Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość diablo
witam i dziewczynki pomóżcie mi !!!!!! mam dylemat, wczoraj pograzyłam sie , na pieczonych skusiłam si na troszke:( potem imieninki u mamy i dalej głód mnie przytłoczył , zjad łam sledzika i sałatke , potem w domku 2 batony i co dalej , mam pytanko , czy przerwac diete czy stosować ja nadal , dzis rano zjadłam sledzika , nie wiem czemu??? czy mam sens dalsze stosowanie diety , na ten tydzien zamówiłam równiez batony , miałam zamoało o 1 posiłek i dlatego poszłam tam na głodzie:) i mam teraz??? pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
Diablo kochana, masz problem.... Myślę, że już przerwałaś dietkę... Radziłabym Ci teraz, od dzisiaj stosować dietkę mieszaną. Dwa posiłki DC i jeden normalny. Tak też się chudnie, tylko nie przekraczaj na tym normalnym 400 kcal. I nie jedz węglowodanów, bo będzie Ci ciężko. Jedz mięsko i warzywka. Nie chodź głodna, bo nie tylko fizycznie się męczysz, ale psychicznie będziesz zdołowana i nieszczęśliwa. Tydzień ścisłej wystarczy, zastosuj troszkę dłuższą mieszaną i przejdź do diety 1000 kcal za dwa tygodnie. Tylko nie szarżuj teraz z jedzonkiem, bo zmalała Ci przemiana materii i poprawisz się, jak będziesz dużo jadła. Życzę Ci powodzenia. Nie łam się tym, co się stało. Myśl pozytywnie i działaj dalej. Warto.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Danielo, nie dalam rady i przerwalam dzisiaj scisla. Zjadlam warzywa. Jestem w fatalnej formie i nie mialabym sily dluzej tego ciagnac. Jestem zmeczona psychicznie i fizycznie, nie chce mi sie wstawac z lozka. Porozmawialam z mezem i powiedzial mi, ze moze moj organizm juz poprostu wiecej nie potrafi, musi troche odpoczac. W koncu zgubilam 16kg w 6.5 tygodnia. Pobede jeszcze jakis czas na mieszanej a pozniej albo przejde na 1000 kal albo wroce na scisla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
MADLEN zgadzam się z Tobą w 100%. Nie można więcej wydusić z organizmu, niż sam na to zezwoli. Gratuluję osiągnięcia wagi 68 kg!!! Ja o tym marzę od dawna. Brakuje mi jeszcze 4 kg. Jesteśmy tego samego wzrostu przecież. Nie zamierzam być na ścisłej normalnie. Skrócę ją przynajmniej o połowę i pobędę dłużej na mieszanej. Nigdy nie stawiałam sobie celów, żeby ważyć 55 bo tabelki mówią, że to idealnie. Idealnie jest wtedy, jak się dobrze czujemy. Mi odpowiada waga 65 (tobie też :) ) Postanowiłam sobie dużo wcześniej, że pozbędę się 7 z przodu i już nigdy jej nie przekroczę. Dlatego tak uparcie uczepiłam się DC, bo mi umożliwiła osiągnięcie celu w miarę bezboleśnie. Jak pojawi się 6 z przodu - zaczynam wychodzenie z diety. Cwiczeniami i racjonalną dietą będę dążyła do 65 (już spokojnie). Miło mi było, naprawdę, razem z Tobą przez to przechodzić! Życzę Ci powodzenia. Jakbyś mogła za jakiś czas napisać, czy udało Ci się utrzymać osiągniętą wagę? Będę tu zaglądać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *czarna*
Bardzo dobrze, że przerwałaś ścisłą. Nie chodzi przecież o to, żeby się zakatować do nieprzytomności. 16.5 kg to świetny wynik. Poza tym jestem zdania, że dłuższe przebywanie na mieszanej lub 1000kcal pozwala wypracować (przynajmniej na jakiś czas) właściwe nawyki żywieniowe. Może w tym tygodniu zrobi się cieplej i ciśnienie troche wzrośnie i będzie nam łatwiej. Ja od wczoraj lecę na kawie, bo inaczej pewnie bym padła. I całe szczęście, że koniec weekendu - wtedy jest mi najtrudniej. Pozdrawiam was wszystkie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Danielo, chcialabym wazyc 60kg, ale jesli bede juz wazyla 64-65 bede bardzo zadowolona. Chce te 3-4 kilogramy zgubic na DC bo tak