka na coś... Trzymaj się mocno !!! Za 3 tygodnie święta a my będziemy śliczne, odchudzone, odświeżone i gotowe na przywitanie wiosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaa
czesc,greta masz racje z ta kopenhadzka,lepiej przejsc na mieszana bo i tak pewnie nie byloby rezultatow po takiej glodowce jak scisla,moze zrobie ja po 2 serii jesli bede chciala zrzucic pare brakujacych kg,zobacze narazie 11 dzien a ja stoje 5 kg zostalo 1,5 tygodnia chcialam jeszcze zrzucic ze 3 kg,czekam cierpliwie!magda nie poddawj sie ja wiem ze to najbardziej denerwuje jak wszystko stoi w miejscu i wszystkiego sie odechciewa ale czasem trzeba cierpliwie poczekac nie wiem ile masz do zrzucenia bo ja jeszcze 17kg wiec dluga droga bo jeszcze jedna scisla,tez jestem niecierpliwa ,ale wiem ze latwo przytyc a gorzej zrzucic,nie wiem jak z tymi paskami bo ja nie moge ich dostac ale i tak bedziesz chudla bo to bardzo malo kalori no a pozniej mieszana wiec moze jeszcze troche zleci,sama zobaczysz pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was i czytam - i ciągle sie zastanawaim co robić. Poszłam do kobiety, która zajmuje sie DC, ale i prowadzi salon odnowy biologicznej, miedzy innymi Vacu fit. Jest to taka maszyna - która pozwala modelować sylwetkę w krótkim czasie , 30 min pobyt na vacu-fit, to tak jak 3 godziny na siłowni. Redukuje tkankę tłuszczową i celulit...... Oraz tak zwany rollen - do rzeźbienia sylwetki. Ta pani popatrzyla na mnie i powiedziala, ze na DC schudne na: twarzy, nogach, rękach - stosując zupki czyli w rzeczywistości chemię - - a brzuch jaki mialam taki pozostanie. Wyszłam zrezygnowana. Koszt 10 zabiegów vacu i rollen to 400 zł - tyle co 3 tygodnie DC. Poradźcie coś - bo jestem w kropce. Na razie przeszłam na I faze South Beach - zeby po prostu nie tracic czasu. Dziewczyny napiszcie, poradźcie cos - bo jestem cała głupia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaa
mam jeszcze pytanie sara do ciebie dopiero przeczytalam ze stosujesz tabletki antykoncepcyjne,sama mam zamiar i ciekawa jestem czy wchlaniaja sie na diecie niskokalorycznej bo slyszlam ze jest mozliwosc ze nie? i jeszcze jedno jak to tabletki anty nie zatrzymuja wody,i nie spowalniaja odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaa
gosi-piet a ile wazysz i masz wzrostu? powiem ci ze moj najwiekszy problem to wlasnie brzuch po ciazy i to nie maly! stracilam w brzuchu 4cm ale to pewnie dlatego ze jest naprawde wielkiiiii,mysle ze na tej diecie wszedzie sie traci no ale wiadomo ze wazne sa tez cwiczenia pozniej po scislej,ja mam buduwe jablka i zawsze mialam problem z brzuchem nawet jak wazylam te 68kg wiec jesli ogolnie masz do zrzucenia nie malo to chyba warto a pozniej przylozyc sie do cwiczen i zabiegow na brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta_aa
Domiaaaa, tabletki antykoncepcyjne zatrzymują wodę o ile się nie mylę to wszystkie bez wyjątku, m.in. dlatego większość kobiet przybiera na wadze. Pamiętaj, że waga leci szybko tylko na początku, potem to mozolna praca. Ciała ketonowe najlepiej badać rano, świezy mocz jest najbardziej hm... obiektywny? Potem zauważ, jeśli pijesz duzo wody, ten mocz jest własnie jak woda, niemal przezroczysty. Ja do zrzucenia mam jeszcze jakieś 10 kg, bo 55 ważyłam jeszcze przed dziećmi ale tak naprawdę będę zadowolona, gdy dojdę do0 57-58. No cóż lata lecą. Pozdrawiam i trzymajcie się wszystkie, bo ja mam teraz ciężki czas ze względu na okres, zawsze w tymczasie jestem potwornie głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta_aa
Zapomniałabym, Domiaaaa na brzuch najlepsza jest "6 Weidera", to trudne ćwiczenia i wymagające wieeeelkiego samozaparcia ale dają efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do zrzucenia około 10 kilo. teraz waże 71 ale bedę szczęsliwa jak zatrzymam sie na 64 - byleby pozbyć się opony - jak tylko sobie pofolguje - to najpierw pojawia się brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa
znajde vte cwiczenia pod ta nazwa w necie? szczerze mowiac pierwsze slysze,kiedys probowalam cwiczyc callanetiks ale to nie dla mnie wole normalne cwiczenia niz rozciagajace a juz na pewno jazde na rowerze ale jest dobry moja mama go cwiczyla po tygodniu robila wszystkie zestawy po tyle ile tam piza i uwierzcie ubylo jej 10cm w tali zreszta wszedzie ale mniej wiec napewno warto ale na poczatku sa ciezkie po samej rozgrzewce juz sie nic nie chce a co do tabletek to uwazasz ze zaczne tyc na dc chyba to nie jest mozliwe? po tak chociaz nie zawsze mam kolezanki ktore sa chude jak patyki po tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta_aa
Nie mam pojęcia, czy zaczniesz tyć po tabletkach, ja nie tyłam ale moja koleżanka już tak. To pewnie zależy od organizmu. Zestaw tych ćwiczeń znajdziesz w internecie, ja go wydrukowałam ale zapału starczyło mi na może na tydzień. Wiem natomiast, że działają właśnie na mięśnie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×