najlatwiej, a kolejne 4 to juz naprawde moze trwac nawet 2 miesiace. Mam fajne zestawy cwiczen na nogi, kilka razy w tygodniu spaceruje po lesie po 1.5h, latem jest masa warzyw i mniej sie chce jesc a 4 kg to nie tragedia :-). Slyszalas moze o diecie nielaczenia? Moja konsultantka mowila, ze na niej sie ladnie chudnie, trzeba tylko przestrzegac zasad. Czarna, nie bylam pewna, czy dobrze robie przerywajac scisla, ale maz mnie poinformowal, ze w ciagu 6tyg stracilam 23% swojej wyjsciowej wagi. Troche sie przerazilam, bo to prawie 1/4. Ketoze mam nadal i nie zamierzam jej stracic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *czarna*
Kiedyś dla moich klientek zrobiłam takie pasy - jeden na ramiona, drugi na biodra, do którego można było przyczepiać kilogramowe woreczki. To dawało super efekt, jeśli ktoś był niezadowolony z ubytków wagi. Już 6kg daje ogromną różnicę, a co dopiero 16!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w jaki sposób sprawdzacie ketozę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Paseczkami do sprawdzania obecnosci cial ketonowych we krwi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
MADLEN oczywiście, że słyszałam o diecie niełączenia. Jest super, bo nie koncentrujesz się na kcal, tylko pamiętając zasady, jesz różne rzeczy oddzielnie. Pozwala ona delikatnie chudnąć. Zresztą można ją stosować non stop w celu utrzymania wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ance ketoze ponasz po moczu czym ciemniejszy to znaczy że jest ok. pojawia się około 4-tego dnia diety.Ja byłam na tej diecie 4-ry lata temu schudłam 15 kg. ale myslałam że będem gryść sciany ale żyję do dzisiaj efekt jo-jo był po roku.Potem parę razy zabierałam się za tom dietę ale nigdy do konca niedotrwałam wszystkie moje znajome ponownie tyły prócz naszej konsultantki która robiła nas w bambuko a była po liposukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEŻ ODCHUDAJĄCA SIĘ ...
Słuchajcie , wspomóżcie choć złotówką wspaniałą akcję dziewczyn , które uratowały Junka . LICZY SIE KAŻDA ZŁOTÓWKA --- pomyślcie sobie --tyle nas tu jest na kafeterii --- może URATUJEMY MU ŻYCIE ???? http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=23583 Sorry że nie na temat , ale to mną wstrząsnęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj..Mama...to chyba nie jest tak..ja przerabiałam DC kilka ładnych lat temu...przez chyba 4 lata z 17 kilogramów wróciło 5-6...i to tylko przez totalny brak kontroli i..krótko mówiąc łakomstwo. Ja wychodzę z założenia ,że nie ma diety ,która gwarantuje brak jo-jo bez zmiany nawyków...dlatego wierzę w DC..zdecydowanie Teraz przeszłam ją ponownie 2 miesiace temu...i uwazam m,że jest rewelacyjna....tyle tylko ,że staram sie aby pamietać ,że frajda z jedzenia jest mniejsza niz frajda z tego ,że mozna chodzic w ciuchach mniejszych o 4 rozmiary.. A co do tej ketozy..to dalej niewiele wiem..:( Paski kupuje sie w aptece??? i co...? zmieniaja barwę??? Jak się formalnie to to nazywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
:-) W aptece prosisz o paski do sprawdzania obecnosci cial ketonowych. Kosztuja ok 20zl. Kupilam je bez recepty. Test wykonuje sie tak jak test ciazowy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablo
witam :) mam pytanko , ostatnio tydzien stosowałam dietke , pisałam o tym jak poległam :( przerwałam , teraz ograniczam jedzenie ale nie stosuje diety , al chodzi mi o to kiedy moge zacząc cykl taki przynajmniej 2 tyg, czy musze zaczekac dłużej niz 2 tyg???? czy wystarczy jeden tydzień , przed tym stosowałam jakies 23 tyg, temu lub więcej < gubie się> tez tydzien, zołądek mnie pobolewa jak jem mormalnie , czy to nie objaw ,że perystaltyka jelit cos szwankuje , moze się zołądek odzwyczaic od jedzonka;)????????? problem jest zawsze jeden brak kaski na cały cykl , a bez tych batonów juz ni potrafie zyc?????? prosze dajcie mi znac kiedy moge zaczac ponowny cykl??? czy musze dłuzej odczekac , a i jescze jedno , czy przemiana materiii wolniej działa w nastepnych cyklach ,, i czy błonnik z apteki , jest taki sam jak DC??? ALE POPYTAŁAM ;))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
diablo więc tak: przemiana materii obniża się nawet po tygodniu stosowania diety niskokalorycznej..... w każdym następnym cyklu chudnie się torchę mniej.... im więcej odczekasz między ścisłymi, tym więcej zrzucisz w cyklu który masz zamiar zacząć.... jak masz niewiele kasy, to radzę ci zaczekaj minimum 2 tyg, nawet więcej, to wtedy więcej schudniesz, a przecież o to chodzi, żeby schudnąć przy pomocy DC jak najwiecej.... co do rozstroju żołądka to jedz tylko gotowane warzywka i mięsko i tak w ogóle jedz do 1000 kcal max!!! odczekaj... błonnik może być jakikolwiek, nawet wystarczą same otręby owsiane, ja je stosuję non stop , na diecie i po dosypuje do wszystkiego po trochu i nie mam problemów uszy do góry, Diablo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Danielo i jak tam Ci idzie? Dalej jestes na scislej? Ja ciagne mieszana i nawet ladnie na niej chudne, teraz waze 67.5kg :-) Za dwa i pol kilo wprowadzam owoce i sery!!!! Nie moge juz przestac myslec o truskawkach...mniaaaam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
Madlen Miło Cię "przeczytać" :) Super ... Gratukuję !!! Jestem na ścisłej jeszcze do soboty. Od niedzieli, czyli po 10 dniach, przechodzę na mieszaną. Schudłam 1,5 kg przez 6 dni, ale uważam, że to duży sukces, bo to przecież III cykl, no i 23 kg w sumie, no i dziś zaczęły mi się "te dni", więc jak zwykle po nich będzie delikatny spadek. A na mieszanej zawsze też chudłam 2 kg. Więc wszystko jest w najlepszym porządku. Teraz ważę 70,5 więc jeszcze ciut ciut i będzie 6 na początku !!!! Pozdrawiam gorąco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ciesze sie ze wam tak dobrze idzie,ja dzisiaj jestem ostatni dzien na scislej w sumie ubylo mi 8kg.Bardzo jestem ciekawa jaki bedzie koncowy wynik przede mna jeszcze dwa tyg.mieszanej z dwoma DC i dwa z jednym DC a potem jeszcze nie wiem czy 1000kcal czy jakas inna dieta.mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze spasc do 65-68. Trzymam za was kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
cecylia - gratuluję!!! 10 kg w tym cyklu masz gwarantowane!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_200
Ja jestem trzeci dzien na scislej cambridge i nawet oki powiedzcie jak wiecie czy mozna uzywac slodzika??i czy po zakonczeniu diety lepiej stosowac mieszana czy od razu 1000kcal??Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
anka zaczynasz więc zajrzyj na stronę 47, 48 i poczytaj wypowiedź aneczki 24 , dowiesz się wszystkiego co wolno, a czego nie.... najpierw mieszana dwa tyg potem dopiero 1000 kcal - wtedy unikniesz jojo powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczek
ale wam dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna maria
cześć dzielne dziewczyny! od paru dni śledzdzę na forum wasze zmagania i powoli dojrzewam do tego,by do was dołączyć...Zapas dietki mam,oprócz tego 12 kg do zrzucenia,nastrój do dupy(lato blisko,a ja nie mogę się zebrać,by się za siebie wziąć),denerwuje mnie to słoneczko na dworzu,bo trzeba wyskoczyć z obszerniastych wdzianek....Same widzicie,że nie najlepiej ze mną...Dietę znam,schudłam kiedyś na ścisłej 7.5kg,ale potem nie miałam mieszanej i dosyć szybko sobie pofolgowałam.Nie umiem siebie takiej zaakceptować,bo wiem,jak cudnie jest z 55kg...Bardzo mnie mobilizują te wasze rozmowy,może tym razem się uda? Ile to już razy miałam zacząc "od jutra"? Stąd ten zapas zupek! Na razie kończę,ale pemnie niebawem do was wrócę.Acha,to mój debiut na forum!Jakimkolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Bardzo dawno mnie tu nie bylo ale widze, ze watek sie rozwija i przybywa nowych odchudzaczek. Ponad dwa tygodnie temu przerwalam scisla w 18 dniu, bo sie wystraszylam, ze jestem w ciazy. Okazuje sie ze to byl falszywy alarm ale niestety przez te dwa tygodnie jadlam bez ograniczen i w efekcie przybylo mi 2,5 kg. W sumie blans wyszedl mi -5 wiec i tak nie jest zle. Teraz znowu wrocilam do diety. Zaczelam scisla. Mam nadzieje ze to nie za wczesnie, czytalam ze niektore dziewczyny ponownie zaczynaly po 2 tyg. mieszanej, a ja przez 2 tyg. jadlam po 2000 kcal albo i wiecej. Czy mam racje ???? MABA , CZARNA...... Czy mialyscie taki przypadek zeby dziewczyna zaszla w ciaze w trakcie diety ???? Czy to niebezpieczne (glownie dla dziecka)???? Ile trzeba odczekac po zakonczeniu diety zeby zajsc w ciaze??? Bardzo was prosze o odpowiedz. Lea_26...... Co z toba ????? Widze ze tez sie bardzo dawno nie odzywalas. Pozdrawiam wszystkie cambrowiczki i gratuluje sukcesow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadijaa
Sprzedam Dietę Cambridgę po okazyjnej cenie! Nie czekaj, idzie lato! Wykorzystaj okazję! Kontakt na maila: nadijaa@poczta.onet.pl Jest to 20 torebek diety oraz 4 ciasteczka, cena 110 zł. To naprawde okazja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie stare i nowe odchudzaczki! Ja dzisiaj jestem 5-ty dzien na mieszanej narazie dobrze mi idzie mimo ze na scislej bylo latwiej a i waga narazie stoi w miejscu ale jestem dobrej mysli i wytrzymam do konca. Dziewczyny mam problem skora na brzuchu i na udach zrobila mi sie jakas galaretowata moze macie jakies wyprobowane kremy albo domowe sposoby bo wiecie jak sie czyta na opakowaniu to te wszystkie kremy sa cudowne a w rezultacie to nic nie daja. Z gory dziekuje ,pozdrawiam i trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
cecylia co do skóry to podaję wypróbowane przeze mnie metody: - 2x dziennie podczas kąpieli masaż rękawicą szorstką (żel pod prysznic z peelingiem, jakikolwiek) - po kąpieli balsam ujędrniający (jakikolwiek) piszę "jakikolwiek" bo w zasadzie taki lepszy niż żaden a w tym wszystkim najważniejsza jest regularność masaży - gimnastyka Ćwicz teraz na mieszanej ostro. Mięśnie brzucha i nogi. Za jakiś czas będą rezultaty. Ja na mieszanej chudnę. Schudłam już 1 kg od soboty. I ćwiczę codziennie. Mam już 6 na początku!!!! Osiągnęłam sukces :) Już nie 9 a 6 ! Schudłam 25 kg od lutego. ( w tym 20 kilosów dzięki DC) Teraz czeka mnie najtrudniejsze. UTRZYMANIE WAGI ! Dlatego ćwiczę. Cecylia. Cwicz kochana. Poprawi się wygląd skóry i w dodatku stracisz jeszcze parę cm, tak na boku... :) Bądź dobrej myśli!!! Lena - jak u Ciebie? Napisz.... :) Madlen - schudłaś coś jeszcze na mieszanej? pozdrawiam wszystkie kobietki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniela dzieki ja cwicze a przed dieta cwiczylam trzy razy w tygodniu,moze za szybko spadla mi waga na scislej ubylo mi -9kg,ale jeszcze brakuje mi 2.5kg do 6 z przodu myslalam juz zeby po dwoch tyg. mieszanej wrocic na scisla co o tym myslicie?Daniela jeszcze raz dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha zapomnialam Daniela-GRATULUJE!!!!Podziwiam cie i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×